Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
16. mar 2009

ahojte,no veru je riadne cislo, a keby ste videli ake ksichtiky hadze ked ho fotime...no riadna show 😀 tie adidasky ma nove, dostal korunky od babky tak sme mu kupili... su mile, a super lahucke, tak sa mu bude dobre utekat 😝

pata31
autor
16. mar 2009

keby bola ta mrcha prijemnejsia...alebo aspon bezbolestna...mna nastastie brucho velmi nebolelo, za to ma ten krk bolel 🙄 ale ide to zo mna statocne...asi chce dobehnut tie styri roky 😅

evulik6
16. mar 2009

mna brucho tiez nejako neboli ale krize ano.... joooj nech uz su tie nase mrchy za nami

pata31
autor
16. mar 2009

to by mohli...vcera som pozerala metodu otehotnenia podla Jonasa...tak tam mi vychadza plodny den len par dni pred mrchou...resp. na marec som mala polodny den 14.3. a to bola sobota a to prisla mrcha, tak to asi veeelmi tazko by som otehotnela 🙄 ...tak neviem, neskusali ste to podla toho?
u nas sa ted zotmelo a bude asi riadne liat za chvilku 🙄 ako je u vas?

moni1412
16. mar 2009

pata ved my cakame kvoli tomu vypoctu 😀 ked uz spominas... ideme na dievcatko 🙂 a njablizsie vychadza v maji 😵 tak potom uvidime ci to fungujue 😀 ale ja som si davala normalne poslat vypocet, na papieri.....

u nas pocasie ako v aprili... chvilu slnko, potom tma 😎

desmodka
16. mar 2009

ja som si dala spravit vypocet u jonasa... a trt sa to podarilo, furt som mala ovu inokedy...ono sa to podari len vtedy ked sa trafis s ovu presne na jeho vypocet.... neviem ci mam tomu verit... ale so snazim by sme mali zacat v auguste a to mi tam vychadza rizikovy faktor 5 tak neviem neviem ci to budem riskovat 😀 ..
a inak ked mam nepravidelnu mrchu tak sanca ze sa trafim je velmi mala... neviem teda...

pata31
autor
16. mar 2009

tak to ja podla Jonasa asi neotehotniem, bo mne to stale vychadza tesne pred mrchou... 🙄 takze sa musim spoliehat len na meranie a stastie, ci nahodu..
Desmodka a vy zacinate snazilkovat v auguste?

evulik6
16. mar 2009

podla mna to podla jonasa je blbost...mne to tiez vypocitalo na dni po mrche...alebo tesne pred mrchou a to neviem ako by sa mi podarilo otehotniet...ja sa na taketo vypocty vobec nedrzim...kaslem na to, co bude bude... ked bude druhy chlapec tak aspon veci vynosi po davidkovi...

desmodka
16. mar 2009

pata zacneme podla toho ked mi koncit ta hormonalna liecba, a kedze som este ani nezacala, tak skor ako v auguste to nebude...
evulik, mne je tiez uplne jedno co to bude, mna zaujimal ten rizikovy faktor...

evulik6
16. mar 2009

hej hej...ale ja tomu nejako neverim.... pocula som na to dost negativnych veci

pata31
autor
16. mar 2009

ja som vcera citala tu temu, je tam vela bab, co im to vyslo...ale to je asi skor nahoda...pripadne aj psychika, ale len ked sa vypocet trafil do plodnych dni... 😀

desmodka
16. mar 2009

baby tak myslite ze ked sa netrafime do toho jeho dna co on vyratal tak to nefunguje???? ja si to myslim ale chcem vediet aj vas nazor... bo ja chcem zacat so snazenim co najskor ale mam z toho strach, ze ked to je tak... chapete 😖

pata31
autor
16. mar 2009

no podla mna to nefunguje, ked sa netrafis do toho dna, pretoze tam pise, ze musis sa snazit niekolko hodin, ci dni pred, ale najneskor do tej hodiny toho dna, ako tam mas uvedene...ja mam napr. na 12.4. o 18:55 najvyssiu pravdepodobnost pocatia podla faz mesiaca - a je tam, ze od 10.4. zacina to obdobie na pocatie...a konci 19:40...cize este asi hodinu po...no ale to budem pred mrchou abo uz budem mat 😔

pata31
autor
16. mar 2009

no baby, kde ste? narocny pondelok bol?

moni1412
16. mar 2009

pata ja mam tie terminy vypocitane vzdy okolo ms... 🙂 je tam pisane ze den pred vyznacenym dnom sa ma snazit a najväcsia moznost je ked sa stretnu tie vypocitane dni s plodnymi... ale aj tak skusime 😀 potom podam info 😀

evulik6
17. mar 2009

dobre ranko babulky...ako sa mate? ja som sa taaaak zle vyspala, som cela dolamana a znicena...hruza 😢

pata31
autor
17. mar 2009

bre ranko...Moni, daj potom jednoznacne vediet 😵 Jaj, Evulik, tak to je mi je luto...to je clovek potom cely den mimo, ked sa zle vyspi...

evulik6
17. mar 2009

no jooo pata, ale ja som nastastie taka ze si viem dobit baterky... dado to ma asi po mne...proste z nicoho nic sa preberiem a potom je to uz ok... musim sa prebrat nejakou robotou...idem poupratovat a potom uz budem plana energie... 😉

pata31
autor
17. mar 2009

jak ti fajne... 🙂 ja dnes nestiham...

moni1412
17. mar 2009

evulik prebrat sa robotou? fiha 😀 tak ja ked sa tak zobudim (co je v poslednej dobe nejak casto) tak cely den nevladzem urobit nic...... 😒 😅

pata31
autor
17. mar 2009

Moni a Denisko pocuva?
inac dnes nam to tu nejako viazne...ja sa idem este anglinu ucit, moc som tomu nedala a vecer test 🙄

evulik6
17. mar 2009

moni ano, ja neviem, proste musim sa premoct nieco urobit, napr. povysavat a hned mi je potom lepsie... neviem preco, ale proste mi to vysavanie vzdy dobije energy 😀

pata drzim palce na test

moni1412
17. mar 2009

pata aky test? ked si tam dala takeho chmurika zamraceneho, otraveneho ? 😅
ako myslis ci pocuva?

evulik 😀 zaujimave 😀

desmodka
18. mar 2009

dobre ranko zienky... prepacte za zanedbavanie 😀 ale treba uzatvarat minuly rok... 😝
pata ako dopadol test???
ako sa mate??? tu svieti kraaasne slniecko... to je super 😀 😀

pata31
autor
18. mar 2009

to bol test z anglictiny 😵 hadam dobre dopadol, aj ked tam boli riadne detaily, ale 70% budem mat isto 🙂

evulik6
18. mar 2009

ahojte babulky... ako ste sa vyspali? ja celkom ok...v ramci moznosti 😀

evulik6
18. mar 2009

ozaj baby, rozmyslam ze si budem merat BT asi radsej dole, lebo v ustach som si vsimla ze ked meriam pod jazykom a napr. na lavej strane tak su tam rozdiely ... aaaa to nesmiem v noci ani cikat? ci iba pred meranim musim vydrzat? ci ako to je? som z toho magor 😀

pata31
autor
18. mar 2009

ahoj, Evulik...tak tu BT je urcite lepsie si merat dole...a musis aspon 6 hodin spat a hodinu pred by si nemala ist na wcko, ale v kuse lezat, spat...aspon tak som to ja pochopila...takze ides meriat dalej? Sak si pisala, ze uz nebudes... 😕 🙂
inac ja dnes zase nestiham, zajtra idem navyse do PO na vystavu na tri dni, ale beriem si notebook, takze sa ma zase nezbavite 😉 😝 no a dnes si musim este kupit konence ten digi teplomer, ze zacnem zase merat...

evulik6
18. mar 2009

nechcela som pata, ale este tento jeden cyklus aby som vedela kedy mi ma prist mrcha, potrebujem zistit aku mavam LF.... 6hodin spat vkuse? fuuu to asi nebude tolko vkuse...ale tak hodinu pred merani spim vzdy mozno aj viac...ako kedy, zalezi ako spi dadko

s digi teplomerom je to lepsie, a hlavne rychlejsie 😉

pata31
autor
18. mar 2009

no ved to je dobre, aspon budeme mat co rozoberat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre