Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
28. júl 2010

ahojte....dalsia poradna za mnou, vysetrila ma ale ina dr, bo moj porodnik musel na operacku a podla nalezu by to kludne mohlo vyjst aj dnes tak ked moj dr skocni operaciu tak idem za nim sa dohodnut, ze co dalej, bo sluzi do rana, tak uz daco poriesi, nech ma nenatahujuuuu uz, ja chcem uz rodiiit baby 😅 🙂

janurka
28. júl 2010

@januliatko1985 držim palce

michalag
28. júl 2010

@januliatko1985 drzime palce 🙂 😉

janurka
29. júl 2010

@januliatko1985 no tak ako ???? este si 2v1? 😕

januliatko1985
29. júl 2010

@janurka zatial doma, rano kontrola, uz pre istotu mam prist s taskou, vcera som uz bola na 2cm otvorena 😉

janurka
30. júl 2010

JEEEJ no super tak sa drž 😉

michalag
30. júl 2010

@januliatko1985 drzte sa 😉

desmodka
30. júl 2010

@januliatko1985 drzim palce, uz mas mozno aj po...
baby moj dnesny úlovok...sice len s mobilom, ale konecne sa mi to podarilo 😀

janurka
30. júl 2010

@desmodka jeeeej aky je nádherný 😵 😵 😵 juuuuj chutnučky strašne

pata31
autor
30. júl 2010

@januliatko1985 drz saaaaa 😵 😵
@desmodka zlatyyyy ten nas buduci zat 😝 😀 😀 😀 😀 😀
aha, kuk, ake som kupila tricka na nase vyrocie sobasa 😉 😵 😵

minix
30. júl 2010

pati, mala je cela ty. 🙂)

minix
30. júl 2010

@januliatko1985 a ty furt nic? 🙂 cakate na presny termin, ako sme cakali my? Mne zacali kontrakcie o 01,00 26.1. a termin sme mali 25. 🙂

pata31
autor
31. júl 2010

@minix hej? mne nasa rodina hovori, ze sa podoba na mm, ale zase cudzi hovoria, ze na mna 😀 😀 ale z mm ma straaasne vela, na mna sa podoba s tymi zahybmi 😝 😀 😀
a ako sa vy mate? uz papkate prikrmy?

desmodka
31. júl 2010

@pata31 pekne tricka, aj ja si myslim ze tamarka (nasa nevesta) je na teba (nie zahybmi) 😀 😀
@janurka vdaka

minix
31. júl 2010

@pata31 cau pati, my sme zacali s prikrmami, ale velmi dietne, iba na obed,lebo jej zatial stale staci moje mliecko. Takze si davame na obed, ostatne vsetko je len mliecko. Zacali sme s mrkvou, to moc neslo, ale ked sme dali mrkvu+zemiak, to je ine labuzo. 🙂 Ale spapame tak cca 7 cajovych lyziciek a dost - vy ste asi pokrocilejsie, co? 🙂

pata31
autor
31. júl 2010

@minix no kdeze, mne nechce papat, mliecko je mliecko, takze sa trapime, resp, ja sa trapim, ze malo mi popapka, a ovocie mi tiez nechce, tak stale len vymyslam, ako by som do nej nieco dostala...zeleninku mi spapa tak 6,7 lyziciek, ako kedy, niekedy vobec nechce, musim vystihnut, ze ma na to naladu 🙄

@desmodka 😀 😀 tak to som rada, ze je aj na mna a nie len zahybmi 😉 😵 😵

desmodka
3. aug 2010

@januliatko1985 martinko je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny GRATULUJEM 🙂 sa podoba na naseho jakubka 😀 (aj ten bol taky pri narodeni)

pata31
autor
3. aug 2010

jeej, takze uz je Martinko na svete??? tak blahozelaaaaam!!!! nech ste zdravuckyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

michalag
3. aug 2010

@januliatko1985 jeeeeeeeej gratulujemeeeeee!!!!!!!! zelame hlavne vela mliecka a aby si sa dala rychlo dokopy po porode a tiez vela zdravicka 😵 😵 😵

janurka
6. aug 2010

@januliatko1985 gratulujeeeemeee 😀 😀 😀
super tak sa držte prajem veľa sily aby si mala mliečka kolko potrebujete a uživajte si tie najkrajšie chvile ... 😀

janurka
6. aug 2010

baby ak ste na facebooku nezahlasujete mi za foto? stači dat len pači sa na stranku http://www.facebook.com/travelguard.cz a potom pači sa na foto http://www.facebook.com/photo.php?pid=279735&id...
Ďakujem

pata31
autor
6. aug 2010

@janurka som ti tam klikla 😵

janurka
9. aug 2010

@pata31 dakujem 😉

januliatko1985
10. aug 2010

Ahojte, tak od vcera sme doma z porodnice, lebo sme mali zltacku, ale uz je dobre. Matko je krasnucky, a uz si ho uzivame plnymi duskami. jak budem mat viac casu tak vam napisem priebeh porodu, ale musim si zvyknut na ten rezim a pridem sem castejsie ak sa bude dat.majte sa 😉

janurka
10. aug 2010

@januliatko1985 zo srdiečka gratulujeme a je super že ste už doma ... uživajte si maličkeho lebo to všetko tak strašne letí...už som zvedavá na podrobnosti pôrodu 🙂 ... tak sa držte

pata31
autor
10. aug 2010

ahojte, pls zahlasujete mi za Tami... http://www.facebook.com/event.php?eid=133399370...
diky 😵

pata31
autor
10. aug 2010

@januliatko1985 tak vitajte doma....a fotecky?????? ja ho chcem vidieeet 😕 😵 😵 a ako ti papka, spinka, mliecko mas??

januliatko1985
12. aug 2010

Ahojte, tak mame sa dobre, malicky je maly anjelik, poslusny je velmi, v noci ma len raz budi, pospi aj 4,5hodinky, a potom az nad ranom tak sa aj fajne vyspim.mliecka mam tak akurat ani odsavat nemusim, krasne mi papka tak som veeelmi happy. no a koencne vam pridavam fotecky nejake:

pata31
autor
12. aug 2010

@januliatko1985 jeej,aky je krasnucky!!! 😵 😵 tfuj, tfuj...a nech vam to spinkanie vydrzi 😵 a ake mal miery pri narodeni? taky malicky vyzera... 😵

barchee
12. aug 2010

jeeeežis baby, aké máte krásne bábätká 😀 😀 rastú, ty brďo, kukám 😀 šak aj mne to volako letí 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre