Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
24. sep 2009

no ozaj baby, viete niektorá presne ako to je s tými prehliadkami u zubára? lebo jedna kamarátka mi povedala, že nemusím ísť..a iná, že to treba..a bla bla bla..a jedna, že aj bola, ale že žiadne razítko jej do tehu knižky ani nedala..je možnosť, že by som potom nedostala ten jednorázový príspevok pri narodení??? alebo ako to je? ja som z toho debil... 😒 😒 😒

kleopatris
24. sep 2009

hm niki ja neviem, ale myslim, ze mas narok pocas tehu na slovensku na dve prehliadky, ale ci su povinne 😅 aby si si potom nemusela vsetko platit, lebo si nebola... ja idem preventivne radsej, lebo tehu dava zabrat zubom tak ci tak a kaz nie je dobry pre babo 😒

nikiarudi
24. sep 2009

to viem.. ale keď by som tam aj išla, tak jej môžem povedať, aby mi nič nerobila, že?? 😅

pata31
autor
24. sep 2009

Niki, mne sestricka na gynde povedala, ze ked pojdem k zubarovi, ze si mam dat potvrdit do tehu knizky...takze asi treba tu prehliadku...

nikiarudi
24. sep 2009

no vidíš..a tej mojej jednej kamarátke nič nepotvrdila a ani to od nej nikto nepýtal.. tak ja už naozaj neviem... 😒

pata31
autor
25. sep 2009

hmm, asi zavisi od dr...
inac sa mas ako?

nikiarudi
25. sep 2009

inak sa mám super, dnes o 15tej sme objednaní na 4D sono do Pruského, tak už sa neviem dočkať... 😵 😵 😵

pata31
autor
25. sep 2009

jeej, tak to budete mat krasny zazitok...uz sa tesim na fotecky 😉

dnes tu je nejako pusto...

uz sa tesim, az bude 17hod, ze idem domov...som dnes nejaka otapena..a zajtra ideme do PL kupit kociarik, tak som zvedava, ze na co natrafime...uz sa mi o tom aj snivalo! 😅

nikiarudi
25. sep 2009

no Pati, my už máme aj kočík... 😀 a stále sa naň pozerám..lebo sa neviem vynadívať..a hlavne dočkať, keď s ním pôjdem na prvú prechádzku.. 😵

pata31
autor
25. sep 2009

hej? a aky mate?

evulik6
25. sep 2009

ahojte...tak sa opat hlasim...dnes som doma lebo dadko je trosku chory..nastastie teplotu nema, ale radsej som ho nechala domka... a ja som tiez chora, tak mi dnesny den oddychu aj dobre padol...viem si zivo predstavit ako ma v robote museli ohovarat...ale kaslat na to...dolezite je byt zdravy... dufam ze dadko sa rychlo vylieci 🙂

desmodka...gratulujeeeeeeeeem... drzim palce nech ti to dobre dopadne moja...

inak mna chyta teraz taka myslienka ze dam v praci vypoved lebo to tam stoji za velke hohohooo a budeme skusat dalej....ach...len sa bojim spravit taky radikalny krok... ked dnes je to take tazke s pracou.. som rada ze ju mam ale padam tam doslova na drzku a ked si predstavim ze za to ako sa narobim,nanahanam atd dostanem euro na hodinu tak mi je doplacu... inak v stredu mi vela nechybalo aby som sa tam rozrevala... :( Ja nie som nejaka padavka, vydrzim toho vela, ale bolo to hrozne... ani prestavka, ani na wc si odskocit...och... a este sa iny urazaju ked pre nich nie je pripravena robota... pomooooooc

desmodka
25. sep 2009

evulik dakuejm
patka ze v PL maju teraz kraaaaasne kociky... 😀
niki ja som pocula ze zubar je povinny v tehu a presne ako pise kleo... zuby sa nicia v tehu ovela rychlejsie 😖

pata31
autor
25. sep 2009

Desmodka, no som zvedava, co to bude zajtra 😉

Evulik...euro na hodinu??? tak to je teda drsne!!!sa ti ani necudujem, ze chces dat vypoved...ja by som to nevydrzala...ja som citlivka a na tvojom mieste by som sa tam urcite rozrevala...a akoze na prestavku mas narok zo zakona, to ako mozu robit????? 😠 😠 a ze ani na wecko nemozes ist, tak to je ozaj brutal!!!! 😖

evulik6
25. sep 2009

patka, nie ze nemozem mat ale pre moje vlastne dobro si ju radsej skratim o polovicu aby som sa potom az tak nenahanala...no poviem ti ze je to prd platne, cela som spotena, az nohavicky mam mokre :(
no a co sa tyka wc, tak niekedy fakt idem az cez tu prestavku, lebo absolutne nie je cas...ja sa tam ledva napijem..minule sa mi normalne hlava krutila pri stroji, a potom ma napadlo ze ved ja som ani nepila, tak som do seba rychlo liala vodu...
neviem co mam robit..neviem ze ked dam vypoved z coho mi vyrataju podporu, ci sa pocita nejaky priemer za vsetky odpracovane roky alebo co...jaaaj

pata31
autor
25. sep 2009

jaaj, takze tak...no otras... 😖
neviem ti poradit, ako to je s podporou...skus sa v paragrafoch popytat, gapa ti urcit bude vediet poradit 😉

evulik6
25. sep 2009

ano? vyskusam nooo... a ty sa mi ako mas patka?

desmodka
25. sep 2009

evulik euro na hodinu????? na tvojom mieste by som odtial isla co najrychlejsie... este ani poriadnu prestavku???? inspektorat prace by som na nich poslala

pata31
autor
25. sep 2009

Evulik, Gapa tam ozaj vie velmi dobre poradit, tak vyskusaj...
no ja sa mam fajn celkom, aj ked dnes je nejaky blby den..hlavne co sa tyka prachov 😖
mala inac pekne vystraja v brusku...ale uz je to ine, uz je dost velka, tak tie jej otocky fajne citim 😵 a brusko uz aj dost narastlo...no sak uz len tri mesiace, uz zacinam byt ako velryba .. 😀 ale to urcite ubehne ako voda a za chvilku tu bude december... 😅

evulik6
25. sep 2009

patka to je super...ja sa tak tesim ked tu citam ako pekne rastiete...supeeer.... ja som dnes vecer sama doma, moj muz ide na Orange party do BA, tak budeme sami a asi budem na nete...a neviete co je s miskou? ako sa ma? je v poriadku?

desmodka, mne nikto nekazal robit cez prestavku ale vies,ked viem ze po prestavke budu bez roboty sicky, tak mi to neda... ja som taka truba...och... vecer pozrem tu temu, musim ist trosku povysavat a kupelnu umyt...

kleopatris
25. sep 2009

ahojky 🙂

evulik to je strasne 😠 takto ta zdierat! a neviem ci ak sa po roku rozhodnete pre babatko, toho este budes schopna, sak tvoje telo bude uplne znicene 😠 utekaj odtial kym sa da...jasne peniaze su treba, ale co z toho ak ostanes chora s trvalymi nasledkami? a praca bude, preboha ved mas vysoku skolu, nieco sa isto najde, len ako vravis treba urobit ten radikalny krok. lahko sa hovori ja viem, ale ...

patka a co sa stalo zase s peniazkami u vas?

desmodka dnes mas lekara, ze 😵 tak informuj 😵

pata31
autor
25. sep 2009

Ahoj, Kleo...ale u nas je dnes nejaky blby den v celej rodine...este aj manzelovi prislo od exekutora, lebo asi pred troma rokmi dal pausal na seba pre svoju mamu a ona ho neplatila...a teraz musi fajne zaplatit 😠 tak kvoli tomu som si uz fajne porevala a mam take nervy! joj, ale sa musim ukludnit...
tak sa majte 😖

nikiarudi
25. sep 2009

pati - kúpili sme Coletto Austin 3 v červenej farbe celý 3komplet.. a už máme za sebou aj to 4D sono a poviem vám baby, je to neuveriteľný zážitok...kraaaaaaaaaaaasa..naaaaaaaadhera...proste úúúžastné...ODPORÚČAM!!!!

pata31
autor
26. sep 2009

no uz sme spat z PL...Niki, presne ten kociarik tam mali, sa mi velmi pacil, stal 330e komplet...ale my sme kupili nakoniec Verso za 260e (sme zjednali z 280) cerveny s kvietkami...no krasny je! aj ked som taky nechcela, skor som chcela taky univerzalnejsi, ze keby bol druhy chlapcek...no ale co uz...kedze nemali ziadny oranzovy, ako som chcela, tak ten vyhral 😉

Niki a mala je krasnucka!!!! 😵 😵

nikiarudi
26. sep 2009

Pati, ďakujem pekne.. 😉 🙂
a ten kočík je fakt úžasný.. nás vyšiel 350€ a to sme ho mali dovezený kuriérom až domov od jedného pána z Martina, čo má obchod. No keď sme ho kukali tu v obchode s kočíkmi, tak chceli zaň až 485€, debili... 😠 a už ho mám poskúšaný..a stále sa naň neviem vynadívať... 😵 😵 😵 a veď Austin robia aj v oranžovej pokiaľ viem..

pata31
autor
26. sep 2009

no to ste tiez dobre kupili...my sme kupovali od Poliaka, co ma aj v RK predajnu...a myslim, ze an trhu mal cervene len, ale ten Verso bol lacnejsi, tak sme ten brali 😉
no my ideme este na navstevu, tak papa 😵

desmodka
26. sep 2009

patkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak o tomto kociku snivala moja sestra, oni boli teraz PL ze aky je uzasny 😀 😀 😀 basnila o nom cely den
kleo lekara mam v utorok

pata31
autor
27. sep 2009

Desmodka 😀 no sranda..ale je ozaj krasny...aj ja som z neho mimo 😉 😵

nikiarudi
27. sep 2009

Pati aj ty ako ho máš teraz doma, tak máš chuť stále v ňom niečo kočíkovať??? lebo ja sa na ten náš neviem vynadívať a stále skúšam ako sa s ním vozí..už aby som mala čo do neho dať... 😀 😵 😵

pata31
autor
27. sep 2009

Niki, no my to mame v garazi, tak az tak ma to nelaka...a asi by po mne mm kukal, ci som sisi 😀 😀
ale zase postielku som mala vcera pekne oblecenu, a to mam vedla postele, tak som tam len kukala, ze ake to bude, ked tam uz bude mala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre