Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
11. nov 2009

ozaj baby, mám takú intímnejšiu otázku... mávate s m sex, ak tak ako často?? 😅

pata31
autor
11. nov 2009

joj, stale tvrdne.. 🙄 mam z toho blby pocit...
Niki, my teraz pomenej, mne to nejako nebere, aj mm sa kus boji... 😅

janurka
11. nov 2009

no niki, my sme teraz dosť hotovy z toho lebo odkedy sme sa presťahovali tak je to fakt bieda .. teraz platime raz taky najom ako predtym a moja marodka to je nič... takže je to na chudakovi mm a tiež ťaha v praci ako len môže ... no musela som niektore veci vypustit, aj ked som po nich veľmi tužila.
Pati som rada že ti lepšie. pekne si užite s manželom krásny večer... a ked nie je mm nedočkavy tak sa mu za chvilu darček narodi (ten ste "zbuchali" cca pred 8 mesiacmi) 😀

nikiarudi
11. nov 2009

no my ak tak raz za týždeň aj to je moc.. no mm by rád stále 😀 no vidí, že funím a ledva dýcham, tak len tak sporadicky..a aj tak to celé trvá asi 3 minúty, nakoľko to mm dlho nemá, tak mu potom stačí naozaj len chvíľočka..a jeho to veľmi štve... 😀 no ja som rada, keď tak funím.. 😀 😅

janurka
11. nov 2009

pati a brala si magne. daj si ked ti tak tvrdne ...
niki no my sme keksik nemali už ani nepamätam... asi naposledy v treťom maximalne 4tom mesiaci. odkedy som začala mať problemy tak sa dosť bojime a nechceme nič riskovať. Aj ked sa musim priznať že niekedy už z toho straši aj mne 😅 ... už mavam niekedy obdobia kedy sa mi o tom sniva 😅 😅 😅 ale čo už ešte min. 3 mesiace musime vydržať 🙄 😖 ☹

janurka
11. nov 2009

😀 😀 😀 Niki tak to je dobre toto... no my ked sa konečne k tomu dopracujeme tak mam pocit že aj 3 minutky budu veľa... to už bude aj s 2minutovou predohrou asi... 😀

pata31
autor
11. nov 2009

magne som si uz dala, tak uvidime...

janurka
11. nov 2009

tak držim palčeky Pati

pata31
autor
11. nov 2009

dik, no idem si radsej lahnut...tak sa majte zatial 😵
inac dobra debata 😉 😀 😀

nikiarudi
11. nov 2009

Pati -no treba aj takéto debatky..s kým iným keď nie s vami?? Pati, len pekne odpočívaj..ja som bola teraz na pol hodku v teplej vani a až tak dobre mi ostalo..cítim sa tak zrelaxovaná, ako už dlho nie.. vždy sa len osprším a koniec..ale povyvaľovať sa vo vani plnej vody a peny..juuuuuuuuuuuj no paráda... 😵 😵 😵
Janurka - tak to mm by tak dlho bez toho nevydržal a ak sa mám priznať, tak ani ja.. niekedy mi to veľmi príde na chuť, no keď sa už rozbehnem, tak ma to aj prejde, nakoľko začnem fuňať.. 😅 😀 😝

janurka
11. nov 2009

no niki, viem si to predstaviť ja tiež už fučím pri pár schodoch alebo pri mienom kopčeku, tak si viem predstaviť čo by bolo pri tom... 😀
no čo už môjmu mm ostáva... a mne tak isto... ani som si nemyslela že mi to bude tak chýbať, no ked musíme vydržať tak musíme...

nikiarudi
12. nov 2009

no tak dnešný deň začal super, ráno keď prišiel mm z práce, tak sme sa pekne porozprávali a dohodli sa na tom fotení, tak som pred chvíľkou volala tej pani, tak sme sa predbežne dohodli na zajtra na 10tu ráno, že keby niečo, tak mi zavolá..ale inak sa fotíme teda zajtraaaaaaa...juhuuuuuu...teším sa... 😵 😵 😵

pata31
autor
12. nov 2009

jej, Niki, tak to si dobra, ked si ho dokazala presvedcit 😵 ...ja som vcera nachytala mm, bo nieco hovoril, ze nie som sama tehotna, ze sme spolu tehotni, tak mu vravim, ze musime ale aj spolu rodit...a on ze no dobre...tak som uz bola taka happy, ale po chvilke si to zase rozmyslel 🙄 ...no ale je to na dobrej ceste 😉 😀
inac som mala taku cudnu noc, som sa bala, ze to mi uz kontrakcie zacali, tak sa mi o tom aj snivalo..ale aj mala sa celu noc nejako mrvila...teraz mi uz ani moc netvrdne brucho, ale mala som taky pocit na menzes a to su vlastne ti poslickovia...tak by som si asi mala radsej pripravit tasku, ze keby nieco... 😅

nikiarudi
12. nov 2009

no pekne, Pati, tak to sme dve čo sme mali čudnú noc..najskôr malá vystrájala ako o život, čo som myslela, že mi pupok vyvalí 😀 a potom som bola asi 5x na wc a akoby toho nebolo dosť, tak sa mi pomedzi to snívala taká kravina.. 😠 ako som kričala o pomoc, došli hasiči a policajti a viac si nepamätám..no brutál haluz.. 😅
no a mm chcel, že pôjde len so mnou, ale som mu povedala, že sama tam nepôjdem, že keď už tam bude, tak sa odfotí s nami..a si robil srandu, že si naschvál umyje čerstvo vlasy, už ich má také asi 3cm dlhé..a vtedy sa mu kučeravejú, a že tak sa pôjde fotiť, ma tým chcel len podrypnúť... 😀 potvora jedna.. 😀 ale ideme dnes ku švagrovcom..a švagor má mašinku, tak som chcela nech si to dá skrátiť..nie dohola, zase až mu zima nieje..ale tak na 1cm stačí.. 😉 😅

nikiarudi
12. nov 2009

a inak kedy a hlavne ako rôzne sa začínajú hlásiť poslíčkovia?? ako budem vedieť, že to je ono?? 😒

pata31
autor
12. nov 2009

no ti poslickovia, to je taky pocit na menzes...alebo aj falosne kontrakcie, to je asi vlastne to tvrdnutie... 😕

tak sa potom tesim na fotecky, az das na net... 😉

nikiarudi
12. nov 2009

jasné,že dám foto..len neviem ešte kedy budú..ale už sa veeeeľmi moc teším... a ja neviem aký je to pocit na menzes, pretože ja som mala vždy bez problémov... ani bolesti pŕs, ani podbruško..takže neviem čo čakať... 😒

evulik6
12. nov 2009

ahojte zlaticka...ako sa mi tu vsetky mate? co mate nove? ja nestiham chodit na kona, ale to neznamena ze na vas nemyslim... patka tebe sa to uz kraaaaati 🙂 potom niki co??? super... som rada..drzim vam palce 🙂 a co miska? ako sa ma? idem uz hajat tak sa majte a dobru nocku 🙂

pata31
autor
13. nov 2009

Ahoj, Evulik!!!! som na teba myslela, ze ako sa mas, ze ani sem nechodis...ty sa ako mas? Dadko je zdravy?? Pracu este zvladas???
No mne sa to veru ze uz blizi, len dufam, ze este aspon 3 tyzdne vydrzime, bo mavam tych poslickov...ale zase dr vravel, ze je vsetko ok, tak uvidime 😉
Miska neviem, tiez tu dlho nebola...

Niki a ty si nikdy nemala taky blby pocit, ze sa ti uz-uz rozbehne mrcha???? hmm, tak to zavidim, ked si ani nikdy menstruacne bolesti nemala... 😕 😵

nikiarudi
13. nov 2009

Pati - naozaj som nič také nemávala a som si myslela, že je to normálne..len keď som videla v mojom okolí ako niektoré kamošky trpia, tak mi to bolo čudné... 😅 No už sme nachystaní, ja aj mm už sa len oblečiem a ideme šup šup k tej zlatej pani na fotenie, tak mi držte palce 😉 ..som aj trošku nervózna... 😅 😅 😅

nikiarudi
13. nov 2009

tak a máme to za sebou..všetko bolo úžasné ako má byť..som maximálne nadšená..takže sa teším na výsledok... 😵 😵 😵

pata31
autor
13. nov 2009

Niki, tak super...ozaj sa uz tesim aj ja na vysledok 😉 😵
ja som dnes doobedu varila a teraz sa snazim pozehlit tie male vecicky, ale ma z toho boli riadne chrbat 🙄

pata31
autor
14. nov 2009

Ahojte, tak ako sa dnes mate? ja som ostala sama doma, mamka je v Belgicku pri sestre, ocino s mm isli k bratovi pomoct, bo brat jak boli na sustredku v Rakusku, tak sa mu podarilo spadnut a ma narazene rebra, tak nic nemoze dvihat...a ja som uz kus pratala, ale boli am chrbat, tak si davam prestavku a poobede chcem zase zehlit... 😵

nikiarudi
14. nov 2009

Ahoj Pati, tak to si na tom skoro podobne ako ja.. sme doma len s mm.. pretože naši sú obaja na voľbách, tak chvíľku je pokoj..teda až do večera, no po 17tej budem aj ja úplne sama bo mm ide do práce.. ☹

pata31
autor
14. nov 2009

ja som si aspon v klude obriadila farmu, cafe, aj rybicky...chudatka, uz boli az chore z toho spinaveho akvarka... 😉 😝 bo ked je mm doma, tak nemozem byt dlho na pc, bo ze to skodi malej 😕 😅 tak to teraz vyuzivam, ze tu neni 😉 😀 😀

nikiarudi
14. nov 2009

to aj mobil aj všetko možné škodí mimi..a čo máš preto ostať odrezaná od celého sveta??? 😀 😀 😀

pata31
autor
14. nov 2009

no hej, ale ja ked sadnem k pc, tak to trva zopar hodin... 😉 😅 ale sak predtym som v praci v kuse 8hodin na pc bola...a to mu v praci kolegyne povedali, tak zrazu to vadi 🙄
no uz som sa aj napapala pri pc a mala fajne kopka... 😵 inac uz sa mi aj zle chodi, chodim jak kacka a len tak opatrne...a to ranne vstavanie zacina byt tiez hruza, vstavam nejaka dolamana, ruky opuchnute, bolave...no este vydrzat aspon 3tt.. 😅

nikiarudi
14. nov 2009

neboj, to zvládneš...a ani sa nenazdáš a malá bude tu.. 😉

pata31
autor
14. nov 2009

no jasne, to vydrzim 😉 aj mm mi dnes povedal, ze to musis este vydrzat 😀
idem asi zehlit...pomaly a posediacky 😉

pata31
autor
18. nov 2009

Ahojte, tak ako sa mate??? nejako nam to tu mrzne 😅
Desmodka tu dlho nebola...
ja dnes poobede idem ku kadernicke...jupiii, sa tesiiim, ze konecne to moje haro dostane tvar, bo uz som sa dlho nebola strihat, stale som si len ofinu sama ostrihala 😵 a potom idem na predporodnu pripravu...takze tak stravim cele popoludnie.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre