Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

inka28
29. jún 2009

my sme sa snazili 2 roky uz som myslela ze to nepojde.potom sme sa uz tak nesnazili vobec sme na to nemysleli,
muz povedal ked bude tak bude ked nie tak nie. no a v tom case 😨 😨 nedostala som svoje dni velmi ma boleli prsia a zvacsili sa mi spravila som test pozitivny 😀 a teraz sa velmi tesime cela nasa rodina, lebo to bude prve vnuca aj pre mojich rodicov.

pata31
autor
29. jún 2009

uuha, tak to teda riadne dlho...to by som uz asi bola riadne nervna, ale aspon vidime, ze funguje, ked clovek na to prestane mysliet... 😵 u nas, z mojej strany, to bude sieste vnuca a z mm strany osme 😀
asi chodis tam k dr?

inka28
29. jún 2009

chodim tu k doktorovi, lebo na Slovensku sme 3krat do roka.prave som citala stranku o detoch v zahranici narodenych, pride mi to vsetko velmi komplikovane.normalne vam Slovenkam zavidim,ktore zostavaju na Sk.
ja mam totiz trvaly pobyt tu vo Svajci ale som obcianka Slovenska, ale na Sk mi zobrali obciansky vsetko. ja si tam vobec nic nemozem vybavit sama, na Sk sa citim uz malocenna a tu stale ako odstrkovana cudzinka ☹

pata31
autor
29. jún 2009

tak to mas blbe, ked si este aj na Slovensku ako cudzinka 😖 ...a co sa tyka zdravotnictva, clovek je zvyknuty na nieco a v kazdej krajine je to inaksie...no ale sak aj Svajciarky rodia a deticky su v poriadku, takze nemaj obavy, nejako to zvladnete..ja sa uz tesim na tu byrokraciu po porode, aby som dostala matersku a ten prispevok atd...

inka28
29. jún 2009

tu nedostanem pravdepodobne nic alebo taku smiesnu sumu ze 120 frankov na mesiac.Vies tu radsej podporuju azilantov ako rodinu. otazku rodiny myslim ze zabudli riesit politici. 😒

pata31
autor
29. jún 2009

hmm..no este lepsie..taka bohata krajina a ani matky nepodporia? 😠 to aby sli po par mesiacoch spat do roboty? a ako dlho trva materska?

teuflerin
29. jún 2009

ahojte babulky tak som tu..bola som s autom v servise a uz sami nic nechce idem este cosi uvarit na vecer, a tak klasika ....inak vitam novu snazilku.,..teda uz tehulku......

pata31
autor
29. jún 2009

Ahoj, Teu...mne sa tiez nic nechce, ale este hodku musim byt v praci a uz ma boli zadok z toho sedenia 🙄
vecer pojdem este kamoske postahovat fotky zo svadby, zajtra ich chcem este poupravovat, nejake efekty podavam apod. 🙂

bibi24
29. jún 2009

Ahojte babule...zdravim vas vsetky. Ja som teda bola odcestovana a az dnes som na nete. V praci bolo toho dost, takze len teraz vam stiham napisat. A aj tento tyzden bude taky rozlietany a potom dovcaaaaa 🙂

inka28
29. jún 2009

myslim, ze ani na tu matersku nemam narok lebo som bola samostatna.no budem musiet do roboty,ale kto mi vychova dieta?strasne ale nikomu cudziemu by som ho do ruky nedala, to radsej budeme mat menej penazi ale zostanem doma s babom. co varis teuflerin? daj typ nieco riadne slovenske konecne

teuflerin
29. jún 2009

no neivme ci slovenske ale moj tato si vymyslel recept na cestovinky so smotanov take zaujimave...tak idem robit tie.....

inka28
29. jún 2009

jaj cestovinky parada tu tlacia do hlavy stale len maso so salatom maso nemam moc rada tak si tu uz pripadam ako zajac 😝

teuflerin
29. jún 2009

no jasne to ti veirm inka....ja ich tak fajne robim, na cibulke a cesnaciku, so slaninkou a sunkou oprazenou, potom podliat smotanou a vmiesat cestovinky, mnaaam...uz asi pojdem varit..som aj hladna

inka28
29. jún 2009

to je potom ako spagety carbonara, to je fajn

teuflerin
29. jún 2009

no to uz neviem inka to uz nepoznam ale ked to hovoris tak to tak asi bude...akurat drahy isiel home.....ideme zajtra malovatttttt.....a potom uz stahovat..a fajne sme si pochutnali na tych cestovinkach...ale som mala pocit ze osm zjedla dvakrat viac ako moj drahy..hhe..a co vy?pekny vecer prajem..inak evulik mas novu foto som ti zabudla povedeat ze peknaaaa

pata31
autor
29. jún 2009

Ahoj, Teu..idete malovat? no parada...chcela by som byt aj ja uz v takom stave, ze by sme malovali, ale asi tak az o rok 😒 😀
momentalne kukam po youtube...toto je moja oblubena pesnicka - od Toto 😉 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Gq4ychrRkQA
reivka
29. jún 2009

ahojte 🙂
aj ja trochu pozerám po nete ale plavky, tak som si zmyslela že by som si jedny asi prikupila 🙂

pata31
autor
29. jún 2009

Ahoj, Reivka 🙂 ..tak daj link..

kleopatris
29. jún 2009

pati pozri album 😵

pata31
autor
29. jún 2009

jeeeejjjj...Kleoo...supeeer...takze uz mozem nahlas gratulovvvaaat 😵 😵 😵 😵 😵 parada, sa tesiiiim s tebou 😵

reivka
29. jún 2009

napríklad tu ale ešte jedna stránka je fajn, ale si na nu nespomeniem, mam to napisane v robote 😅 http://www.lingerie.sk/web/catalog/plavky-2009-...

pata31
autor
29. jún 2009

Reivka, pekne, pekne plavocky...ktore sa ti pacia najviac? mne Verano Vanessa, to je na 4 strane.. 😵

kleopatris
29. jún 2009

dakujem pati 😵

pata31
autor
29. jún 2009

nemas zac, hlavne aby ste boli zdravucky a pekne rastli! 😵 pekny termin ti vychadza...21.2.2010 😵

pata31
autor
29. jún 2009

jejda, mm si tu robi dobrotky...ovocie so slahackou a s likerom...a ma potom pali zaha, bo mu ujedam 😀

michalag
29. jún 2009

kleo, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

janurka
29. jún 2009

jeeeej kleo pridavam sa ku gratulacii... a nech ste obaja zdravučky 😉

reivka
29. jún 2009

mne sa pačia tieto pati http://www.lingerie.sk/web/catalog/plavky-s-494...

tak gratulujem kleo

pata31
autor
29. jún 2009

Reivka, kraasne plavocky! 😵

evulik6
29. jún 2009

ahojte...prepacte, musela som odist z netu...
mam sa fajn... aj ked ma bolia krize z mrchy, ale inak ok... tesim sa na dovolenku, len sa bojim ci nam pocasie vyjde...no snad ano ved este to ma nejaky cas kym tam budem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre