Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
23. júl 2009

dakujem baby... z benatok mam viac fotiek...aj tie budovy prekrasne ale nechce sa mi to sem vsetko davat... je s tym vela prace... Ano janurka, boli sme so sestrou a jej priatelom.... jooj, veru bolo paradne, az mi je luto ze uz je to za nami... ale co uz... vsetko raz konci...snad sa nam podari ist niekde aj o rok...uvidime... 😉
Z bibione dam neskor do albumu, idem s malym na kupko, fotiek mame hroooozne vela, tak musim este povyberat a potom to sem dat...och..

tak sa zatial majte babulky..idem sa nachystat na to kupko...papa a pekny dnik

janurka
23. júl 2009

no evulik myslela som si že je to sestra lebo sa veľmi podobáte

zusika
23. júl 2009

baby aj ja vam vo vasom snazeni silno drzim palceky...resp. prajem vam z celeho srdca // 😉
idem robit palacinky a uz sa neviem dockaaat!! 🙂

moni1412
23. júl 2009

ahojteeee baby 🙂 ako sa mate vsetky?

pata ty ako zvladas tehu? krasne ti to pribuda 😉

tatranka111
23. júl 2009

ahojte babenky ste tuuuu?

pata31
autor
23. júl 2009

Ahojte...tak pozeram, ze ste dnes trosku popisali... 😵
Janka, vitaj spat po dovolenke...a drzim palceky, aby to bolo ono!!! 😵
Ja som dnes perfektne stravila den...rano mi bolo trosku blbo, bo som bola na slnku asi 10minut a sa mi zle spravilo...takze som trosku polezala a uz potom ok...tak som umyvala flase, uhorky a som ich zavarala a potom sme este malinky cistili a teraz ideme lekvar spravit...a zajtra idem na cucoriedky, takze zase ma caka poobede zavaranie 😅 ale čučky zboznujem, tak budem rada, ked ich budem mat zavarene 😉
a bola som aj v bazene trosku sa schladit, ale sa mi zda studena voda stale 😅 tak som bola len chvilku...a male ma pred chvilkou koplo...aspon myslim, ze to neboli creva, lebo to bolo tak vpredu 😉 je to supeeerrr citit babanko nase 😵
Ahoj, Moni...pozeram, ze 7tt...tak to srdecne blahozelam!!! 😵 a ja to celkom dobre zvladam, uz mi nebyva blbo, takze fajne...a hlavne teraz prichadzaju tie prve kopance, tak to sa vytesujem 😀

zusika
24. júl 2009

ahojte, pari to je super ze uz kope...musi to byt nadherne 😀
ja sa dnes chystam kupat..... ideme na termal, tak snad mi zima nebude - su tam vonkajsie aj vnutorne bazeny, tak snad bude dobre.... zajtra sa to ma zase pokazit, tak to musim este dnes vyuzit
pekny den vam zelam!!! 😉

pata31
autor
24. júl 2009

Ahojte...tak mna od vcera popichuje v podbrusku, dokonca aj vecer ma pichalo, som ani zaspat nemohla, bo som bola nervna z toho...takze som spala od druhej do piatej, potom mi isiel mm spravit chlebik, bo som dostala strasny hlad..ale stale ma pichalo..a rano som volala dr, ale asi maju dovcu, bo nedvihaju...takze dnes rusim vsetky plany, budem len doma vylehovat a keby ma to nepreslo, tak asi skocim na gynko pohotovost vecer... 🙄
tak pepkny den!

michalag
24. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
patka, tak snad ta to coskoro prejde 😉

zusika, pekny dnik ti prajem 😉 🙂

januliatko, tak ako? skusala si robit testik???

My ideme teraz k jednej starkej a na obed sa vratime aby sa napapal a vyspinkal a tatino si na dnes zobral pol dna dovci, tak berie maleho ku druhej starkej na cely vikend ... ja budem sama, ale pravdupovediac aj sa trosku tesim lebo uz to naozaj potrebujem 😅 🤐 , ale na druhej strane mi budu velmi chybat ☹ ... ale aspon nebudem na nikoho vrcat iba ak na seba, kedze u mna je to normalne ked mam kramy 😅 😝

zusika
24. júl 2009

Miska, on naozaj dobre padne, ked zoatanes sama doma.... sice je to trosku smutnejsie ale zase si mozes porobit vela veci alebo len tak lenosit..... uzi si to....aj ja budem zrejme zajtra sama, ale aspon upracem..... a dnesok sa chystam travit s mojimi rodicmi... ako za starych cias 🙂

pati, no dufam, ze to nic nie je a ze sa ti polepsi.... mne vzdy take stavy dorana pominu, ked ma nieco picha vecer...stava sa to aj mne.... ved polez a uvidis...drzim palce!!

pata31
autor
24. júl 2009

no dufam, ze to je len roztahovanie maternice...
inac aj som vcera vecer mala take nervy, mm cely den znasal dosky zo starej pily, potom siel hrat futbal a na pivo...a ja doma...som myslela, ze stravime aj trochu casu spolu, ked uz mam tu dovcu...a potom som mala nervy zo segry, lebo ta nedokaze jeden lekvar spravit a to je o 9 rokov starsia odomna...som jej musela vsetko hovorit..a to si pritom stacilo precitat navod na gelfixe, ale ona citala knihu...tak som jej aj trosku vynadala, ale ona proste je flegmos a nic, absolutne nepomohlo... 😠 a keby tie maliny nezbierala moja svokra, tak sa na nu vykaslem, nech si robi, co chce, ale mi to nedalo..a vecer sme este sli s mm na prechadzku so psom, tak mm hodil psa do vodopadu, tak som myslela, ze sa tam utopi, bo zacala plavat proti vodopadu...joj, jake nervy som mala, som aj mm vynadala, ci ju chce utopit..a on ze to nebolo prvy krat, co ju tak hodil 😠 som si vecer az poplakala od nervov 😔

januliatko1985
24. júl 2009

dobre ranko prajem vsetkym 🙂
pati,tak ta to snad coskoro prejde a je to len roztahovanie maternice ako hovoris.
zusika uzi si krasny den aj za mna,ja dnes makam v praci 😉
miska,ja som si ten test robila uz vcera vecer a nic tam nebolo ale vcera uz som mala take tlaky v brusku ze som cakala kazdu chvilku, ze mrcha pride a nic a posledne tri dni meriam teplotu a dokonca mi stupa 😨

januliatko1985
24. júl 2009

miska, a teraz ani naznak,nic ma neboli absolutne nic,vcera akurat husty biely hlien,ale ten bol aj pred tyzdnom,ta ja uz neviem 🤐

pata31
autor
24. júl 2009

Janka, ked stupa teplotka, tak to je len supeeer!!! 😵 😵 mozno ti len hcg pomaly stupa..

bibi24
24. júl 2009

Patka, ty sa drz, nech je vsetko ok. A ako vravis, keby nieco, skoc radsej na pohotovst, netreba nic podcenit. 😉
Jani, tak je to sice troska zvlastne, ale tak mozno....to vyslo naozaj. Aj ked, po tolkych dnoch nemat na teste //, no neviem neviem. V kazdom pripade silno drzim palce. 😉

januliatko1985
24. júl 2009

mozno len bola neskor ovulka,aj to je mozne

pata31
autor
24. júl 2009

tak drzim palceky Janka...velmi, velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

januliatko1985
24. júl 2009

keby to tak bola pravda pati, ze sa to podarilo....inac vcera u nas v obchode boli naraz 4tehulky,som myslela, ze ma porazi, ze preco ja este nie a este vecer sme pustili telku nejaka komedia sla a tam otehu 3 zeny naraz no mala som dost 😅 poslednu dobu vsade okolo su tehotne, to neni mozne 😠

januliatko1985
24. júl 2009

baby,ale je mozne , ze zena otehu az par dni po ovu,nie?ale to uz je len velm mala sanca nie?mozno je to moj pripad....jooj ale sa utesujem, ale ja tak strasne chcem aby ms neprisla, a minuly tyzden som mala v horoskope, ze mam ocakavat radostnu spravu 😅

pata31
autor
24. júl 2009

mozno si sa uz aj ty nakazila 😉
no idem si trosku polezat na zahradu...tak zatim papa 😵

evulik6
24. júl 2009

ahojte...
ja som vcera vecer zase zaspala s malym ... fuuu, som bola taka unavena ze az... bolo riadne teplo, ale ked sme boli na kupku tak to bolo super, nebolo to az tak citit pri tej vodicke, ale akonahle sme z tadial odisli, som myslela ze zahyniem... isla som pesi ... asi 25 minut cesty, ale cestou som sa bola schladit v kauflande, a potom v orange-i pri muzovi v praci... tam maju fajnu lucku chladenu tak som vypila tri pohare a pokracovala domov... odtial to uz nemame daleko mozno tak pat minut...maly zaspal hned ako sme odisli z kupaliska domkov v kociku, tak aspon nieco pospal a vecer sme boli opekat 🙂

jani, drzim palceky nech to dobre dopadne 😵

Inak ja som dnes dostala mrchu...och...tak sa mi nic nechce... ale uz som trosku upratala, este by som mala umyt okna, ale asi na ne dnes kaslem, umyjem ich asi buduci tyzden, ked bude aj muz doma doobeda, lebo tento moj maly cervik musi byt vsade 😀

januliatko1985
24. júl 2009

maj sa pati a hlavne oddychuj,ja idem daco navarit mm, nech mi tu vecer od hladu numrie kym budem v praci 😀

bibi24
24. júl 2009

No, tak ja som sa vcera varila cely den v praci, nemame klimu, tak to tu je na nevydrzanie, pootvarane dvere na chodbu, nech sa robi prievan a tak fungujeme.
Ale vecer som bola v aquaparku v senci a to bola paradicka, od 17tej do 21tej, malo ludi, prijemne pocko, dokonca mi aj chladno bolo 😀 ako na prazdninach som si pripadala. S manzelom a kamosmi sme sa blaznili vo vode ako male deti 🙂
Ale vecer bola taka burka strasna, som sa normalne bala.

A dnes ideme na vikend na moravu, oddychovat, ale co uz, ked ma byt skaredo. Furt tie vikendy takto vyjdu, na porazenie. 😠

bibi24
24. júl 2009

joooj, este som chcela k Patke...zavidim to lezanie v zahrade 😵 to musi byt super 😉

inak, moja mrcha ma opat nejaky zvlastny priebeh. Zaciatok je slaby, potom taky normal a po 3, 4 dnoch sa mi spusti silnejsia a potom za 2, 3 dni slabne a skonci. 😒 nechapem. Ale tak, hlavne, ze ju mam a chodi pravidelne. Aj ked, uz by aj nemusela raz prist 😉

januliatko1985
24. júl 2009

halooo,baby ste tu ci obedujete,mne sa dovara obedik.....a nejako sa vonku zamracilo,ale stale je prijemne teplo,ale prsat by nemuselo 😅

tatranka111
24. júl 2009

ahojte baby
dnes som smutná, asi si poplačem..... trošička
v 11 den cyklu som mala také mrchovské bolesti v krížoch a potom ma pobolievali každý den hlavne pri chodzi alebo sedení....potom 16 DC zase silné bolesti v krížoch....presne ako ked ma príst mrcha......popri tom som stále akási nervozna a skoro pre všetko sa rozplačem.......mala som aj nenormalnu chut na sladké, tak som si pomysslela čo ak sa nám nahodou už podarilo(ja mam už dva mesiace anovuláky, no všimla som si, že tesne pred mrchou sa mi zvyšuje teplota, preto som si myslela, že sa možno mohol stat zazrak a ja mam len velmi oneskorenú ovu), lenže potom ma to prešlo s tehulkovaním a pomyslela som si, že čo ak to boli ovu bolesti, ktoré nikdy nemávam tak sme snažilkovali.......no ale podla teploty to ovu nebola a nemala som ani hlien......tak ja už neviem.......je mi smutno................kedy sa podarí už aj nám ☹ fakt je mi smutno v kútiku som troška dúfala, ale zase nič

janurka
24. júl 2009

januliatko držim ti ja velmi silno palčeky aj všetko čo sa da 😀 dufam že ti to vyšlo.... juuuj to by bolo super dalšia tehulka...
patka ty si len pekne poležkaj a oddychuj.... mna dnes tiež tak zvlašne popicháva ale len sem tam , tak to asi nič nie je ... len mi dnes trpli nohy... bože to bol pocit ... 😖

bibi24
24. júl 2009

Baby, dnes je tu teda pekne mrtvo. A aj ja pomaly odchadzam, za chvilu pojdeme na tu moravu, takze nebudem mat ani net cez vikend. Ale v pondelok sa vidime, resp. citame 🙂

Tatranka neboooj, hlavu hore...raz sa nam podari, uvidis. Nie si v tom sama, sme tu aj my ostatne, zatial neuspesne. Pozri, ja aj mam v poriadku ms, aj cykly, aj ovu mam, aj sono bolo ok, takze relativne zdrava zenska a aha, 4 cyklus a nic...No co mam robit? Netrap sa. Skus mysliet pozitivne. 😉 Kasli na to, nemysli na to az tak velmi, neupinaj sa na to. 😉

papa a pekny vikendik

tatranka111
24. júl 2009

bibi24
ved ja viem, že su tu aj ostatné...........len niekedy to na mna príde ☹
asi maš pravdu je najlepšie sa na to vykašlat a užívat si, ale ja musím merat bt a tak to mam v hlave stale ☹

janurka
25. júl 2009

ahojte snažilky a tehulky... no čo januliatko stale je to bez zmeny? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre