Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
6. júl 2009

dakujem..a ja ti gratulujem k tehu knizke..potom vyfot...hhe....dufam ze uz aj ja sa o mesiac budem tesit...

pata31
autor
6. júl 2009

Zusika, neviem, co je MTG, ani som nic take nenasla v mojom preukaze...skus kuknut tu:
http://www.mamatata.sk/clanok/932/2/10/co_zname...

inac mne dnes dr povedal, ze mam vzacnu krv A1B+...tak som cumela 😅 😀

Teu, spermijky vydrzia vnutri neviem presne, ale cca 1-2 dni, takze nemaj obavy, staci aj kazdy druhy den skusat 😉

zusika
6. júl 2009

nikde to nie je... ☹

teuflerin
6. júl 2009

neboj sa zusika..ja ti to skusim zistit od tej kamosky co teraz porodila ked za nou pojdem, ak to dovtedy nezistis....a neboj sa ak nie tak sa spytas na to lekara...

pata31
autor
6. júl 2009

Zusika a nie je to ine pismenko? lebo doktori obcas riadne skrabu!
ja sa prave vytesujem, lebo som mala jednu zakaznicku, tehulku a mi dala typ na lacnejsi 3D utz...v Roznave, za 30eur, lebo v PP robia najblizsie za 60eur 😵 😵

maca1111
6. júl 2009

ahojte baby aj ja snazim otehotniet ale volako sa nam nedari zatial......pred tromi mesiacmi som potratila ....ale teraz mam vsetko take ine po tom potrate... pred tym som vedela kedy mam dostat menzes boleli ma prsa a aj brucho trochu a teraz vobec nic...ani neviem kedy mam ovulaciiu..lebo ziadny vytok nic od potratu....vietemi poradit.....

zusika
6. júl 2009

Ahoj Maca, to ma naozja mrzi..ale skus o radu poprosit skusenejsie baby...pripadne tie z tebe blizkej temy...su tu viacere.... Drzim ti palce!!!

maca1111
6. júl 2009

dakujem akurat pozeram tie temy....

zusika
6. júl 2009

kocky toto si pozrite - je to zlate... http://www.wimp.com/partlycloudy/

pata31
autor
6. júl 2009

Ahojte, baby, aj vy mate tak horuco a dusno? jejda..a to som si dnes rifle zobrala, sa v nich asi uskvarim 🙄

teuflerin
6. júl 2009

ahojte babule..tak ja som akurat dosla domkov z mesta, a hor sa do priúpravy obediku pre draheho...ten tiez o tretej konci v robotke...hadam to nejako stiham, salatik, cestovinky, masko......no uvidime..a co vy?u nas je krasne teplo..ja to priam milujem......len suknicka a tielko..to j moje

zusika
6. júl 2009

a tu sa tusim kusok zatiahlo...super...

reivka
6. júl 2009

ahojte baby 🙂
zusika ved tu rozpravku som sem ja predtým dala už dávno 😒 ty si ma tuším nevšímaš 😅
no ale ja to tak vidím, že sa tu tehulkuje jedna radosť, a asi sa pridajú aj dalšie no toto 😕
vidím, že ja ked prídem z dovolenky tak tu budete všetky tehulky 😉

zusika
6. júl 2009

ahoj reivka, prepac ☹ pamatam si sice nejaky link, ale vtedy som mala asi vela prace a som sa tomu nevenovala....ODPUST!!!

tatranka111
6. júl 2009

ahojte u nas je tiež neskutočne teplo a dokoncaa nam nejde ani voda......praskol tu hydrant a teraz to opravujúúú

teuflerin
6. júl 2009

no ja uz mam vsetko hotove......zemiacky sa pecu, salatik urobeny, nejaka zmes ala co dum dal na cestovinky sa tiez uz robi takze je to ok, polievku dorobim poom.....nemusi byt kazdy den:D.......no a reivka tak to dufam ze sa to nezakrikne a tehulkovat uz budeme ked dojdeme z dovci....

tatranka111
6. júl 2009

a ja kedy budem tehulkovat? dnes asi príde mrcha....už mam bolesti ☹ ☹ ☹

reivka
6. júl 2009

zusi to je dobré, ty môžeš 😉 odpustené
teu ty si tu tuším furt, už si taká snažilková maniačka 🙂 ved všetky budete tehulkovať, len ja tu budem smutná a sklamaná sedieť v kútiku ☹ 😢 😢 šak vás všetky furt pichá niekde v podbrušku a ja nič nikdy necítim no je to možné ? 😝 🙂

tatranka111
6. júl 2009

revika
nooo aspon to u teba neznačí nejaké problémy ako u mna.....ja mam už dva mesiace anovulák

zusika
6. júl 2009

tatranka - nevzdavaj to az do poslednej chvile!!!
no ale ze sa potesim ked pridete uz 2v1... 😉 veriiimä!!!
inak tu ze pekne hrmi..... ale neva...az na to, ze ked zmoknem tak sa na mna prilepia saty a budu vidiet moje zaoblene krivky.... mne uz vyskakuje brucho baby.... ☹
aaaa....uz prsiiiii.....

reivka
6. júl 2009

no teda zusika ešte sa sťažuj pred nami zúfalými dievčatami, že ti vyskakuje brucho! 😕
tatranka tak si daj nejaké kvapky na úpravu femi alebo gynex aby si mala ovulku
baby ja som tak premýšlala, že nemôže byť žena plodná len pred ovu, lebo niektoré otehu aj cez mrchu 😕 😕 😨

teuflerin
6. júl 2009

no inak reivka aj ja mam v tomto zmatok..jako je to mozne, to po ovu uz nemame ani snazilkovat alebo ako?boze preco to je tak ze nejaka otehotnie ani nevie kedy a my???.....a reivka som prisla pol hodku pred tebou, ja mam doma compik zapnuty stale, a ekd cosi ktosi napise tak odpisem, ale popri tom stiham vselico..ale ano uz sa stava zo mna maniak

tatranka111
6. júl 2009

zusi
nevzdávam, ale už mi je z toho všetkého na nič.......my sme mali dva roky nechranený sexík a nič.....a od marca sa liečim a stále nič......včera som už povedala manželovi, že kašlem na snažilkovanie, na všetky tie bolest a aj na tabletky.... ☹

reivka
6. júl 2009

nooo teu si maniačka, veru všimla som si 😀
a ja by som to zhrnula tak, že žena je plodná stále tak ked sa niekomu chce tak "sa pohrá s manželom" a niekedy to prinesie aj to vytúžené ovocie 😀 aspoň ja to tak beriem a zbytočne by sme baby sledovali nejakú ovulku, ved ani vtedy to nemusí vyjsť 😎

tatranka111
6. júl 2009

revika
a tie kvapky sú volne predajné v lekárni?

reivka
6. júl 2009

tatranka femi sú z lekárne aj ja ich beriem, gynex sa dá cez net alebo v predajni energy http://www.jasmin.sk/gynex.htm baby píšu že pomohol

teuflerin
6. júl 2009

presne reivka sak ja nesledujem nic, ani plodne a neplodne dni, ani ovulku presne, krcok, bt ani nic..na co..zbytocne by osm sa stresovala, len ked ma vcera to brucho bolelo tak som rozmyslala co to asi bolo..sak uvidime kedy to pride, babatko vie kedy ma prist nie?

reivka
6. júl 2009

aj ja si myslím, že najaké bábo na každého niekde čaká, a ked je správny čas, tak príde
baby za chvílu idem domov, ved robota aj kone zabíja 😀

tatranka111
6. júl 2009

revi dakujem za info 🙂 🙂
a určite nejaká pravda na tom je, že sa netreba stresovat a nerobit babatká, len si užívat......kolko bab už takto otehotnelo

teuflerin
6. júl 2009

na vsetko je cosi pravdy...takze ideme si len uzivat???? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre