Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

tatranka111
21. júl 2009

jani
no už nech ta smola pekne vypadne.........lebo chceem byt tehu 🙂 🙂

miška
tak to teda ano.......dnes sme sa tu zišli......hehe, že psíčkarky 🙂 🙂

janurka
21. júl 2009

to ano tatranka to ti veru prajem nech už len spominaš na tie zle zažitky, už nech len všetko dobre prichádza...

tatranka111
21. júl 2009

jani dakujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

baby prišiel Igorko 🙂 (tak sa volá manžel) tak sa mu idem troška povenovat.........o chvílku prídem papa 🙂 🙂

janurka
21. júl 2009

ja teraz tiež odbehnem ale este sa vratim
zatial pa

pata31
autor
21. júl 2009

baby, my sme mali bulteriera...ale uz nikdy v zivote...ako sme si ho oblubili, to je jasne, ale inac to bola dost nervacka, napr. sme nemohli v kuchyni pohnut stolickou, ked lezala pod stolom, lebo to hned kusala do tej stolicky..dodnes mame obhryzene vsetky nozky...no a samozrejme aj mna kusla, a riadne, ale to bolo preto, ze sme boli u zverolekara, bo sa jej zasekla taka mala kosticka v papuli a sme jej to nemohli vybrat, tak ju museli uspat, bo inac by ich dokusala..a ked som s nou dosla domov a sa zacala preberat, tak som jej prva prisla do rany..to od nej mam doteraz jazvy na ruke, take dve dierky...no a bola som sama domov, tak som utekala k susede, nefungovali akurat telefony, ani obvaz nemala, tak som musela ist domov po obvaz okolo nasej Ardy, ktora sa uz motala po zahrade...takze bola sranda 😀
teraz co mame havka - bulmastifa, tak tu by som nevymenila za nic na svete, to ja nas milacik, deti s nou mozu robit, co chcu, nic nespravi, ale ked ide niekto cudzi, tak dobre ze plot nezvali 😀

tatranka111
21. júl 2009

baby ja som taká unavenááááá.....chce sa mi spat a nemožem rodičom volali, že budú mat navštevu, tak sa rozhodli, že sa bude všetko upratovat a dokonca prerabat jedna malá izba......nechce sa mi, ale idem tak sa mi tu majte

evulik6
22. júl 2009

ahojte, ako ste sa vyspinkali? 🙂

janurka
22. júl 2009

ahoj evulik ... ja nie najlepšie ale teraz sa už teším lebo ideme na kupko .. .tak dufam že vyjde počasie.. 😎

michalag
22. júl 2009

Dobre ranko 🙂 ,

pata31
autor
22. júl 2009

Ahojte...aj ja som uz tu...bola som na socialke si nieco pozistovat...nastastie mi nevznikla povinnost platit poistne na dalsi rok, tak sa vytesujem 😵 ostava mi platit len DNP, aby som mala nejaku matersku 😉

bibi24
22. júl 2009

Dobre ranko baby, uz som tu aj ja. Vcera som sem uz nestihala, mala som robotu a vecer sme sa boli kupkat. 🙂 Aka pohodicka.
A dnes idem na harryho pottera 😉 Zajtra sa zase kupat, do aquaparku do senca a v piatok na vikend na moravu. juj, uz sa tesim, aj v praci mi to rychlejsie ubehne. 😵

michalag
22. júl 2009

baby, tak tento mesiac je u mna neuspesny, aj ked mrcha este neprisla, ale .....

michalag
22. júl 2009

bibi, tak to je super, aspon ti to rychlejsie prejde 🙂

aj ja by som sa isla kupat, ale u tety som si zabudla plavky 😅 , a je 73km od nas takze nic take nehrozi 😒 ☹

bibi24
22. júl 2009

Miska, preco ale?
Joooj, to mas blbe s tymi plavkami, hlavne v tychto teplotach. 😒 A kam sa chodievate inak kupat vo ZV? My sme chodili na neresku, aj ked studena voda tam bola. Aspon som bola od mala otuzila. 😀

michalag
22. júl 2009

bibi, predminuly rok sme boli na Nereske, ale malemu tam bola zima, minuly rok sme boli raz na Kovacovej a tento planujeme ist do Kremnice a chceme skusit aj Vodny raj Vyhne 🙂 ... neboli ste tam niektora?

pata31
autor
22. júl 2009

Bibi, jak ti fajne...ja este stale rozmyslam, ze kde by sme mali ist s mm na vikend, on mi totiz povedal, ze jemu je to jedno, ze mam povedat a ideme...no hrozne s tym mojim chlapom 🙄 😀
Miska a preco neuspesny uz teraz?teplota klesla? 😕

bibi24
22. júl 2009

Miska, bola som tam, myslim, ze tam by sa vam mohlo pacit. Je to velmi dobre aj pre deticky. Prijemna vodicka a krasne bazeny. Cisto, pekna travicka na sedenie. 🙂 A nadherna priroda okolo samozrejme. 😉

michalag
22. júl 2009

bibi, ja som videla fotky, ale z toho sa neda urcit .... je to sice drahsie, ale nam staci ist s malym na 3 hodky a tiez tam nebudeme chodit kazdy den, lebo to mame dost od ruky a bez auta, je to na 😅 😝 .... ale v ZC mam svokrovcov, takze by sme to takto spojili

patka, teplota je zatial celkom oki, ale dnes som skusila test a je snehobiely, takze uz len cakam ................
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

bibi24
22. júl 2009

Ahaaa, tak nic moc Miska 😒 Kedy sa nam to uz konecne podari? Ja tomu nerozumiem, aj kramy mam pravidelne, aj ovu zrejme mam a stale nic. precoooo? 😖

michalag
22. júl 2009

bibi, ja tiez nechapem, ale uz nemam sil sa sledovat, takze to nechavam od dalsieho cyklu na prirodu ...

bibi24
22. júl 2009

Ved ja som to uz tento mesiac nechala v podstate na prirodu a nic 😖 Stale uvazujem, ci nemam ist k Dr., ved za vysetrenie nic nedam, ale ani to nechcem nejak urychlovat - predsa 4 cykly je asi este malo, co myslis?

pata31
autor
22. júl 2009

Aha, Miska, tak to preto 😒 ale este stale je nadej..pokial ozaj nedojde mrchana..

evulik6
22. júl 2009

ahojte...
miska tak test nic? och, to ma mrzi, drzala som ti palce... ale este budem az pokial to nebude definitivne 😉

Ja rozmyslam ze pojdem s malym dnes na kupko pobede, ked sa napapame...uvidim....ale dlho som nesla autom tak sa trosku bojim...och... 😅

michalag
22. júl 2009

patka, ja uz nadeji neverim, uz len nech pride mrcha a zbytocne ma nenatahuje

michalag
22. júl 2009

Ahoj evi, len sa chodte pekne schladit 😉 🙂 a kam chodite?

evulik6
22. júl 2009

bibi, ja byt tebou tak to neriesim ... keby si sa snazila dlhsie tak nepoviem, ale 4 cykly to je v pohode... 😉 neboj sa moja, to pride... ver tomu... 😵

pata31
autor
22. júl 2009

baby, ja som dnes v noci citila prcka...som sa zobudila, ze mam nejaky kopcek na bruchu..sa asi nejako spriecilo 😵 aj ked som si rano myslela, ze ci to nebol nahodou sen 😀

michalag
22. júl 2009

patka, jeeej uz citis kopanceky 🙂 🙂 🙂

evulik6
22. júl 2009

pojdem miska, ale az ked sa naobedujeme aby maly nebol hladny... chodili sme tu v PD volakedy este ked sme dadka nemali na cajku, na plazko, ale cajka je dost draha a byva tam vela ludi, tak som tam nebola uz pekne dlho... na plazku to islo pekne dole vodou tak chodime do novak na kupalisko delfin... Tam je to prerobene zo dva roky...je tam krasne, voda cista, tepla a vstupne je uplne ok oproti inym... A ja kedze mi ocino robi v nchz novaky tak mam este aj vstup za smiesnu sumu... takze tam chodime... 😉 Z PD je to cca 15 minut autom.. nejakych 20 km

pata31
autor
22. júl 2009

Miska 🙂 ale to bolo prvy raz tak ozaj citelne, lebo doteraz som mala len taky pocit, ze mi obcas nejaka rybicka v brusku preplavala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre