Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
16. jún 2009

dakujeeeeeeeeem miška 🙂 ale ved najskôr ty 😉

teuflerin
16. jún 2009

no pockajte....pockajte 😝 tak dufam ze tu budeme onedlho tri tehulky:D

michalag
16. jún 2009

teu, to by bolo pekne keby boli 3 tehulky naraz 🙂
reivka 😅 🤐

teuflerin
16. jún 2009

no presne tak:D....hadam sa zadari:D...vrta mi to stale v hlave..asi az dovtedy kym sa nedozviem viac..tato neistota ma strasne ubija..ked nic stae chapete nie?

michalag
16. jún 2009

reivka ty uz mas 2 deturence, moze pri kazdom tehu inak (pomalsie, rychlejsie) stupat hcg? Len tak sa pytam, lebo pri Samkovi som mala poriadnu dialnicu uz na 28DC

reivka
16. jún 2009

no počkajte, vy už tu hovoríte o nejakej hotovej veci ale ja veru neviem, či so mnou môžete v tomto rátať 😅 🤐

michalag
16. jún 2009

teu, jasne ze chapeme 😉

reivka
16. jún 2009

veru toto ti miška ja neviem, ja som si to doteraz vôbec nevšímala, len som si vždy urobila 1 test a hotovo

zusika
16. jún 2009

snazilky, ved verte do poslednej chvile... Teu, ak nemas pravidelny cyklus..tak este moze byt vsetko tak ako si zelas... neboj..... ale zase taky pekny darcek z tunisu....lepsie ako faraonova pomsta.... 🤐
no a miska, reivka.... ved to bude uz o tyzden jasneee!!! 😉 Drzim palce!!!

reivka
16. jún 2009

zusi dakujeeeeeem 🙂

michalag
16. jún 2009

tak ja sa tiez neratam, teda aspon zatial 😉

reivka
16. jún 2009

miška ale tak logicky ma napada, že pri dalšom dieťati už telo ten hormon HCG pozna, tak sa asi rychlejšie ozve

teuflerin
16. jún 2009

no zusi aj ja diky..no a ja mam nejaky divny ten cyklus...ja osm nikdy nemala pravidelnu ms...takze este stale dufam ako pises

zusika
16. jún 2009

jow, jow.... 🙂
a ta nasa donna je este furt prec??? nejako nas tu je malo...ani januliatko, asi maka..... minix ta spehuje ( 😀 pozdravujem) no ale kde su ostatne??

michalag
16. jún 2009

reivka, ved uvidime co nam prinesie tento mesiac 😅

reivka
16. jún 2009

miška kedy testuješ? 🙂

nikiarudi
16. jún 2009

ahojte kočky, dlhšie som sa neozvala...ale už mám super správu.. máme to už potvrdené od dokiho..dnes som tam bola a dal mi aj tehu knižku a prenatal box... mala by som byť v nejakom 10tt, ale podľa veľkosti plodu som v 8tt...tak sa tešíme... 😵 😵 😵
len mám problém si to nastaviť tu v pase... lebo tam sa zadáva dĺžka cyklu a ja som ho mala pri HAK 28, no keď to tam dám, tak mi to ukazuje 10tt.. a to vlastne niesom.. tak mi prosím poraďte... ďakujeeeeeeeeem 😉 🙂 🙂

michalag
16. jún 2009

ja neviem ci sa mi oplati 😅 , najskor som chcela ze pockam do pondelka a ak nepride tak v utorok skusim, ale uz rozmyslam ze mozno zajtra, pozajtra(12-13DPO) a ak nebude ani tienik, tak tento mesiac uz viac nebudem a pockam si na navstevu mrchy 🙄

michalag
16. jún 2009

reivka a ty planujes, ci sa nechas prekvapit?
niki, a Dr ti vypocital podla sona aky termin teda predbezny?

michalag
16. jún 2009

jeeeeej niki a poriadne nahlas blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!

reivka
16. jún 2009

tak ked testneš a bude tam aspoň tienik, tak budem vedieť že sa to da vidieť aj dopredu, lebo ja neviem, či sa da taky test ako mam ja robiť aj skôr, ved tam mam napisane že až ked deň meška sa môže robiť

michalag
16. jún 2009

reivka a ty mas aky ten pepino?

michalag
16. jún 2009

ja mam aj pepino aj mamatest, ale zalezi aj od teploty aka bude rano ci nahodou este viac neklesne alebo pojde nahor a ci nahodou nepride skor, lebo uz ma zacina pobolievat mrchovsky v podbrusku 🙄 ☹ 😒

reivka
16. jún 2009

nie miška ten Woman Secret baby

niki gratulujem 🙂

nikiarudi
16. jún 2009

miška hej podľa veľkosti plodu mi povedal veľkosť.. ale dátum nie... 😒

teuflerin
16. jún 2009

jooooj niki tak gratulujem..vsetko to tu tehulkuje....s ty pasom ti neporadim, ale velmi sa s tebou tesim.....

michalag
16. jún 2009

niki, to sa bude este menit podla sona, este to je malicke .... ja by som si tam dala normalne kedy bola posledna mrcha, aspon moj nazor 😉

nikiarudi
16. jún 2009

teu ďakujem ti moc moc pekne.. skúsim asi napísať adminke... 😅

nikiarudi
16. jún 2009

no ok.. tak to skúsim.. ale budem o 2tt viac ako som... aj keď možno dorastie... 😀

teuflerin
16. jún 2009

no sak vyskusaj, hlavne aby sme videli ze si tehu...chapes niki:D......inak my budeme vediet co a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre