Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
28. júl 2009

som sa objednala na 3D utz...ale az na 14.8. ...mohla som aj vo stvrtok ist, ale mm nemoze a dalsi tyzden maju dovcu...takze v jeden tyzden budem mat dva utz..11.a 14.8...dufam, ze sa uz teda dozvieme, co to budeeeeeeee 🙂
no a k dr pojdem zajtra rano, bo mm je zle a lezi doma a ma auto.. 🙄

pata31
autor
28. júl 2009

baby, no co porabate? mne sa nic nechce...idem si precitat casopis.. 😉

tatranka111
28. júl 2009

ahojte tak ja som včera večer dostala ms ale len velmi slabulinkú........no zda sa mi, že akosi priskoro..... 22 DC 😨

pata31
autor
28. júl 2009

Ahoj,Tatranka..tak to mas ozaj nejako skoro...a ty si meras aj bt, nie?

tatranka111
28. júl 2009

ahoj pati
ano meriam si BT.....prečo?

pata31
autor
28. júl 2009

no len ci ti to aj BT ukazala, ze ide mrcha?

tatranka111
28. júl 2009

pati
vobec nie.....teplota skoro stale rovnaká....no teraz sa podla nej až tak neorientujem, kedže ju nemeriam na čas.....no žiadne stupania, alebo klesania tam neboli

pata31
autor
28. júl 2009

hmm..no mas to divne 😕 a dr co na to?

tatranka111
28. júl 2009

patka
neviem zajtra chcem ist k nemu....tak uvidím
hmmm a ja som už v kutiku duše dala, že možem byt tehu.....ked som od 11 DC mala také mrchovské bolesti v krížoch a stačilo mi malo a dokazalo ma rozplakat vela vecí pichalo ma vo vaječníkoch atd atd......asi som si všetko namyšlala okrem tych bolestí....tie som mala

pata31
autor
28. júl 2009

hmm, tak to mi je luto 😒 no potom napis, co ti dr povedal...ked si mala take problemy, tak hormony pracovali...len asi az nie celkom tak, akoby mali, ked teplota stale rovnaka... 😕

tatranka111
28. júl 2009

patka
ok potom dam vediet čo sa vlastne deje

pata31
autor
28. júl 2009

ok, drzim palceky! 😵
no uz to tu za chvilku balim, idem sa stretnut s kamoskou, co ma malu asi mesacnu Aničku, tak sa teším...som sa s ňou spoznala na mojejsvadbe, sme mali svadbu v jeden den 🙂
tak papa zajtra 😵

nikiarudi
28. júl 2009

ahojte kočky, mám na vás otázočku..asi pred týždňom alebo 2 sa mi na bruchu urobili také 2 červené fliačiky ako poštípané od komára, ale na vrchu je ako keby suchá koža, no nesvŕbi to a nezväčšuje sa to, len ich mám aj na ruke, pod pazuchami, na stehne, aj na bruchu ich je už viac.. môj doki má dovču..tak neviem či mám skočiť ku kožnej alebo čo s tým? čo to môže byť..už sa začínam báť, že čo to je...prosím poraďte.. ☹

janurka
28. júl 2009

niki skoč radšej k tej kožnej podla mna v tehotenstve netreba nič podceniť ...

nikiarudi
28. júl 2009

no len dúfam, že nebude aj ona na dovči..lebo ma mrdne... 😠

barchee
28. júl 2009

niki - môže ísť o psoriázu...ak to opisuješ ako suché červené fliačiky nesvrbivé...zblizúčka si poriadne pozri nechty...ak máš na nich malilinké priehlbinky ako keby ti tam špendlík nechal otlačok, je to psoriáza...tehu spôsobuje veľa zmien na tele....nepodceňuj, choď hneď ku kožnej. Neplaš sa, môže ísť len o nejakú blbú chvílkovú reakciu...ale čekni tie nechty...

nikiarudi
28. júl 2009

barche na nechtoch nevidím nič také ako si opísala...tak dúfam, že to bude ok.. zajtra zavolám kožnej či robí a keď tak vo štvrtok tam skočím... ☹

barchee
28. júl 2009

tak to bude nejaká reakcia...môj manžel má takú zvláštnu formu psoriázy a diagnostikovali mu to práve podľa týchto "jamiek" na nechtoch... ☹ určite skoč, držím palec, aby to bolo čo najskôr ok 😉

pata31
autor
28. júl 2009

cafte, baby...ja mam tiez take suche flaky na bruchu pod prsiami, ale to sa mi spravilo este pred tehu, ale vobec sa to netrati, aj ked ja to aj tak vobec nenatieram...a mam asi na dvoch nechtoch take jak jamky, asi tri dokopy...to moze byt toto??? 😕 😕

barchee
28. júl 2009

🙂 Paťka nestresuj...kúp si excipial - také telové mlieko, v lekárni, je to veľmi dobré na suchú pokožku, tie fliačky by mali pomiznúť keď sa koža bude pravidelne premasťovať... 😉 ten excipial je veľmi dobrý. Niki skús ho aj ty 😉

januliatko1985
29. júl 2009

dobre ranko som tu prvaa dnes? 🙂

michalag
29. júl 2009

dobre ranko 🙂
jani, tak ako? ... ak si uz pisala tak prepac, ale nejako nestiham a uz sa trosku aj stranim netu 😝

januliatko1985
29. júl 2009

cau miska....tak mrcha nikde, dnes som robila test,ta ciarocka je velmi slabo viditelna , ale je tam, neviem preco nesilnie, dnes asi skusim kupit iny druh testu a uvidim.chcela som to hodit do albumu ale velmi to nevidno, ja len dufam, ze bude silniet.ak ms nepride ani do buduceho tyzdna a testy nebudu jednoznacne pozitivne tak pojdem k dokymu, ze co je vo veci, zatial tomu nechavam volny priebeh,lebo aj pred dvoma mesiacmi sommala cyklus 49dni,tkaze som este v norme 😅

michalag
29. júl 2009

a teraz si kolky DC? ... tak to je fakt zvlastne ze je stale rovnaka, ale nemohla si otehu par dni pred mrchou? .... lebo vsetko je mozne .... ale drzim palceky 😉

januliatko1985
29. júl 2009

miska dnes som 47dc......a tesne pred mrchou asi nie to sme boli na dovci so svokrocvcami na izbe, tam sa nedalo 😅 ale predtym naposledy som mohla tak 26dc otehu 😕

januliatko1985
29. júl 2009

ktory tehu test je podla teba najspolahlivejsi?

michalag
29. júl 2009

jani , ak je ruzova, tak nadej je, ale ak ti nesilnie, tak neviem

janurka
29. júl 2009

ahojte babulky. jani to je super že este mrcha nikde a mne testiky tiež najskôr velmi slabulinko ukazovali ... take len tieniky a až potom naraz taka kolajnica vyšla... velmi silno silno držim palčeky

januliatko1985
29. júl 2009

janurka,som pozrela na tvoje testiky a ten moj je presne taky ako ten tvoj prvy , co len tak uplne slabulinko ked sa zapozeras tak je tam, tak stale dufam a predvcerom tak bolelo brusko, uz som myslela, ze ms pride a nic a prsia naliate furt uz asi tyzden pomaly ale nebolia 😕

janurka
29. júl 2009

a o tie testy jani... dosť ja som použivala Pepino test a Mamatest a myslim že tie su jedne z najcitlivejšich, lebo mne to ukazalo už 15 DPO...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre