Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
1. apr 2009

ahoooooooooooooooooooooooooj, Kleoooo!!! Vitaaaj!! Tak ako si sa mala??? 🙂

pata31
autor
1. apr 2009

to uz presli tri tyzdne? 😕

pata31
autor
1. apr 2009

Desmodka, tak baby v grafoch mi napisali, ze ovulka u mna este neprebehla 😒 tak nechapem, som z toho mimo...ale aspon viem, ze sa musime nadalej perne snazit 😉 😝 😀

evulik6
1. apr 2009

ahojte, tak som tu uz aj ja... no palacinky boli supeeeer... poslala som aj do mm roboty kamoskam 😀

kleo ahoooooooooooooooj, som rada ze si tu s nami uz...ako bolo? isto super co??? blba otazka 😕 😀 nejako rychlo mi ubehli tie tri tyzdne co si bola prec od nas 🙂

pata31
autor
1. apr 2009

Evulik a mne si neposlala 1.triedou zasielku??? 😀 ja akurat pucim rezen s cviklou a tmavym chlebikom...suchy obed 😎 ozaj tie tri tyzdne ubehli extremne rychlo!!

evulik6
1. apr 2009

patulka, poslala som ti expresne ak nedorazia, tak zlyhala posta alebo ich sezrela postarka 😀 😀 😀

pata31
autor
1. apr 2009

😀 😀 😀 😀

evulik6
1. apr 2009

inak podla mna ti zajtra teplotka stupne 😉

pata31
autor
1. apr 2009

dik, Evulik, takze zajtra cakam na zasielku, hadam mi nieco necha te postarka 😝 😀 😀
no uvidime zajtra, ze co sa stane...

evulik6
1. apr 2009

no to som aj ja zvedava... dufam ze budem mat dobru teplotu a ff mi ovu oznaci... chyba mi tam ten jeden den co som nemerala 😒

evulik6
1. apr 2009

no ak nepridu tie palacinky tak dame staznost na postu 😀 😀 😀

pata31
autor
1. apr 2009

asi sme zacarovane tento mesiac s tymi ovulkami 😒 😀
tak to mozem ist hned na tu postu dat staznost, bo ked to vonalo, tak to isto nedojde... 😝 😀

evulik6
1. apr 2009

nooo asi ano... este boli teple 😀

evulik6
1. apr 2009

kleo kde si? este citas??? 😀

kleopatris
1. apr 2009

no tak uz som to zvladla 😝 pekne ste popisali 😲
patka este dodatocne vsetko naj k narodkam aj odo mna 😉

no mali sme sa uplne super, pocasie nam tiez vyslo nadherne, no vsetko super 😀 fotky pridam za chvilku
inak aj mne to ubehlo velmi rychlo ☹ este by som rada ostala, ale ono to neboli komplet 3 tyzdne, len 16 dni...som mala ist este k nasim na slovensko k zubarke a tak, ale je chora tak som doma a citam vas 😀
vcera sme boli na ceste 17 hodin a este sme z toho akysi presli traktorom.....fuj teda poviem vam, ta cesta tam neni ani nahodou prijemna 😒 a este tam cestovali s miminkami a niektore plakali cely let! to je fakt tyranie malych deti 7 hodin letu v kuse, by to mali zakazat si myslim 😒

evulik6
1. apr 2009

no to ano...chudatka male... ja neviem ci by moj vydrzal dve hodiny

evulik6
1. apr 2009

tak to je super ze vam to pocasie vyslo.... som na teba myslela , ako sa vyvalujes niekde na plazi a my tu take uzimene boli 😀

kleopatris
1. apr 2009

no mamka mi hovorila, ze u nich aj snezilo 🙂 a my sme sa potili jak divi jak tam bolo teplo a dusno

kleopatris
1. apr 2009

by som sa isla hned znova potit a jak rada 😀

evulik6
1. apr 2009

nooo ja sa neviem dockat leta... ale asi nebudeme moct ist niekam k moru...asi nebue tolko centov 😀

evulik6
1. apr 2009

no idem ja off...pojdem s daduskom trosku von... zatial ahojte 🙂

pata31
autor
1. apr 2009

Kleo, tak hod fotecky do albumu, uz som zvedava! 😝

pata31
autor
1. apr 2009

a dakujem za blahozelanie 😵 vcera sme trosku oslavili...no a darcek od mm...ze si mozem objednat matrace nove 😀 a hadam aj postel zanedlho...ideme to kupovat kus naopak, ale ta co uz 😝

kleopatris
1. apr 2009

ahojky, pridala som par fotiek, tak pozrite nez mi to admini zmazu

pata31
autor
1. apr 2009

vaaauuuu...no to je teda nadhera!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😵 😵 normalne ti to trosku zavidim... 😝 ozaj krasa!

kleopatris
1. apr 2009

ono tam bolo este krajsie ako na fotkach, to sa ani nedalo zachytit ako tam bolo ☹ vzdy som si myslela, ze tie fotky v casopisoch su fotomontaz, ale teraz uz viem, ze take nieco naozaj existuje 🙂

lenka1108
1. apr 2009

cafte tak mrcha dosla.no nevadi...hned po nej snazilkujeme 🙂 🙂 🙂 ...bezim s malou von mame tu krasne.papa

evulik6
1. apr 2009

kleo tak to je fakt naaaaaaaaaaaaaaaaadhera... ja som normalne takmer plakala.... boze ako by som aj ja chcela nieco take krasne vidiet, aspon raz v zivote... ale toho sa ja asi nedozijem 😒

lenka tak prisla teda svinucha? no co uz... tak hadam dalsi cyklus to vyjde, drzim palce 😵

kleopatris
1. apr 2009

ale dozijes, ani ja som nedufala a stalo sa 😉

evulik6
1. apr 2009

noooo neviem neviem...mozno ...ale pravdepodobne uz budem v dochodku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre