Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
14. mar 2009

pata, to vies oni tam mozu napisat hocico len aby sa to lepsie predavalo... desmodka mi pisala ze si nemam kupovat ten rapiclear ci ako sa vola, ale preco neviem...mozno ona s nim nemala dobre skusenosti, neviem 🤐

evulik6
14. mar 2009

ja to nechapem, kde sa mi ta svina mrchata flaka??? nikdy som nemala taky dlhy cyklus...tym MA sa mi vsetko posralo 😢

pata31
autor
14. mar 2009

hmm...no ale aj ta teplota to tak ukazuje..uvidime...ked, tak sa budeme snazit najblizsie viac 😵
no co ides teraz robit?

pata31
autor
14. mar 2009

no to mas ozaj nejaky dlhy cyklus 😕 asi treba este par cyklov, aby sa ti upravil, neviem...ja mam zase pocit, ze uz zajtra dostanem mrchu, kedze ma boli v podbrusku...

evulik6
14. mar 2009

pata aj mne je luto ze si tam mala len jednu/ ale nic sa neboj.... ved sme to skusali len prvy mesiac, niektore sa snazia ovela dlhsie 😉 inak rozmyslam ci mam kupit iny test ako som mala, tento som este nemala , ale kaslem na to...pockam este a ked stale nebude chodit tak potom... 😀

pata31
autor
14. mar 2009

🙂 ja nabuduce kupim tiez iny test, taky co staci len ocikat...inac som si myslela, ze to vyjde, pekne pocas ovulky sme to robili, no ale asi to tak ma byt, babatko si vyberie ten spravny cas, takze len cakat musime... 😉

evulik6
14. mar 2009

boooze aj ja uz "chcem" tu hnusobu ☹ som z nej nestastna, ked si chodi ako sa jej chce 😔

evulik6
14. mar 2009

aj my sme pata presne na ovulku aj pred nou, ale vidis, priroda si to sama zariadi ako chce... ja som si kupovala pepino test v dm-ku a ten je fakt dobry, len teraz ho nemali, asi ho pojdem este pozriet a kupim si do zasoby 😀

pata31
autor
14. mar 2009

nic ine ti neostava, len byt trpezliva... 😅
Co ides varit na obed? Ci uz mas? Ja rozmyslam nad francuzskymi zemiackami...
Inac vcera s tym pratanim, ked ti prisli svokrovci, som si robila srandu 😅 😝 😀

evulik6
14. mar 2009

ved ja viem ze si si robila srandu... 😉 ja dnes varim kuracie masko s nejakou mrazenou zeleninkou - neviem, mam jej tam dost(china, vietnam....) a ryzu...
pojdem do mesta ked dovarim, dadkovi kupit matrace na tu novu postel a za mm do prace asi 🙂

pata31
autor
14. mar 2009

ste kupili Dadkovi novu postel? fajnee 🙂 aj nam treba...som povedala, ze ked budem tehu, tak ideme kupovat, bo mne sa zle spi na nasej terajsej...resp. to su dve take tie valandy vyklapacie...to sme kupovali po roku, jak sme spolu chodili, bo to uz MM u nas prespaval a sme sa tlacili na jednej mojej...cize uz asi tri riky takto spime...
Idem teda varit francuzacky...tak prajem ti peknu sobotu...neskor tu zase nakuknem...papa

evulik6
14. mar 2009

nooo kupili sme poschodovu... taku nizsiu... aby sme mali aj pre druhe uz 😀 😀 😀 idem aj ja moja, aby som to postihala, upratat , obliect dadka aj seba a von...tak pekny vikend ...ajoj

pata31
autor
14. mar 2009

praktickeee 🙂 papa 🙂

evulik6
14. mar 2009

ahojte babulky este raz....tak hlasim mrchu...konecne sa jej uracilo prist 😀 😉

pata31
autor
14. mar 2009

Evulik, ja som dostala akurat mrchu tiez... 😕 sme vobec nemuseli testovat dnes 😀 mohli sme pockat do obeda a bolo by to vsetko jasne....inac nechapem, preco som tak skoro dostala...mozno preto, ze som vysadila hak a ted sa to nejako upravuje ci co... 😒
a nakoniec som nerobila francuzaky, ale tekvicovy privarok 🙂 to manzel zboznuje 😵 krk ma stale boli jak slak, uz som si dala aj golier, ale nemozem sa vobec otacat...

kleopatris
14. mar 2009

ahojte babulky, tak vidim, ze to nevyslo ☹ som skorej nestihla nakuknut, sme boli este par veci nakupit....

ale zase aspon viete, ze vam cyklus ako tak funguje 😉 pata aj mne chodi teraz po HAK o 4 dni neskor ako s nou, asi sa to musi upravit same.....
inak dufam , ze vas aspon bruska nebolia 😒 a na ten krk mne pomaha nieco s paracetamolom a ako vravela evulik nejaku alpu alebo nieco a mne velmi dobre robi aj infacervena lampa, len neviem, ci taku doma mate 😖 my sme ju kupovali nedavno, tiez kvoli mojmu krku......

tak aj ja vam zelam peknu sobotku a snad sa este do pondelka stretneme 😀

pata31
autor
14. mar 2009

ahoj, Kleo...tak vidis to, ako sme dnes dopadli 🙄 no ale ideme dalej...zatial ma boli len trochu brucho, takze v poho, uvidime zajtra...na krk som si vzala uz nejake lieky, take na uvolnenie svalstva...trosku mi to pomohlo, ze to az tak hrozne neboli, ale aj tak vobec nemozem otacat hlavu ☹ a od rana mam aj golier...tu lampu nemame, ale chcem sa hodit do vane s horucou vodou, mozno to pomoze...sice mam mrchu, dokelu, tak to asi nie... 😅
tak pekny vecer a prijemne balenie 🙂

desmodka
14. mar 2009

ahojte... aj ja hlasim mrchu 😀 mne dorazila rano o 4 😠 s nenormlnymi bolestami .... jak keby nemohla pockat aspon do 9...
dnes sme si spravili s drahym vylet do Pandorfu, som totalne zmorena 😖
pata aj ty si ocikavala test?? hmmmm.... neva.. pekne si spolu vsetky mrchujeme 😉
bruuuuu

pata31
autor
14. mar 2009

tak to je teda dobreeee...mame vsetky mrchu naraz 😀 😀
Desmodka a ty si vlastne odkial? Inac teplota sa meria aj pocas mrchy? lebo ja neplanujem merat...

desmodka
14. mar 2009

pata pekna fotka 😀
ja som od nr... teplota sa pocas mrchy nemusi merat...ja nemeriam.. az ked je tam dole uplne cisto 😀

pata31
autor
14. mar 2009

no vsak prave kvoli tomu, ze to nie je hygienicke...len som si vsimla, ze niektore baby tam maju teploty aj pocas mrchy...
hej, fotku som zmenila, dik 😵 ..inac rozmyslam, ze sa pojdem dat ostrihat..nejaky uces aby mi kadernicka vymyslela, bo mam dlhsie vlasy, ale bars ma to nebavi upravovat kazde rano...takze nieco praktickee... 😝

desmodka
14. mar 2009

no ked maju slabu mrchu tak sa to da... ale ja by som prve dni pretiekla 😒 a aj tak je to zbytocne... aspon mozme spat dlhie 😀 ...aj ja by som brala nieco prakticke.. ale ked ja mam take naaarocne vlasy... tazke, huste a ziadny uces poriadne nedrzi a tonu laku sa mi nechce kazde rano davat

pata31
autor
14. mar 2009

jeej, konecne sa mi podarilo na ff dat grafik...problem bol asi ip mojho pc...ale nechapem, preco,ked som tam este nebola zaregistrovana...no idem zistit, ako to tam funguje...ovulku to tam oznaci az podla teploty?
inac ja mam opacny problem s vlasmi...jemne a nie moc huste 😠

pata31
autor
14. mar 2009

prosim ta, kde je odkaz na grafik, ked ho chcem sem vlozit? 😕

pata31
autor
14. mar 2009

uz som na to prisla 🙂 takze skuska... http://www.fertilityfriend.com/home/pata31

pata31
autor
14. mar 2009
moni1412
14. mar 2009

ahojte 🙂 vidim ze uz meriate 🙂 😉 ako sa dari? my sme si dali poslat vypocet od dr. Jonasa a kedze dievcatko s dobrou zivotnostou vychadza az na maj, tak naostro zaciname az v maji 😀 ale uz hltam kyselinu listovu, tak sa pomayl pripravujeme 🙂 vy ako?

evulik6
15. mar 2009

ahojte babulky... tak sme pekne vsetky v jeden den dostali mrchu??? paraaaada, aspon sa mozme naraz aj snazit... 😀 😀 😀 sranda ze to tak vyslo... ja si musim kupit aspon tu kyselinu listovu, lebo som uz femibion dopapala a ten si kupim az ked budem teho asi...este uvidim

kleo, ak by som uz s tebou tu nebola, tak ti zelam nadhernu dovolenku, oddychni si a uzi si to tam aj za nas ostatne... a....davajte si pozooooor a stastny let tam aj spat 😉 😵

pata31
autor
15. mar 2009

ahoj, Moni...tak vidis, mi momentalne mrchujeme vsetky 🙄 takze snazilkovanie ostava na dalsie tyzdne...
Kleo tiez prajem super dovolenku, oddychni si, pekne sa opal a hlavne tesime sa na fotecky... 😵

kleopatris
15. mar 2009

ahojte dievcata 🙂

dakujem za zelania a dufam, ze to bude ok ...uz som riadne nervozna 😖

ja som sice s tou mrchou zacala o par dni skorej, ale este stale stiham mrchovat aj s vami 😀, ono sa vravi, ze zeny sa nejako zosuladia a maju mrchu vzdy naraz, ale ze to funguje aj cez net som si nemyslela 😀

ja vam zelam zatial peknu nedelu a este vecer pozriem, co nove 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre