Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
2. sep 2009

jeeeej barchee ten tienik tam vidno, tak to je superrrrr. Tak ja tiež dufam že bude krasne tmavnúť, vyskúšaj iný testík zajtra a uvidíš.

pata31
autor
2. sep 2009

Janurka, no super, ze uz citis pohyby 😵 ja to krasa, ze? 😉 kedy ides na utz najblizsie?
ja som dnes rano mala kopec na bruchu pri pupku...mala sa tocila 😀

janurka
2. sep 2009

Ahoj Patka. tak ja mam tie kopce velmi často, male začalo kopať len minulý týžden ale stale ho cítim viac a viac, kope aj ostatných tatinka aj krstných rodičov takže si to nenamýšlam iba ja ... a tie kopce ozaj mam niekedy pocit že chce z bruška vyskočiť 😀 . Na utz by som mala ist v pondelok tak sa už velmi teším, a niekedy asi o tri týždne na 4D tak som zvedavááááá . Určite to bude chlapec ked je taký zdivetý už teraz 😀 😀 😀

pata31
autor
2. sep 2009

hehe, no moja mala je potvorka, lebo ked chcem, aby niekto druhy citil, tak vacsinou prestane kopat 😉 😀
takze myslis, ze chlapcek? no som zvedavaa...a uz mate mena vybrate?

janurka
2. sep 2009

no myslim si to. Lebo dievčatka nezvyknu byť take roztopašne v brušku že vraj... 😉 A meno mame zatial len pre dievčatko vybrate ale s chlapčenksým si nevieme dať rady... 🙂 to ako naschvál... 😀

januliatko1985
2. sep 2009

ci panecku,este 5 prispevkov a bude 10000 😉 piste pisteeeeeee

pata31
autor
2. sep 2009

hihi, no piseme...aj ty piiiis 😀
Janurka, to my sme tak isto...dievcenske mali skor vybrate, ako pre chlapca...to ani doteraz sme nevybrali, ze ak by nahodou 😉

janurka
2. sep 2009

viac je zaujimavejsich dievčensjkych mien ako chlapčenskych vsak... 😒

pata31
autor
2. sep 2009

a ake mate mena v uzsom vybere? my sme mali Branislav, Damian, Darius, Roman...no neviem, co bysom vybrala...
a dievcenske mate ake?

janurka
2. sep 2009

Chlapčenské- Adam, Alexander, Dominik - ale ani to si nie sme isty... možno bude aj tak nejake iné
a dievčenské Saška = Alexandra. Ale je to ťažka uloha vybrat maličkemu meno...

januliatko1985
2. sep 2009

aj ked my este nie sme tehu tak nam sa paci Emma a Martin 🙂

januliatko1985
2. sep 2009

idem si trosku zacvicit baby, moj mm ma trosku tlaci do toho, lebo nemam ziadny pohyb a ma uplnu pravdu a kupil mi aj nejake proteiny aby som aj trosku pribrala, lebo som dost stihla a chcem pribrat tak som sa na to dala, a celkom sa aj lepsie citim po tom 😅

janurka
2. sep 2009

Januliatko tak mate krasne mena vybrate... my sme tiež rozmýšlali nad Emmou a Martin je švagor manželov brat tak to nedáme... ale tiež je pekné

janurka
2. sep 2009

tak to je super jani... ja sa k cvičeniu nemôžem nijako raz dokopať aj ked viem že by som sa potom tiež určite lepšie cítila... 😅

januliatko1985
2. sep 2009

aj moj svagor je Martin a mm sa to celkom pozdava lebo si to meno vie predstavit aj s jeho priezviskom kedze aj svagrik sa tak volaaaa 😀

evulik6
2. sep 2009

ahojte...

barchee....supeeeeeeeeeeeeeer, drzim palce nech ciarocka silnie 🙂

jani, mrzi ma ze mrcha dosla, ale neboj, das sa dokopy a bude to tu co by dup.... 🙂)

ja som teraz doma sama...manzel odisiel do prace, maly dnes prvykrat v skolke...och... je mi tak kadejako...

januliatko1985
2. sep 2009

ahoj evi....tak si uzivaj to , ze si aspon chvilocku sama ved nastupujes hned do prace nie?

evulik6
2. sep 2009

hej hej jani, v pondelok...

pata31
autor
2. sep 2009

Janky, no pekne mena mate vybrate...inac Emma sa aj mne paci straasne dlho, ale teraz strasne vela davaju to meno, tak som nechcela...sice aj Tamarka je dost popularne, ale trosku menej 😉
Evulik, takze Dodko dnes prvy krat v skolke...no je to pre vas oboch tazke, ze?Neplakal rano? ..ale si zvyknes, a aj maly...ved bude mat novych kamaratov 😉

bibi24
2. sep 2009

Ahojte, no som tu opat...ked ste pri menach, tak ja by som svojmu dietatu dala meno dievca - Ela, chlapec - Maxim 🙂

Inak som sa vratila od Dr, takze hormo profil v poriadku, kultivacie v poriadku, cysta je tam stale rovnaka, na lavom vajecniku dominantny folikul 12dc - 15mm, v piatok a v pondelok ide na folikulu opat, ale hadam do pondelka uz praskne. Manzela pojde na spermiogram, ma vymenny listok. Takze tak. Vlastne je asi vsetko ok v podstate, len cakat, ked sa podari.

A som sa pytala ako je to s ovulaciou, ked je na jednom vajecniku cysta, tak za prve vajecniky ovuluju hocijak, nie je pravidlo, ze pravy, lavy. A moze ovulovat aj ten, kde je cysta, ze to tomu vobec nevadi. 😉

evulik6
2. sep 2009

je to tazke patka, lebo som na neho zvyknuta...pre mna asi tazsie ako pre neho 🙂 Rano som ho budila ze do skolky a on nie nejdem... ale potom ked sa prebral tak chcel, neplakal, kvetinku po ceste nechtiac zlomil, bo troku spadol tak ucitelke doniesol len hlavicku :DD tak sme sa nasmiali a tam v triede hned za hrackami, kocikoval babiku :D

pata31
autor
2. sep 2009

Bibi, tak super, ze mas vsetko ok!!! 😵 takze to moze prist kedykolvek...

Evulik, podareny maly...inac nam sa stalo to iste, ked sme boli so segrou a synovcom..isiel do prvej triedy...neviem, co robil s tym kvietkom, ale on zase stratil hlavicku...takze daval ucitelke kvietok bez hlavicky 😀 😀
no ale aspon si mozes nieco porobit, jak si pisala, ze s malym sa ti nedalo...a poobede ho mas zase doma 😵 a sranda, ze kocikoval babiku...to doma asi nema, tak sa mu to zapacilo 😉 😵

bibi24
2. sep 2009

Evi, zlatyyyy 😵 Ale neboj, uvidis, ze si zvyknete, aj on a ty tiez, neboj...je to len zmena. Tie si sice niekedy tazke, ale vies, ako sa hovori, zmena je zivot 😉 A ako baby pisu, apson mas pred nastupom do prace trocha casu aj pre seba...tak ho nejak dobre vyuzi. 🙂

Jani, no len sa pekne hyb a cvic. Nie je nic lepsie ako pravidelny pohyb. Uvidis to na sebe hned. Ja chodim bud behat, alebo tancovat, ale body work a je to super. Citim sa ovela ovela lepsie, ako ked som necvicila.

Patka, v podstate ano... 😉 Jedine, ze by mal manzel zle spermosky, alebo ja nepriechodne vajecniky, tak ale na to zatial nejdem ani mysliet. Naco? Aby som sa zbytocne stresovala? Som rada, ze aspon toto je zatial ok.

evulik6
2. sep 2009

noo patka, to ked sme boli u sesterky, tak ona ma dievcatko dvojrocne a asi tri kociky mala doma, tak tam hned kocikoval :D...
zajtra idem upratat linku a v piatok spalnu... dnes sa mi nic nechce, tak relaxujem :D

pata31
autor
2. sep 2009

Bibi, tak spermosky budete vediet asi onedlho...a keby si mala nepriechodne vajecniky, tak to asi len v nemocnici zistia, keby ti dali tu kontrastnu latku,ze?

Evulik, no sranda...takze najblizsie na sviatok mu kupujete kocik s babikou? 😵

ja idem zajtra na predporodnu pripravu konecneeee 😵 takze budem aj ja trosku cvicit..bo hoci mam aj fit loptu, ale vobec necvicim na nej 🙄

januliatko1985
2. sep 2009

bibi, no super , ze je vsetko ok, tak sup sup na snazenie a budes tehu ani sa nenazdas. ja si tento mesiac kupim ovu testy a zajtra mi dr povie, ze co a ako dalej budeme postupovat.

evulik6
2. sep 2009

bibi, jasne, zivot je zmena... ja mam zmenu rada v podstate, aj ked tato je tazka, ale bude dobre casom...
a som rada ze si ok... chce to len cas 🙂

januliatko1985
2. sep 2009

baby, uz nech je buduci piatok, lebo ideme do prahy a v pondelok 14teho letime odtial do rima,sa tak tesiiiiiim, na styri dni, taka kratsia svadobna cesta to bude ale romantika to bude urcite, mozno tam spoldime potomka 😅

evulik6
2. sep 2009

jeeej jani...super...Rim je naaadhernyyyy...tak drzim palce nech sa vam tam zadariiiii 🙂

diamond_doll
2. sep 2009

Baby prosim vas neviete ci sa moze pit caro kava v tehotenstve? ja dufam ze ano lebo kofein neobsahuje 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre