Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
27. okt 2009

hmmm ja idem do poradne až 23.novembra... som zvedava či znova nebude nejaky problém do vtedy
😖

janurka
27. okt 2009

niki nie necvičím, lebo dosť často mi tvrdne brucho aj pri bežných činnostiach - pri prechádzkach, keď chcem doma trošku upratať a tak... Tak to s cvičením neriskujem, lebo mám veľmi citlivé bruško a aj magne musim brať 3x denne ... Ale ty ak sa dobre cítiš tak si myslím, že kludne také ľahké tehu cviky môžeš.

nikiarudi
27. okt 2009

no to práveže neviem, či môžem alebo nie..pretože som PN s tou diagnózou 020 a keď som sa naposledy dr. pýtala či môžem ísť na predpôrodnú prípravu, tak mi povedal, že ešte mám čas, že on sám prvorodičky posiela, ale že to úplne stačí, až keď budem na MD... tak neviem..čo môžem a čo nie? keď ani tie hlúpe vychádzky nemám.. 😠

janurka
27. okt 2009

to je fest na figu niki že ani vychádzky. Ved tehula potrebuje čerstvý vzduch

nikiarudi
27. okt 2009

no to som aj ja toho názoru..ale trošku som s tým "vypiekla" 😝 😀 pretože s manželom ešte nemáme jednu adresu, tak som si nahlásila na soc.poisťovňu dve adresy..a tak sa pohybujem aspoň medzi nimi... 😝 😀

janurka
27. okt 2009

ja som to mala presne tak isto 😀

pata31
autor
27. okt 2009

Cafte...dnes som bola svicit, ale mi teraz nejako tvrdne brusko..uz som si zobrala magnezium, tak hadam pomoze..
jeeeej a mam radost, bo som si akurat vydrazila odsavacku mliecka aj s flastickami na uskladnenie do mrazaku...tak som rada, vyzera to dobre, hadam to aj v skutocnosti bude ok 😅 😵

nikiarudi
27. okt 2009

ahoj Pati, ja som si dnes dražila AVENT ohrievačku mliečka, no jedna baba ma stále prehadzovala, tak už toho bolo moc a vykašlala som sa na to.. 😠

pata31
autor
27. okt 2009

ja som az teraz zacala sledovat mimiaukcie a sa asi stanem zavisla na tom 😉 😀 😀

a mne vcera tak niekto vyfukol odsavacku medelu, a to bolo za 5eur...tato dnesna je za 18...ale zase je lepsia a aj tie nadobky tam su, aj vlozky po podprsenky a cumliky...no proste lepsie 😉

nikiarudi
27. okt 2009

ja som si tak tiež vydražila flaštičky, aj ručnú odsávačku mliečka, aj kadečo iné.. naozaj má tá PN výhodu aspoň v tom, že sledujem a porovnávam ponuky kade tade..a viem si dobre vybrať.. 😉 🙂

pata31
autor
27. okt 2009

hej, je to fajne..uz som pozerala aj na parny sterilizator...aj ked keby som to doma povedala, ze to chcem, tak ma asi vysmeju, ze zbytocne vyhodene prachy 😅
no a ja idem od 7.11. na MD...to aby som zacala setrit na tie aukcie 😀 😀

nikiarudi
27. okt 2009

no veru tak Pati, to je doslova adrenalínový šport pre ženy... 😀 😀 😀 od 7.11?? tak to už len necelé 2 týždne,čooo? ale ti je super.. ja idem ešte neviem kedy..ale niekedy v decembri.. podľa čoho to určujú? termín mám 18.1 a keď si dám mesiac späť, tak je to okolo 18.12...alebo je to viac ako 4 týždne??? 😕

pata31
autor
27. okt 2009

Niki, na MD sa ide 6tt pred terminom, alebo moze dat dr aj 8tt, ak su nejake problemy...
no tebe tych 6tt vychadza na 7.12., takze mesiac po mne 😉
a uz sa tesiiimmm...treba mi poprat vecicky, usporiadat si to a dat vsetko dokopy, dokupit, co mi este treba...a hlavne, ze sa vyspiiiiim 😉 😵 😀 a kto vie, kedy sa teda mala nakoniec rozhodne prist na svet...ved to moze byt za 5-7tt...a to urcite rychlo zleti 😅
idem ja uz, tak bru nocku!

nikiarudi
27. okt 2009

no tak to je sranda, uvidíme či to nakoniec teda bude 7.12, ale bola by to sranda, lebo manžel je narodený na Mikuláša... 😀 tak by sme to aspoň pekne oslávili.. 😵 tak tak treba porobiť, aby bolo pekne všetko nachystané..
tak prajem dobrú noc aj tebe papa zajta 😉 🙂

janurka
28. okt 2009

Dobré ránko baby. No mne by už dnes alebo zajtra mala prist odsavačka mliečka medela mini electric, tiež som si ju kupila cez internet ale nie cez mimiaukcie ale na bazoši. Tak sa už teším. A aj baldachýn by mi mal do konca týždňa prísť do postieločky, tak sa už neviem dočkať... 🙂
A pati ako ti je ? tvrdnutie bruška ti prešlo?

pata31
autor
28. okt 2009

Ahojte...brusko preslo, to len asi som sa viac ponatahovala na tom cviceni... 😉 a unavena som bola fest vecer...
Janurka a co stoji ta elek.medela? a baldachyny su super, ja som to najskor nechcela, ale ked sme to kupili v tej sade v PL a som to dala na postielku, tak to ju uplne zmenilo...krasne to vyzera! 😵

pata31
autor
28. okt 2009

jej...malej sa cka 😀 😀 v poslednej dobe uz asi treti krat...

janurka
28. okt 2009

ano tie baldachynčeky su super. mne sa to velmi pači. Bez toho je postielka taka smutna... 😉
No ja som ju kupila za 27€ od jednej pani ale nove stoja okolo 65 až 70€ . takže som fest rada a este mi k tomu pribalila aj nejaky nastavec že si z toho môžem urobit aj ručnu odsavačku, ked budem potrebovať odsať len male množstvo mliečka... Tak len dufam že mi to pride v pohode a že bude funkčna ked je za taku dobru cenu... 😀

janurka
28. okt 2009

jeeeej a ako to citiš Pati, take ako škubanie nervu? Alebo ako? Lebo ja mam niekedy taky pocit akoby mi škubalo nerv v brušku v takych pravidelnych intervaloch a viem že to nekope maly... to by bolo na nho priliš jemne

pata31
autor
28. okt 2009

Janurka, tak to je ozaj super cena 😵
a to čkanie cítim ako taký pravidelný slabučký kopanček.. 😵

nikiarudi
28. okt 2009

Baby, mňa malá kope najviac, keď ležím na jednom alebo druhom boku... 😀

pata31
autor
28. okt 2009

Niki, no to aj moja tak dava najavo, ze takto sa mi to nepaci...a kope ma do boku, kym sa neotocim 😉 😝 😀 😀

janurka
28. okt 2009

ano ano aj ja to poznam 😀 😀 😀

janurka
29. okt 2009

ahojte babenky ... no čo tu dnes nik nie je?

nikiarudi
29. okt 2009

ahoooj, tak ja som dnes o5 porušila trošku PN 😅 a boli sme s mm v meste..trebalo nám ísť na poštu a tak po obchodoch sme pokukali..a keďže fučím ako lokomotíva 😀 tak sme sa trošku vliekli..no kúpili sme krásnu zavinovačku a dečku do kočíka - vybral mm 😉 ..tak sa vytešujeme... 😵 😵 😵

janurka
29. okt 2009

no vidiš a určite ti to dobre padlo niki, však ... ja to poznam 😀

nikiarudi
29. okt 2009

no jasné, ale teraz už som rada, že sedím doma... 😀 resp. u svokrovcou.. 😉

pata31
autor
30. okt 2009

Ahojte, ja som vcera nejako nestihala...robila som si poriadok v starom pc, co nechavam kamoske v kancliku...tak som sa s tym cely den zabavala... 😅

pata31
autor
30. okt 2009

baby a na facebook chodite? ked, tak mi hodte do IP vase meno, ze si vas pridam 😉

joj, ja mam taku chut na cokoladu s orieskami!!!! 😅

nikiarudi
30. okt 2009

inak aj mňa prepadla chuť na sladké..tak som si dala DISKO keksy... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre