Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
24. jún 2009

ved chodime v ramci SR.... takze porodnica je vsade, keby nieco 😉

teuflerin
24. jún 2009

zusika sak aj kebyze si nikede mimo...tak mylsim ze porodnice su vsade nie:D

reivka
24. jún 2009

ved koncom roka stihaš a v januari budeš doma nie? 🙂

andi20
24. jún 2009

bola som sa napapkat. Mala som zeleninovu polievocku a masko na prirodno a uhorecku. 😀 Bolo to dobree

zusika
24. jún 2009

ale jasne...len o ten silvester ide....no uvidime....problem bude v oteplovackach...to asi pre tehulky nevyrabaju 😀

reivka
24. jún 2009

😀

teuflerin
24. jún 2009

baby ono neni dobre byt asi cely den doma co?len teraz som sa donutila vliezt do sprchy a to sa mi nic uz nehce robit..kks....som zvedava ako poupratujem.....

reivka
24. jún 2009

ked nemusíš, čo by si robila ! 🙂

zusika
24. jún 2009

ani ja som vcera okrem obeda nic nerobila...a uzila som si to naplno!!! nechty, kavicka s kamoskou.... pohooodicka

michalag
24. jún 2009

Ahojte, tak som tu 🙂
samozrejme ze ked sme vysli von tak zacalo liat, ale maly mal prsiplast takze on nezmokol 🙂

pata31
autor
24. jún 2009

Ahojte...tak uz som tu aj ja...som mala pc cele dopoludnie vedla v kancliku, bo mi trebalo nieco postahovat a ja mam datovo obmedzeny net, tak som musela dat tam pc...uz som mala abstak 😉 😀
no a uz mame aj matrace odvezene...jupiii...vcera ten pan nemal na mna cislo, bo bol druhy dispecer, ktory ho nemal...ale dnes uz bol ten spravny dispecer, takze dnes mi zavolali 😀 a mame to z krku 😵

reivka
24. jún 2009

čo je s minix??

pata31
autor
24. jún 2009

Reivka, minix chodi do januar/leden2010...a asi nestiha viac tem 😉

reivka
24. jún 2009

ahaaa 🙂

zusika
24. jún 2009

a ja stiham vas aj februarivky, ved to by som vam neurobila!!! 😉
mala som teraz poobede ma maskrtu a tak ma potesil suseny ananas v suflicku... 🙂

reivka
24. jún 2009

no ved ty si šikovná 🙂

pata31
autor
24. jún 2009

ja tiez nestiham moc ine temy...co som zalozila Najkrajsi Vianocny darcek, tak tam je vela bab a strasne vela pisu, ozaj sa nestiham zapajat do debaty, ale ich aspon pocitam, ked mam viac casu 😉

reivka
24. jún 2009

take temy tu ani nepoznam čo spomínate ale ja sa tu už zapájam do troch 😅 som maniak 😀

pata31
autor
24. jún 2009

baby, dnes sa chcem ist dat ostrihat...ale neviem, ci len trosku podtrihnut, drzat povodny vzlad, ci nejaku vyraznejsiu zmenu...manzel len chce, aby som mala dlhe vlasy...celkom sa mi paci tento uces: http://ucesy2009.cz/uces/249 ale neviem, ci mam odvahu si to nechat spravit 😅

andi20
24. jún 2009

Inac maju na neckermane velke zlavy. Aj som si nieco objednala. Posielam vam link
http://www.neckermann.sk/sk/nm2/ausverkauft/meg...

reivka
24. jún 2009

no je to trochu divoke

andi20
24. jún 2009

Je to dost odvazne, ale pekne. 😎

pata31
autor
24. jún 2009

Reivka...ale bez toho meliru...sice ja nemam az take huste vlasy, tak ktovie, ci by sa mi to dalo...ale sa mi to paci 😵
Andi...tie kvetinkove saty sa mi pacia 🙂

andi20
24. jún 2009

No nad tymi som tiez rozmyslala, len by som v nich vyzerala ako slonica 😀

andi20
24. jún 2009

Ale tam to potom pokracuje, ma to asi 100 stran.

zusika
24. jún 2009

nooo ...ale bez meliru to je take "decentnejsie" na to ale musi byt aj charakter cloveka....ja som v tomto dost konzervativna....ja si zase sama vymyslam ucesy..take z dlhych vlasov.....taky prestrih treba vediet aj udrziavat.... no a na to treba mat vzdy cas....mna to bavi tak 2x do tyzdna.... ale v mojom depeche obdobi..v tom najvacsom...som nosila ohnivo cervene vlasy....dnes si to uz ani neviem predstavit..raz som prisla za mojou kadernickou s obrazkom kratkeho ucesu a nechcela mi to dovolit 😀 😀 ale ja jej verim, ked mi ona povie, ze mi to nepojde, tak si dam povedat...inak po lete by som chcela ist na melir, myslite ze mozem???

andi20
24. jún 2009

Melir je pekny, ale je tazke sa ho zbavit, ked si nefarbis vlasy. Ale ak si ich farbis, tak by to nemal byt problem. A aky by si chcela?

pata31
autor
24. jún 2009

ani vam nesiel otvorit konik?

bibi24
24. jún 2009

Baby, ja len ze sa s vami lucim, idem na sluzobku a potom do Tatier a v nedelu na krstiny (budem krstna mama 🙂 ), takze tu budem az v pondelok. Majte sa pekne 😉

teuflerin
24. jún 2009

ahojte babulky..tak som tu uz aj ja akurta som sa vratila..boli sme pozerat farby a aj gratulovat k meninam daedkovi taka klasika..a co vy ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre