Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
26. aug 2009

a kdeze je Reivka? 😕

tatranka111
26. aug 2009

ahojte dievčence moje prišla som vas pozriet 🙂 pekne som si prečítala všetky príspevky aby som bola v obraze 🙂

januliatko velmi ti držím palce....nech ti to vyjde budem na teba mysliet....prajem ti tooooooooo 🙂

patka 24tt? fíha ani sa nenazdáš a tvoja mala akrobatka už bude medzi nami 🙂

bibi dufam, že vysledky dobre dopadli.....a hlavne sa ti už čoskoro konečne zadarí nech nam možeš aj ty konečne napísat, že si tehu 🙂

miška tebe veeeeeelmi blahoželám....teším sa s tebou 🙂 hehe ja tomu svojmu ked niekedy budem tehu tiež planujem takto nejako oznamit tehu.....kupim maličké topanočky dam ich do krabičky a dam mu to ako prekvapenie.....len kedy to bude to asi nik nevie ☹

desmodka teba tiež nemožem vynechat veeelmi ti prajem nech sa ti zadaríííííí 🙂

A mimochodom babenky moje boli sme v tej banke išlo podla mna o blbost ale tá blbost nas stala 5600 kč plus cesta do Prahy, ale tak aspon sme si spravili vylet 🙂

desmodka
27. aug 2009

dobre ranko 😀

bibi my sme sa prvy krat snazili skoro 5 mesiacov a to som uz aj tak isla k dokimu ze sa nedari 😀 ci je vsetko oki
januliatko tak dlho nas natahovat??? aaaach... aj tak drzim palce
tatranka - dakujem, vy sa teraz nesnazite???

evulik6
27. aug 2009

dobre ranecko...
tak ja uz mam uvarene, este chvilku a pracka doperie, povesiam, namalujem sa trosku a idem k zubarovi... potom vas pridem kuken pobede...tak zatial pekny dnik vsetkym 🙂

pata31
autor
27. aug 2009

Ahojte! Ja som dnes uz bola pri alergologicke...tak moje pluca maju stale dobry objem 😉 😀
Tatranka, no som rada, ze si nam tu napisala...a ze aj v banke ste to vybavili, ze to nebolo nic vazne, aj ked ste fajne zaplatili...a to mate cesku banku, ze ste museli do Prahy?? A ako vy so snazenim?
No a veru, ze zanedlho bude december a ja budem fucat na porodnej sale 😉 😀 uz sa aj tesim...

bibi24
27. aug 2009

Tatranka, dakujem za pozdrav...a zavitaj sem aj castejsie. 😉 Ano, aj mna zaujima ako s tym snazenim...ty si mala tusim anovulaky, nie? ALebo si uz nepamatam?

Evulik, dobre ranko aj tebe...ty si sikulka, ze kolko veci stihas od rana..hehe...Ja som sice v praci, ale este len konikujem, nic som neurobila poriadne...ups 😅

Patka, no veru, vies ako to ubehne...ale radsej si to este uzivaj 😉

Demod, no veru, ja som tiez bola po 5. mesiacoch u dr. 😀 Vsak pre istotu, ja som zena cinu a neznasam cakanie, trpezliva asi tiez velmi nie som. Takze postupne sa rozbiehaju vysetrenia, ale nejak to nesurim, ved fakt je este skoro na stresy...to len keby nahodou 🙂

barchee
27. aug 2009

čaute baby 🙂 bibi...v tej tvojej téme sa to nejak rozrástlo...asi sa zase presunem sem 😀 paťka...krásne bruško...jáááj, ale to letí, bože môj 😅 dnes ma tak čudne pobolieva krčok...aj mám také tlaky v maternici...také zvláštne pocity sa mi tam dejú...dnes som 20 DC a 7 DPO...hm...manžel sa konečne dobrovoľne po mojom dirigovaní rozhodol objednať sa na spermiogram...tak dúfam, že tak dnes spravil 😕 a ja zas klasicky každomesačne dúfam, že sa bábatko konečne rozhodlo nás obšťastniť svojou veeeľmi želanou prítomnosťou 🙂

pata31
autor
27. aug 2009

Ahoj, Barchee...tak vitaj spat 😵 inac ja obcas chodim spionovat do tej vasej temicky 😉 😀
takze manzel siel na spermiogram? a kedy bude mat vysledky? a ty meras teplotu? no este par dni musis vydrzat, aby si zistila, ci sa nieco zakotvilo...
no a brusko veruze rastie...a mala robi kotrmelce zase 😀

barchee
27. aug 2009

paťka, ovu viem podľa hlienu, keď som bola u gynda toho 21.8., tak už folikul nebol, takže aj podľa pocitov a hlienu bola ovulka 20.8. 😉 teplotu meriam len cca týždeň pred ms...teda dnes napríklad som prvý raz merala, bolo 37,0 ale to je normálne v LF, takže nejak to neriešim 😉 manžel sa mal len objednať, neviem kedy tam pojde a za jaký čas budú výsledky. Tento mesiac ma tak neskutočne bolia prsia, že idem umreť, aj podprda ma normálne bolí 🤐 a v robote keď sa decká na mňa natlačia sa mojkať...no tmu mám až pred očami od bolesti 😕 aj zle spím, lebo hocjak sa uložím, furt ma tlačia, bradavku si ošuchnem a to je na umretie bolesť 😔 takto ma už dávno neboleli...ach jááááj...toľko si my ženy musíme vytrpeť...do prdky 😀 Dosť ma bralo, keď som sem predtým chodila, že väčšina z vás otehotnela, ma to depkovalo ale zároveň som vám to z celého srdca priala...už som okej, takže môžem sem zase zaskočiť 🙂

pata31
autor
27. aug 2009

no moja, hlavne treba byt optimista...ja by som vsetkym dopriala otehu co najskor...ale asi to je osud...babanko si vyberie, kedy chce prist na svet 😉 inac dnes som citala, ze Shaarka je tehu a ta mala teda riadne problemy a sa im to podarilo...takze netreba zufat 😵
a inac mna tiez strasne boleli prsia od zaciatku...to jak vravis, ze ani sa dotknut...tak mozno...ale moze to byt aj PMS.. 😅

barchee
27. aug 2009

no veď práve...že je to nachlp rovnaké s PMS 😀 ale keďže som len 7 DPO, tie prsia vôbec neriešim...lebo to môže byť zatiaľ jedine PMS 😅 ešte je skoro na to, aby to bolo možno z tehu.

pata31
autor
27. aug 2009

tak musis este tyzden vydrzat.. 😉

barchee
27. aug 2009

nič íné mi neostáva 😀

evulik6
27. aug 2009

ahojte...tak ja som uz uchodena az az... nohy ma boliaaaaa :(
doobeda u zubara, potom domov obedovat, potom chvilku doma a zase peso na ine sidlisko co je asi pol hodka peso tam ... potom naspat domov peso...no mam dost... a zajtra ma caka mesto 🙂

jani no co ako? mrcha nic? dnes si bola u doktora? ci zajtra ides?

januliatko1985
27. aug 2009

caute baby 🙂
tak som tu....ttaaaaakze, najprv sa pozrel na vysledky a , ze mam dost vysoku hladinu estrogenu, zeby to mohlo byt ono, tak hned mi spravil utz a nic tam nevidel, a dobra sprava je to ze tu malu cystu co som mala uz nemaaaaam a vsetko tam dnu je v poriadku, tak sa cudoval ze preco ms nikde po vyvolavacke tak vzal mi krvicku na hcg, vysledky by mali byt do tyzdna, tak ja len dufam, ze nepride ta svinucha jedna cervena dovtedy, ale vravel ze mozem byt tehu aj ked mrcha pride, to viem, ze su take pripady 😠 takze neostava mi nic ine len zase CAKAT 😉 a drzat si palce. test si budem robit asi az v sobotu, este radsej pockam ked ani dr tam zatim nic nevidel.tak asi tak ....majte sa papapa

tatranka111
27. aug 2009

januliatko tak teba pekne natahujú 😒

bibi ano mala a aj mam anovulaky ☹ minuly mesiac (koncom mesiaca) som zašla k dokimu a mal dovolenku.....tak som tam zašla toho mesiaca okolo 15 už ani neviem a on ma zase dovolenku...čiže až niekedy v stredu na buduci tyžden tam pojdem a uvidím predpokladám, že mi nasadí zase nejaké hormony....on ešte ani nevie že mam anovulaky......lebo pred tym som skušala bez liekov či sa moje telo nahodou neumudri a nič......heh teraz ked chcem ist tak dovolenkuje 🙂

pati ano stale snažilkujeme a už by sme velmi chceli babatko.....manžel pracoval dlho v Čechach dokonca sme tam aj žili preto tá Praha

A MIMOCHODOM BABY NEPRISPIEVAM TAK ČASTO PRETO LEBO SA SNAŽIM NA TO NEMYSLIET, NO MYSLÍM STÁLE, ALE TERAZ TROŠIČKA MENEJ

desmodka
28. aug 2009

januliatko do tyzdna HCG???? 😨 😨 sak to ma byt este v ten den, max na dalsi den... to kam posiela do ameriky na rozbor.. ja by som mu dnes volala na tvojom mieste 😀

pata31
autor
28. aug 2009

Cafte...Jani, to tiez pozeram, ze o tyzden az hcg? ved to ti ani nemusel brat...si spravis test a vies na com si... 😕 ale super, ze ti cysta zmizla! 😵 no a zase len cakat musis...sak to je uz na prasky 😉 😀
Tatranka, tak to preto ta banka v Prahe 🙂 inac ja som studovala v Ostrave 😉 ale ostat som tam nechcela...nase krasne Slovensko by mi moooc chybalo a najma kopce! 😵

xena323
28. aug 2009

barchee,my sme absolvovali spermiogram tento mesiac,a mozem i povedat ze sme sa nasmiali jak pubertiaci,zalezi aky postoj si k tomu vytvorite..ano viem ze je to pre chlapa akoby ponizenie jeho muznosti,ale to je iba ich vnimanie..ale aj na toto je sposob,my sme sa dohodli s lekarom na sobotu ked sluzil a kupili sme v lekarni skumavku,a potom sme rychlostou svetla utekali do nemocnice,lebo to tam musi byt do hodiny,lekar sa rozpraval s priatelom,pytal sa uplne normalne veci,takze ziadny stres a hanba,potom sme isli na kavu a o hodku sme mali vysledky..takze len ho v tom podpor je to pre vas oboch a vase babo...drzim palceky

bibi24
28. aug 2009

Barcheeeeee, ty si tuuu? No teeda...a ja ze preco uz tak malo prispievas a ty mas radsej menej ludi pokope, vidim 😀

Jani, zase cakanie? No, mna by teda svihlo...nezavidim 😨

michalag
28. aug 2009

Ahojte 🙂

jani, hcg a tyzden mas cakat 😕 😕 😕 mna by z tolkeho cakania uz asi siblo 😒 😠

Ja to dnes idem povedat drahemu a uz som si spravila aj posledny test a ciarka je krasna 😵 , tak som zvedava na reakciu, len neviem ci mu to mam povedat pred alebo az potom ked sa napapame

bibi24
28. aug 2009

Miska, preeeed 😉

barchee
28. aug 2009

bibi... nooo...moc nemám rada veľa ľudí...potom sa mi to nechce čítať a sa volako strácam 😀 dnes som si kúpila testy, skúsim jeden v nedeľu, to budem 10 DPO, a ďaľší si spravím tak utorok-stredu...ak ma nestihne ms nečakane predbehnúť jak minulý mesiac...dnes ráno teplotka 37,0 🙂
jáááj miška, tak ti prajem to bábenko, po tých mesaicoch snaženia 😵
xena - náš kamarát je urológ, nemyslím, že by mal mm z toho stres, skôr trpí jeho ego jak on 😀 no klasika chlapská...veď ego a penis sú raz stred ich sveta, tak sa niet čomu čudovať 😀 včera sme sa dohodli, že počkáme či ms príde a ak hej, tak sa hneď objedná na ten spermiogram 😉 veď už tých pár dní vydržíme počkať 😉

bibi24
28. aug 2009

Barchee, zeee? Ja sa tiez uz stracam a nemam prehlad, kto co a ako 🙂 Ale s tebou sa fajn pise, tak sa nestrat uplne (ako reivka, ktovie co s nou je 😕 )
Barch, drzim silno palce...nech sa teplotka udrzi 😉 Ja tu teraz nebudem az do utorku vecera, tak som zvedava na vysledok..zatial sa drz 🙂

barchee
28. aug 2009

nie je reivka niekde na dovolenke? či sa mi zdá? 😕 nezmiznem bibi, neboj 😀 ďakujem aj tebe držím palec, mala by byť ovulka zachvílu, hm? 🙂
ako si dopadla miška? teší sa mm??? 😵

pata31
autor
28. aug 2009

Miska, tak konecne prisiel den romatiky 😵 ...rano som pozerala testik, ozaj krasna dialnica!!! 🙂 a to je ozaj dilema, ci pred, ci po...to by som sa ani ja nevedela rozhodnut...sak isto pride prava chvila, to uz budes vediet...inac na mne by to mm hned poznal, to ani vecera by nemusela byt!!! sak by som bola jak leco vysmiata 😀 resp. som bola 😉 😝
Barchee, tak potom napis, ze ako testik, som zvedavaaaa...drzim palceky!
jaj a ta vasa tema je uz ozaj riadne plna...zo zaciatku som aj ja mala prehlad, ked som spionovala 😅 😀 , ale teraz netusiiim..

desmodka
28. aug 2009

ahojtie zienky, tak ja som sa prisla s vami rozlucit, majte sa tu kraaasne
tehulky - drzte sa nech babatka kopu poriadne 😀 s
snazilky - pevne nervy 😝
paaaaaaaaaaaaa

pata31
autor
28. aug 2009

Desmodka, to uz idete na tu dovolenku???
si ju uzite...a dones si maleho egyptana teda! 😵

pata31
autor
28. aug 2009

pekny vikend vsetkym!!! 🙂

evulik6
28. aug 2009

ahojte babule...
jani, mna by tiez z toho cakania asi sislo... mas to cele nejake divneee.... drzim palce

desmodka, zelam krasnu dovolenku, uzi si to aj za nas ostatne... ja uz len spominam na tu nasu :(

miska, tak dnes je den D...paraaaada, muz bude riadne prekvapeny... si viem predstavit... cakam na tvoj prispevok 🙂

barchee, drzim silno palce aby ti teplotka neklesla a aby si nasla vytuzene //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre