Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kikina666
16. feb 2009

no ja som tiez vcera spravila prepadovku, potrebujem prilbu na lyzovanie ale je to problem ... lebo chcem tmavu a nie lesklu a nie drahu a hlavne aby mi sedela

pata31
autor
16. feb 2009

hmm..tak to moze byt ozaj problem...ja som sice brala prvu prilbu, co mi bola dobra a som spokojna 😵 mozes sa pozriet aj v mojom albume, mam tam jednu fotecku s prilbou na hlave 😉

kikina666
16. feb 2009

pata len to je problem vsetci uz maju vypredane, nemyslela som ze to bude take zle ... a navyse som sa spoliehala na to ze nam to umele vyjde v januari a ze ju nebudem potrebovat, ale zial nevyslo tak teraz zhanam prilbu ako sibnuta

pata31
autor
16. feb 2009

hmm...tak to je blbe, ked maju vypredane...a cez net si nechces kupit?

pata31
autor
16. feb 2009

ja som si zmenila v profile, že som snažilka 😵 😵 😝

kikina666
16. feb 2009

pata to treba odskusat ... ja mam dost malu hlavu, detske su mi male a dospele velke ...

pata31
autor
16. feb 2009

jaaj...no ja mam zase opacny problem...ja mam velku hlavu 😀 😀 dokonca vacsiu jak ma manzel 😀 😀

kikina666
16. feb 2009

pata no a ja mam zase problem, ze vsetky dospele helmu mi padaju do oci ked sklonim hlavu alebo mi tancuju na hlave ako pingpongova lopticka

pata31
autor
16. feb 2009

tak si daj este nejaku ciapku pod to, alebo kuklu...ja to takto nosim, ked je fest zima a fuci...ale deti to vacsinou nosia stale takto..

desmodka
17. feb 2009

kiki tak to mi je luto... aj si bola na najekych vysetreniach ze preco sa mimi neudrzi????

evulik6
17. feb 2009

desmodka, drzim palce nech ti mrcha dorazi cim skor...inak prva bola totalne o nicom, viacmenej som len spinila..ani som nevedela ze ju mam a tato druha to bola teda riadna mrcha....nieco hrozne...nikdy som nemala taku silnu a tie bolesti...som rada ze uz je za mnou... 😝

moni1412
18. feb 2009

ahojte tak ak mozem, rada by som sa pridala 🙂 mame doma takmer 10-mesacneho drobceka a kedze som po CR, cakame do jeho narodeniniek 🙂 teda - vtedy mi ma manzel povedat ako sa rozhodol 😀 ale verim ze mi neskazi maleho oslavu 😅 tak vyzera to tak ze o dva mesiace by sme mohli ist na to 🙂 mozem sa k vam zapojit? 🙂

evulik6
18. feb 2009

moni, jasne ze mozes... vstup povoleny 😀 😀 😀

moni1412
18. feb 2009

no nechodim sem uz tak casto ako v tehu, ked bolo casu, ale snazim sa 😀

diiiiiik 😀 😀 😀

evi vy uz snazite?

pata31
autor
18. feb 2009

ahoj, Moni, aj ja ta vitam 🙂 ako rychlo sa vam podarilo splodit Deniska? robim si prieskum 😉 😵

desmodka
18. feb 2009

ahojte zienky... super ze sa pridavaju dalsie adeptky... aspon sa budeme snazit spolu 😀, my zacneme asi az v maji ale to neva... baby a budete si merat BT??

kacenka24
18. feb 2009

Dievčatá, tiež sa k Vám pridávam. Ja som HAK užívala šesť rokov a po vysadení som otehotnela presne po roku -pamätám si, že to bola v tomto prípade veeeľmi dlhá doba. Keď som na tehotenskom teste objavila dve čiarky ani som tomu nemohla uveriť, bo mi doktor stále hovoril, že otehotnieť nemôžem, lebo mám na vaječníkoch veľa cýst. Žiaľ o naše dievčatko som prišla teraz v januári v 24 tt. Malinká nám žila osem dní. Doktorka mi povedala, že sa o druhé dieťatko môžme začať pokúšať o tri mesiace, čo mi vychádza na koniec apríla. Teraz som na materskej dovolenke bez bábätka a musím sa dať dokopy hlavne po psychickej stránke. Najhoršie bude v druhom tehotenstve prekonať ten strach...

desmodka
18. feb 2009

kacenka, tak to mi je strasne luuuuuuto, ale nie si tu sama... sme tu my a navzajom sa budeme podporovat... 😀 😀 uvidis vsetko bude oki!!!!

evulik6
18. feb 2009

kacenka velmi ma to mrzi... neboj sa , bude to ok...

moni, my zacneme uz teraz...sme si to rozmysleli... vychadzalo nam to od aprila (po tretej mrche od MA) ale uz dalsiu nebudem cakat....ved mozno sa hned ani nepodari... uvidime... 🙂

pata31
autor
19. feb 2009

kacenka, tak to je aj mne luto... ☹ musi to byt hrozne...drzim palceky, aby bolo druhe uz ok...

pata31
autor
19. feb 2009

Evulik...vidim, ze nas nasledujete s tym skorsim zaciatkom... 😉 mala som zalozit temu snazilkovanie od aprila resp. februara 😉 😀

evulik6
19. feb 2009

nooo veru mala mala.. 😀

evulik6
19. feb 2009

pata a vy ste uz zacali???

pata31
autor
19. feb 2009

ja mam este mrsku, ale jak skonci, tak zacneme 😵

desmodka
19. feb 2009

zeny tak vsetky zacinate skor??? no hrozne s vami :D sak uz coskoro sa aj ja pridam.. dve mrchy pockame, este ani ta prva neprisla, a potom sup sup... baby a co ta BT?? budete merat???

moni1412
19. feb 2009

pata nam hned 😀 dufam ze aj druhe pojde tak rychlo 😀 😅

ako citam, tak zacinate skor....caka niekto vobec do toho aprila ? 😀

ja som BT merala, ale teraz mam nejake gestageny, ktore zabranuju ovulke a zvysuju teplotu, tak je to zbytocne, ale asi zacnem hned ako ich vysadim 😵 sa taaaaaak tesim na snazilkovanie 🙂

desmodka
19. feb 2009

moni.. a ako rychlo sa podarilo prve?? na prvy krat???? 😝
inak ja cakam na maj 😀 (teda po dvoch mrchach) snad do maja pridu uz obe

pata31
autor
19. feb 2009

desmodka, ja nejdem merat...idem sa spoliehat na to, ze ovu ma byt dva tyzdne po zacati mrchy...ja som mala nastastie vzdy pravidelny cyklus, tak hadam to vyjde 😕

desmodka
19. feb 2009

pata tak to mas dobre ked mas pravidelny cyklus... tak budem drzat palce 🙂 kedy to presne zacnete 🙂 dufam ze sem neprestanes chodit 😀 😀

pata31
autor
19. feb 2009

Moni..peknu rodinku mas 😵 len mi povedz, ako si spravila, ze tam mas to prasiatko namiesto ukazovateľa myšky...aj ja chceeem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre