Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
9. jún 2009

reivka a kam sa chystate? kedy a ako? vela otazok co? ale ja som na dovolenky priam maniak 😀

michalag
9. jún 2009

Ahojte, tak som tu uz aj ja 🙂 .... maleho som dala spinkat, tak mam na vas chvilku cas 😉

evulik6
9. jún 2009

ahoj miska...ako sa mame? Samko poslucha? aj moj spi..uz od pol jednej... ja som taka znicena, som si chcela aj ja pospat, ale nejako neviem zaspat...ach... hlava ma boli, cela som taka ako mechom buchnuta...dado v noci zle spal, vkuse sa budil , nic som nespala poriadne 😒

reivka
9. jún 2009

ja som si už na to tyčkovanie asi zvykla, lebo som tiež celé dni tyčkovala, ale kvôli tomu sa nebrzdim 😅

reivka
9. jún 2009

ideme 18.7. do chorvatska a prideme 1.8. už sa tešíme s mm na čerstvé ryby a potvorky, my to lúbime pri mori jesť, aj deti 🙂

michalag
9. jún 2009

evi, ci poslucha? 😅 😝 🤐 , aj nam Sami v noci zle spal, kazdu pol hodku bol hore trvalo to do 1:30 a nakoniec som to vyriesila tym ze som mu dala kratke nohavice na spanie a potom spal az do rana, nastastie, ale zato bol hore uz o 6:30 🙄

evulik6
9. jún 2009

hmmm, ja by som z tej dovolenky nic nemala, takze teraz radsej nie.... si to neviem ani predstavit na dovolenke tyckovat... ved to by som ani pri more nemohla ist keby mam prezivat to co pri prvom... inak bola by sranda ako by po mne pozerali ze henta tu na plaz prisla grcat ci co? 😀

reivka
9. jún 2009

ja ked som čakala druhého, tak som šla prvého zaniesť do škôlky a nestihla som ani domov prist, musela som do krikov ...... 😝

evulik6
9. jún 2009

super reivka...ja sice ryby ani potvorky eee ale verim ze sa tesite..aj ja sa tesim, my ideme sice asi len to IT na 8 dni ale aspon nieco...nabuduci rok ak sa podari by som chcela ist na dlhsie niekam mozno Grecko alebo nieco lepsie, ked uz budem aj ja zarabat tak snad nasetrime viac...
ja sa tak neskutocne tesim, kokso, len nech nam to vyjde..potrebujem dat uz pauzu od vsetkeho 😉

reivka a idete autom ci ako? a kam do chorvatska? na makarsku?

evulik6
9. jún 2009

noo je to hruza to cykovanie.... veru

miska, moj tiez tak poslucha... ach... ja sa mu bojim obliect kratke gature na spanie, lebo on sa stale odokryva, sa bojim aby mi neprechladol... 😒

reivka
9. jún 2009

ideme autom do Primoštenu pri Šibeniku

reivka
9. jún 2009

naschvál sme si na tento rok naplánovali dovcu autom a iba do chorvatska nie dalej, kvôli planovanemu tehu,

michalag
9. jún 2009

evi, ja si myslim ze uz nie je taka zima a Sami strasne nema rad teplo a on ma v kuse horuce nohy, takze toto je riesenie a neviem ako vam ale nam do obidvoch izieb svieti slnko od 11:30 do vecera kym nezapadne, takze byt mame vyhriaty az az 😒

zusika
9. jún 2009

babulky, nedrazdite tou dovolenkou..ja budem tento rok bez nej..teda na par dni idem asi do Milana...ale zase si pockame na peknu dovcu v trojici.... 🙂 mozno o dva roky...

michalag
9. jún 2009

aj my by sme straasne chceli ist niekam k moru, ale .... Ja som bola raz v Chorvatsku v Tucepi a velmi sa mi tam pacilo a urcite by som tam este chcela ist😉 🙂

michalag
9. jún 2009

aj u vas je tak zamracene a fuci? lebo tu zacalo strasne fucat 😒 😠

reivka
9. jún 2009

aj tu fučí ako blbé

michalag
9. jún 2009

len nech nezacne prsat, lebo som prala obliecky

zusika
9. jún 2009

jee..v tucepi sme boli na stuzkovej - na tyzden.... to bolo skveleeeee...a tak davno.... a potom Makarska...to je krasne tam vsetko....

michalag
9. jún 2009

mne sa tam okrem ineho paci aj to pohorie Bikovo, je z tade nadherny vyhlad 😉 🙂

evulik6
9. jún 2009

no a maly je uz hore...och...no vela si neposlal... 😒

reivka
9. jún 2009

na Makarskej sme boli pred 2 rokmi a bolo tam veru pekne...jaaaj tie prechádzky popri pláži .....hmmmmm 🙂

michalag
9. jún 2009

evi, zvykne viac? mne maly v poslednom case spi tak hodku a niekedy hodku a pol a iba obcas sa mu podari potiahnut dlhsie, ale uz su vacsi a mozno im to staci

zusika
9. jún 2009

a mozno ich uz to teplo laka vstat z postielky...

evulik6
9. jún 2009

miska on od dvoch rokov male take obdobie ze ani nespaval cez den, teraz ako chce ist do skolky tak chodi spat a ked tak spi aj dve hodiny...ale este neprisiel za mnou tak asi este zaspal...to asi len kontroloval ci nie je sam nahodou 🙂

evulik6
9. jún 2009

mozno nooo...
ale uz je tu, tak uz nespi....ale lezka tu v obyvacke pri mne...

reivka
9. jún 2009

moj malý má 3,5 roka a spi cez obed aj 4 hodiny najradšej, v škôlke ho vždy učitelka zobudí a potom je taký nesvoj doma

evulik6
9. jún 2009

sa mas reivka...
moj je od narodenia nespave dieta.... doteraz prespal asi dve noci cele... ☹
snad druhe bude po mne a bude spat viac 😉

reivka
9. jún 2009

moje obidve deti spavaju od pol roka celu noc 🙂

michalag
9. jún 2009

reivka, tak to ti v dobrom zavidim .... mne maly prespal celu noc ked bola maly ale od 2,5 roka sa v noci budieva, ale obcas ma aj dobre noci ze sa zobudi raz a potom uz spi az do rana, ale to je malokedy ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre