Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
23. jún 2009

pati nie, a predstav si rozbehla sa červená 😒 no naprd ako to počasie 😝

a bibi pridala si sa k nam, všetky ideme narovnako

evulik6
23. jún 2009

nooo aj u nas svietilo, potom prsalo, teraz zase svieti slniecko...hruza

reivka
23. jún 2009

nooo ale poviem vam, vždy sme zistili že som tehu ked som začala grcavať, a teraz toto aj som grcala aj som potom dostala, no už ani nebudem vedieť kedy a či som tehu 😒 hmmm divné

evulik6
23. jún 2009

mne niekedy byva tak zle na tycku ale nikdy som netyckovala...ale mamina zvykla niekedy tyckovat

bibi24
23. jún 2009

Ano, pocasie je naozaj nadherne, letne 😠
Reivka ako? Aj ja som zvedava...uz sa ti mrcha rozbehla, alebo co?
Boze baby, mna to tak stve, ze stale nic ☹ Preco sa aj mne nemoze podarit? Preco musim cakat a stale sa zymslat, ze preco sa to nepodarilo, ci mi nieco nie je, kde moze byt chyba a podobne. To sa lahko povie, ze kaslat na to a mysliet pozitivne, ale taszie sa to realizuje. 🙄

michalag
23. jún 2009

reivka a uz sa ti rozbehla?
bibi, raz sa urcite podari 😉

bibi24
23. jún 2009

Aha, no tak uz som precitala Reivka... 😒 Tak ale chapete, najprv to meska, clovek uz dufa a potom aj tak nic. 😠
U nas vobec nesvieti slnko, u nas je stale zatiahnute....ale pozerala som predpoved, ze na strednom slovensku to ma byt o malicko lepsie...

reivka
23. jún 2009

bibi hore som ti pisala že vyvesujem červenú zástavu, a všetky tu ideme spolu na štartovú čiaru a začneme pekne spolu další mesiac
ja viem že je to pre teba ťažké ukludniť svoje myšlienky a netrápiť sa, bojíš sa či sa to vôbec podarí, ale nie si sama, takých je veľa a prečo práve tebe by sa nepodarilo? hovor si že "jasné že sa mi to podarí a jasné že donosím zdravé a krásne bábätko" 🙂 😉

bibi24
23. jún 2009

Miska, aj ja dufam, ze raz...ake kedy? A co si budem musiet dovtdy prezit ☹
Baby, prepacte, ale asi mam z toho depku....

michalag
23. jún 2009

reivka ta mrchana si neda pokoj ☹ ☹ ☹ 😠 ,

evulik6
23. jún 2009

bibi, ako dlho sa snazis? od toho aprila? my sme na prve cakali rok

reivka
23. jún 2009

miška je to ako kliešť nie a nie sa ma pustiť ale ja sa jej raz strasiem 😀

reivka
23. jún 2009

baby teraz už chcem isť na istotu a idem kombinovať tri veci aby sa nam to tento mesiac podarilo, lebo na dovolenke nechcem mať mrchu 😉

evulik6
23. jún 2009

ake tri veci reivka?
mne na dovolenke mrcha nevychadza... ideme 11.7. a mrchu mam mat okolo 30teho juna, takze paraaaada

bibi24
23. jún 2009

Evulik, ano od aprila, takze toto bol 3.mesiac, ale v tom aprili to este nebolo nejake cielene....Vsak ja by som bola ochotna vydrzat to v pohode, keby som vedela, ze kedy to pride 😀 To som pripad, ze?
A to som niekedy nechapala baby, ktore sa stresovali, ked mrcha prisla...a ja som teraz taka ista 😠
Reivka a ake tri veci? 😉 Ja sa tiez spolieham na tu nasu dovcu, ale ktovie...kazdopadne tento mesiac sa nejdem sledovat, nech si dovolenku uzijem bez ujmy na dusevnom zdravi 😀

reivka
23. jún 2009

no budem sa riadiť podla www.pregnology.com -plodné dni, http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php -plodný deň jeden za mesiac a ešte budem pomáhať tomu prstovou metodou 😅 a to by v tom musel čert byť aby sa toto nepodarilo 😉

bibi24
23. jún 2009

Evulik, rok ste sa snazili? No dost dlho...A ako si to znasala? Nebala si sa, ze to nevyjde prirodzene?

My ideme na dovcu 7.7. a presne v tom case by som mala mat ovu....taaak uvidime....Evi a kam idete dovolenkovat? Mozno si to uz pisala, ale nespominam si....A ty Reivka?

evulik6
23. jún 2009

no mne pride taketo sledovanie brutalne... neviem 😒

reivka
23. jún 2009

podla pregnology.com treba začať 3. deň po skončení mrchy a až do ovulácie, čo su najplodnejšie dni - no neskúsiš to!?

reivka
23. jún 2009

asi som brutalne zufala 😝 ale ideme na dovču 18. a ja mam dostať vtedy alebo 19. no porazí ma! 😕

reivka
23. jún 2009

ale je to švihlé noooo 😝 😀

evulik6
23. jún 2009

no to zalezi kedy mavas ovu...na mna to sedi, lebo ja ju mam 5ty az 7my den od mrchy, takze pohoda, ale take baby co maju ovu neskor tak pochybujem ze 3deň po mrche treba zacat... tieto vypocty su o nicom...
dolezite je poznat svoje telo, kedy mas plodne dni a tak... odsledovat si to nie sa riadit nejakymi vypoctami...

reivka
23. jún 2009

aj to je pravda, ale odsledovať sa da len kedy maš ovulaciu ale ako dokázať mať keksík 2 dni pred?? to záhada čo?!

bibi24
23. jún 2009

Reivka, ja tomu cinskemu vypoctu ci co to je velmi neverim 😒

reivka
23. jún 2009

ty evka ! teraz som sa pozrela a aj ja som ju mala taký 5. - 6. deň !! no teda ozaj 😕 😨

bibi24
23. jún 2009

Tak Reivka, ked uz vies, kedy mas ovu...tak sa zacnite snazit par dni predtym..3, 4 dni. Okrem toho ovu testy, ked ti ukazu druhu ciarku rovnako silnu tak vtedy je pravdepodobnost, ze v najblizsom case ovu pride...tak vtedy sa snazte. Hm?

reivka
23. jún 2009

no bibi je to divné 🙂 ved mne tam vyšlo že najplodnejší deň 2 dni pred mrchou, no je to možné prakticky?? 😅

reivka
23. jún 2009

ja tie ovu testy nepoužívam a neviem o tom, to akože každý deň ocikávať?

bibi24
23. jún 2009

Reivka, to ti neukaze plodne dni. To nie je mozne, aby nejaky pocitac na zaklade tvojho datumu narodenia vedel tvoje plodne dni 😀 Never tomu. Skus radsej odsledovat tu ovu podla inych metod 😉

andi20
23. jún 2009

Ahojte baby, neviete nieco o tom, ked sa snazilkujem, mozem nahodit taku mensiu dietku? Ked nahodou otehotniem a nebudem o tom vediet, to by nevadilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre