Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
11. jún 2009

zusika, podla mna ta objednal preto tak aby uz videl rovno aj srdiecko 😉

reivka
11. jún 2009

gratulujem zusika 🙂

michalag
11. jún 2009

jeeej a blahozelaaam 😉

pata31
autor
11. jún 2009

Zusika, super, super 😵 takze to mas oficialne potvrdene 😵
idem ja na tu anglictinu, bo som sa k nej este poriadne nedostala, kedze som riesila svoju zapchu 😠 😅 a aj zakaznici chodia...

zusika
11. jún 2009

Dakujem vam babulky z celeho srdiecka...
uz som si aj objednala knizky...cez gorilu... Mojich prvych 5 rokov (Anne Gedes) + K porodu bez obav (Blanka Čermáková) 😀 uuuz som tu prvu chcela davno, ale cakala som na dnesny den .... zacinam sa tesit 🙂
Pati, tak sa uz konecne uuuuc!!! a mozno tvoje starosti pominu aj po tom teste...ved to moze suvisiet

pata31
autor
11. jún 2009

jeeej...tak ty si sa na to teda vrhla 😀 ja mam len pozicane knizku o tehotenstve a knizku Dieta do 5rokov 😉
ma celkom zaujala ta knizka od Anny Gedes, hodis sem link?

zusika
11. jún 2009

som ho nasla tu na stranke.....
http://www.gorila.sk/product/176065
aj som porovnavala ceny, na Gorile je najlacnejsia.... a kraaaasna...aj ako darcek

pata31
autor
11. jún 2009

krasna knizocka, tiez si taku nejaku kupim pre baby... 😵

pata31
autor
11. jún 2009

Zusika, tak je cas nahodit si na konikovi, ze si tehulka... 😉 tak sup-sup na to, aby sme videli, ktory si tyzden... 😵

zusika
11. jún 2009

no ale ked este nemam knizku..tak asi este nie

reivka
11. jún 2009

ale čoby nie? daj si tt 😉

pata31
autor
11. jún 2009

ja som si dala hned, jak som mala od dr potvrdene 😉 daj si aj ty, ved knizku dostanes az tak v 10tt cca
baby, ja som uz taka hladnaaaa... 😅

reivka
11. jún 2009

je to pekné že sa to tu postupne všetko mení na tt 🙂 mne sa to páči 😀

pata31
autor
11. jún 2009

Reivka, uz aby doslo aj na teba a ostatne babenky, co sa snazia... 😉

michalag
11. jún 2009

aj ja nad tou knizkou uvazujem ze ak sa raz podari, tak si ju kupime, velmi sa mi paci 😉
zusika ... jeeej hned to vyzera krajsie ked tam mas tt 😉 😵

zusika
11. jún 2009

vy otravy...tak uz som aj ja tt 😀 ale myslim ze som iba 6tt.... je to teda skor na prelome....niektora ste vravela ze to rata kusok viac.... no wow.... 😀 ked to vidim az mi je to divnuo

reivka
11. jún 2009

však pati, ďakujem ti 🙂

michalag
11. jún 2009

zusika, tu na konikovi to rata o 1tt viac

reivka
11. jún 2009

zusi a ako budeš zariadovať izbičku a vecičky aké háááá? ked nechceš vedieť čo to bude hmmmm 🙂 ??

zusika
11. jún 2009

nevadi.... par dni hore dole... ale tiez myslim ze je to 6tt+1 den (podla tej academy stranky)

zusika
11. jún 2009

😉
a velmi to zelam aj vam ostatnym.... musi sa to uz nalepit..... takze tfuj, tfuj..reivka, miska!!! 😀

pata31
autor
11. jún 2009

no super, Zusi.. 😵 aj mne to pise o tyzden viac... 😉
a ty nechces vediet, co budes mat??? 😕 tak to by som ja teda nevydrzalaaaaaa 😀
no idem ja na obed, hura!

michalag
11. jún 2009

idem ja do obchodu nakupit a potom sa pustim do varenia nech mam vecer pokoj ked uz budu chlapi doma, ale urcite sem budem nazerat 🙂 😉

zusika
11. jún 2009

Pati, ja neviem ci to chcem vediet..... tiez myslim ze nevydrzim, ale bolo by to pekne prekvapko....

reivka
11. jún 2009

diki zusi som oprskanáááá huráááá 😀 inak ja neviem či by som vydržala to nevedieť, tiež si hovorím že to nebudem chcieť už vedieť čo to bude ale uvidíme či vydržím

reivka
11. jún 2009

vybrala som si tam lietadielko 😀 a tie šatočky keby som mala komu tak hned kupujem 😀

zusika
11. jún 2009

🙂 ved to, ze nato ides vlastne na to 4D... a uz mam aj vybavenu protekciu na 4D..u nas v HC to robi jeden znamy/kamos... velmi ho vychvaluju tu na konikovi... a mam to pod cinziakom... 😉

reivka
11. jún 2009

ano zusi?? to tam robi aj jeden ktorého ja poznám dr. čo chodí aj sem do NR na služby do nemocky

reivka
11. jún 2009

zusika ale to vieš, že teraz budeme chcieť vidieť aj tvoje bruško?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre