Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
28. jún 2010

@pata31 patka tak ty uz predmanzelsku zmluvu by si chcela spisat : 😅 no tak ked trosku podrastieme, tak prideme za vami na prazdniny a mozeme nieco poriesit 😀 😀 😀
@tatranka111 nech laparka dopadne dobre a nech sa vam podari hned aj otehotniet
@michalag skore uzdravenie

tatranka111
28. jún 2010

@desmodka dakujem už by to potom mohlo konečne vyjst 🙂

pata31
autor
28. jún 2010

@desmodka heej, bo maly je taky krasnucky, tak aby nam ho nejaka ina baba neuchmatla 😉 😝 😀 😀 😀

desmodka
2. júl 2010

baby pridala som nejake foto nasho kubka, tak ak chcete tak mozete kuk 😀
@pata31 patka dakujeme za kompliment 😅

bibi24
2. júl 2010

Ahojte, som vam slubila, ze pridem napisat ako som dopadla pri ivf. Tak som ja veru jedinecny pripad, zacalo to hyperstimulacnym syndromom, pri odbere sa nepodarilo z jedneho vajecnika nic odobrat, lebo sa ulozil nad maternicu, takze sme ziskali len 4 vajicka, tie sa nam vsak oplodnili a krasne sa delili. Vklad sa vsak kvoli hyperstimulaku nekonal a tak pojdem az na KET v auguste. Potom mi drzte palce 🙂

A Desmodke gratulujem ku krasnemu babatku 😵

januliatko1985
3. júl 2010

@bibi24 snad sa to v auguste podari, silno ti drzim palceky 🙂

bibi24
4. júl 2010

Jani, dakujem 😵

januliatko1985
7. júl 2010

Ahojte kocky.
tak to vyzera ze porodim pred terminom, vcera som bola u mojho pordnika na poradni a toto mi povedal, tak som bola trosku v soku, ale aj som sa potesila, lebo uz chcem mat to malinke stvorenie v naruci. nevieme sa uz dockat kedy to pride. zacina ma uz fajne pobolievat brusko, tak uvidime.drzte palce, bo sa bojim.

michalag
7. júl 2010

@januliatko1985 budeme drzat palceky, neboj ved este chvilku vydrzite a od ukonceneho 38tt sa povazuje drobcek za donosene babo 😉 🙂 dufam ze nam das potom vediet ked sa Martinko narodi 🙂

januliatko1985
12. júl 2010

ahojteeee 😎 tak ja hlasim, ze som stale pokope, ale ten hic mi fakt dava zabrat. zajtra rano mam poradnu, tak som zvedava, co povie doky. jak zvladate to teplo? 😎

pata31
autor
12. júl 2010

ahoj, Jani, tak aj ja ti drzim palceky, nech to este trochu potiahnes 😵
a ja osobne velmi zle znasam to teplo, ja pokial nemusim, tak ani von nejdem 😅 je mi z toho blbo a este teraz navyse ma strasne krize bolia, dnes som sa ani z postele nemohla postavit a neviem, ci nepojdem na pohotovost... 😔

michalag
13. júl 2010

Ahojte 🙂

@pata31 ak si bola na pohotovosti tak dufam ze ti aspon trosku pomohli, urcite to nie je prijemne ked sa musis starat aj o Tamarku

@januliatko1985 , tak ako poradna????? 😕 😕 😕

my celkom dobre znasame teplo 🙂 .... ked je doma horuco tak Lucku necham len v bodoch alebo ju obcas na par minut vyzleciem len do plienky nech sa trosku schladi a von chodim az okolo 17:00-18:00 a vtedy sa uz celkom da ale ked mam doma ja Samiho tak chodime aj o 16:00 ale to chodime nastastie na dvor kde uz je od 15:00 chladok a je tam prijemne tak to tak nepocitujeme 🙂 , no teraz je Sami od soboty u svokrovcov (je tam prvykrat sam) a vyzera ze sa mu z tade nechce ist, ale ani sa necudujem tam moze behat kedze maju RD a velku zahradu, ma tam maly bazenik a moze sa clapotat vo vode 😝 😀 , kazdy vecer volame ci uz mame pre neho prist a starka nam vzdy povie ze zajtra este nemusis, no ona by si ho tam nechala aj cele 2 mesiace keby mohla a keby Sami vydrzal, ale mne uz je za nim smutno ☹ 😢 ☹

a nasa Lucka ako pasie koniky 🙂 😵

januliatko1985
13. júl 2010

@michalag tak uz sa zacinam otvarat a cipok skrateny na 1cm, hlavicka nalieha a tlaci dost, dalsia poradna buducu sobotu, snad to dovtedy vydrzim, uvidime 😵
a Lucka jaka je zlatunkaaaa 😉

michalag
13. júl 2010

@januliatko1985 tak uz sa ti to pekne blizi 🙂 , s tymto kludne mozes vydrzat aj do TP ale kludne to moze prist aj za chvilku tak drzime palcuchy 😉 , ved uz si v termine 🙂
... Lucka je dobrucka ked je napapana a prebalena ale strasne rychlo nam rastie 🙂 , ked som si teraz pozerala fotky tak to ani pravda nie je ze som este pred nedavnom pobehovala s bruskom a uz ma Buchticka vyse 10 tyzdnov, ved to samam uvidis ked budete mat malickeho uz pri sebe

janurka
18. júl 2010

ahojte babiky ako sa mi máte ??? nebola som tu už celú večnosť. stihli sme sa presťahovať (opäť) vyšli nám dva zúbky a už nám dorbček pomaličky začína loziť - ešte sa len plazí ale pár krát sa mu už podarilo dvihnúť na 4 takže už je to asi len otázkou času.
a vy ako sa máte?
Janulka tak už to budeš mať ozaj každú chvíľu za sebou 🙂 budem ti držať palčeky... inak ked mne dokina povedala že sa mi skracuje hrdlo a hlavička nalieha tak som ešte v tú noc odchádzala do porodky 😀 tak budem na teba myslieť 😉
Miška Lucinka je nádherná úplne rozkošná ...
Pati inač to čo ti povedal doki na tie kríže to je dosť sila 🙄
bibi držim palce a samozrejme aj ostatným snažilkám

januliatko1985
19. júl 2010

caute, tak ja este drzim pokope, dnes zacinam 39tt 😲 a od predvcera ma divne bolia krize a dnes v noci sa k tomu pridala bolest v podbrusku, ach jaaaj, snad coskoro porodim, uz sa neviem dockat. 😵

pata31
autor
19. júl 2010

Ahojte 🙂
@januliatko1985 no tak to ty uz mozes kedykolvek ist na to 😵 😵 drzim palceky, potom nam daj vediet 😵
@michalag nakoniec som nebola na pohotovosti, na druhy den ma trochu menej boleli, som aspon z postele mohla vstat, tak som bola u svojej dr a ta ma poslala na rehabku, tak tam mi dr povedala, ze to je zo slapiek, co nosim, asi si citala na fb...ale samozrejme aj z toho dvihania malej a teraz sa to prejavilo 😕 budem teraz chodit na nejake procedury, tak sa to hadam zlepsi, bo stale ma pobolievaju, aj ked je to uz ovela lepsie 😉
a Lucinka jaka krasna 🙂 🙂

a my uz mame prvy zubok, ja som si ani nevsimla, len segra si vsimla, ked plakala, ze tam ma nejaku ciarku a potom, ked som jej davala pit z pohara cajik, tak jej to tam zacinkalo 😵 😵 😵 a celkom dobre sme to zvladli, len kasel a sople mala 😝 😀
@janurka a vam ako vysli zubky? bez problemov? Tami tiez uz lozi o stosest, najma ked vidi ovladace od telky 😀 😀 a uz si aj vie sadnut 🙂 🙂 a ako ti papka prikrmy? bo mne mala moc nechce, stale ju z toho napina 🙄

michalag
19. júl 2010

@zusika dufam ze to nie je tajomstvo, ale zahladla som 😅 🙂 , gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zusika
19. júl 2010

ahoj Miska..... nie je, len som sem este nestihla napisat.... takze si ma predbehla.... 😉
este to nie je na facebook, ale na konikovi mam viac spriaznenych dusi a vacsiu oporu...
takze aj pre ostatne, co nesmiruju kade-tade 😀 .... sme v 7tt+2
Drzte nam palceky!

@januliatko1985 - noooo, tak coskoro to pride! bud silna a tes sa, ze na konci toho vsetkeho ta caka to najkrajsie babatko na svete! 😉

pata31
autor
19. júl 2010

@zusika jeeej, no parada! blahozelaaam a drzim palceky 😵 😵 😵

januliatko1985
19. júl 2010

@zusika booze tak predsa to vyslo, strasne som ti drzala palceky, tesim sa s tebou a nech to dotiahnes az douspesneho konca, veeelmi sa tesim 😵 😉

zusika
19. júl 2010

Dakujem vam!

janurka
19. júl 2010

jeeeeeeeeeeej zusika blahoželaaaam 😵 😵 😵 ako sa tešíííím s tebou ... tak držím palce aby bolo všetko tak ako má byť 😉
januliatko 1985 tak ty si ozaj už na "rozsypanie" 😀 tak už nech to maš za sebou
pata31 no zubky nam vyšli tak že cez vikend sme boli na pohotovosti lebo mal teplotky 38,2 ona povedala že su to uška na druhy den sme mali ist k našej MUDr. a ona nas poslala na ušne . tam nam povedal že nalez je minimalny že netreba ani antibiotika par dni nato sa nam maly obsypal tak sme šli opäť k našej dokine a ona vravela že prekonal šiestu nemoc. a na dalši den mu vyšiel zubok takže ťažko posudiť či to boli teplotky z toho 😅 ale druhy bol v poho ani sme nevedeli a bol von... teraz je ale zasa par dni nekludnejši tak bud idu horne zubky alebo je to zo soplikov.
a papka mi prikrmy zo začiatku mu to nebralo ale teraz v pohodke papa a chutia mu. nerobia mu problem ani väčšie kusky, občas mu dam aj chlebik a tak a papka v poho ... 🙂

pata31
autor
19. júl 2010

@janurka hmm, tak to ste si uzili teda... 😕 no a aj Tami je dnes nejaka nervna, tak asi jej pojde aj druhy zubok 😉
a mne mala nechce poriadne papat, len po troske a to uz jej mesiac davam 🙄 a ked pride nejaky kusok, tak ju hned napina 🙄 hadam sa coskoro rozpapame...a aj ja jej davam chlebik tak do ruky, alebo aj roztek ci piskotku, ale to je po chvilke na zemi 😝 😀

minix
19. júl 2010

januliatko, drzim palce, uvidis, budes to mat za sebou, ani sa nenazdas. 🙂)

zusika, gratulujem, tfuj tfuj tfuj, nech to dobre dopadne, vela pozitivizmu, ak budes na konci tak stastna ako som ja s malou, tak uvidis, ze to stoji za to. byt mamou je to najkrajsie na svete. 🙂

my mame jeden zubok, ale myslim, ze ide druhy, lebo priznaky su presne tie iste, ako boli pri prvom. Prvy nam vyliezol,ked sme mali 5 mes a 10 dni...celkom skoro, necakala som ich tak skoro. 🙂

A stale este kojime. Mala nemala v pusinke nic okrem maminho didka a flasticky s vodou vo velkom hice. Zaciname o tyzden. 🙂)

bibi24
20. júl 2010

Zusika, tak aj ja som si uz precitala. Je to uzasne, ze vam to opat vyslo a este tak rychlo. Velmi drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku!!!! 😉

janurka
20. júl 2010

@pata31 no moja zlata isto si zvykne 🙂 bambuľka . a ja mu chlebik davam tak že mu ho drobim na menšie kusky a tak mu dam aby si nahodou "neodhryzol" velky kus 😅 . Nam druhy zubok vyšiel okolo za par dni po prvom takže už na nas cerí dva krásne zúbky 😀
@bibi24 a tebe sa to už tiež blíži čo ? no budem na teba myslieť

bibi24
21. júl 2010

@janurka, dakujem krasne 🙂

januliatko1985
24. júl 2010

ahojteeee, tak mam po poradni, vela dni mi uz dr nedava, a ja sa tak tesila, ze si ma tam dnes uz necha 😀 v stredu mam dalsiu poradnu, tak mozno aj do terminu vydrzim, ved to uz len tyzden.pekny den vam zelam 😎

janurka
27. júl 2010

@januliatko1985 tak už len nech ťa mm poriadne nastraši 😀 Ale nie, mne asi pomohlo že som bola 2x cez deň so sestrami von a jedna z nich sa strašne ponáhľala tak sme to doslova obehli a večer som sa šalila s krstniatkom a dvíhala som ho (cca 18kg) a v noci to prišlo .... 😅 ... tak neviem možno to s tým nesúviselo a možno áno.... každopádne som bola rada že to prišlo.. tak držím palčeky nech to je čím skôr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre