Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
1. júl 2009

ahoj miska..ako sa mas?

januliatko1985
1. júl 2009

bre ranko miska 🙂

michalag
1. júl 2009

evi, my celkom dobre, len keby to pocko bolo lepsie a vy? uz odpocitavate dni do dovci, vsak 😝 😀

evulik6
1. júl 2009

nooo tak nejako miska... tento tyzden este pohoda, buduci uz budem mat taku dovolenkovu atmosku 😀

minix
1. júl 2009

dobré ránko kočandy,

tak od včera máme knižku, prcek má 4,4 cm, včera ukázal aj jednu ruku - 4 prsty a palec a doktor mi hovori, ze pocitajte prsty a ja mu hovorim, ze ale ja skutocne nic nevidim...tak mi to aj odfotil, ale je to malicke. :(( skusam to dat na web, ale musim sa s tym troska pohrat...nenapadlo ma odfotit monitor.

a pochvalil ma, za malokedy je takto ukazkovo vidiet rucky. 🙂)

akurat sa mi nejak posunuli tyzdne, som teraz ze 11+3, tak neviem. Podla FF by som mala byt 10+4, tak neviem, ci je mozny taky skok...
idem sa pohrat s tym obrazkom.

januliatko1985
1. júl 2009

ahoj minix.to je super...jeeej rucicky....hod fotecku 🙂

michalag
1. júl 2009

evi 🙂 🙂 🙂

My planujeme v septembri nejaky predlzeny vikend, zatial sa nam najviac pacil Horsky hotel Polana a je to super a nie je to daleko (kedze nemame auto) a da sa z tade ist na vylety, ale este nie sme 100% rozhodnuti .....

evulik6
1. júl 2009

ahoj minix...tak gratulujem k super spravam.. som rada ze ste ok... tesim sa na foto...

miska, super, ja predlzene vikendy milujem, najma ked sme niekde mimo a spolu 😉

michalag
1. júl 2009

ahoj minix, supeeer spravicky 😵 🙂

zusika
1. júl 2009

minix, tesime sa s tebou!!! takze o dva tyzdne aj ja budem take vidiet .... 😉
no a to ako ti "skacu" tyzdne - to je cudne, ale ja by som sa na webkalkulacky nespoliehala....

evulik6
1. júl 2009

minix, nie je to cudne...je to v pohode... ved to su len priblizne vypocty...este ti ich upravia viackrat... aj ja som to tak mala... neboj sa nic...

idem ja od vas...ahojte... ideme von...papa a krasny den zelam

januliatko1985
1. júl 2009

pa evulik,uzi si krasny den,pa 🙂

zusika
1. júl 2009

no co ste vsetky vonku? to len ja sedim v praci?? nie je fer.... :(

pata31
autor
1. júl 2009

Zusika, aj ja som tu, ale dnes nejako nestiham...neviem, co skor 😖

pata31
autor
1. júl 2009

aj u vas je tak hnusne horuco? 🙄

zusika
1. júl 2009

teraz nejako zaslo slnko si bude zase raz prsat.....ale je celkom teplo, ale tak prijemne

teuflerin
1. júl 2009

ahojte babulky..ja soms a akurat vratila od malej, drahy uz maluje:D...tak som dosla domov cosi aj navarit....inak je tu cely den krasne vyse 30stupnov.....a este zatial neprsalo mozno navecer sprchne..a co vy?

michalag
2. júl 2009

Dobreeee ranko 🙂 🙂 🙂 ,
dnes som prva 😲 😝 😀 😀

evulik6
2. júl 2009

ja druha??? 😀
dobre ranko 🙂

michalag
2. júl 2009

ahoj evi 🙂 , co dnes mate na plane???

evulik6
2. júl 2009

ahoj miska...
neviem, asi pojdem s malym k nasim a asi pojdem do tesca a potom k svokre na obed ... dnes ma narodky tak nas volala na obedik...

evulik6
2. júl 2009

no idem ja uz...idem sa dat dokopy trochu a pojdem... zatial sa ahoj misi... pekny dnik zelam 😉

pata31
autor
2. júl 2009

Ahojte...aj ja som uz tu...a treba mi robit...knizku som uz docitala, takze uz ma nema co rusit 😒 😀 😀

zusika
2. júl 2009

Ahojte, no dufam ze dnes to tu bude akcnejsie ako vcera 🙂
ja som si rano konecne bookla letenky aj hotel v milane, ze ako sa tesim...sice nakoniec tam budeme iba dva dni, ale plany uz mame 🙂 su teraz uuzsne ceny leteniek = 5€

teuflerin
2. júl 2009

a letitae odkial a cez co zusi...hm?ja som sa akurat zobudila krasne dobre ranko...co mate nove?ja idem do bytu upratat ten boardel po malovani.....

zusika
2. júl 2009

z BA cez Ryanair..maju dobre ceny aj do Londyna a potom nejake este nemecke mesta..... fakt sa oplati

teuflerin
2. júl 2009

no tak to je super za taku uzastnu cenu ist...ja uz sa neivem dockat patnasteho...kks.....uz sa vidim vyvalena v tunise na plazi

zusika
2. júl 2009

nedrazni, vy sa tak vsetky uz tesite na dovo a ja by som strasne chcela ist k moru a najskor tak o dva roky.... pomooooc, umriem tu.....

teuflerin
2. júl 2009

no ja to beriem tak ze bud tam pojdeme traja este o otm nebudeme vediet alebo sa traja dufam odtial vratime.....takze si to este chcem uzit tento rok.....ale neboj o to krajsiu dovcu budes mat ked budete traja uz tam....a moja aj ja by som za tu obetu tehotenstva ostala doma s drobcom v brusku.,...

pata31
autor
2. júl 2009

aj do Belgicka ma Ryanair skvele ceny...mamka mala letenku len za letisk.poplatky 😉
baby, ja som vcera navarila koprovy privarok a vecer som ho na tri krat pucila...potom som sa o tretej zobudila, ze mi treba na wecko a ze som smadna, ale nemala som vodu, tak som na to kaslala, ale po chvilke na mna prisiel taky hlad, ze som myslela, ze sa pogrcam, tak som musela vstat, spravit si chlebik s maslom...este som nasla neodlozenu veceru, tak v noci o tretej som trepala s hrncami a odkladala vsetko 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre