Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
25. okt 2009

Ahojte...tak ja som bola vcera v tom divadle, nakoniec som nesla v rifliach, ale som nasla take nohavky, do ktorych som sa vosla, akurat, ze som zips nemala vobec zapnuty, len som si to tam tak zahla a ani to nebolo vidno 😉 a predstavenie bolo fajne..
Niki, takze si sa bola trosku zabavit? no fajne 😵 😵
a dobry link si dala 🙂

nikiarudi
25. okt 2009

ahoj Pati, hej bola som tam na chvíľku kuk a som rada, že som na chvíľku vypadla z domu.. bolo fajn, tak som sa nasmiala na švagrových hláškach.. 😀 😀 😀

janurka
25. okt 2009

no tak to ste mali obe krasny večer 🙂 ... tak to som rada ...

pata31
autor
26. okt 2009

Ahojte! Tak ja som dnes bola u dr po vysledky krvi, aby som mohla ist na interne vysetrenia...tak mi dal dr este zelezo, lebo ho mam trosku menej...a uz mam aj papier na materskuuuuu...jupiii...uz len tento a buduci tyzden 😵 😵

nikiarudi
26. okt 2009

ahojte, tak to je super Pati aj ja už by som rada na materskú.. 😀 Dnes bola teda otrasná noc..vôbec, ale naozaj vôbec som sa nevyspala po dlhej dobe.. malá sa zrejme nudila a snažila sa otočiť z polohy priečnej na zvislú..a pred pár minútami som chytila taký kopanec do brucha, že som myslela, že mi ho roztrhne...a tak to bolelo,že až..auuuuuu 😠 potvorka malá..no čo by som bez robila,že? kto iný by mi nedal spať?? 😵 😵 😵

pata31
autor
26. okt 2009

Niki, tak take kopance poznam...to mam kazdy vecer...a hlavne ked si natahuje nozicky okolo pupka, tak to ma tak boli! 😉 a v sobotu ma zase nejako kopala az pri bedrovom klbe a este tak priecne nad pupkom, tak to som sa ani postavit nemohla a len som cakala, kym to prejde...potom som sa isla trochu pohupat na fitloptu, tak az to mi pomohlo, ze sa trosku ukludnila 😉

nikiarudi
26. okt 2009

a ty ideš vlastne koľko týždňou pred na materskú?? lebo každá chodí inak..

pata31
autor
26. okt 2009

ja idem normalne...6tt pred terminom... 😵

janurka
26. okt 2009

pati no super že už maš aj papier na materskú... s tymi kopancami je to u nas dosť podobné. Mali niekedy nevie čo so sebou tak nam asi ukazuje aky je dlhy 😀 😀 😀

nikiarudi
26. okt 2009

ahojte baby, chcem sa spýtať poznáte niektorá kurzy pre rodičov a detičky čo sa volajú Montessori???

janurka
26. okt 2009

niki tak s tym ti asi nepomôžem 😒

pata31
autor
26. okt 2009

Niki, ani ja to nepoznam...

janurka
26. okt 2009

a bola by som zabudla vam napisať, že som dnes bola v poradni a naš maličky nam tak sa zda stale ukazuje svoje mužstvo 😀 😀 😀 lebo zas mi hovorila že či už viem čo to bude lebo že to vyzera na chlapčeka... a každy ultrazvuk čo teraz idem je to iste a stale sa pri tom doktorka tak usmieva 😅 . zatial je maly otočeny zadočkom dole tak uvidime či sa otoči. a zda sa že sme tt dopredu, som 27tt a vyzerame na 28tt tak to je dobre... tak ja len tolko som vam chcela dať vedieť

pata31
autor
26. okt 2009

Janurka, len aby mu to neostalo, to ukazovanie sa 😉 😝 😀 😀 a na otocenie ma este cas...moja bola na poslednom utz pekne hlavickou, len dufam, ze sa nepretocila, bo je feeest aktivna v bruchu... 😅 a tiez sme asi o 5dni dopredu...takze som si vybrala 12.12. termin porodu 😉 😝 😀 😀 😀

janurka
26. okt 2009

jej no tak to je prekrasny termin.... 😀 no a to dufam že mu to neostane... 😀 exibicionista maly 😀 😀 😀

pata31
autor
27. okt 2009

no len som zvedava, co si mala nakoniec vyberie, aky datum sa bude jej pacit 😉
joj, dnes sa mi nic nechce... 😅

januliatko1985
27. okt 2009

dobre ranko 🙂
vidim, ze len ty si tu pati asi.ako sa mas?
ja som vcera dostala mrchu-na 25dc!!! to sa mi v zivote nestalo a sama od seba prisla bez vyvolavacky, tak sa normalne tesim, ze coskoro mozme snaziolkovat,jupiiii 🙂 😅

janurka
27. okt 2009

jej jani tak to je super... tešim sa s tebou...
Ani mne sa dnes nič nechce som ako zbitý pes... Nemôžem sa dokopať ani seba dať dokopy a nie ešte byt a podobne... 😒

pata31
autor
27. okt 2009

jeej, Januliatko, tak to blahozelam k mrske...dufam, ze najblizsie uz budem blahozelat k nedostaniu mrchy 😉

desmodka
27. okt 2009

ahojte zienky,
januliatko gratulujem 🙂
patka tak sa mi zda ze teba na zaciatku trapila zapcha, ak sa mylim tak sorry, co ti pomohlo??? ale aj ostatne baby, co vam pomohlo???
a co na migrenu???
dakujem 😀

pata31
autor
27. okt 2009

Ahoj, Desmodka, akurat som dnes na teba myslela, ze si uz dlhsie nepisala...
a zapchu som mala, mas pravdu...teraz si davam kazde rano pohar vody s citronom...mne to velmi pomaha, ale aj ovocne stavy, stavy z kompotu a pod.by mali pomahat, ale mne to nepomohlo...a este ked uz mas tu zapchu, tak si kup glicerinove cipky, to je super...a potom aj veela ovocia papat...
a na migrenu..ja som si davala studene obklady, to mi celkom pomohlo, a aj ked som si pospala...a ked tito nepomoze, tak paralen, ale to sa radsej spytaj dr...

desmodka
27. okt 2009

patka, vodu s citronom, sak pojdem zo mna hned vrchom, este to ani nezaucinkuje 😀
aj ovocne stavy si davam, ovocia jem na tony, uz som skusila aj rozne pokombinovat jedla a nic... dnes skusim susene slivky, bo ma roztrhne uz 😀 😀 😀
ked nepomoze zajtra naklusem na cipky
ja som mala vcera taku migrenu ze nic nezabralo.. ani obklady, ani paralen, ani spanok, zaspala som a zobudila som sa s migrenou na druhej strane 😠 este dnes citim dozvuky, dufam ze to bolo naposledy

pata31
autor
27. okt 2009

iiiha, tak to mas teda riadnu migrenu! tak to sa musis dr popytat, ze co na to, ale asi ti tiez moc nepomoze, budes si to musiet vytrpiet 🙄
to ti voda s citronom takto posobi? 😀 😀
ja som skusala tiez tie susene slivky, ale nepomohlo...no ale mozno tebe pomoze... 😉
a tu cipku ked si das, tak do 10 minut by to malo zaucinkovat 😉

desmodka
27. okt 2009

k dr idem za tri tyzdne, a dovtedy neviem ci este bude nebude.. no zbehnem do tej lekarne aj na cipky hned... 9tt bolo dobre uz som myslela ze konecne zmizla a trt, koza sa vratila 😠
no ja rano moc experimentovat nemozem, mam labilny zaludok 😀 horko tazko do seba natlacim kusok chlebu... ked slivky nepomozu tak dam aj citronovu stavu vecer
cipok je ale posledna moja mozno ... nerada si nieco pcham 😅
dakujem patka 😀

a este otazka ake kremy pouzivate?? myslim na strie, brusko, cici...

pata31
autor
27. okt 2009

jaaaj, tak to kvoli tomu tu vodu nemozes 😀 no nezavidim tie stavy... 😅
a cipku sa neboj, je to potom velka ulava 😉

a kremiky...ja pouzivam z DM olejcek na strie a este mam krem Dermacol...ale ten mi smrdi a sranda, ze oba smrdia mm, takze ma ani nechce bozkavat, ze mu je z toho zle 😅 😀 a aj ked sa natieram, aj tak uz mam nejake strie...a myslim, ze to bude este horsie, bo teraz mi dost rastie brusko 😅 uz som jak velryba 😉 😀

janurka
27. okt 2009

ahojte baby. desmodka, len davaj bacha s tymi čipkami. Je dobre ked si daš ten čipok raz za čas ale sestra moja v tehu tiež mala zapchy tak si davala tie čipky a to jej tak narušilo floru v črevach že potom mala hnačky v kuse mesiac či dva, proste fakt vkuse.... už nevedeli čo s nou. Mne napr. pomahaju probiotika - probio fix. Fakt su dobre, mali by zachovat floru v črevach prirodzenu a fakt sa mi nestalo, žeby som mala nejake problemy. Až do minuleho týždňa- aj to bolo vtedy ked som ich nebrala lebo mi došli... 😅
a ja zatial na strie nepouživam nič, len klasicke kremy, niveu na suchu pokožku a tak čo mam po ruke. zatial sa mi strie nerobia klop klop klop... tak uvidime... 😉

nikiarudi
27. okt 2009

ahoj baby, tak dnes som si volala ohľadom tých výsledkov u dr., lebo mi minule pri kontrole toho môjho zlého tlaku mi urobil dr. aj kontrolné kultivácie (výter z ...), pretože som tam mala nejakého bacila, kt. som vyliečila..a tak som sa dnes dozvedela výsledok "Negatívne" t.j. všetko je super a v najlepšom poriadku.. tak som rada... 😵

janurka
27. okt 2009

niki to je super... teším sa s tebou 😉

nikiarudi
27. okt 2009

janurka - veľmi pekne ti ďakujem..som rada, že máme zase všetko v poriadku...takže som zvedavá takto o 2 týždne na poradňu.. 😀

nikiarudi
27. okt 2009

ozaj a aj cvičíš nejak, aj napriek PN-ke?? ak hej tak ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre