Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
9. jún 2009

najväčšia sranda je, ked malí v noci zo sna vykrikujú niečo, minule utekám k malému že čo kričí a on si rozprával, že "to je moje auto" 😀

zusika
9. jún 2009

🙂 baby, a odkedy uz deti spia vo svojej izbicke same? asi mimi nemoze byt zvlast.... takze postielka do spalne....
minimlane aby som si nohy nedolamala ked budem utekat.. 🙂 ale co neskor??

reivka
9. jún 2009

my sme ich dali vždy zvlašť do izby ked začali chodiť do škôlky.......najskôr v postielke spali, potom v rozťahovacom kresle vedla mojej posteli a potom putovali do svojej izby 🙂

evulik6
9. jún 2009

reivka aj ja ti potichucky zavidim...ale tiez v dobrom samozrejme... take nieco musi byt super... ja som niekedy doslova a do pismena padala na hubu po prebdenych nociach... raz som uz normalne plakala lebo vkuse bol hore, kazdu hodinu celu noc, asi tyzden to trvalo...strasne...

reivka
9. jún 2009

no predvčerom ked krpaty zjedol pol melona asi 6 kilového tak sa tiež zobudil lebo musel ist cikat 😀

evulik6
9. jún 2009

ano reivka? super...ja to tiez chcem tak spravit...dufam ze sa podari...

zusika
9. jún 2009

juuuj, nestraste ma, lebo uz to nemozem vratit... 😅

evulik6
9. jún 2009

ale zusika, to mam iba ja s miskou takych nocnych vtakov 😀 😀 😀

joj babulky, musim ist..idem upratat, pride mi sestra aj svagrina, tak sa majte zatial pekne...ahojte 😉

reivka
9. jún 2009

to roztahovacie kreslo preto, aby si zvykli že už nemajú okolo seba tyčky ako v postielke, a aby nespadli z vysokej posteli.....samozrejme že sme ho ráno našli spať vedla toho kresla, lebo bol zvyknutý v postielke putovat všelijako

evulik6
9. jún 2009

zusi, poviem ti jedno ze mohla som byt akokolvek znicena, unavena, nevyspata a co ja viem co este, stacil jediny jeho pohlad, usmev a na vsetko som zabudla... je to nadhera... 😉

evulik6
9. jún 2009

no prcham ja od vas...ahojte

reivka
9. jún 2009

baby ked vam niečo teraz poviem, tak sa poštíte 🤐 .....ja som si minule pri sexiku zodrala koleno a mam tam chrastu, teraz ked ho zohnem tak to citim, som ja ale tlk makovy ☹ 😅

bibi24
9. jún 2009

reivka, perfektne 😀 a to ste co robili preboha? Tak toto sa mne davno nestalo, naposledy niekedy davno davno pri sexovani v aute 😀

reivka
9. jún 2009

my mame asi take drsne čalunenie na gauči 😅

zusika
9. jún 2009

no aaaale toto baby..... 😀 ja si zase mamatam na male zranenia z vane... 🤐

http://www.baby-web.sk/Vyvoj-babatka.aspx

michalag
9. jún 2009

no babenky, aj ja idem prec, maly akurat vstal, tak mu dam nieco papat a ideme von 🙂
pekny zvysok dna 🙂 😉 😵

zusika
9. jún 2009

a nasla som clanok o tej siji.... http://www.baby-web.sk/Clanky/a2141-Co-je-sijov...

reivka
9. jún 2009
zusika
9. jún 2009

ladies..ja sa lucim..idem domov....plan na vecer....miska malin a citanicko o tehu na slnkom zaliatom balkone... 😀
paaa!!!

pata31
autor
9. jún 2009

joj, baby, som sa dobre pobavila na tych zraneniach pri sexiku 😀 😀 😀

teuflerin
9. jún 2009

ahojte babulky tak som vas akurat docitala a idem vam napisat....no pocujte som cital ze tu piste o nejasnotiach v tom sone..mne akurat kamoska za tri tyzdne rodi, a tiezs oms a jej minule na to vypytovala a povedal mi ze za klasicke sono kde ti dr vysvetli co a ako, takze ze ma na teba "cas" je prve sono ked zistuje ci si tehotn, a a potom v 10, 20, 30......ale inak sa robi este to co mala patka, to je ohladom tych chorob a a tak, no a potom je este nejake sono tiez kvoli comusi, a sono kvoli tym prietokom..no a povedla mi ze sono uz jej robit nebude, len potom, v nemocke tesne pred porodom, teda v porodnici.....takze to je vsetko ok, ako ste pisalI:D...dufam ze som to vyvetlila tak ze ma pochopite..lebo dnes uz mam toho dost......

inak mate co nove?ja osm bola u lekara od osmej som behala po celom meste az doteraz tak som taka nachodena ze ma asi ide porazit..a bola som na tej kontrole po tej operacii prsnika..co som bola v novembri, a idem zajtra na sono, nevyzera to dobre ☹ lekarovi sa zda ze tam cosi zase mam, je to strasne bolestie, tak ako pred tym nadorom co som tam mala 😠 tak neivem co a ako....

deda
9. jún 2009

Tk dnes som si robila test chcela som až neskôr ale mama ma donutila...ha ha ...lebo bola strašne zvedava,a čiarka bola už tmavšia, a šok bol ked som sestre volala že som tehotna a ona mi oznamila že aj ona je o 2 týždne dlhšie ako ja...takže sranda.....

michalag
9. jún 2009

deda, supeeeer 😉 🙂 😵 tak budete mat takmer rovnake deticky 🙂

teuflerin
9. jún 2009

no deda tak to gratulujem..kks....tak to budete mat hend po sebe, to je suepr nie?

januliatko1985
9. jún 2009

ahojte baby,je tu este niekto?

reivka
9. jún 2009

no ale sa to tu rozrastá, stále je niekto tehu 🙂 ja som práve dorobila jahodový džem mňam 😀 a tuším ste už fuč

michalag
9. jún 2009

ja som tu, ale zatial len jednym ockom kedze este pozeram Panelak 🙂

reivka
9. jún 2009

miška presne ako ja aj panelak stiham jednym očkom 🙂

teuflerin
10. jún 2009

dobre rano babulky..akosi mam pocit ze tu uz moc nechodite..jaso m sa akurat vratila do lekara...co sa mi stalo..nasadnem na bus, vystupim, cela natesena, ze osm prva na tom sone, ze ma hned vezmu....sedim tam pol hodku, a potom ma napadne ze si nachystam karticku poistenca...no a zistila som ze som si ju zabudla:(...tak idem spat na bus, zoberiem karticku, idem spat zase do nemocky, a nastastie tam zase nikoho nebolo tak som bola rada, ze ma hned vybavili..kks....skoro ma porazilo:D

zusika
10. jún 2009

ahoj teu, no ty mas teda stastie 🙂 a dufam, ze si OK.... ci uz vies nieco? Nemala si to na tom prsniku iba fibron, ci to bolo vaznejsie?? Drzim ti palce!!!
Deda blahozelaaaaam!! este teda potichucky... 😉 ja som si este tyzden potom ako som mala // urobila 3 test..a tam to uz je kraasne..tak skus este o par dni neskor.... ale aj tak nie je o com.... juj, ze sa tesim....
inak baby... zacinam si uvedomovat, ze sa usmievam na tehotne zeny a musi to vyzerat dost divne... vzdy sa mi tehulky pacili, ale toto je uz moc... 😀 asi okukavam ako to vyzera.... 😀
no a este forik zo zivota...ako deda hovorila, ze bude mat so sestrou rovnako babo.... no tak moj kamarat ma brata a cakaju dceru, ktorych vekovy rozdioel bude asi pol roka.... takze stryko a neterou budu vyrastat spolu.... 😀 dobre, co..?
pekny kde vsetkym.... mne to od rana vyzera nie dobre.... bolo mi od vecera cudne a k tomu som aj podrazdena a unavena... nech dnes nikto nic odo mna nechce... no a kvoli zaprach som prisla az o 8.30 do prace... anarchia.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre