Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
14. júl 2009

vanish..pati...ten fakt zabera...ked si urobis roztok a nechas to tam aj cez noc...potom preperies a urcite to pojde..brachovi tak mamina vycistila zaschnute cervene vino a bielom tricku..a ja som minule dala dole hnedu farbu z bieleho tricka....

zusika
14. júl 2009

ladies...tak snad zajtra tu to trosku ozije...ja uz musim ist.... ahojte a pekny vecer!!!
😉

teuflerin
14. júl 2009

ahojte babule..tak ja sa dnes poslednykrat pripajama....tak sa tu majte krasne, dufam ze ked prdiem tak uz budeme nejake tehulky..ked budem pripojena v tunise tak sa potom ozvem, ze co a ako mrcha....zatim vyzera ze ee..ale nechcem sa tesit...tak ahojte...

pata31
autor
15. júl 2009

Ahojte...ja som dnes prva? 😕 kde ste vsetky?
dnes je teda riadne horuco, este len rano...nejako mi to dnes nerobi dobre...sa mi tazsie dycha aj kvoli alergii 🙄
Zusika, nakoniec mi to z nohavic zislo, asi mi to len nejaky chrobacik okakal 😅
no idem volat vysledky krvi na AFP testy...mam boja 😕

zusika
15. júl 2009

no baby....dnes akoze voooooobec niktoooo????
ahojte!! 🙂

dovolenkarkam zelam krasne slnecne dni!!!

pata31
autor
15. júl 2009

Ahoj, Zusi...sme napisali naraz 😀

a my sme v poriadkuuuuuuuu...jupiiiiii...testy su ok...mi odlahlo straaasne! 😵

zusika
15. júl 2009

no tak to vam blahozelaaaam!! inak len tak na okraj - co je AFP?? 🤐 co ti tam zistuju? genetika?

pata31
autor
15. júl 2009

dik 😵 a zistuju vyvojove vady...to sa berie v 16tt krv...a ak by neboli ok, tak sa robi amniocenteza (hadam som to spravne napisala)..to je odber plodovej vody myslim...a to uz zistia presne

pata31
autor
15. júl 2009

No a ty ides na nt utz buduci tyzden?

zusika
15. júl 2009

nie, 20. idem na normalny utz a az 30. mam to NT

pata31
autor
15. júl 2009

az 30teho? a teraz si ktory tt?

zusika
15. júl 2009

10tt + nieco..... 11tt.... objednala ma tak ako si to vypocitala, tak snad vie co robi.... to by som teoreticky mala zacat 12tt

pata31
autor
15. júl 2009

aha, tak asi ok...konik pocita o tyzden viac, tak za to mi to nevychadzalo na ten nt utz, lebo ten by sa mal v 13tt robit...
este pracujes? mne sa dnes nic nechce...v tej horucave sa aj zle rozmysla..

zusika
15. júl 2009

ano, dnes uz nemam homeoffice, takze az do buduceho utorku pracujem, a potom zase tri dni doma... 😀

pata31
autor
15. júl 2009

jak ti fajne, ze mozes aj z domu pracovat...ja rozmyslam, ze buduci tyzden si vezmem stvrtok, piatok volno, bo aj mm by mal mat dovolenku, tak ze aj niekam vyrazime, ale zatial netusim kam 😀

zusika
15. júl 2009

no v tomto teple je najlepsie doma pri ventilatore 😀

reivka
15. júl 2009

ahojteeeee 😀 dnes som si kúpila gynex, neodolala som 😅 a nevydržala som, lebo zajtra mám dosť behačiek a piatok den pred dovol. tiež asi nebudem stíhať 😉

pata31
autor
15. júl 2009

no, uz len ten ventilator mat 😉
ja ked pridem domov, sa vyvalim do hojdacej siete...to je žúžo! a dnes uz hadam aj v bazene bude dobra voda... 😵

pata31
autor
15. júl 2009

Ahoj, Reivka..a co je ten gynex?

reivka
15. júl 2009

Asi mám príznaky,
dejú sa zázraky?
Kedy budem tehu?
Chcem cítiť rodinnú nehu.
Páli ma v bruchu
asi dostanem mrchu.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

reivka
15. júl 2009

gynex? pozri tému pati, je to čínska medicinka z byliniek, ktorá vyrovnáva tri dráhy počatia a baby píšu pozitívne ohlasy, do mesiaca po užívaní väčšina otehotnela 😉

zusika
15. júl 2009

😀 😀 reivka, to mas z toho tepla????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

reivka
15. júl 2009

😀 😀 básnické črevo 😀 😀

tatranka111
15. júl 2009

ahojte baby tu je neskutočne horúco......tabula ukazuje 34 stupnov.....hroznéééé

pata31
autor
15. júl 2009

Reivka, no aka basnickarka sa z teba vyklula 😀 😀
no tak nech ti ten gynex pomoze 😉
Tatranka, ja sa uz od rana parim v kancliku, dnes tu mam na skapanie, uz som aj dvere otvorila a spravila prievan, bo nezijem z toho tepla! 😝

tatranka111
15. júl 2009

pati
uuuf tak to ti verím.......dnes som sa zdržala v meste, tak teraz v tej horúčave ešte aj pri sporáku musím stát
Ty si z PP však? už sam tam nebola asi 4 roky....to sa tam už asi muselo všeličo pomenit

pata31
autor
15. júl 2009

Tatranka, ja som zo SNV...len kusok dalej od PP 😉
a varenie ti momentalne nezavidim...aj ked vecer by som chcela kolac upiect...no este uvidim, ako sa mi bude chciet..

tatranka111
15. júl 2009

no poznam aj SNV......hehe ani ja si to nezávidím idem radšej odtialto, lebo mam ešte vela roboty......tak papa 🙂 🙂 🙂

reivka
15. júl 2009

pati, ten gynex sa má brať od 1. dňa mrchy, tak čakám, či mám začať s ním 🙂

reivka
15. júl 2009

ktovie čo teu, už je na dovolenke a dnes ma termin mrchy, ktovie či tam šli traja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre