Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
5. aug 2009

ahojte žienky. Včera som na vas vôbec nemala čas tak dnes som dosla ason na chviločku kym drobec spi. Inač pati pytala si sa že ako sa citim, tak nemala som žiadne nevolnosti citila som sa dobre no dnes v noci som začala hnačkovať a aj som zvracala rano, tak som teraz taka dosť malatna... 😒 dufam že to raz dva prejde. Janulka držim palčeky velmi silno a som zvedava čo ti povie doktor... už keby to bolo.

pata31
autor
5. aug 2009

Cafte..Januliatko, aj tu prsi od rana..no vsak nie sme daleko do seba... 😉 dobre, dobre, ze mrcha zatial nedosla... 😉
Janurka...ale ked ti do teraz nebyvalo zle, tak to mas super...inac aj mne bolo dnes v noci divne..ma palila zaha a som nemohla spat...aj ma raz naplo.. 🙄

janurka
5. aug 2009

No pati dotaraz bolo fajn, len dnes neviem z čoho ale bolo to hrozne. no už je to lepšie, len sa citim dosť slaba lebo som zjedla len suchy rožtek a tri suchare... tak ale nejako to vydrzime a dufam že zajtra si dam už aspon zemiačky... 🙂

pata31
autor
5. aug 2009

mozno sa babtku nepacilo, co si zjedla 😉
inac kde mame Misku? ozaj tu uz dlho nebola... 😕

janurka
5. aug 2009

asi to tak bude 😀
A miška nam nedovolenkuje tiež? hmmm stratila sa bez stopy... 😒

januliatko1985
6. aug 2009

bre rankooo🙂 som tu prvaaaa,kde steee?...mrcha nedosla, drzi sa....ale ja to uz dnes nevydrzim a skusim testnut poobede alebo skor, naposledy myslim, ze v nedelu som testovala alebo v pondelok .co mate dnes v plane baby?
inac miska uz davnejsie pisala, ze sa snazi sem moc nechodit, asi jej to nerobi dobre no neviem...alebo sa v plnom prude snazia 😀 sak hadam nas sem pride aspon pozdravit, ze co ma nove nie?

pata31
autor
6. aug 2009

Bre ranko...aj ja som uz tu 🙂
no tak potom hned napis, ze ako testik, ok? 😕
Mna vcera vecer strasne palila zaha, az ma natahovalo...nakoniec mi pomohla soda 😵
a dnes zase len praca... 🙄

pata31
autor
6. aug 2009

pridala som nove fotecky 😵

januliatko1985
6. aug 2009

pati mas kraaasne brusko uz, tak rychlo rastie to malicke 🙂

pata31
autor
6. aug 2009

no uz konecne vyzeram jak tehu a nie akokeby som len pribrala 😀
a teraz rastie brusko nejako rychlejsie 😉 z tyzdna na tyzden

januliatko1985
6. aug 2009

nooo, teraz sa ti bude rychlo zvacsovat....ja som mala kolegynku tehu(pred troma tyzdnami porodila) a videla som ako jej brusko rasit pred ocami, to bolo nadherne, hlavne tie posledne mesiace neuveritelne ryhclo rastlo

pata31
autor
6. aug 2009

uz sa tesim 🙂 a uz mam aj porodnicu okuknutu, personal tam je fajn, uz sa len porodu trosku obavam, ale to mam este cas, ze? 😉

evulik6
6. aug 2009

ahojte...
ako sa mate? Ja som dnes doobeda bola total zaneprazdnena, varila som, piekla som kolacik a teraz konecne sedim a nic nerobiiiiim.... ale o nejaku hodinku pojdem k nasim, s malym sa tam pohraju a ja si trosku oddychnem 😉 Sestra mi vlasy nafarbi a vecer pojdem domov... a vy ako?
Jani, testovala si???

pata31
autor
6. aug 2009

Ahoj, Evulik...tak nam posli nejake kolaciky, dala by som si 😉

janurka
6. aug 2009

ahojte ja som vas len prišla pozdravit a idem preč. chystame sa k sestre tak sa idem trošku prikraslit.
Janulka testovala si.? daj vediet horim nedočkavosťou... 😉

januliatko1985
6. aug 2009

baby, este som netestovala,a budem asi az na konci tyzdna,tka som sa rozhodla 🙂 a uvidim co dr povie v pondelok, tak cakam aj na jeho ortiel 🙂 papa idem sa venovat mm🙂

pata31
autor
7. aug 2009

Ahojte...ja som dnes bola u dr, tak sme sa dohodli, ze kedze v piatok o tyzden idem na 3D utz, tak ze v utorok mi on nebude robit, ale ze mi presunie na 23tt, lebo by to bolo zbytocne robit 2 v podstate rovnake utz v jeden tyzden...no ale dufam, ze na tom 3D nam male ukaze susulku ci pipika 😉
Januliatko, no tak teda budeme netrpezlivo cakat s tebou, co ti dr povie v pondelok... 😵

evulik6
7. aug 2009

ahojte...ako sa mate? Patka mas pekne brusko uz... pozrela som si albumik

pata31
autor
7. aug 2009

Ahoj, Evulik...no uz fajne narastlo! 😉 jak som rano cakala u dr, tak male kopalo niekde uz az nad pupkom, tam ma este nekopalo...tak uz aspon viem, ako vysoko mam uz maternicu 😉 😀

pata31
autor
7. aug 2009

inac ty sa chystas od septembra do prace? ci to Miska? 😕 😅
a maly pocuva?

pata31
autor
7. aug 2009

baby, mna tak pali zaha uz treti den...pomoooc! 😖

bibi24
7. aug 2009

Ahojte baby 🙂 Pati, no tak drzim palce, nech sa uz ukaze 😉
Jani a tym mas teda trpezlivost, to nie ako ja 😀

Inak ja idem v pondelok k mojej dr, aspon na konzultaciu, ze co si o tom celom mojom cykle mysli...uvidim, co mi povie. 😉 A cez vikend tu nebudem ideme opat na moravu a tam nemam net. Vy budete co robit?

pata31
autor
7. aug 2009

Bibi, tak potom napis, co ti povedala dr...
ja idem zajtra s mm na futbalovy gulas...najlepsie, ze tam budeme asi len tri zeny..tak to bude zabava 😀 chlapi budu hrat futbal a my na nich cumiet 😎

bibi24
7. aug 2009

Pata, dobreee 😀 Ja tiez tak niekedy chodim s drahym...aj na hokejove zapasy sa pozerat a tak. Vacsinou som tam sama baba 😉

pata31
autor
7. aug 2009

no co uz vsetky vikendujete? nejako rychlo ubehol tento tyzden.. 😕 za chvilu tu bude december 😅

januliatko1985
9. aug 2009

ahooojte, panecku ta kde ste vsetky, tak dlho tu nikto nic nepisal....asi vikendujete co? ja tiez...tak som vas len prisla pozdravit a tu nik, a oznamit, ze mrcha nikde takze zajtra idem k dr o 12tej ale doobedu tu budem.tak papa a pekny vecer 🙂

evulik6
9. aug 2009

jani, tak drzim palceky nech ti oznami dobru spravicku 😉

janurka
10. aug 2009

Ahojte žienky. Ako ste víkendovali? Ja nijako zaujímavo...
Janulka tak čo robila si si aj testik? Držim ti palčeky dnes ku dr. Silno silno. a hned ako budeš vedieť tak napíš že čo a ako 😉 Už sa teším ako nám oznámiš dobrú správičku.
Inak ja som bola dnes v poradni, no dnes to bola rýchlovka, lebo som bola len na krv na ten skríning vrodených vývojových chýb a genetických ochorení. Vo štvrtok budem mať výsledky, tak sa už neviem dočkať. Dúfam že je všetko v poriadku. (už nech je štvrtok ☹ )
Dnes sa chystám baliť, lebo sa ideme sťahovať, dostali sme mestský byt takže nas čaka teraz dosť fuška, no pred dovčov to asi nestihneme...
A čo vy ostatné? čo sa chystáte robiť?

evulik6
10. aug 2009

ahojte...
januliatko myslim na teba a drzim palce....

Ja sa dnes nechystam nic robit... akurat povysavat... navarene mam aj na tri dni, tak mam pokoj... od dnes nam nejde tepla voda, tak budeme zase hriat...ale vydrzime to nejako ten tyzden...

janurka neboj sa,bude vsetko v najlepsom poriadku 🙂

janurka
10. aug 2009

dakujem evulik, velmi v to dufam a verim... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre