Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
24. jún 2009

baby ja som tak dnes rozmýšlala, že čím dlhšie sa snažíme, tým menej verím že sa to podarí........proste prvý mesiac ked som vysadila HAK som si myslela, že zrazu je veľká šanca že otehu a ked stále nič, tak už si myslím, že to také ľahké nebude.........ale čo už......možno kvôli tomu že to nebudem čakať sa to stane 🙂

michalag
24. jún 2009

oki, tak si zoberieme zo sebou aspon plavky a krem a mozeme ist 😀 😀
no uvidim ako sa mi to podari, ale aj ja by som bola racsej keby bolo lepsie pocasie

michalag
24. jún 2009

reivka aj u mna je to tak, ale treba verit 😉

evulik6
24. jún 2009

jaaaj bibi prepac..jasne sardinia... to je ok... aj tam je krasne...

reivka, tak tak... kasli na to... u mna to bolo tiez tak ze som uz neverila ani len trosicku a stalo sa ani neviem ako

bibi24
24. jún 2009

Ok Misi, plati 😀 😉
Reivka...ako vidim, mas podobne zmyslanie ako ja...Alebo takto rozmyslaju vsetky z pociatku "neuspesne" snazilky?
Ja sa chystam zase preorientovat na stav, ked som na babo nemyslela. Hladam si vselijake aktivity a myslim na veci, ktore este mozem prezit bez mimi. A nejdem sa sledovat, nechavam to na prirodu. A ked sa nezadari trebars do vianoc, tak to zacnem riesit. A bodka. 😉 Ved napr. ja milujem lyzovanie a ak by som bola tehu, uz by som sa nemohla...takze hladam pozitiva, kde sa da 🙂

reivka
24. jún 2009

ved je to málo pravdepodobné, že tých nejakých 24 hodín plodných za mesiac vystihneme, to sa nedá

evulik6
24. jún 2009

bibi super myslenie...takto to treba brat..uzivaj si....a ono to pride ani sa nenazdas 😉

michalag
24. jún 2009

babenky, ja som si povedala ze ak to teraz nevyjde "kaslem" na to a mozno akurat vtedy sa podari ked na to nebudem tak mysliet ale BT si budem asi sledovat, lebo ovu nebyva rovnako

michalag
24. jún 2009

baby, ja sa s vami na chvilku lucim ideme do mesta nieco nakupit , dufam ze nas akurat vtedy nezastihne dazd 😠 ale poobede ked maleho ulozim sem nakuknem 😉

reivka
24. jún 2009

miška daj malinkému pršipláštik 🙂

reivka
24. jún 2009

baby tak tak veru, ved aj ja viem, že raz to príde, to je jasné ked je človek zdravý, ale už neverím že hned tento mesiac by sa to mohlo stať

pata31
autor
24. jún 2009

Ahojte..dnes mame zase hnusne pocko...uz aby sa oteplilo, hlavne v sobotu, bo idem na svadbuuu...
Vcera ake kocurkovo s Dormeom zase...sme si najprv kupili dva matrace, som jeden reklamovala, bo bol kratsi, tak nam doniesli dalsi matrac, a jeden mali zobrat prec, ale uzasny dorucovatel povedal, ze on tam nema napisane, ze ma nieco brat, tak nezobral...takze sme mali 3ks matracov...potom som reklamovala aj ten novy matrac, bo to bol uplne iny typ ako nase, tak vcera mali dojst, resp. mi mali zavolat, ze pojdem domov, oni mi daju novy matrac a ja im dva naspat...ale nikto nevolal cely den, tak som myslela, ze nestihli, ale ked som dosla domov, tak sused hovori, ze mame u neho zasielku...ma skoro slak trafil, jak som zistila, ze nam tam nechali matrac!!! 😠 takze mame 4matrace teraz!! 😀 no sa uzasne na nich bavim...keby nam to tak nechali, tak to mame 4 za 2 😉

reivka
24. jún 2009

patka šak ty už môžeš otvoriť burzu 🙂

evulik6
24. jún 2009

patka to takyto bordel maju v tom dormeu? my sme nekupovali z dormea ale perdormire.. to su tiez dobre, take zdravotne ortopedicke matrace do detskej na poschodovu postel... v spalni ani neviem ake mame ale som s nimi spokojna

reivka
24. jún 2009

evka a to už čaká jedna volná postielka z tej poschodovej??? no tak to teda šup šup bábo 🙂

reivka
24. jún 2009

my sme kupovali dormeo na poschodovu ale taku atypickú a dostali sme k tomu gratis detský ruksačik ovečku 🙂

evulik6
24. jún 2009

ano kupili sme poschodovu lebo planujeme mat v buducnosti este jedno babo a neviem ci by som potom zohnala rovnaku k dadkovej posteli, tak sme kupili rovno poschodku...aj kvoli izbe, lebo mame taku mensiu detsku...

pata31
autor
24. jún 2009

veru, mozem zacat kseftovat s matracmi 😀 😀 😀 to bordel im robi ta prepravna spolocnost, bo oni radsej dva krat pridu, sak im to musia preplatit, ne? inac cakam na hovor z reklamacneho, bo vcera vecer som im volala, ale uz nerobili, ale mali by mi dnes zavolat...som zvedava, co povie ta pani 😀

evulik6
24. jún 2009

no to som zvedava aj ja pati 😀

evulik6
24. jún 2009

no idem ja od vas...ahojte zatial 😉

reivka
24. jún 2009

pa pa
🙂

zusika
24. jún 2009

reivka...citim beznadej.... akoze sa neda...??? podla mna ides na to dobre, ked to prestanes(prestanete) tak stasne silno planovat.... ja som nikdy nejako extra neriesila ovu...alebo co....jasne, pozrela som si ze kedy asi by mali byt tie plodne dni....a proste sme sa iba milovali a zadarilo sa....prilis sana to upat, to podla mna neprospieva.... milujte sa pre radost.... a tiez neviem ako mozes povedat, ze sa trafit do ovu NEDa, ked mas dve deti...k nim ako prislo? ako dlho ste sa vtedy snazili???

teuflerin
24. jún 2009

ahojte babulky..tak zas eosm tu posledna..ale fajne som si pospala dnes..a sup sup na ucenie na poslednu skusku....straaasne sa mi nehceaee.......a co dobre mate dnes na obed?ze by som ku nejakej dosla 😀 lebo ja netusim co navarit.....a ani sa mi nechce

reivka
24. jún 2009

no moja prveho som čakala na 6. mesiac, druhého na 9.mesiac a potom sa nám podarilo tretí krát na 4.mesiac akože snaženia ale tak pozvolne, moc sme to nepreháňali so snažením .......takže tak 😒

reivka
24. jún 2009

kedže vidíš ako dlho nám to vždy trvá, tak tento mesiac si už môžem začať baliť vložky na dovolenku, lebo sa to určite nepodarí

teuflerin
24. jún 2009

ale reivka neboj sa.....praveze ked to najmenej cakas vtedy sa podari aj to po com dlho tuzis...mozno budes prekvapena....nemopzes to brat takto.......lebo pockaj potom to aj na ine prenesies 😀 ......sak aj ja dufam ze sa nam teraz zadari lebo nehccem ist na dovcu s mrskou

reivka
24. jún 2009

praveže na nikoho nič neprenesiem, lebo ani nikto na mňa.......ved všetky tu otehotnievajú jednoducho a ja nič, tak ty sa neboj, tebe sa to podarí možno už aj tento mesiac to len ja som zabrzdená 😉

zusika
24. jún 2009

no mate iba dve moznosti baby, takze to chce trocha pozitivneho myslenia..reivka...uz teda zrejme vies, co je to byt trpezliva, ale aj to, ze nakoniec to snazenie prinesie ovocie..... tak drzim palce.... len uz sa konecne usmej na tento svet!!!!

reivka
24. jún 2009

ja potrebujem k úsmevu slnko !!! 😀

zusika
24. jún 2009

ved coskoro na dovo, ak nie tu.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre