Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
3. sep 2009

Reivka, sa na nas hnevas, ze nam ani nenapises? 😕 musim spionovat v druhej teme, aby som nieco zistila.. 🙄 😉

reivka
3. sep 2009

patiiiiii! čo ty zistuješ o mne??! haaa? 😀

pata31
autor
3. sep 2009

no ze kde chodiiiis 😉 ...sak si tu nebola ani napamatam!!! ani sa uz k nam nehlasis

janurka
3. sep 2009

barchee kým je to slabe tak to nič neznamená až ked začneš silno krvácať tak je to zle...
Pati no ja to sledujem na tebe pánečku že už 25tt. ved to je neskutočne ako nam to ubieha, dufam že to takto pôjde dokonca

reivka
3. sep 2009

no pati je mi to trochu nepríjemné chodiť do tejto témy, kde všetky pekne otehotnievate a len ja nie 🙄

pata31
autor
3. sep 2009

Reivka...sak sa tu aspon nakazis od nas... 😉

reivka
3. sep 2009

to beriem 🙂 len neviem o čom s vami kecať, ja si nemôžem s vami porovnávať brucho, ani týždne 😝

pata31
autor
3. sep 2009

Reivka, sak nie su tu vsetko tehulky...aj pred tym si chodila a bolo o com kecat 😉
napr. napis, ako bolo na dovolenke...si bola teraz na druhej, nie?

reivka
3. sep 2009

jaaj ano bola som, boli sme v Tatrách a bývali sme v takej drevenici a vonku sme sa kúpali v perličkovom kúpeli, chodila som s deťmi na hríby a mali tam aj preliezky, tak bolo fajn, dokonca sme mali v spálni takú drevenú vyrezávanú kolísku až mi slzy išli ☹ no čo už

bibi24
3. sep 2009

Barch, to co citam tu??? To preco? 😠 Ja tomu nerozumiem....akoze testy ukazuju ciarku, ktoru vidiet a potom pride ms? Nemoze to znamenat, ze vajko sa neuchytilo?
Strasne ma to mrzi, uz som ta pomaly brala ako tehulku 😖

Rei, aj my ideme buduci tyzden do tatier, uz sa veeeelmi tesim. A kde ste presne boli?

reivka
3. sep 2009

bibi v Podbanskom - je tam krásne, také ticho božské 😉

bibi24
3. sep 2009

My ideme do stareho smokovca a potom na strbske pleso 🙂

Aj moj mm je uz objednany na spermio - 16. do ruzinova, ma tam len doniest "material" a tiez bude mat hned vysledky. 😉 A zlaty je, lebo si z toho robi srandu a berie to uplne v pohode. 🙂

reivka
3. sep 2009

akože aj tvoj? kto ešte 😅 aj my sme si odbehli na štrbske pleso 🙂

bibi24
3. sep 2009

Rei, aj Barchee pisala o svojom manzelovi, ze je na 9. objednany. 😉

Ja mam hrozne rada dovolenky v prirode...je tam taky pokoj a ticho..... 😵 nikdy sa mi nechce vratit.

pata31
autor
3. sep 2009

aha, Reivka...jasne, v Podbanskom ste boli...no tak to muselo byt ozaj fajne tam...brala by som aj ja taku dovcu...ale toho roku nic nehrozi, ani len na vikend niekde, bo doma mm stale nieco robi...uz sa mu podarilo dokoncit dielnu a stahujeme veci z garaze do tej dielne, aby sa potom mohla podlaha vybrat a porobit voda apod a potom prerobit tu garaz na obyvacku s kuchynou...ale ci sa to stihne este toho roku ani srnky netusia!
😅

evulik6
3. sep 2009

barchee, je mi luto ze ms prisla...svina jedna cervena... no kedy uz konecne dostane rozum... och...:(

ja som bola pre maleho v skolke a ucitelka hovorila ze dnes bol lepsi ako vcera len mame problem s drzanim sa za ruku, nechce a nechce... ani mne neda, neviem ako ho to mam naucit :((
Aj dnes vsetko pekne spapal, nepocikal sa aj spinkal,... a vraj si pytal aj duplu zemiakovej kase na obed :DD

pata31
autor
3. sep 2009

Ahoj, Evulik...no pekne Dadko 🙂

janurka
3. sep 2009

No evulik tak to je super, zlaty je. Myslim že si tam raz dva zvykne

barchee
3. sep 2009

baby, ja neviem čo sa mi to deje...jak idiot sa cítim...prsia ma bolia a ms je taká asi že mám taký hustý hlien tmavo-ružovo sfarbený...občas tak dohneda...už mi šibe načisto?????? uvidím, či sa zajtra spustí alebo čo sa bude diať zase... 😖

tatranka111
3. sep 2009

ahojte babule
tak ja som dnes bola u lekára.....na tú moju (ne)ovu mi nasadil clostilbegyt....budem chodit na folikulometriu a potom duphaston tak to som zvedavá čo z toho bude

barchee
3. sep 2009

držím palce tatranka 🙂

evulik6
4. sep 2009

barchee, mozno si tehu...ak to nie je cisto cerveny vytok, tak to moze byt este uhniezdovanie, skus si spravit test, moze sa aj ked by si pocas teho krvacala, ak ti ukaze // chod radsej k lekarovi, mozno si teho a da ti lieky na zastavenie ...teda ak sa ti to nespustilo ako normalna mrcha :(

no baby, moj maly uz asi pochopil ze ho tam budem odkladat kazdy den.. :(( Dnes sme tam prisli, bol rad, utekal do triedy, pocul ze adamko tam placka tak mi hovoril ze adam place a zasmial sa a ked sme prisli do triedy, tak sa na mna zavesil a nechcel tam byt.... nejako neplakal, ale trosku pomrnkal, som sa s nim chvilocku pohrala a prchla som...och dnes mi nebolo vsetko jedno... mam strach ze buduci tyzden tam nebude chciet ist, len sa ukludnujem tym ze buduci tyzden ma rannu smenu mlada ucitelka mirka a pride mi ze tu ma radsej, tak snad to bude ok...:(

evulik6
4. sep 2009

tatranka, drzim palce, myslim ze ta daju dokopy... 🙂
Kamoska uzivala prvy mesiac duphaston a hned aj ostala teho... mozno je to nahoda mozno nie ale aj druha hned otehotnela co uzivala duphaston ...tak hore hlavku, aj tebe sa podari 🙂

pata31
autor
4. sep 2009

Ahojteee!
Barchee, tak ako dnes? 😕
Tatranka, drzim palceky! 😵

tatranka111
4. sep 2009

baby velmi pekne dakujem 🙂 🙂
dufam, že toto už vyjde lebo mi už pohrozil laparoskopiou a tej by som sa chcela vyhnut čiže mam na to nejaké
3 - 4 mesiace

minix
4. sep 2009

ahojte, po velmi dlhej dobe sa hlasim, po vcerajsku je viac menej iste, ze budeme mat dievcatko, ale doktor sa tvari, ze sa to este moze zmenit, isti sa proti tomu, aby povedal zle. 🙂)

tehotenstvo mame zatial ukazkove, vsetko sedi, aj rozmery, aj vsetky veci, tak sme stastni.

A od utorka sa aj hybeme, strasne zvlastne pocity. Mam pocit, ze to bude fajn spachtos, zatial cele noci spi a vyvadza iba cez den. 🙂)))

bibi24
4. sep 2009

Ahojte baby, tak ja som po dalsej folikulometrii, vajicko ma dnes 18,5 mm 😉 Teplota rano klesla skoro o 1 stupen 🙂

pata31
autor
4. sep 2009

jej, ahoj, Minix...tak vitaj v dievcenskom klube...sme tam z tejto temy az my dve 😉 😀 😀 tak super, ze sa citis dobre a aj ze mala je vsetko ok! pozeram, ze meno este netusite...my uz mame Tamarku vybratu, uz ju tak aj oslovujeme 😉
a pohyby su super, ze? mna vcera mala kopkala cely den, co je nezvyk, lebo cez den vacsinou spinka... 😵

a Bibi, takze ide ovulka?

bibi24
4. sep 2009

Pati, no dufam, vyzera to tak zatial... 😉

pata31
autor
4. sep 2009

a to sa ako vlasnte meria? pomocou ultrazvuku? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre