Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
31. máj 2009

tak na tychto strankach...
prva je nemecky a druha anglicky 😉

no idem ja ..maly sa zobudil a je nejaky nekludny, stale ma hlada...tak idem si lahnut aj ja...ahoj a dobru nocku...

januliatko1985
31. máj 2009

ahojte...uz tu asi nikto nie je....ja osm sa o deviatej vratila z prac a som mrtva , ale muselo som sem prist a pozriet, ze ako sa mate a hlavne Zusika,blehozelaaam ti a drzim palce 🙂
evulik aj tebe drzim,nech ti zajtra nedorazi 😉

mne teplotka krasne stupa,tak uvidime,co z toho bude 🙂

prajem vam krasnu dobru nocku....tak zajtra,papa🙂

evulik6
1. jún 2009

dobre ranko....
tak mne dnes teplota klesla, takze ocakavam mrchu... ale nevadi...som s tym zmierena 😉

andzi
1. jún 2009

ahojte babuľky, prišla som vás po víkende pozdraviť. Robila som si v piatok test s tým mikroskopom a ukazoval paprade, ale zároveň som si urobila aj klasický ovu test na LH hormón a ten bol negatívny. Tak teraz fakt neviem, čomu mám veriť.

janurka
1. jún 2009

dobre ranko babulky. dlho som tu nebola a este som si nestihla prečitat všetko čo ste popisali... ale zusi gratulujem z celeho srdiečka.... 😉 aj ked zatial len tak potichučky.... držim palčeky a davaj na seba pozor

andzi
1. jún 2009

zusi: teraz som si prečítala staršie príspevky a ty si už nakazená tehu vírusom? Gratulujem z celého srdca? Pošli prosím aj mne! Ako dlho ste sa snažilkovali?

pata31
autor
1. jún 2009

Ahojte, uz som aj ja tu...no noc bola fajn, nebolo mi zle 🙂 len vecer 😅
Minix, s tymi nevolnostami to mas rovnake ako ja...tiez vecer a tiez to musim zajedat 😀 😀 celkom mi pomahaju take syrové oplatky, musim si ich dnes kupit, bo mi dosli 😉 alebo pri posteli mam vzdy keksik, aby som mohla zajest, lebo kvoli tomu hnusnemu pocitu v ustach nemozem potom spat... 😉

zusika
1. jún 2009

ahojte kocky...dakujem a tesim sa novym gratulaciam..no snazilkovali sme od aprila..ved sme tu aprilovky... 😉 ale vazne... na druhy mesiac to vyslo..resp. mrcha uz neprisla.... ale mam na to recept baby....treba strasne chciet a verit a nevzdavat sa a ono to urcite pride.... neriesila som ani teplotu, ano ovu testy...len sme poctivo snazilkovali..kazdy den... a ako ste mi pekne popradili... po TOM som tri-styri noci spala pekne az do rano aj s tymi manzelovimi mrskami v sebe...a myslim, ze toto bolo osudne... od skoncenia merchy asi dva tyzdne v kuse... nooo... takze cakam na vse dobre spravy.... ja este nejdem posielat virusky, kym som nebola u lekarky... ale dnes idem volat...inak minix..som na tom skoro ako ty...teraz by to mohol byt 5tt

reivka
1. jún 2009

ahojte babule, ake je to tu pekne, vsetky pomaly otehotnievate, ja tak rozmyslala, ze asi polovica je tu uz tehu, ide to dobre, a stále niekto novy vyzera na tehu tak sa tesim, ze aj na mna hadam pride 😅 🙂

reivka
1. jún 2009

ja nejak neviem ani rozoznat kedy mam ovu 😖 ale neva hadam aj tak sa podari

bibi24
1. jún 2009

Reivka a neskusi tie ovu testy, ci to chces nechat tak volne?
Andzi, ja mam ten mikroskop, ale u mna asi nefunguje tak ako by mal 😀 ja mam dost casto papradie 😀 tak neviem, kde je chyba...

pata31
autor
1. jún 2009

baby, uz tu mame jun...jak to strasne rychlo letiiiiii...ved to ani neni mozne! zanedlho bude december..a ja budem rodit... 😕 😅
tento tyzden by som sa najradsej niekde zahrabala, bo nam meska dodavka, zakaznici nervozni, v piatok nam mala prist, vsetkych som o tom ubezpecovala, ze montaz bude tento tyzden...a teraz zase im volat, vysvetlovat...jaaaajjjjj 😖 😖 😒

pata31
autor
1. jún 2009

Bibi, ten mikroskop tu uz bol prepierany, ze nie je moc spolahlivy... 😅

inac kde mame Barchee???dlho tu nebola...

bibi24
1. jún 2009

Pati, ano, aj ja som to spominala, ale pytala sa andzi, tak som jej odpisala, nech to nemusi tu hladat 😉

reivka
1. jún 2009

bibi no ja neviem, ale kupovať si nejake ovu testy a ked by mi aj vysiel pozit. a mm by nemal prave chut, tak čo. Ja to asi necham tak, že raz to musi vyjsť.
inak pati pekne povedane že už tu máme jún a letí to.... a ja stále nie som tehu ☹ 😢

reivka
1. jún 2009

baby chcete sa usmiať? Včera sme sa cela rodinka prechadzali po parku a takí jedni si tam trhali lipový kvet, malý sa čudoval načo im to bude, tak sme povedali že usušia a na čaj a on že "a to si ho nemôžu kupiť?"

zusika
1. jún 2009

reivka, ahoj...schvalujem tvoj postoj.. raz to vyjde!!! urcite!!! nemozes si ale povedat ze este nie si... trpezlivost! teste sa z milovania...a mozno sa skus viac samu seba vsimat..ked ti skonci mrcha.. kusok na to ..necitis vtedy voobec nic? uz tu boli popisane tie priznaky: citis vajecniky...aj keby len trosku... potom ten hlien a hlavne velku chut sa milovat.... hmmm? ale zase sa nepozoruj az moc.... 😎 drzim palceky... ved ste na rade... babulky...
minix, patka.. teda tehulky..mam otazku...prestali ste pit kavu??? ja musim mat tu jednu rannu...no teraz som si nedala od soboty...zatial v poho, ale bude mi to urcite zachvilu chybat... ☹

bibi24
1. jún 2009

Reivka, mas pravdu, urcite to raz vyjde 😉 No, ja som si ich kupovala preto, ze som brala vela rokov hak a vobec som nevedela ci a kedy mam ovu...

zusika
1. jún 2009

reivka..som sa veru usmiala... 🙂 aaach tie deti a ich pohlad na svet

minix
1. jún 2009

zusi, ja som aj pred otehotnenim pila kavu dva krat do mesiaca....takze u mna ziadna zmena. Akurat v piatok som si dala, ale taku, ze kava:mlieko = 1:5, mam vyhodu, ze mi kava nechuti.

Ale co viem, tak jedna dve ti neuskodia, pokial si nerobis smrtaky.
mna skorej stve, ze nemozem tolko kadejakych cajov, ako som zvyknuta. 😒

reivka
1. jún 2009

ďakujem zusi, skusim si to na sebe vsimat
a ja ked som tehu a dam si kavu, tak utekam na wc a v okamziku ide von aspon doteraz to tak bolo, a za všetko cele dni som tyčkovala, tak uvidim teraz ked budem

zusika
1. jún 2009

nestras reivka...
a minix..aj ja mam problem aj s cajmi... mam rada bylinkove.....a tu kavu...tiez myslim ze jedna taka slaba mliekova mi neublizi.... a cierny caj sa moze?? zeleny??
no musim sa vela ucit.... 🙂

janurka
1. jún 2009

ahoj zusi ja som zvykla pit 1-2 kavy denne ale teraz som prestala cekom, lebo kava( teda kofein) brani uhniezdeniu a ked už uhniezdene je tak môže vyvolať potrat. asi je to v tych väčšich davkach ale aj tak to neriskujem a duplom nie do konca 1. trimestra kedy je miminko take zranitelne... Kupila som si kavu bez kofeinu a ked mam chut tak si spravim tu... 😝

janurka
1. jún 2009

cierny ani zeleny by sa nemal, ja mam rada čierny a ked už neviem bez neho vydržat tak vrecuškom len ofarbim vodu a vyberiem ho... 🙂 s čajmi teraz tiež opatrne, bylinkove by sa velmi nemali, ja mam rada lipovy a tiež je dobry pri chorobe stale mi pomahal ale teraz som ho nepila lebo to škodi na srdiečko maleho

barchee
1. jún 2009

ahoj paťka 😉 tu som ... 😀 nesce sa mi čítať tolko nových príspevkov...tak občas zabehnem kuknúť...ale inak nič nové... prestala som robiť všetko pre sledovaie sa... teda žiadny fertility friend, žiadna teplota...žiadne príspevky...nútilo ma to furt sa sledovať a to neni dobre...už mi z toho zašibávalo a len si tým oddalujem otehotnenie...všetko nechám na prírodu 😉 už máme zaplatenú svadobnú cestu, Rhodos- hotel Lindos Princess, letíme 23.6. tak sa teším... 😀 ešte tolko vecí musíme kúpiť... práve v tom čase by som mala dostať krámy....veľmi jemnúúúúúúúčko a potichúúúúčky v kútiku srdiečka dúfam, že neprídu a na dovču pôjdeme už traja... 😉 a ty ako? žiadne nové foto v albumíku nemáš... ako sa má bruško? veď už by malo byť aj vidieť...hm? 😀

michalag
1. jún 2009

Dobre ranko zienky 🙂 🙂 🙂 ,,

zusika
1. jún 2009

ahojte... barchee..mas uplnu pravdu... ide to pekne na mozog..ti poviem... 😀 ale zase...ja sa tu vykecam s vami a potom uz dam vsetkym pokoj..lebo vela mojich kamaratok este neriesi.... tak naco ich provokovat...

pata31
autor
1. jún 2009

Aha, Bibi, som si nevsimla, ze to si odpovedala Andzi 😅

Zusika, ja od kedy som tehu, tak kava mi vobec nechuti...takze to mam vyriesene...a cajiky, obcas si dam bylinkovy na dobre travenie, ked mi neni moc dobre, aj ked tomoc nezabera 😀 a doma robime hlavne ovocne cajiky...ale robila som si aj medovkovy cajik, ten by nemal skodit, aspon som to nikde nenasla...

Barchee, som si myslela, ze si davas pauzu 😵 ...jaaj a to ti trosku zavidim tu dovcu, isla by som aj ja 😅 ale toho roku nehroziii....no ale drzim palceky, aby ste sli teda uz traja... 😉 hlavne vydrz netestovat aspon kym ti bude meskat mrchana... 😉 ja teraz nemam nove fotecky...brusko nedavam, bo to je akurat tak zatial moja pneumatika 😅 a na tyzden idem na utz, tak to si dam vytlacit fotecku, tak potom pridam.. 😵

zusika
1. jún 2009

pati a uz nejaku fotku z utz mas? to hned na prvom dostanes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre