Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
20. mar 2009

caute zienky je reklama (hriesny tanec) tak nakukam 🙂
nella vitaj, dufam ze od nas neutecies 😀
pata na tebe sa nalepia nejake tehu virusy co si videla a budes uz coskoro tehu... ale ked chces tak kludne mozes pockat na oktober 😀 😀 a nic take si s moni nesuskame len sa ma pytala na tu depku 😝.. pata ty si teda zvedava 😀 😀 😀
pekny vikend prajem
zajtra idem umyvat okna ☹ ☹

pata31
autor
21. mar 2009

bre ranko! moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
desmodka, no tie tehu virusy hadam preskocili... 😕 😀 do oktobra sa mi az nechce cakat.. 😅
joj, som ja ozaj zvedava, ale to len zo srandy som sa pytala 😉 😝
nechces aj k nam prist poumyvat? mna este dnes caka posledny den vystavy a potom konecne domov...a zajtra budem relaxovat! 😉

evulik6
21. mar 2009

ahojte... desmodka, prid aj ku nam umyt.. 😀 ....ja som umyvala pred dvoma tyzdnami, tak su este ako tak ciste... 😕 inak co planujete robkat ? ja idem s malym a manzom do restiky na obed a asi sa niekam pojdeme prejst...
joooj mrchana uz konecne odisla... sa tesiiiim 😵

desmodka
21. mar 2009

ahojte zienky, tak okna umyte, psik vyvenceny, pizzove slimacik nachystane na pecenie.. a uz len oddychovat budem 😀 😀 😀

nella1
21. mar 2009

desmodka neuteciem 😀 len nemam tak cas tu pisat ale obsas Vas okukavam ci nahodou nebudem pocut dobru spravu 🙂 patka ja nebudem merat zatial teplotu iba ak by sa dlhsie nedarilo a my zacneme prvy krat next week tak nechcem to hned nejako znasilnovat. priblizne ked budem vediet ze mam plodne dni tak sup na to ja nechcem zatial merat lebo mne by asi hrablo z toho 😀 nechcem radsej za kazdu cenu, ale milovanie si uz budeme vychutnavat so vsetkym! 😀 a zdravym vsetky dalsie zienky a ze aj ja milujem Hriesny tanec je to moja srdcovka ako asi aj viacerych...

pata31
autor
21. mar 2009

ahojte, no ja som konecneeee doma...po ceste naspat mi svietilo slnko do oci, tak ma to dost unavilo, ale uz som trosku pozbierala sily, bola som aj volit, ted cakam, kym skonci hokej, ze si ideme lahnut s manzelikom 😉
Nella, ani ja som nechcela merat, ale nakoniec ma Desmodka prehovorila 😝 😀 my sa ideme druhy mesiac snazit...a uz som si aj zvykla na to meranie teploty, vzdy sa zobudim okolo siestej a s digi teplomerom je to raz-dva 😵
inac ja som si vcera aj poplakala pri Hriasnom tanci, som to normalne prezivala 😕 😅 😀 ...to asi za to, ze som bola sama...
zajtra asi tiez nieco upeciem, nejaky fajny kolacik a budem oddychovat...okna musia este pockat 😝

pata31
autor
21. mar 2009

Evulik, aj ja sa tesim, ze odisla mrcha...konecne sa mozme snazit 😵 takze ste dnes boli na prechadzke? A co zajtra planujete? Ja si planujem zajtra este aj vlasy nafarbit, kupila som si mahagonovu farbu asi po pol hodine vyberania 😝 musim trosku ozivit vlasky, bo sa mi uz zunovali...
tak prajem pekny vecer, zajtra sem zase nakuknem... 🙂

evulik6
22. mar 2009

ahojte zenusky.... my dnes pojdeme s malym asi do cukrosky...mame tu jednu novu v meste, tak asi tam zabehneme...

no moj maly vstava od vcera uz o siestej....tak musim posunut meranie na siestu hodinu rano 😠

pata31
autor
22. mar 2009

bre ranko...moj grafik...http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
teplota nejako klesa... 😕
Evulik a ty nam neukazes grafik? Inac ja stale meriam o siestej, bo sa tak uz automaticky budim 😉

desmodka
22. mar 2009

ahojte zienky, tak ja konecne oddychujem.. mala som rusny den 😒
nella na nas si musis najst cas aspon raz za den 😀.. mas priznaky plodnych dni??? (ja meriam preto lebo nemam, takto aspon podla teploty vidim ze sa nieco chysta 😀)
pata tak ja som ta nahovorila??? no pekne 😀 😀 ale som rada... aspon som neni sama...
evulik normalne si mi narobila chutky s tou cukrarnou , a co tak skoro maly vstava?? nechce sa mu spat??
pata to je dobre ze klesa... pred ovu vzdy klesa... po ovu stupa...

ja som dnes nemerala, sme prisli o 2 domov a meriavam o 5 takze by to nemalo zmysel 😝

evulik6
22. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

maly vstava asi kvoli tomu ze je rano dost svetlo a to ho automaticky preberie....no dnes je od pobedia zamracene, tak dufam ze zajtra rano potiahne aspon do siedmej 😉 ale meranie asi fakt radsej presuniem na skorsu hodinu... 🙂

pekny zvysok vecera...

pata31
autor
22. mar 2009

ooo, Desmodka, co ze si tak neskoro prisla dom? ste nieco oslavovali? A co si robila cez den, ze si mala rusno? Ja som si dnes nafarbila vlasy na mahagonovo a pred chvilkou sme boli na vinko, tak ted mi mota v hlave 😝 😀 😀
Evulik aj mne narobila chutky, som preto piekla strudlu tvarohovu (taku mrazenu z Kauflandu 😉 😀 ) a este som dnes sadila redkvicku a aj kvietky 😵 tesim sa, ze ide jar, ze sa budem vyzivat na zahrade 😝
inac ale este skoro, aby tak klesala teplota...ci to este stupne a pak zase klesne pred ovulkou? Bo podla posledneho cyklu som mala ovulku nejaky 12 den cca...takze ted to vychadza tak na stvrtok, piatok..

evulik6
22. mar 2009

pata este ti moze stupnut a potom klesnut zase... ved to pocitis ked bude ten spravny cas 😉

desmodka
22. mar 2009

evulik no ked sa bude teraz budit skor tak kludne presun meranie
pata sme boli na zurke, boli sme pozriet kamaratovu malu, bolo nas tam asi 12 a chuda male bola totalne vyhukana 😅 ale neplakala... iba protestovala ze musi ist spat, lubilo sa jej medzi tolkymi ludmi... 😀
vstavala som o 10 zobrala psika a sli sme na hodinovu prechadzku, potom som isla nasim umyvat okna, ale nic z toho nebolo len jedno som umyla bo fucalo jak sibnute, potom sme sli znova von so psikom, este som bola robit kamaratke danove priznania a zrazu bolo skoro 5 hodin
a k tym teplotam este to moze kludne stupnut, ale moze este aj klesat...
patus ty sa rada hrabes v zemi??? celkom aj ja, sa dobre pritom opaluje 😀 😀

pata31
autor
22. mar 2009

no rada sa hrabem, dnes som mala nechty jak kominar, bo som este muskaty presadila a aj matu som si posadila a este aj tie redkvicky..este musim paradajky a papriky posadit...minuly rok ma to tak chytilo, to som sadila kvietky, aby sme vo svadobny den mali peknu zahradu...a aj teraz som si uz nakupila kopu semiaciek kvietkov a aj zaleninku...ale zatial sa v skelniku asi tazko clovek opali 😉 😝 😀
to si dnes ozaj mala rusno 😵 ja uz nastastie mam danove odovzdane, ale mamka este robi bratovi, on to ma zlozite, bo ma penzion...
no a este to som vam chcela povedat, ze na tej vystave za tie tri dni som videla aj viac ako 30 tehuliek, tak dufam som sa nakazila 😉 😝 😀 😀 😀 a som zvedava na zajtrajsiu teplotu...

nella1
22. mar 2009

desmodka ja priblizne viem kedy mam plodne dni lebo mavam taku tlmenu bolest niekedy v podbrusku al. na vajecnikoch je to individualne a vytok v tie plodne dni... niekedy az teciem.... 😅 😀 uz som odsledovana 😉 pekny vecer inac kocky.....

moni1412
23. mar 2009

pata neboj nic tajne sme si nesuskali 😀 😀

desmodka, kde si pozerala toho Jonasa?

evulik6
23. mar 2009

dobre raaaaanko 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/evulik

tak davidkovi nepomohlo ani to ze je zamracene a prsi...aj tak vstal 6:15 😒 no ale nevadi, uz som si presunula meranie na siestu, ale spat by sme mohli veru aj dlhsie...snad ked presunu ten cas 😀

ja som vcera bola v tej cukrarni s manzom a malym a potom sme boli uz len doma pobede, bo sa tu zamracilo a bola dost zima... potom prisli k nam svokrovci na navstevu a bol vecer... 😝

tohot jonasa mi nejde otvorit stranku..neviem ci s nou nieco maju... som si to chcela pozriet a nejde to...

evulik6
23. mar 2009

tak este raz, bo to asi nejde zase:

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

moni1412
23. mar 2009

evulik my sme tiez tak vstavali, myslela som ze este zaspinka, dala som mu mliecko, hodinku som prelezala s nadejou ze este budeme hajat, som to vzdala po hodine a kym som sa umyla - klasika - maly zaspinkal 😀

evulik6
23. mar 2009

nooo to ked bol mensi, moni, tak aj on zvykol tak zahajat este ale teraz, on ma energie za nas vsetkych asi 😀 no co uz, to je udel nas matiek 😉

pata31
autor
23. mar 2009

bre ranko vsetkym! Tak ja som sa dnes zobudila uz o pol siestej, tak som merala o nieco skor ako obycajne...
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31

evulik6
23. mar 2009

ahoj pata...nooo tak skoro rovnake teploty mame 😀 mozno este aj ovu budeme mat narovnako 😀 😀 😀

desmodka
23. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka

dobre ranko, tada ja som spala hrozne, vecer som musela zaspavat po sediacky, bo ma taka migrena chytila ze som myslela ze mi mozog vyskoci a hlavu roztrhne, este aj teraz citim dozvuky ☹
pata ty si takato zahradkarka??? no parada...
nella pocit vlhka mam aj ja, ale pred ovu cez ovu nic a po ovu zase, ale neviem ci sa mam na to spoliehat, takto som si to vsimla len za posledne dva cykly..
moni ta jonasova stranka je uz odstavena, pekne ju prerobili, este v piatok isla a uz je off 😠 esteze som si stihla do konca roka spravit vypocet 😀
evulik take ranne vcata mas doma, chce mat dlhsi den 😀

moni1412
23. mar 2009

desmodka das mi link? pozriem ked pojde..... lebo ked bol naposledy v telke Jonas, vravel ze existuju "jeho" stranky, ze niekto pouziva jeho meno a tie vypocty ze nie su jeho.... ja som si normalne davala vypocet robit unho, cez dotaznik a vsetko ako ma byt

desmodka
23. mar 2009

moni aj ja osm si davala cez jeho dotaznik robit.. potom som nasla tu stranku a je to presne to iste!!!!
http://lunarconception.com/Calculator.aspx ale uz nefunguje kalkulacka.. odstavili ju 😠

moni1412
23. mar 2009

desmodka aha no pozriem to 😅 a mas doma aj ten vypocet od neho poslany?

desmodka
23. mar 2009

moni mam ale uz nie je aktualny... bol do januara 2009 a aj tak sa to podla toho nepodarilo... bo ovu som mala uplne ine dni...

pata31
autor
23. mar 2009

http://www.leichte.info/fuer_Frauen
Moni, tato stranka je tiez podla Jonasa...

moni1412
23. mar 2009

popozeram to, dik za linky 🙂

desmodka ty si odkial?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre