Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
18. nov 2009

Ahoj Pati, no veru je to tu už dlhšie nejaké mŕtve.. 😖 Tak my sa máme super, malá mala v pondelok celý deň nejaký futbalový, lebo nie a nie prestať kopať.. 😀 a včera sme si boli už pre tie foto..mám pár vytlačených na A4 a vyzerajú úúúúúúúžasne... a boli naozaj za super cenu..aj s prácou ma to celé vyšlo 33,20€.. takže super.. plánujeme sa ísť potom po novom roku pofotiť aj s malou už.. to budú tiež krásne foto.. ja milujem také foto..ja by som ich mala naradšej milióny... 😀 😀 😀

pata31
autor
18. nov 2009

Ahoj, Niki, som pozerala fotky na fb, su super!! 😵 ozaj pekna spomienka!
No tak ja som uz ostrihana, som mala kus obavy, bo som pozerala do lunarneho kalendara a tam je napisane, ze dnes, zajtra sa vlasy nemaju strihat....ked som mala toto naposledy v kalendari a aj tak som sa bola strihat, tak to dopadlo katastrofou, ale teraz som celkom spokojna...islo asi 10cm z vlasov dole a aj ofinu mam skratenu, je to podla mojho zelania 😉

nikiarudi
18. nov 2009

No vidíš, tak super.. ja mám našťastie s vlasmi pokoj, celkom sa mi držia..a snažím sa si ich umývať, tak raz za 3 dni

pata31
autor
18. nov 2009

Niki, no ja mam dost jemne vlasy a ani zdaleka nie su huste, a uz boli dost dlhe, jedine, co sa s nimi dalo spravit, aby to ako tak vyzeralo, bolo ich dat do gumicky.. 😅 a ja umyvam tak raz za dva dni, bo mi dost mastneju... 🙄
no idem nieco zjest...papa

nikiarudi
18. nov 2009

aj my papáme..krupicovú kašu.. mňaaaam... aj vám dobrú chuť.. 😉 🙂

evulik6
20. nov 2009

ahojte...tak som sa sem opat dostala...
Patka, dadko je stale chory... po troch tyzdnoch a dvoch dnoch bol tri dni v skolke a znova je marod... uz tyzden...v pondelok ideme na kontrolu ale isto bude este buduci tyzden doma... doktorka mi povedala ze by bolo najlepsie keby som ho do skolky nedala do konca roku...ale kto mi s nim bude netusiiiiim... ach...mam z toho hlavu v smutku... druheho ma narodky, tretieho sa maju fotit a stvrteho by mal prist mikulas, tak ho do skolky dam nech ma aspon nejaky zazitok... samozrejme ak bude ok... ja s nim mozem byt max.do stredy doma, potom mi ho postrazi sestra, ale ta uz od dec.nemoze lebo nastupuje do prace, takze bude musiet do skolky chodit tak ci tak... o mikulasovi basni uz mesiac, tak sa na neho tesiiii 🙂 Ach, jedine co si zelam pod stromcek je aby bol zdravy, nech mu uz daju choroby pokoj... neviem ako by som mu pomohla...dopujem ho vitaminmi teraz som mu kupila aj sirup na imunitu...dufam ze aspon trochu nam pomoze...ale vies, ked tam niektore daju chore deti tak sa ani necudujem.
Inak nove nemam nic, akurat to ze aj na mna dolahla choroba kedze moji chlapi obaja chory tak sa to na mna nalepilo... tak som vcera lezala cely den v horuckach v posteli...dnes je lepsie, ale boli ma hrdlo...nasadila som lieky tak snad uz zajtra bude ok.

Som si vsimla Patka ze si na Facebooku... aj ja.. ako sa to vlastne pises? By som ta vyhladala ak mozem...tam chodim kazdy den, malemu sa paci farma a rybicky...tak musim :D

NIki aj tebe krasne rastu tie tyzdne 🙂 joooj baby ako sa vam to kraaati.. drzim vam palce...a pozdravujem aj zvysok particky :D

nikiarudi
21. nov 2009

ahojte, nájdu sa tu nejaké šikovné baby, kt. tiež uvažovali ako ja teraz nad tým, že nebudú vyhadzovať peniaze za drahé sady do postieľky, ale že si kúpia látku a ušijú samy???

pata31
autor
21. nov 2009

Ahoj, Evuliiiikkkk!!! Som rada, ze si nam opat napisala...aj ked nie moc pozitivne spravy...chudacik Dadko, to sa riadne trapi s tymi chorobami...a este aj ty...u nas je teraz mamka chora, tak dufam, ze sa nenakazim...
a to v tej skolke musi byt otras, ked beru chore deticky...ved to je jasne, ze sa ostatne zase nakazia 🙄 to aby si mala rovno opatrovatelku a skolku ti ani netreba... 😅
a poslala som ti IP 😵

Niki, ja som tiez nad tym uvazovala, dokonca mam aj latku...ale moj uzasny stroj mam uz treti krat v oprave, takze momentalne nemozem sit, inac by som asi este nieco stvorila...ale mam aj kupenu tu supravu z PL za 34eur, tak som si aj usetrila robotu a asi az take pekne by som neusila...😉 😵

janurka
21. nov 2009

no ahojte tehulky aj snažilky... ako sa mate? par dni som tu nebola ale pozeram že mi tu toho veľa ani nedošlo. my sa mame celkom dobre chvala bohu. Niki tak ja som nekupovala fungel novu sadu do postielky ale už použivanu a tak ma to vyšlo aj lacno a je krasna a bez roboty 😀 . takže tak.
A čo mate nove?

michalag
22. nov 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂

Ako sa mate???
Ale vam poriadne naskakuju tt 🙂 , ved poniektore to uz budete mat za chvilku za sebou 🙂

evulik, to ma mrzi ze Davidko znasa skolku takto ☹, my sme tiez boli chory 3tt ale nastastie sa zatial drzi uz 2tt 🙂, dufam ze vas uz choroby budu z daleka obchadzat 😉

U nas je to celkom fajn, malicke obcas kopka 🙂 , a v stvrtok my brali krv na Tripple testy a vo stvrtok si mam volat tak mam trosku strach, ale snad bude vsetko oki
Teraz v piatok sme boli v detskom obchode spojenom aj s hrackarskym a velmi s ami zapacil kocik Coletto Austin - trojkolka, len mam trochu pochybnosti, lebo som pocula ze v sportovej casti sa nedaju polohovat nozky aj chrbatik samostatne, ale neviem co je natom pravdy ... a druha vec je odsavacka, ci kupit novu, alebo pouzitu (hoci trosku sa mi to ...), ved ked to clovek poriadne vyvari, tak by to malo byt ok,ci avent, chicco, alebo medelu ... ale na mimibazari som nasla uplne novu nerozbalenu sadu Aventu zo 100eur za 50, tak velmi uvazujem

januliatko1985
22. nov 2009

ahojte....oznamujem vam, ze som si nasla // 😅
vo stvrtok rano som testla a hned ta druha vyskocila, mam ju aj v albume, ostatne testiky , co som robila az do dnes prihodim coskoro do albumu, a druha ciarocka uz poriadne zosilnela, taka som happyyyyyyyyy 😵 🙂 😝
uz som objednana k dr idem zajtra rano, tak som zvedava, ze co. dam vediet, drzte palceeeee.

michalag
22. nov 2009

jani, jeeeeeej, tesim sa s tebou a potichucku blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

michalag
22. nov 2009

... testik je krasny 🙂 ...

nikiarudi
22. nov 2009

jani gratulujeeeeem 😉 🙂

pata31
autor
22. nov 2009

Ahojte!
Januliatko parada!!! 🙂 blahozelam!!! 😵 ale zatial len potichucky a drzim palceky, aby to pekne rastlo!!! 😵 😵 😵 😵

Miska, takze uz citis aj kopanceky? 😵 Kedy si zacala citit? To v druhom tehu uz asi skor,ze? A ja som si kupila Avent odsavacku pakovu za 21eur na mimiaukciach(som vyhrala), dufam, ze bude dobra, bo zatial som nemala ako vyskusat... 😅
My sme dnes trochu oslavovali mm narodky, tak som robila aj torticku...a celkom fajna bola, taka bananovo-pudingova 😵

janurka
22. nov 2009

jeeeeej Januliatko tak to je užasná správa. Normálne ma to potešilo... Blahoželam Jani aj ked potichučku ale zo srdiečka... tak si to teraz uživaj a ničim sa nenechaj rozhadzat aby si bola v klude a aby bolo všetko v poriadočku... 😀
Miši no ja som tiež nevedela či novu alebo už použitu ale tiež som si povedala že ked sa to vyvari tak to bude ok. A ja mam medelu elektricku aj s nastavcom na ručne odsavanie... ale poradiť ti v tom neviem - skusenosti zatial s odsavačkou nemam 😅
Pati no ja som včera aj dnes maškrtila na kysnutom slivkovom kolači, lebo sa mi o nom predvčerom až snivalo tak som si ho musela včera upiecť... 😀

michalag
22. nov 2009

patka, ja citim jemne bublinky uz od 16tt ale pomalicky to silnie, aj ked este stale citim drobceka len ked lezim, alebo sedim (ale to ho uz asi tlacim, tak sa mu to nepaci)

s tou odsavackou, este uvidim, ale velmi zvazujem medzi chicco, alebo avent (kedze od aventu mam zopar flias po Samkovi)

pata31
autor
22. nov 2009

Ahojte...ste pozerali spravy, co sa stalo v nasej nemocke?
http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/mamicku-nechali...
☹ ☹

Miska, no pekne, ja som citila od 19tt 😵

michalag
22. nov 2009

pati, pri Samkovi som zacala citit az okolo 20tt 😉

tak to je strasne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

janurka
22. nov 2009

to je hrozne... pre pana... hotova som z toho... hovada ... chudinu ju nechali trapit a kvoli čomu... lebo niekomu sa zasa nechcelo ☹

michalag
23. nov 2009

Dobre ranko 🙂

januliatko1985
23. nov 2009

dobre ranko....pridala som vsetky testy do albumiku. prave som sa vratila od dr a este tamnic nevidel, ja viem, ze je skoro, ale krv mi samozrejme zobral a do troch dni budu vysledky 😅 😵

januliatko1985
23. nov 2009
michalag
23. nov 2009

jani, testiky su naozaj krasne 😵 , neboj je este skoro a ak budes mat pozitivne hcg, co urcite budes, tak potom s apomalicky mozes zacat tesit

januliatko1985
23. nov 2009

miska, to kedy najskor tam dr nieco uvidi?

michalag
23. nov 2009

ja som bola v 5tt+4d a bolo vidno len vacok, ale niektory Dr robia sono az okolo 8tt-10tt ked uz vidiet aj srdiecko

michalag
23. nov 2009

teraz si asi v ktorom tt?

januliatko1985
23. nov 2009

tak malo by to byt 4tt+1, posledna ms bola 26.10 a ovu kuk v grafe.

michalag
23. nov 2009

tak to mozes byt bud 4tt+0d (podla ms) alebo 4tt+3d (podla ovu), tak to je este naozaj skoro 😉 , neboj sa ak ma tvoj Dr. sono aj v ambulancii tak ti ho bude asi robit aj castejsie

pata31
autor
23. nov 2009

Ahojte...Janka zaujimavy grafik...fajne, ze sa podarilo! 😵 a mne tiez nevidel nic, ked som prisla na prvy krat, to tiez tak nejak, ako ty 😉
no idem dnes dozehlit plienocky a vecicky, aby bolo vsetko prichystane, aj ked mi este treba dokupit nejaku kozmetiku, podprdu na kojenie a pod...
a zajtra idem na prietoky konecne! inac som za to zaplatila 8,50eciek...otras, ze vraj to poistovna nepreplaca...a komoska nikdy nic neplati u svojho dr, tak ja tomu nerozumiem 😠
tak pekny den vsetkym!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre