Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
14. mar 2009

ahoj, ja tak isto ako vcera a je mi blbo ako rped mrchou...a navyse ma seklo v krku, takze nemozem tocit hlavou 😢

evulik6
14. mar 2009

ahoj...tak dnes netestujes? ja neviem co mam robit, aj by som testla aj nie 😖

pata31
autor
14. mar 2009

ja asi skusim, aj ked si myslim, ze tam nic nebude podla tej teploty 😒

evulik6
14. mar 2009

no vies co? asi aj ja teda testnem...

a kedy mas mat mrchu?

pata31
autor
14. mar 2009

ja v pondelok

pata31
autor
14. mar 2009

inac som uplne mimo z toho krku, uz som si aj poplakala...to asi tie predmrchovske ci ake hormony uz posobia... 🙄

evulik6
14. mar 2009

myslis ze to je tym? mozno si zle lezala nie? ja to tiez niekedy mavam ked dlho lezim na jednej strane alebo tak... joooj, a kedy budes testovat? az doma?

pata31
autor
14. mar 2009

uz testujes?? 😕

evulik6
14. mar 2009

nieee este nieee, ale rozmyslam ze pojdem... ja neviem, chvilkami sa citim ze mrcha pride a o chvilku mam pocit ze sa ku mne nechysta...som z toho zmatena 😅

pata31
autor
14. mar 2009

tu si 🙂 ja som doma, dnes nerobim...mne vcera seklo, som sa tak zaprela o hlavu v posteli, jak som sa chcela otocit a bum, bolest jak svina... 😖 idem asi teraz testnut, ze ked, tak vezmem nejake lieky na ten krk, bo nie som schopna nic robit 😒

pata31
autor
14. mar 2009

ja sa zase obavam vysledku... 😔

evulik6
14. mar 2009

ten krk ti nezavidim veru, je to neprijemne... par krat som to uz zazila.... ale neboj sa, to prejde moja, len sa to svalstvo musi uvolnit trosku... skus si to niecim natriet... napr.alpa je na to dobra, nemas po ruke?

pata31
autor
14. mar 2009

a tam v tom teste je napisane, ze do nejakej nadobky treba nacurat a pak nakvapkat...to tu nadobku treba nejako vyvarit? Ci staci s vriacou vodou umyť?

evulik6
14. mar 2009

joooj aj ja pata...ideme teda na to???? 😅

pata31
autor
14. mar 2009

myslis, ze alpa pomoze? mozem skusit...

pata31
autor
14. mar 2009

no asi hej...to je teda riadene testovanie 😀

evulik6
14. mar 2009

no vyskusaj si to potriet a tak zlahucka pomasirovat 😉

evulik6
14. mar 2009

no tak podme teda testovat, lebo ja som uz z toho normalne na prasky 😀

pata31
autor
14. mar 2009

ok...no a co s tou nadobkou? staci vriaca voda? ty mas taky test, co len ocikas?

evulik6
14. mar 2009

ano, ja mam len taky co ocikam...ty mas k tomu aj nadobku? taky som este nemala teda

pata31
autor
14. mar 2009

praveze am nadobka nie je...no nic, uz som nieco nasla, kde nacikam, tak podme na to... 😵 aspon sa potom navzajom psychicky podporime...

evulik6
14. mar 2009

mam tam napisane ze ho mam pred pouzitim nechat 7minut v izbovej teplote, tak som ho vybrala a cakam a pojdem na to...aj ked vysledok bude asi iba / ale nevadi

evulik6
14. mar 2009

nooo jasne...este 5 minut

pata31
autor
14. mar 2009

no tak nic, jak som si myslela, len / ☹

pata31
autor
14. mar 2009

ale aspon to uz viem 😅

evulik6
14. mar 2009

pata ja tak isto... tak som si dobre myslela...ale ty mas este nadej...este mohlo byt skoro... 😉

evulik6
14. mar 2009

no nevadi, ideme dalej...ved snazenie je prijemne 😀

pata31
autor
14. mar 2009

Evulik ☹ ,inac sme mali asi vcera testovat, sme mohli aspon na piatok trinásteho nadávať 😉 😝 No a na tom teste je, ze od 5dpo ukaze, tak ja tomu neverim, ze by sa mylil...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre