Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
19. jún 2009

ahojte dievčatá

zusika
19. jún 2009

Pati, sice chodime..ale teraz to je nahoda.... no ale snazime sa trocha kultury..uz sa tesim ako budeme s detmi chodit na detske predstavenia...
Evik..no a co je s malym...teplo co??

pata31
autor
19. jún 2009

Ahoj, Reivka...ako mas?
mne je tiez strasne teplo, hnusne dusno je...a este ma aj boli zadok od sedenia 😅
Zusika, to aj my budeme chodit na detske predstavenia...ale to je zatial daleko 😉

reivka
19. jún 2009

mam sa na prd ☹ som nervozna, lebo sa nezadržatelne bliži termin mršiny

pata31
autor
19. jún 2009

Reivka..a kedy ma prist? len sa moc nenervuj, bo to potom jak narokom pride 🤐
maly je uz zdravy? ci to mal len sopliky?

reivka
19. jún 2009

patka no o týžden by mala prist a vždy tyžden predtým je so mnou na nevydržanie 😖 a maly teraz spinka ešte ma soplik, ale davam mu sirup aj kvapky tak to bude v pohode, poobede pojdeme pre staršieho do škôlky, zanesiem ich k mame a ideme s mm na taku oslavu čo robi vo firme

evulik6
19. jún 2009

no idem ho skusit uspat... dufam ze uz zaspi... predchvilou zhodil cely prvy suflik v kuchyni, tak som zbierala a nahadzala som mu po zadku.... potom sme isli papat, lebo neobedoval este a ci nezhodil tanierik s jedlom zo stola? jasne, bolo to nechtiac, ale mne uz na dnes uplne staci... pred obedom ked bol mm na obede tak sa mu podarilo to iste...takze dnes mame super den 😔

u nas je teplo ale fuci vietor a je tak chvilami aj pod mrakom... asi sa to uz stroji ten dazd co predpovedaju na cely vikend 😒
bola som zvesit pradlo a ako som sa ponahlala tak som si ani nevsimla ze tam je osa ci skor nejaky mravec s kridlami ci co to bolo a postipalo ma to do ruky... no ked sa dari tak sa dari... uz nech je radsej sobota 😎

zusika
19. jún 2009

Evka..no kazdy mame obcas den blbec... skus dat malemu trocha pivna..mozno zaspi 🙂
a reivka...to poznam...ja som vedela byt uplne otrasna pred mrchou...mm uz vedel co sa deje, ked som na neho furt stekala... no ale ziadna mrcha teraz nepride...to len tie hormony sa buria....

a veru..to pocasie co slubuju na vikend.neskutocne sa tesim...naozaj..... a to som si chcela sobotu naplno uzit vonku na slniecku..... 😠 aj v pondelok ma byt zle..a to mam ten koncert vonku na stadioooone!!! wrrrrrrrrr!!!

reivka
19. jún 2009

vdaka vdaka

a ukazal by mi test tyzden pred mrchou pravdu?? hypoteticky

michalag
19. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
evi, to mate dnes asi den blbec 😅 🤐 ... tak to su nasi drobci asi na tom podobne 😅 ..... ja som na konci tyzdna uplne KO, teda hlavne psychicky .... vcera sme boli von a samozrejme ze mal asi stople v uskach, lebo 100x mu poviem a 100x nepocuje, potom zhodil jedneho chlapceka (kamarata) a ten zacal plakat a to ma uz total vytocilo takze som mu trochu supla po zadku a stacilo povedat ze ideme domov a zacal rumazgat ako o zivot a to az domov a pred spanim sa zahnal na tatina a bolo to tu znova 15 minutovy rev, lebo som mu zakazala rozpravku ... ale dnes isiel ku starkej a podvecer si idem pre neho a cez vikend ho ma na starosti tatino, tak hadam ze tieto 3 dni nazbieram nejaku energiu 😅

michalag
19. jún 2009

reivka, podla toho kolko mas od ovu

reivka
19. jún 2009

asi tak 9-11

michalag
19. jún 2009

reivka, tak este racsej neskusaj

reivka
19. jún 2009

miška tak čakáme??

michalag
19. jún 2009

reivka, tak cakame 😝 😀

zusika
19. jún 2009

tiez myslim reivka, ze POCKAJ.... 😉 ver ze sa to vyplati....

reivka
19. jún 2009

je pekne ako mi praješ zusi a smutne že nič z toho (asi)

ked ja tu všade vidim len tt

zusika
19. jún 2009

tak ja si to dam prec......

reivka
19. jún 2009

asi mam depku ☹ aby som sa trochu rozveselila tak vam poviem, že som bola dnes v maxe a chcela som si kupit nejake letne šlapky, ale ja mam take široke nohy, že aj ta predavačka to nevydržala a smiala sa ked som si skušala rôžne a jedny som neobula lebo boli uzke, v dalšich mi tak čudne vytrčali prsty, v dalšich sa mi tak zvlašne rozčapatili prsty a ona sa mi už smiala 😅 ..............ale vybrala som si take pekne biele, ani necitim že ich mam na nohe a mali akciu že druhe za 1 EUR tak mam ešte jedny medziprstové 🙂

reivka
19. jún 2009

neblazni zusika kvôli jednej psichopatke 😀

reivka
19. jún 2009

neblazni zusika kvôli jednej psychopatke 😀

reivka
19. jún 2009

už aj pišem ako blb ☹

zusika
19. jún 2009

🙂 ale nie si psycho.... len myslim ze predbiehas...no a ak nic..tak nabuduce.... ziadna drama.... ja ta chapem... snazilkujes a nevidis vysledky.... je to normalne, ze pride sklamanie.... ale potom zase ides dalej.... ved mas doma dve radosti...tak sa tes z nich.... a casom pride aj na tretie.... to ze my sme uz v tom je len velka nahoda... mohlo to byt pokojne naopak...a ver ze keby som to vedela ovplyvnit, tak ti poviem ako.... 😉

reivka
19. jún 2009

no idem ja už dnes radšej preč 😉

zusika
19. jún 2009

pekny vikend babulky!!!! som tu v aj nedelu....

deda
19. jún 2009

ahojte, tak dnes rano som sa vratila z dovolrnky v Egypte a šup doktorke....a sme v 6tom tyždni,tak sa vytešujeme....

pata31
autor
19. jún 2009

jeeej...deda...superrrr...blahozelaaam 😵 😵 😵 😵
takze v Egypte bolo asi dobre, ze? 😉

pata31
autor
19. jún 2009

baby, tak pekny vikend! 😵

evulik6
19. jún 2009

ahojte...asi tu uz nik nie je, nevadi...som vas prisla len pozdravit...

miska, presne tak ako hovoris, vzdy na konci tyzdna som total vystavena z neho, ale v poslednom case je fakt neznesitelny... a teraz hlasia skarede pocko tak sa doma asi zblaznim...
este aj manzo je nachladnuty, tak prisiel skor z prace a lezi a spi...och ti chlapi...maju jeden sprosty sopel a uz umieraju...boze ja toto tak neznasam...
bola som s malym vonku teraz podvecer, lebo kym zaspal bolo asi 14.20 a spal skoro do piatej... mna bolelo brucho tak som nejako ani nespala... och...asi aj z tych nervov co som si dnes pri nom uzila... keby mu ten suflik padol na nohu tak mu aj prsty odsekne (taky je tazky, ved len ten pribor je tazky sam o sebe)...preto som mu aj nahadzala po zadku...ale on si chvilu pofnuka a o chvilu je zase zivel... ach...

ahoj deda, tak dalsia tehula? super... drzim palce nech to je ok

michalag
19. jún 2009

Ahojte,
tak my sme sa podvecer vratili od starkej a ja som malemu slubila ze pojdeme aspon na pol hodku von na preliezky a samozrejme ... na suchacke sa mi smykol opacne chrbtom dole a padol rovno na chrbat z 45-50cm vysky ... uz som cakala ci si nevyrazil dych .... ale bol ok 🙂 .. nastastie 🙂 😉
evi, tieto nase ratolesti nas stoja teda nervov, vsak 😅 😝 ... toto je asi jedno z tych krasnych ale aj tazsich obdobi, kedze vymyslaju same hovadiny a nie vzdy sa ich da ustrazit aj ked sa ako kolvek snazime

deda, blahozelaaaaaaam k tehu, hlavne nech ste obidvaja oki 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre