Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
10. jún 2009

no lebo mne sa zdá, teda podla vašich pokynov, (podla hlienu, pichania vo vaječníku a krčka) že som mala ovulku 11 dc..........môže to byť?

michalag
10. jún 2009

reivka, ovu kludne moze byt 11DC 😉

suzi81
10. jún 2009

No vyzera to tak, ze ako vravite ovulka bola neskor, no pravdupovediac, vtedy prave sme moc nekeksikovali, ale ktovie... pockam do soboty, ak nic, tak spravim este jeden test. Poobede ideme na oslavu, tak aby som vedela ako sa mam spravat 😉

zusika
10. jún 2009

vdaka za typ reivka...okukam.....idem na obed....dnes som stale hladna..... ☹ budem sta sudok o par mesiacov.... ale fakt sa snazim jest aspon zdravo.... 😖

reivka
10. jún 2009

vdaka miška 🙂

michalag
10. jún 2009

reivka 😉 🙂 ,

pata31
autor
10. jún 2009

Reivka, ten fusacik ci deka do autosedacky je prefektny! presne toto budem potrebovat, kedze budem mat zimne babo 😉 😵

reivka
10. jún 2009

pati že?! 😉 🙂

reivka
10. jún 2009
pata31
autor
10. jún 2009

krasnucka je tiez 😵 ale asi aj dost drahe, nie? ja sa spolieham na to, ze pojdem do PL nakupit, kedze to nemame daleko 😉

reivka
10. jún 2009

ja som myslela že to nie je drahé 😅

pata31
autor
10. jún 2009

inac kuk toto:
http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/capacky/...
je to made in china...tak to si mozem kupit aj u cinana u nas v meste 😅 😀

pata31
autor
10. jún 2009

Reivka, hej? 😕 no este nemam prehlad, tak mozno ani nie je...ale aj tak sa spolieham, ze v PL to bude lacnejsie 😉

reivka
10. jún 2009

také isté bielo-modré ale adidas mame doma 😉

pata31
autor
10. jún 2009

no Adidas, to uz znie lepsie ako nejake "nen" 😀 😀
ale tie liliputi su krasne 😵

pata31
autor
10. jún 2009

no idem sa ucit anglinu, bo zajtra mam test z gramatiky...a musim si vsetko od zaciatku prejst 🙄

zusika
10. jún 2009

Pati.. k tomu PL... urcite je to tam ovela lacnejsie ako tu... ja sa celkom bojim kupovat oblecko cez cez - akekolvek, lebo nevies vyskusat kvalitu ani velkost... ja napr. obliekam velkosti 38-42(niekedy) ..je to strasne individualne u mna.... a pre babo, ktoreho velkost vobec neviem urcit... tak to je tiez tazke.... napr. znamej sa narodila dcerka a bola strasne dlha..tak jej bolo vsetko kratke...ruky a nohy... 😀
aj ja zvazujem ist do PL...ake ked bude iba mimi malinkake..tak chcem aby to malo kvalitne vecicky a urcite topanocky... mm sa musi preto snazit uz teraz 😀

zusika
10. jún 2009

druhe cez je NET.... 😀 😀 😀

reivka
10. jún 2009

😀 dovtípili sme sa

zusika
10. jún 2009

reivka..tak taku zavinovacku som kupila v PL za 170 Kc....

reivka
10. jún 2009

Kc ???

reivka
10. jún 2009

zusi ty si si kolky dpo robila ten test???

teuflerin
10. jún 2009

ahojte babulky..tak akovas tu citam..tak ste tohoodkedy som odisla celkom dost popisali..ja osm odbehla o osmej potom este s kamskou ktora o styri tyzdne rodi na monitor..tam sme sa dobre za*rali celkom..hhe....ale inak fajn..vysledky este neviem, ale zo sona je to tak ze to vyzera ze nejaka zlaza mi zle reaguje pooperacii a to mi robi zle..ale tak povedali ze ak to bdue dlhsie boliet tak urcite prist

zusika
10. jún 2009

Kc...Korun ceskych 🙂 som bola v C.Tesine a tam beru ceske love, ale aj eura.. Neviem ako v Targu...ale ak mate info, sem s nou...
a kolky den? fiiiha no teraz tazka otazka.... ale 2 dni meskala..tak vtedy.... mozno 16-18 DPO..fakt uz neviem...
inak baby, moze to byt, ze aj ked som tehu tak sa moje telo sprava ako by bola ovu?? narazam na to, ze ak by bola mrcha..tak teraz by bolo take to obdobie kedy mi TO chuti viac.... 🤐

zusika
10. jún 2009

a ahoj teu!! 🙂

zusika
10. jún 2009

..jasne ze Polsky Tesin, nie Cesky...ale to je to iste.....

pata31
autor
10. jún 2009

Zusika a ty chodis do Tesina na nakupy? ja som tam bola raz, ale to este ked som chodila na vysku do Ostravy...teraz chodime hlavne do Targu alebo do Saczu...
inac ja teraz nemam vobec chut a mm ma praveze vacsiu, nechapem... 😕 😅

zusika
10. jún 2009

🙂 Pati, nechodim...ale boli sme nedavno... vlakom...som to tam bola okukat...chcela by som ist do Targu...je to tam vacsie... nakupit take zakladne veci....ale napr.postielku a teda celu izbicku som si uz vybrala tu... som sa rozhodla ze to chcem mat ako set... myslite si, ze 25 tis. za skrinu, veliku komodu s prebalovacim pultom + postielka so suflikom...ze to je vela??
no ale ostatne tam pozriem.... kocik silno zvazujem.....ze co... ako.... kvoli zaruke by som tu kupila...ale vsetci vravia, ze tam kupim, to iste a lacnejsie.... fakt neviem... nejako v septembri by som chvela ist...

pata31
autor
10. jún 2009

no mne sa to zda dost 25tis. ...ved skus popozerat, kolko tak stoja samostatne, a si to spocitaj...inac v PL v Merkury Markete maju velmi pekny nabytok a ovela lacnejsi...mne treba asi len komodu, postielku mame...
a aj kocik budem v PL kupovat, ved oni ti daju zaruku rovnako a niektory maju obchody aj na SK..

zusika
10. jún 2009

no ale ja to mam 400 km.... ☹
idem babulky..... pa zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre