Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
21. aug 2009

uz su tam 😉

januliatko1985
21. aug 2009

miskaaaaaa, sak je ovela silnejsia ako predtym, ty si 100% tehulka, blahozelam tiii🙂))) kraaaasne ciarocky 🙂 🙂

michalag
21. aug 2009

jani, dakujem, dufam ze aj ty sa dozvies o 6 dni ze si tehulka, velmi ti to zelam 😉 🙂 😵

januliatko1985
21. aug 2009

dakujem ti miska, tak ma vcera dr tym prekvapil, ked to povedal, ze mi skoro oci vypadli, no uvidime

michalag
21. aug 2009

a kedy tam mas ist, aby som vedela kedy mam na teba mysliet

januliatko1985
21. aug 2009

miska, ak nedostanem tak buduci stvrtok , to budu dovtedy nervy.....a nevies nahodou aky ma byt krcok pred ms a ked si tehotna?

pata31
autor
21. aug 2009

paradne ciarocky 😵
uz som naspat z stk, nakoniec tam ostane manzel...ale mi normalne zle prislo, jak ma viezol cez mesto naspat do roboty...kopu aut, musel stale brzdit a pridavat 🙄
Janka a testik si neskusala?

bibi24
21. aug 2009

Miska, supeeer 😉 😉 Tesim sa spolu s tebou!!!

Jani, krcok pred ms by mal byt uzavrety a taky aj pocas tehu.

michalag
21. aug 2009

jani, krcok pred mrchou by mal makknut a skracovat sa (tazsie na neho dotiahnes) a ak si tehu, tak by mal byt tvrdy (lahko na neho dotiahnes) .... jeeej tak to budem drzat siiilnooo palce vo stvrtok 😉

januliatko1985
21. aug 2009

a ked som bola pri dr vtedy ked mi dal vyvolavacku kazal mi merat bt od zaciatku cyklu, kedze ms stale neprichadzala tak som pre istotu merala kazde rano a poslednych 5dni mam od 36,9 do 37,1, co za posledne tri mesiace co som merala, som taku teplotu nemala....ja mozne , ze to od tej vyvolavacky je vyssia?ja tomu uz vobec, ale vobec nerozumiem 😖

januliatko1985
21. aug 2009

v priebehu min tyzdna a aj tento som ho mala tvrdy, ale uz tri dni som nekontrolovala, ale dnes uz musim zase

michalag
21. aug 2009

jani, myslim si ze by Bt nebola taka vysoka, keby mala dojst mrcha by naopak klesala, aj dnes si mala takuto vysoku? Lebo ak ano a bude to tak aj do stvrtka tak pravdepodobne si tehulka ... ale nechcem ti davat falosne nadeje

januliatko1985
21. aug 2009

dnes bola 36,9, celkom dobra nie

michalag
21. aug 2009

jani, to je dost vysoka 😉 🙂 😵 a kolky DC si uz?

januliatko1985
21. aug 2009

ani sa nepytaj miska 70dc 😠 uz som aj sem tam spinila, aj to len raz do dna za tyzden, ale absolut nic viac nic, je to somnou viac nez zaaaahadneeee

michalag
21. aug 2009

fuuuha, tak to uz je teda poriadne dlhy cyklus 😕 .... a neskusala si teraz test, ze ci nahodou?

bibi24
21. aug 2009

A od ovulky je to kolko Jani? Hej, dost vysoka...este skontroluj ten krcok. Ja ho mam tiez tvrdy a ms nikde, som 33dc, taky som este nemala, ale asi len 12 dpo. Test negativny. 😒

januliatko1985
21. aug 2009

pati,testik nerobim, pockam tych 7dni a uvidim coi dr povie,nechem sa zbytocne rozculi t ak tam ciarky nebudu

januliatko1985
21. aug 2009

bibi, ovulka no nemam potuchy uz teraz vobec, ms ma nepravidelnu a ziadne extra bolesti a hlieny som nezbadala, ale teraz mam tie teplotky take, ze akoby prave prebehla ovu, no fakt sa neviem z toho vysomarit 😅 a ty si kedy testovala?dnes?

bibi24
21. aug 2009

No jani teda, ty si cela zahada 😀 Ale budeme na teba mysliet, ze co a ako. Ani sa neviem k tomu vyjadrit, lebo fakt netusim, co to znamena.
Jani, testovala som vcera a dnes.

januliatko1985
21. aug 2009

bibi, mozno je estre skoro, urcite skus o dva dni ak nedostane s ms

januliatko1985
21. aug 2009

baby ta kde ste cely den? co ste robili? ja som bola v praci teraz som sa vratila a zatial ms nikde 🙂

pata31
autor
22. aug 2009

Ahojte...dnes som tu prvaa 😀
Janka...tak super, len tak dalej!!! 😵

januliatko1985
22. aug 2009

caute, asi ntu nik nie je cooo? 😎

evulik6
22. aug 2009

ahojte...ja som tretia...:D:D:D

no ja som dnes mala rusny den...boli sme na navsteve, a zajtra ideme na dalsiu...ideme pozriet sesterku a jej family, a neviem ci sa vratim, mozno tam ostatnem nejake dva dnicky...uvidime... ale potom sa vam ozvem... tak sa majte a jani drzim palceky...

miska, tebe gratulujem k ciarockam aj ked som ich nestihla... super...len tak dalej... potom napis, ako si to manzovi povedala a reakcia atd... som zvedava :D tesim sa...papik

bibi24
23. aug 2009

Baby ahojte, asi tu nikto nie je, ale nevadi, napisem vam aspon. Opat som ms dostala ☹ takze ziadne tehotenstvo sa nekona. 😢

michalag
23. aug 2009

Ahojte 🙂
bibi, ta hnusna mrcha ... to ma velmi mrzi ze zase prisla 😠 ☹ ☹ ☹

januliatko1985
24. aug 2009

ahojte ...som prvaaaa?prajem vam dobre ranko.
bibi, to ma mrzi, ze zase prisla 🙂 ☹ 😒 😠 😖

januliatko1985
24. aug 2009

miska a ty ako uz si to oznamila mm? 😵

michalag
24. aug 2009

Dobre ranko 🙂

bibi, este nebol cas, lebo drahy musel odist cez vikend, tak tento tyzden uz urcite ... maly by mal ist v piatok ku starkej az do soboty, takze uz sme si naplanovali nejaku peknu veceru, tak snad najneskor tam mu to poviem 😉 🙂

bibi a ty ako??? Dufam ze este mrcha nedorazila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre