Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
14. apr 2010

ahojte, po dlhsom case som sem k vam opat zavitala....Miska, ja ti tak v duchu zavidim....ja by som rodila aj kazdy den, ak by to znamenalo pre mna take skvele ditko ako je nasa Petka. 🙂))

ako sa kto mate? 🙂

januliatko1985
15. apr 2010

Ahoj minix, tak ide to pomalicky sa posuvame dopredu a uz sa neviem dockat, kedy uvidim nase malinke.vsetko mam ezatial v poriadku tka ako ma byt. 🙂

zusika
20. apr 2010

Ahojte dievcata! Dufam, ze si na mna este aspon trosku pamatate...
Zavitala som zase k vam, hoci teraz by som mala riesit mozno temu april 2010 alebo aj ine, smutno-optimisticke temy
Len mi to prislo cele take symbolicke, ze sa znovu vraciam touto oklukou zase k vam.... spomenula som si, ake to bolo s vami fajn.
vidim, ze niektore ste uz uspesne maminky a ine zase trosku menej uspesne, zato zrejme stale odhodlane snazilky.
Drzim vam palce.
Neviem ci viete, alebo nie...aj ked konik je obcas velky klebetnik 🙂 ale my sme do stastneho ciela nedorazili, prave naopak... cele sa to pokazilo tesne pred koncom ☹ 😔
Prave preto aj my zaciname odznova a verime ze sa zadari.

pata31
autor
20. apr 2010

Ahoj, Zusika! Jasne, ze si na teba pamatame...a bohuzial dostalo sa to aj ku nam, ze co sa ti stalo, je mi to strasne luto, muselo a asi to aj stale je velmi tazke pre teba 😔 ...tak sa len drz a dufam, ze sa coskoro podari babatko a uz s uspesnym koncom!!! 😵

zusika
20. apr 2010

Dakujem Patka!
🙂
hladala som aj nieco o reivke, neviete v ktorom tt bola? je mi to aj za nu cele luto...
a ako sa tu dari dievcatam? kolkym sa do roka zadarilo babatko?

zusika
20. apr 2010

Pati, ty mas aku krasnu vianocnu slecnu... je zlata, usmiavava.... neviem ci sa to len mne zda, ale vsetky detutence co teraz poznam su take vesele, usmievave a vyzeraju stastne.... kiez by sa tam mali po cely zivot

pata31
autor
20. apr 2010

Zusika, o reivke neviem nic...a inac tu mame zopar babatiek, tehulku, ale ostali aj nejake snazilky...len uz moc nekecame, uz len obcas napiseme nieco o sebe 😉
a Tamuska je veru ze usmievava, ale vie aj pekne dat najavo, ked je nespokojna...minule sme boli v Tescu a jak zacala ricat, tak to na pol tesca ju poculi 😀 som jej musela v kabinkach cicu davat 😉

januliatko1985
20. apr 2010

Ahoj zusika, samozrejme, ze si ta pamatame, a je mi velmi luto , co sa ti prihodilo, zivot vie byt fakt veeelmi kruty a nespravodlivy 😔

Budem ti siilno drzat palce, nech aj ty raz budes drzat v naruci svoje vytuzene babo 😉

Ja som si vcera spomenula, ze priblizne pred rokom, som sa pripojila do tejto temy tiez, ale nam sa zadarilo az v novembri, ale predsa. Teraz som uz 26tt, a tak to neskutocne leti, ze nestiham vnimat vsetko , cos a somnou deje.
Mam sa celkom fajn, len mi uz zacina tvrdnut brusko, lebo malicke je nizsie ulozene a trosku je skrateny krcok, no chvalabohu je uzavretty, takze magnezko na dennom poriadku a setrim sa.

a sa mi zda, ze reivka prisla o babo v nejako 6-7tt, neviem presne, viac som uz o nej nikde necitala, ale dufam, ze sa ma dobre.

zusika
21. apr 2010

Janka, drzim ti palce...je fajn, ze sa citis dobre a dobre znasas tehu...je to najkrajsie obdobie v zivote...a strasne mi to chyba... mozno o to viac, ze nemam ani brusko a ani babatko v naruci.... zrazu zostalo tak prazdno a najma necakane...je to stastne cudne, pretoze normalny sled udalosti je taky...ze po brusku mas starosti s babatkom.... takze ti nema preco chybat....
ale ja naozja verim, ze to pride coskoro.... aj minuly rok som mala // mozno aj vdaka vam a tejto teme....priniesli ste mi stastie...a nie nase tfuuuuuuuuuuuuj.... ;)
takze si prosim poslat tehu-virus
😉
mam teraz jednu tehu kamaratku, tak jej chytam brusko, nech sa to na mna nalepi. minule to tiez veru zabralo.... mozno je to smiesne, ale clovek je ochotny uchylit sa k comukolvek...

Jani, a zostala si tehu prirodzene, alebo aj nejaka liecba?
ja verim tomu, ze je to velmi o psichyke, preto sa snazim byt co najviac v pohode...aj ked je pravda ze velmi chceme babo...
navyse mi zistili trombofiliu.... takze tehu bude este trosku komplikovane obdobie kvoli injekciam...ale som ochotna to podstupit... 😉
prajem vam krasny den damy!!

januliatko1985
21. apr 2010

zusika dakujem 🙂

takze kedze sa nam nedarilo, a mne sa to nezdalo, tak som zasla v auguste mi n roku k dr, lebo straaasne dlho mi meskala ms, testy negativne, tak jasne, ze mi zistil, ze mam cystu, ta ale zmizla hned jek mi dal vyvolavacku, bt som merala dalej. chodila som aj na hormonalny profil kazdych sedem dni a zistil dr, ze mam vysoky prolaktin tak som brala lieky myslim, ze dva mesiace potom klesol a od polovice poslednej ms som mala brat duphaston na upravenie cyklu, co som aj brala, ale bt som merala stale. az bol 25dc a ja pozeram na bt v mojej tabulke a zdalo sa mi , ze ovu bola asi tak na 12dc, ale ziadne bolesti som nemala, ani vytok ani nic 😒 inac z toho duphastonu mi bolo strasne zle, uz som ho chcela vysadit, no ale asi aj ten mi pomohol otehu. takze rano 25dc som mala posledny test, tak som si povedala, tak nech tam nelezi, ze si ho spravim, len tak so srandy,ale vobec som si nemyslela, ze vycikam //. bola som v soku.nechapala som.bolo to take necakane. o dva dni som sla k dr vzal krv na dalsi den pozitivne hcg 🙂

a fakt je to o psychike, mne ked dr povedal, ze mam zle vysledky, tak prva myslienka, ze ako dlho bude trvat liecba, a pod.no proste nervy. ale mm ma stale ukludnoval, z eraz to pride a aj prislo.

no a teraz sa uz pomalicky zacinam gulat 😅

a teraz chytaaaal tehu virusiky: tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙂

zusika
21. apr 2010

jani, tak to ste mali teda naozaj velke a necakane prekvapko...a o to krajsie...
Drzim palce...
a dakujem 😉

janurka
21. apr 2010

ahoj zusika,
je to hrozné čo sa ti stalo, až sa mi slzy vtisli do očí... Som rada že si napisala o sebe a veľmi silno ti držim palčeky aby ti to už konečne vyšlo... Ja som mala chvalabohu to šťastie a teraz sa teším z úžasného synčeka.
Janulka krásne ti to uteká, až sa nestačím divit. A neviete ako Miška? či to už nemá náhodou za sebou?

januliatko1985
26. apr 2010

ahojte, ako sa mate? 🙂

pata31
autor
26. apr 2010

Ahoj, Janka...tak este 99 dni? pekne cislo 😵 ty sa ako mas?
My sme dnes boli v poradni, mame 7080g, 63cm, aj nas druhy krat ockovali, tak to bolo zase kriku 😅 no ale celkom dobre zvladla poobedie, bola trochu viac nervna, ale lepsie ako po prvom ockovani, to nam preplakala cele poobedie 🙄

januliatko1985
27. apr 2010

cau pati, mame sa dobre, dnes nas caka poradna, dufam, ze vsetko bude ok. citim sa az velmi dobre na to, ze dnes som zacala 27tt 😅 sa mi to vobec nezda.mame uz kociarik aj postielocku, mam v albumiku, tak sa tesim jak taka blcha 😀

sak tamarka, jaka je uz velkaaaa kocka, strasne je zlatunka, tfuj, tfuj 😵

januliatko1985
27. apr 2010

baby prave som sa docitala v i nej teme, ze michalag ma dievcatko, vcera pred polnocou sa narodila mala Lucka s mierami 3270g a 52cm, myslim.

gratulujemeeeeeee miska a tesime sa s tebou. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pata31
autor
27. apr 2010

jeeej, tak Lucka je uz na svete 🙂 blahozelam a mamke vela mliecka prajem 😵 😵 😵

januliatko1985
29. apr 2010

ahojte, tak na poradni vsetko okey, no a zase sa nam necelo ukazat, tak som sa nasr... a objednala som sa na 3D aideme uz 7.5. tesiiiim sa. a vy ako? 🙂

zusika
29. apr 2010

Miske blahozelam aj ja a Jani, opatruj sa!
Neboj, raz sa urcite dozviete pohlavie 😉
Drzte mi prosim palce....vikend sa blizi... 😉

pata31
autor
29. apr 2010

Jani, tak super, ze vsetko ok 🙂 a to 3D bude super, aj my sme boli 🙂 sa tesim potom na fotecky...
Zusi, drzim palce, nech sa podari...
mne Tami dnes rano prvy krat zaspala na brusku, tak to bolo take mile...ale za to teraz mi dala zabrat, kym som ju uspala, cca hodinu mi to trvalo... 😉

janurka
29. apr 2010

jani super ze mate všetko ok a že sa dobre citis, tak si to este uživaj ... 😀
miske zo srdiečka blahoželaaaam a prajem vela sily a mliečka 😉
a zusi držim palčeky 🙂

januliatko1985
29. apr 2010

zusika, posielam nieco 😅 tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙂

janurka
29. apr 2010

inač Pati som si čitala na FB že maš mliečka doslova na rozdavanie, tak to ti v dobrom zavidim ... my už pomaličky končime s mojim mliečkom a je mi z toho hrozne ... no čo už raz to prisť muselo 😢 ☹

pata31
autor
30. apr 2010

Jani, no to som prvy mesiac mala tak vela mliecka, to som v kuse odsavala, bo mala mi to nespapala...teraz uz mam tak akurat..mala mi pribrala kilo za mesiac, tak jej to este uplne staci... 😵 a ty mas uz malo mliecka?

zusika
3. máj 2010

no...tak tento mesiac nic....
ale mm povedal, ze maj je mesiac lasky a tak sa to urcite podari... 😉
Ako sa mate vy?

januliatko1985
3. máj 2010

zusika, to nevadi, to pride vtedy ked najmenej budes cakat, treba vydrzat 😉

tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, chytaj na dalsi mesiac 😵 silno ti drzim palce.

januliatko1985
3. máj 2010

mame sa inac fajn, len dnes ma trosku rano potrapila migrena, male sa hadze o dusu a v piatok ideme na 3d, tak sa tesime, ze co to bude, lebo nevieme este furt pohlavie.

michalag
3. máj 2010

Ahoooojte 🙂 🙂 🙂 ,

zusika drzim vam palce aby sa vam podario co najskor a mohli sa spolu tesit na maleho cloviecika ..... a posielam ti tehu vyrusiky T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T 😵 😵 😵 😵

...... a dna 26.4.2010 o 23:25 sa nam narodila mala princeznicka Lucinka 😵 🙂 ...... v piatok nas pustili domov a teraz si spolu zvykame na seba vsetci styria ..... obcas to nie je jednoduche ale verim ze casom sa to upravi 🙂

michalag
3. máj 2010

a este vam predstavim nasu princeznicku 🙂

bibi24
3. máj 2010

Miska, tak pisem aj sem, mala je krasna, nadherna princezna 😵 😉 Gratulujem!!! Nech ste hlavne zdravi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre