Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
17. júl 2009

fuj, sa parim v kancliku... 😖

zusika
17. júl 2009

no snad vypadnem po 15.0....

reivka
17. júl 2009

patka už som aj pobalila 😀

zusika
17. júl 2009

reivka...nepribalis aj mnaaa??,

reivka
17. júl 2009

kludne 😀

zusika
17. júl 2009

plavky uz mam....beriem kreditku a mozeme ist..... 🙂
uzite si to Reivka, naplno!!! aj za mna veru....

reivka
17. júl 2009

dakujem 😵

pata31
autor
17. júl 2009

veru, Reivka, uzi si to paradne!!!! 😵 😵 to idete na dva tyzdne?

Zusika, takze uz pomaly sa zberas domov...a ja tu budem do piatej trcat...sice mozno to trosku skor zabalim 😉

janurka
17. júl 2009

pati oj ano leti to chvala bohu, ani mne sa to nezda že u 13tt 🙂 ale som šťastná prešťastna..
reivka este nie je nič stratene ... 😉 a budeš brat aj ten gynex? alebo si si to rozmyslela ... ?

reivka
17. júl 2009

ano patka na 2 týždne ideme 😵 sa vytešujeme strašne

no janurka ved ked dostanem, tak budem brať gynex, ved od 1.dňa odporúčajú

janurka
17. júl 2009

no a dnes je uplne super von žienky hned by som šla na kupko ... 😎 . bola som s mm aj so sestrou a jej malym synčekom na kupku v utorok a bolo božšsky ... uplne senzačne... chodite aj vy babule sa kupkať niekde?

janurka
17. júl 2009

hej hej ja viem ale že či ho budeš brať, či ho už maš? tak ti držim palčeky... veľmi veľmi a užite si dovolenôčku... 😉

pata31
autor
17. júl 2009

parada, Reivka, si oddychnes, naberies nove sily... 😵
my mame buducu nedelu prve vyrocie svadby a chcem si zobrat od stvrtka volno, tak rozmyslam, kam zajdeme... 🙂
Janurka, mne sa obcas zda, ze to ani neni pravda, zatial male nekope, takze si to az tak neuvedomujem, ale citim, ze tam je, ze mi v brusku nieco rastie 😉

reivka
17. júl 2009

aj tebe janurka dakujem, gynex mám už nabalený, som pripravená na všetko 😀 😀

ja som bola utorok s deckami na kupku, bolo celkom dobre, až na to, že tam bol len jeden detský bazén

pata31
autor
17. júl 2009

Janurka, ja chodim do nasho bazenu, co mame za domom, je to parada, lebo ma priemer 4,5m, to mi uz ani netreba nikam chodit...a je to cista voda, nie ako na kupku, ked sa tam aj cigosi kupaju apod... 😉

janurka
17. júl 2009

no pati tak to maš super ozaj... joj ci beka aj ja by som chcela mat doma bazenik 😉 hmmm ale do bytovky ťažko sa zmesti 😀

pata31
autor
17. júl 2009

Janurka, no do bytovky asi ozaj tazko...jedine niekde na strechu 😀
inac kupit bazen bol asi jednym z najlepsich nasej mamky za posledne odobie 😉 este aj dosla sestra s detmi z Belgicka, tak ti sa tam kupu kazdy den od rana 😵

tatranka111
17. júl 2009

čaute kočky ako sa máte?........nenormalne horúúúúco je dnes 😵

reivka
17. júl 2009

ahoj tatranka už máš femi kvapky?

anchel
17. júl 2009

Ahojkajte kočky zlaté, no my by sme tiež radi uvítali bábo. V apríli sme vysadili tabletky a stále nič...Tak neviem☹((( Čo by sme mi odporúčili, ako najlepšie? Čo je to babyplán? Ďakujem za odpoveď. Škoda, že som toto fórum objavila, len nedávno. Ale už tu budem chodievať pravidelne. Pekný víkend...🙂))

pata31
autor
17. júl 2009

Ahoj, Anchel...calibrum babyplan tu su vitaminky, vraj by sa mali brat uz pocas snazilkovania... 😉
a odporucam snazilkovat kazdy druhy den 😉
mavas pravidelne cykly po vysadeni HAK?

nikiarudi
17. júl 2009

Ahojte kočky, tehulky ako sa cítite v týchto horúčavách?? aj chodíte niekam na kupko alebo na jazerá?? 😕

janurka
17. júl 2009

ahoj nikiarudi. mne je dobre zatial mi tie horučavy neprekažajú len musím vela pit lebo inak mi je zle 😅 ... a na kupku som bola už dva krát a uplne v pohodičke ... takže si to zatial užívam. ja mam teplo rada takže aj preto ... a ty sa ako citiš 😎

nikiarudi
17. júl 2009

ja super, pokiaľ som niekde pri vode..inak idem umrieť od tepla... 😅 ja som letné dieťa..takže ho milujem 😵 😵 a zatiaľ sa cítim tiež super... 😉 🙂

evulik6
19. júl 2009

ahojteeeee 🙂
tak vcera sme sa vratili z dovolenky ...prisli sme vecer o osmej a teraz varim a periem... a este ma caka kopa prania, ale v tomto pocasi mi to asi bude schnut pomaly 😒 Na dovolenke bolo supeeeeeer fantastic...
Co je tu nove? AKo sa mate? Pribudla nejaka nova tehula???

pata31
autor
19. júl 2009

Ahooooj, Evuliiiikkkk...vitaj doma! 🙂 Si si dobre oddychla? Das nejake fotecky?

michalag
19. júl 2009

Ahojte
evi, vitaj opat doma, tak ako bolo??? Nedas potom nejake fotocky???

zusika
19. júl 2009

ahojte!!
Evi vitaj, sa tusim striedat s reivkou a Teu.... 🙂
mali ste pekne pocko??

tatranka111
19. júl 2009

ahojte 🙂
je tu niekto?

evulik6
19. júl 2009

Dakujem babulky za uvitanie 🙂 Pocasie bolo senzacneeeeee....teplo teplucko a este teplejsie 😝 😀 Ani oblacik tam nebol... vecer o 22hod.sme tam mali 34 - 36 stupnov......

Fotecky daaaam, len ich mame straaaaasne vela, tak musim najskor povyberat a potom sem vlozim, len to chce viac casu, tak asi len po veceroch sa mi podari.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre