Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
24. jún 2009

ale uz aj mne chyba....slapky, a tricko..... nic viac...ziadny dazdnik a sako furt tahat so sebou.... 😒

reivka
24. jún 2009

noooo dovolenka s mrchou...........to sa zas nebudem moc škeriť 🙂

zusika
24. jún 2009

no uz nemam slov...sa tak snazim a furt ma "prebijes" niecim.... ved 1) kupat sa mozes s tamponom, a 2) aj sex sa da...napr. v sprche...... 😉 tak ja uz fakt neviem kde je problem..... ved co 1x???

reivka
24. jún 2009

sex vtedy nemam rada a kupať sa budem, lebo aj tak sme tam dva týždne ale čo to posledné že ....."co 1x??"
mna len už to nebaví stále čakať na nič, už kašlem na to

reivka
24. jún 2009

😀 😀 😀 ale si zlatá, práve pre toto chodím sem, pre psychickú podporu, lebo bežne by som s o tomto nevedela s nikým baviť 😀

teuflerin
24. jún 2009

reivka ja sa na tebe len smejem, inak si mi zlepsila naladicku s tymi tvojimi slovnymi hrami..jako zusiku vzdy niecim odbijes 😀 ...a zusika je zlata ze sa tak snazi..ved na to nemylsi, pozri, hend mas den krajsi ked si spomenies na nieco pekne....nemylsi na to ze sa vam nedari mimi...sak ono to pride.....

reivka
24. jún 2009

aj ja sa smejem zusike sa podarilo rozosmiať ma 🙂

reivka
24. jún 2009

... ...
....... .......
......... ..........
.........................
.......................
..................
.............
.......
...
.

teuflerin
24. jún 2009

reivka to co jeee:D

reivka
24. jún 2009

tak to som vytvorila pre vás srdiečko ale ten blbý pc mi ho hodil do jednej strany takže nič 😀 😀

teuflerin
24. jún 2009

ahaaa.....ja ze co to je..sa divam, nic mi to nepripominalo..ale tak aspon vieme ze co si chcela spravit..si zlata....

zusika
24. jún 2009

no aspon nieco, lebo uz som zacinala mat nervy...dost ze v praci mam jednu skoro psycho kolegynu ktora je furt pesimisticka...a ja toto musim robit pravidelne...a niekedy ma to uz nebavi...
to 1x malo byt ze 1x s mrchou na dovolenke???
no ale som rada, ze zabralo....tak uz skonci, dnes uz mam moje pozitiva vycerpane....

reivka
24. jún 2009

tak to už budem poslúchať, budem len potichučku sedieť ako také malé malinké zlaté volačo 😀

bibi24
24. jún 2009

patka, tak ja som sa dobre zabavila 😀 Na tvojom mieste im nevolam, nechaj si matrace, ked su blbi 😀
Reivka, ty mas dnes asi taku naladu, ako ja vcera. Skus mysliet, tak ako som to napisala vyssie. Nic neocakavat, nic neplanovat. Nerozmyslaj ako uz budes tehotna, nechaj to tak. Budeme sa tu podporovat, aby sme to zvladli.
A akoze vsetky otehotnievaju? Vsetky nie...aha, ja, miska, evulik, ty, atd. Tiez sa snazime a este sa nepodarilo. A ty mas oproti mne napr. taku vyhodu, ze vies, ze mozes otehotniet...tak kto je na tom lepsie? A nevesam hlavu. 😉 Nemysli na to, ze to ma byt tento mesiac...radsej sa zmier, ze to nebude a ked tak, bude krasne prekvapko 😉 Aj slnko vyjde, neboj.

andi20
24. jún 2009

Reivka, Bibi ma pravdu. Ani nam sa to doteraz nepodarilo... A ani ja neviem, ci som v poriadku. Ale dufam, ze sa nam vsetkym podari co najskôr budeme si pisat o tom, ako je nam vsetkym na grcanie 😀 .

reivka
24. jún 2009

veru bibi podporujme sa aj dalej, pomáha to a nečakajme na nič 🙂

reivka
24. jún 2009

spravíme si grc párty 😀

zusika
24. jún 2009

tak je, tak!!!! 😀
no aby sme si nemysleli ze toe co maju tt to maju lahke...dnes som si uvedomila, ze su mi nohavice nejake tesnejsie..... ☹ 😒 mozem za to, ze mi teraz tak chuti??? 😖 🤐

bibi24
24. jún 2009

A tehotne v mojom okoli? Svagrina ma 2 mesacneho syna, dalsie 2 sesternice babo cakaju, kolegyna caka, tu na koniku vsetky otehotnievaju...a ja nic. A co mam sa preto obesit? Ved zivot prinasa aj ine krasne veci... 🙂
No a dovolenka s mrchou? No a co...mne teda mrcha vobec nevadi, dam tampon a ani neviem, ze ju mam. 😉

reivka
24. jún 2009

🙂 ešte že vás mám 🙂

andi20
24. jún 2009

Jaj ako je vam dobre, ze idete na dovolenku. Nam to tento rok nevychádza, lebo musime investovat do domu a hooodne vela. Ideme asi len na vikend sem do hôr, ale dufam, ze to nam postaci. 😎

bibi24
24. jún 2009

Baby, ak sa nenahnevate nieco sem vlozim..dostala som to prave na mail a je to velmi krasne a pravdive...a suvisi to s tym o com sme sa bavili...ako sa netreba orientovat len na jednu vec, lebo vela krasneho je vo svete. 😉

andi20
24. jún 2009

Ukaz.. 😀

reivka
24. jún 2009

bibi hod to sem

bibi24
24. jún 2009

Na stanici metra ve Washingtonu DC se posadil muž a začal hrát na housle; bylo studené lednové ráno. Hrál asi 45 minut Bachovy skladby.
Během té doby, jelikož byla špička, prošlo stanicí odhadem tisíce lidí, většina z nich cestou do práce. Po třech minutách prošel kolem muž středního věku a všiml si hrajícího muzikanta. Zpomalil krok a na pár minut se zastavil, pak spěchal za svými povinnostmi.
O minutu později dostal houslista svůj první dolar: nějaká žena mu hodila peníze do krabice a bez zastavení pokračovala v chůzi.
Po několika minutách se někdo opřel o zeď a poslouchal, pak se podíval na hodinky a odkráčel. Evidentně spěchal do práce.
Nejvíce pozornosti mu věnoval 3letý chlapec. Matka jej vlekla kolem, spěchala ale dítě se zastavilo a dívalo na houslistu..
Nakonec jej matka postrčila , dítě pokračovalo v chůzi ale celou dobu se za houslistou ohlíželo. Toto se opakovalo s několika jinými dětmi a všichni rodiče, bez výjimky, je nutili pokračovat v chůzi.
Za celých 45 minut hry se na chvilku zastavilo pouze 6 lidí . Asi 20 mu dalo peníze, aniž by zpomalilo svůj krok. Vybral 32 dolarů. Když skončil a nastalo ticho, nikdo si toho nevšiml. Nikdo nezatleskal, nikdo jej nepoznal. Nikdo nevěděl, že tím houslistou byl Joshua Bell,
jeden z nejlepších hudebníků na světě. Hrál jedny z nejtěžších skladeb, které byly kdy složeny, na houslích za 3,5 milionů dolarů. Dva dny před tím, než hrál v metru, vyprodal Joshua Bell divadlo v Bostonu,za průměrnou cenu sedadla 100 dolarů. Toto je skutečná historka.
Inkognito hra Joshuy Bella ve stanici metra byla zorganizována deníkem Washington Post jako součást exprimentu o vnímání, vkusu a prioritách lidí.
Zadání bylo : na běžném obyčejném místě v nevhodnou dobu - dokážeme vnímat krásu ? Dokážeme se zastavit a ocenit ji? Poznáme v neodpovídajících souvislostech talent?
Jedním z možných závěrů tohoto experimentu je, že jestliže nemáme chvilku se zastavit a naslouchat jednomu z nejlepších hudebníků na světě,hrajícímu nejlepší kdy napsanou hudbu, Kolik dalších věcí nám uniká?

(mam k tomu aj link, ale neviem, ci sa sem moze vkladat)

zusika
24. jún 2009

andi, ani my nejdeme na dovo.... a to ja som dovolenkovy typ.... ideme iba na 3 noci do Tatier..aj to az v auguste.... a potom ak sa zadari na 3 noci do Milana....ale dovo chcem mat prve dva sept. tyzdne..zacnem uz potom pomaly nakupovat....
a bibi tusim si ty hovorila o tej lyzovacke, tak to mrzi aj mna...kazdy rok chodime s partiou asi 20 ludi lyzovat aj 3x do roka a vzdy na Silvestra.... a no ked sa mm dozvedel ze budeme traja, jeho prvy vyrok bol: no tak to idem tento rok nas lyze sam.... sokovala ma jeho logika, ze akoze ma chce nechat doma.... tak nebudem lyzovat, ale hory mozem aj tak, no nie?

bibi24
24. jún 2009

Zusi, ano, ja som hovorila, lebo ja hrozne rada lyzujem...a presne, aj my tak chodime s partiou kamosov a vzdy je to skvela akcia 🙂
Tak chlapi maju Zusi niekedy zvlastne zmyslanie, to je pravda 😀 Vsak jasne, ze mozes ist 😉

teuflerin
24. jún 2009

no zusi..to je zmyslanie chlapov..presne takto niekedy mylsi ten moj......ale sak mu vytres zrak 😀 ...oni nemyslia normalne, oni takym nejakym divnym svojim sposobom...oni maju vzdy len jedno riesenie, kdezto my zeny, my ich mame aj milion ze?

reivka
24. jún 2009

videli ste ten link čo som vám hodila? ja som pri tom normalne plakala, tolko optimizmu sa nevidi hocikedy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre