Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
22. jún 2009

mnam kotlikovy gulas, aj ja by som si dala

baby, ja prave rozmyslam co zajtra uvarit a vobec ma nenapada .... uz budem rada ked maly pojde do skolky, lebo to vymyslanie co na obed ma nebavi ... nemate nejaky dobry, rychly recept?

januliatko1985
22. jún 2009

miska,ja ked neviem co si uvarit len pre seba tak si uvarim ryzu a do toho supnem kukuricu a tuniaka,je to faaajne 😝

michalag
22. jún 2009

jani, ryzu sme mali posledne 2 dni k masu, tak to asi nie.... ja musim pre vsetkych a tatino sa z ryze nenaje 😅 , ale dakujem za tip, niekedy to vyskusam 😉 🙂

pata31
autor
22. jún 2009

ja som vcera robila bryndzove halusky 🙂 mnamky...
a v sobotu som robila vyprazane file s opekanymi zamiakmi..tiez fajne 😵

baby, uz by som mala aj nieco porobit, bo od rana som absoltune nic nespravila 😅 sa mi vobec nechce dnes 🙄

januliatko1985
22. jún 2009

baby,no nepovedala by som , ze dnes je druhy letny den,pocasie otrasne a ja mam dnes volno,to je narocky,ako inak 😠

januliatko1985
22. jún 2009

..idem ja asi zehlit,uz tam mam taku kopu,ze to uz tyzden odkladam a mm uz nema kosielku do prace a on musi mat kazducky den cistu a ja nenavidim zehlit koseleee 😒

pata31
autor
22. jún 2009

Janka, to zehlenie kosiel ti nazavidim, tiez to neznasam...nastastie mm ich moc nenosi, vcera som dve vyzehlila a to mu musi na mesiac stacit 😀 inac nezehlim takmer nic...poskladam a vybavene 😉

bibi24
22. jún 2009

Miska, a co by to malo byt, nieco zeleninove, alebo masove?
Jani, moj mm tiez nosi kosele, kazdy den...a ja neznaaaaaaasam zehlenie a o koseliach ani nehovorim. Ale ja som mu povedala, ze vsetko pozehlim okrem jeho kosiel, tak to si zehli sam...vo velkej vacsine 🙂

pata31
autor
22. jún 2009

Bibi, to by mm nezvladol...resp. zehlenie vobec...za to moj ocino zehli pravidelne 😉 a je expert na kosele 😀

januliatko1985
22. jún 2009

ja inac tiez nezehlim,len tricka a tie hnusne kosel,mm ich ma plnu skrinu a furt chce nejaku novu,no ale v NAYke maju taky stroj na zehlenie kosiel ze ju len navlecies na taku jak figurinu a ono vyzehli samo parou nejak,stoji to vyse 1000e,tak som mm vravela,ze ked bude veela zarabat tak to musi urcite kupit,lebo mam tak zehlit do konca zivota tak si najmem nejaku zenu ,co to bude robit za mna 😀 ....ale co uz ked uz ma raz take zamestnanie kde musi koselu tak niet pomoci 😎

zusika
22. jún 2009

no ale aspon mate koselovych fesakov 🙂
ja tiez zehlenie minimalizujem ako sa len da.... kosele ma mm rad, ale nenosi ich denne

teuflerin
22. jún 2009

ahojte babulky..tak bibi to si ma celkom potesila....inak aj ten nas maltezak steka ako o dusu ked pocuje nieco v okoli bytu..lenze na ten dom som ho tam nehcela brat, lebo predsa len to neni nase, tak chapes...tak sme ho nechali doma.....akurat som dosla z vonku a je tam etda otrasna kosa....vam poviem....byva tu niekto z vas aj v ziline ako ja????

bibi24
22. jún 2009

Ja zehlim len ked je to nevyhnutne a ked mam taku kopu, ze uz to nemoze cakat 😀 A tiez sa snazim maximum nezehlit 😉 Jani, moj ma tiez take zamestnanie, ze obleky, kosele, proste slusne oblecenie musi mat 😖

Teu, aj u nas je skaredo, zima, prsi, fuci, fuuuuj 🙄 najradsej by som bola doma v postelli, pod dekou a s cajikom...a este nejaka rozpravka, alebo dobry film 😵

Zusi, vy dnes mate ten koncert? Nic moc, cooo? 😒

pata31
autor
22. jún 2009

baby, mne ja zase nejako blbo...kyselina v ustach...davam si teraz tresku, aby to preslo 😉 😀

zusika
22. jún 2009

veru bibi...dnes...cely zivot sa na nieco take tesis a potom ti to pokazi pocasie.... doplacu mi je!!!

teuflerin
22. jún 2009

ale neboj sa zusi bude aj napriek tomu dobre len sa poriadne obliect treba..sak uvidis..aj kamoska tam ide a strachuje sa

bibi24
22. jún 2009

Aj moja kolegyna ide, akurat mi zo srandy hovorila, ze si vezme gumaky a prsiplast. 😀
Ale Zusi, neber to tak tragicky....mozno si to uzijes aj tak. Aj ked, vie to cloveka nastvat, to je pravda. Ja ti poviem priklad - my sme chceli mat svadbu v septembri, kvoli tomu, ze vtedy bude krasne babie leto, prijemne teplucko, slniecko, krasne sfarbene listie. No a hahaha - mali sme kosu, asi 10st., dazd cely den..no, ale aj napriek tomu to bol najkrajsi den. Takze, len tym chcem povedat, ze zle pocasie nemusi ovplyvnit naladu a skvely zazitok 😉

zusika
22. jún 2009

ved myslim, ze budem oblecena dobre....mam teple ponozky, jedny este nahradne, kapucnu aj prsiplast...
ved dam vedoet...zajtra mam dovo, tak budem dospavat a kukirovat sa.... mozno sa aj ozvem....
drzte palce....

pata31
autor
22. jún 2009

Zusika, tak pekny zazitok!
ja idem pomaly balit, trosku som aj porobila...suseda chce oznamko na svadbu pre dceru, tak som trochu tvorila 😵
papa

desmodka
22. jún 2009

ahojte baby, prosim vas platite si niektora DNP?????? 😀

evulik6
22. jún 2009

ahojte....tak som vas prisla aspon pozdravit...

pati, gratulujem k jednicke zo skusky... a zusike k super spravicke...som rada ze je vsetko v najlepsom poriadku a ze si uz videla aj srdiecko...len tak dalej, drzim palce...

babulky co mrchujete, nebojte sa, buduci mesiac to isti... 😉

bibi24
23. jún 2009

Tu nikto nie je? no teeeda

teuflerin
23. jún 2009

ahojte babulky...tak ja osm uz hore,..ako vidim som tu druha..co tu nikoho neni?ja idem na tu skuku ktoru mi ten pako nedal minule, tak som cela vystreseovana.....drzte palceky..a vy co?

bibi24
23. jún 2009

Ahoj Teu, tak ti drzim palceky, to zvladnes neboj 😉

no ja som dnes teda dostala take slabe spinenie...cakam, kedy sa mrcha rozbehne...No co uz. Som dost sklamana, ale hadam sa raz podari....co ine mi ostava, ako tomu verit?

pata31
autor
23. jún 2009

Cafte..
Desmodka, ja si platim...preco?
Teu, tak sa drz na tej skuske!!!
Evulik diky 🙂
Bibi, tak skoda 😒

michalag
23. jún 2009

Ahojte 🙂 ,
teu, silno drzim palce aby ti tu skusku zvladla 😉 🙂

evulik6
23. jún 2009

ahojte...to zase mame pocasie 😠

reivka
23. jún 2009

ahojte devy 🙂

pata31
autor
23. jún 2009

Ahojte, baby...to ani poriadne von nemozete s malymi..
Reivka a ty ako? este si grcala?
mne sa nic nechce...ako kazdy den 😉 😀

michalag
23. jún 2009

no u nas bolo pred chvilou zamracene a kym som sa otocila uz som nevidela ani na kopce a zacala burka a teraz svieti slniecko 🙂 , tak hadam to vydrzi 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre