Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
24. jún 2009

ahojte...
aj my sme boli gratulovat tatkovi mojmu 😉

andi20
25. jún 2009

Ahojte, nikto tu nie je? 😉

zusika
25. jún 2009

Dobre ranko! ja som tu..aj mne vcera nejako blbol konik.....
No mna tiez caka asi zaujimavy vikend, mm ma meniny - Peter, a v sobotu by sme mali mat stretavku zo strednej...take neoficialnu...grilovacka, opakacka...a za inych okolnosti aj chlastacka...ale tak budu pit ini aj na moje zdravie.... 🙂
dnes to vyzera na peknejsie pocka, tak sa snad aj bude lepsie pracovat...
inak vcera som mala tazky vecer....bola som taka strasne nafuknuta, ze az.... dnes som si povedala, ze jem iba ked to bude ze fakt nutne.... 😝

michalag
25. jún 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
my tu mame zatial poriadnu hmlu, ale dufam ze potom bude pekne slnieckovo 🙂

andi20
25. jún 2009

U nas pekne svieti slniecko, hned sa mi lepsie pracuje. 😎
Ale som poriadne unavena. vcera som bola gratulovat sestre, mala narodeniny a trosku som to prehnala s alkoholom...

pata31
autor
25. jún 2009

Ahojte...mne je dnes nejako divne...toci sa mi v hlave, od rana ma natahuje...normalne mam problem stat ci chodit 😖

teuflerin
25. jún 2009

ahojte babulky..ja osm akurat vstala...zase tak neskoro....a zobudila osm sa s otrasnou alergiou...fuuuuj......

zusika
25. jún 2009

teu neprovokuj tych co vstavali o 5.30!!!!
Dobre rano 🙂 Pati, tak sa skus setrit a byt na vzduchu pokial sa ti bude dat.... aj za cenu zo to dnes zabalis...

pata31
autor
25. jún 2009

Teu a aku mas alergiu?
Zusi, sedim v kancli pri otvorenych oknach, ale moc to nepomaha...rozmyslam este, ze si spravim kavu...a uz som rozmyslala aj nad tym zabalenim...uvidim este, ze ci pomoze kava...

teuflerin
25. jún 2009

no pati mam na vsetky travy, stromy, kvety.....seno...pel, nejake ovocie zeleninu..a tak..to je zatial vsekoco viem....no a davaj na seba pozor radsej chod potom domov, ak ti ma byt zle moja

andi20
25. jún 2009

Ja som stavala dokonca o 5:00. V praci som uz od pol 7. ☹

pata31
autor
25. jún 2009

Teu, aj ja mam na travy alergiu...a to mam dost...takze ti nazavidim tie vsetky ostatne...
no kava predomnou, len neviem, ci ma z nej nenatiahne zase 😅

pata31
autor
25. jún 2009

no baby, kava zabera, ani ma nenatiahlo zatial...je mi trochu lepsie 🙂 huraaa

teuflerin
25. jún 2009

joj pati tak to je super..len s netesme predcasne..ale neboj vsetko bude ok......len osm vedava kedy ti to skonciiii

michalag
25. jún 2009

patka, tak super ze ti je trosku lepsie a kava trochu zabrala 🙂 ,... a nemoze to byt z tlaku

monika0001
25. jún 2009

ahojte 😉
Pati prepáč, že som nenápisala v ten deň ako som bola u lekára. No zatiaľ sa nič zvláštne nekonalo. Na CT hlavy idem až 10.7. a na PN ostávam do konca tohot mesiaca. 11.7. ideme na dovolenku. Teda chceli by sme ísť, dúfam, že na tom CT nič nenájdu, bo aj gynekológ nám dovo veľmi odporúča...
Potom by som ešte niekedy mala ísť aj na EKG a na ednokriológiu (neviem či som to správne napísala).
Mohlo by sa na dovolenke zadariť a potom by som nemusela nikam....

pata31
autor
25. jún 2009

Miska, asi to je tlak, lebo ja zvyknem mavat nizky tlak, ale vacsinou ked je aj vonku take pocasie...a teraz je celkom pekne, cize vyssi tlak, takze nechapem...
Teu, aj ja som uz zvedava, kedy prejdu tie nevolnosti...ale vcera vecer mi bolo dobre, po dlhsej dobe 🙂

michalag
25. jún 2009

aj mne je dnes tak vselijak, nic sa mi nechce a som ako kladivom tresnuta, ale urcite sa to neda porovnavat s tebou

michalag
25. jún 2009

normalne sa tesim kedy dam maleho poobede spinkat, lebo .... a mozno to prejde po poobednajsej kave, teda aspon dufam 😅

pata31
autor
25. jún 2009

Monika..a ake mas vlastne problemy, ze chodis na ct hlavy? teda ak nechces, nepis to tu...ale jednoznacne ti drzim palce, aby si mala vsetko ok a aby si si aj dovolenku uzila...
Miska, tak to ked je aj tebe blbo, tak asi to je predsa len ten tlak...asi za to, ze ide zmena...konecne ma byt pekne 😉

zusika
25. jún 2009

mne je dnes dobre, ale vcera mi bola takzo....som sa citila taka strasne nafuknuta, najdena.... otrasny pocit.... nevedela som ani sediet ani stat.... dnes si dam taku light stravua vecer si zacvicim....
babulky, 5-10min na stacionarnom bicykli denne nemoze ublizit, ze nie??

michalag
25. jún 2009

ideme na cvhulku von, tak sa zatial majte 😉 🙂

monika0001
25. jún 2009

Pati - ani ja sama neviem. Po tých potratoch som veľmi pribrala a okrem toho že sa mi zvýšil cukor mi býva dosť často zle až tak, že idem odpadnúť. Tak zistujú z čoho to je. Obvodná lekárka aj gynekológ si mysleli, že to kvôli tomu cukru, no diabetológ ma poslal k neurologičke a tá na to CT, EKG a Endo... Tak neviem čo z toho vylezie...

zusika
25. jún 2009

Monika drzim palce aby si bola OK a uadarilo sa vam krasne zdrave babo!!!

monika0001
25. jún 2009

zusika - Ďakujem... už mi z toho totálne haraší.... už mám niekedy taký pocit, že ho už ani nechcem keď sa mám toľko trápiť... je to veľmi nespravodlivé... teraz sa trápime a potom ešte aj pri pôrode... pekne si to teda matka priroda zariaďuje... taká čo i len vysloví slovo spermia je tohu bez toho, že by to chcela a taká čo sa na to dôkladne pripravuje a teší sa na to taká musí čakať a trápiť sa... a trápiť sa.... hm...
Ale ja ja všetkým ženám (či už tehulkám abo nie) čo sú na koníkovi želám veľa šťastie, zdravia a hlavne trpezlivosti.....

zusika
25. jún 2009

myslim si presne to iste...ale na druhej strane, myslim si, ze zena si potom take velmi vytuzene babo ceni a vazi ako dar a nie ako tie krkavcie matky..... juj, ta predstava ma dostava do vyvrtky.... 😖

teuflerin
25. jún 2009

babulky opustam vas na chvilku..idem ku gynekologovi na prehliadku, rovno mu poviem ze sme sa zacali snazit, nech ma aj kukne...idem na kazdorocnu tak uz to vsetko pri jednom..tak drzte palceky aby bolo vsetko ok.....

monika0001
25. jún 2009

teufflerin - držím palčeky ani si nevieš predstaviť ako veľmi!!!!!
Zusi - ani mi nevrav.... 😠

teuflerin
25. jún 2009

dakujem moni.....potom napisem...

andi20
25. jún 2009

Monika, Zuzi, ja si myslim presne to iste, co vy. Napr moja sestra tiez 2 krat potratila a lekari jej az pri druhom zacali zistovat, co jej je. Na stastie zistili, ze ma len problem so zrazanlivostou. Ale to jej nemohli zobrat krv uz pri prvom potrate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre