Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

helika81
1. apr 2009

...vidíte babenky a preto ja nemeriam,by som zošalela...babatko si nájde čas kedy prísť ale Vám držím palčeky 😀

desmodka
2. apr 2009

ahojte baby
kleoooo tak ty uz si doma??? ako rychlo ten cas leti (ani som si album nestihla kuk 😠 )ale urcite ste sa mali peeerfektne
helika so mnou to vobec nic nerobi, aj tak este tehu nemozem byt , takze mi to je jedno kedy je ovu 😅
pata tak ja som nic nespravila mojmu drahemu, chory je, tak som si povedala ze mu dam pokoj, ale svrbeli ma prsty 🙂
evulik palacinky boli na 1 😀 😀 😀

moni1412
2. apr 2009

jasne, baby, chystam, tesim sa 🙂 vsetky mate len na fertiliy? na wunschkinder ste neskusali? tam sa mi to zda vymakanejsie. ja som predtym merala a zapisovala aj tam aj tam

pata31
autor
2. apr 2009

bre ranko...tak moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
teraz zase neviem, ci bola ovu...
Desmodka, ani ja som nic nespravila, nejako ma nic nenapadlo 😒 ale kamoska povedala svojmu snubencovi, ze je tehu..a jej uveril 😀
Moni, mne sa zda zase, ze ff je lepsie, bo mne na wunschi to nejako nefungovalo...

desmodka
2. apr 2009

moni ja mam aj na wunsch, ale tam sa mi to tak nepaci ako na ff... ff je taky prehladnejsi pre mna 😀
pata s tym ze ovu nebola by som si nebola taka ista... podla mna uz bola, no ale nie som odbornik to je len moj nazor uvidis najblizie dni.. ja osm skusala na tom mojom zadat dalsie teploty a ovu mi vyznacilo na 19 dc .. teda ked bude stupat teplota 😀

pata31
autor
2. apr 2009

no aj podla mna uz bola...vcera ma zase pichalo vo vajecnikoch..len zaujimave je to, ze min. cyklus som mala po ovu teploty nad 37...mozno sa tam postupne zase dostanem..

evulik6
2. apr 2009

pata podla mna ti ovu este nevyznacil preto lebo hned po mrche 20.3. si mala teplotu dost vysoku, skus ju vymazat a mozno ti ovu vyznaci...ale este bude mozno cakat na zajtrasiu teplotu 😉

pata31
autor
2. apr 2009

ahoj, Evulik...tak nakoniec celkom pekny grafik mas 🙂 idem ja teda skusit zmazat tu teplotu...

pata31
autor
2. apr 2009

no ked som zmazala tie teploty zo zaciatku a hodila tam na dalsie dva dni vyssiu teplotu, tak mi na vcera ukazalo ovulku...

evulik6
2. apr 2009

no vidis... neboj dockas sa... zajtra ti stupne a pozajtra a budes mat aj ty grafik peknucky 🙂

pata31
autor
2. apr 2009

🙂 len trosku oneskoreny 😝

evulik6
2. apr 2009

to neva, hlavne ze ovu bola... ovu vyznaci vzdy neskor...bo caka na teploty 😉

pata31
autor
2. apr 2009

hej, viem, ze ono to tam caka na teploty 🙂 inac z temy snv porodila jedna babenka v noci, porod trval 3 hodiny! 🙂 rychlovka riadna a maly sa stihol narodit este pred polnocou, cize 1.aprila 🙂

michalag
2. apr 2009

Ahojte 🙂
prisla som vas kuk po dlhsej dobe 😉 🙂
Ako sa mate?

pata31
autor
2. apr 2009

Ahoj, Miska, tak ja mam trochu posunutu ovulku, asi bola vcera, co je 19dc..sa telo vyrovnava s vysadenim hak...inac vsetko ok 😵

pata31
autor
2. apr 2009

baby, vonku je tak kraaasne a tepluucko, normalne mam depku, ze musim sediet v kancliku... 😔

evulik6
2. apr 2009

ahoj Michalag... cakame na ovu co??? 🙂

pata, moj porod trval pol hodinu.... teda na sale.... inak vseho vsudy, od pociatocnych bolesti 5,5 hodiny....poriadne bolesti ma chytili asi dve hodky pred narodenim dadka... ja som mala fakt super porod, dufam ze aj pri druhom to tak bude... vsetkym to prajem... 🙂

pata31
autor
2. apr 2009

super, super Evulik 😵 tak to ozaj si moze kazda zena taky porod priat 🙂

pata31
autor
2. apr 2009

baby, ja vam musim napisat, aku mam uzasnu sestru...zije momentalne v Belgicku a prave mala aj s detmi priletiet na SK, ale ked prisli na letisko, zistila, ze zabudla pasy...sice potom jej ich niekto doniesol, ale uz ich nezobrali na check in, takze nepridu 🙄 ...a to minuly tyzden isla do Talianska a nestihla lietadlo tam, tak isla stopom a nestihla ani lietadlo naspat!! no moja mamka infarktove stavy ma prave 😔

evulik6
2. apr 2009

no to mas teda sestru 😀 skoro ako ja...moja isla z londyna a tolko sa motala s kamoskou este na letisku po obchodoch ze takmer zmeskali odlet... lietadlo uz schody davalo prec a moja sestra s kamoskou utekali ako besne s kuframi v rukach s krikom pockajteeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 dobre co? nastastie ich pockali a vsetci nad nimi krutili hlavami vo vnutri 😀

evulik6
2. apr 2009

ona si bola akoze zarobit v londyne s kamoskou, no nevyslo im to velmi..ja som im zohnala straaaasne lacnu letenku domov cez net a takmer to prepasli...no hruza... ale dobre to dopadlo nastastie...

ta tvoja sestra ma taku smolu ci ona je take popleto? no verim ze mamina je teraz na prasky, chuda, sa urcite velmi tesila ze pridu a totooo 😕

pata31
autor
2. apr 2009

a moju segru nepustili...s troma detmi...a to bolo este pred odletom lietadla, sa mohli zlutovat kurnik 😠 tak sme sa na nich tesili ☹ no neviem, ze ci vobec a ako pridu, mozno pojdu autom, este sa musi dohodnut s partnerom...horsie, ze letenky prepadli..

evulik6
3. apr 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

patka, moja ale bola na cas na checkin... tak preto ju asi pustili... iba sa tam zdrazala v obchodikoch na letisku 😅

tak tu moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

dnes mam toho na plane...idem prezliect periny a umyvat okna 🙂

evulik6
3. apr 2009

mas pravdu, mohli sa zlutovat ked videli ze tam je aj s tromi detmi, svine... asi zalezi od tych dotycnych osob....ma mrzi ze jej to nevyslo...viem si predstavit ako vam je teraz z toho smutno...ja som sa tiez na sestru tesila ako mala, a to nema este deti, este ma len 20r. 😉

evulik6
3. apr 2009

no idem ja, nech to postiham... tak nieco popiste, potom si dobehnem precitat...tesim sa na vase grafiky... pekny dnik vsem 🙂

pata31
autor
3. apr 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
Bre ranko, tak ja dnes rovnaka teplota, ako vcera...
Evulik, ja som zase najmladsia, mam este najstarsieho brata, ten ma dve deti...takze tak 🙂 inac segra hlada iny let, tak som zvedava, co najde a hlavne za kolko... 😕
Zase je vonku kraasne, chcela som ist dnes pesi do prace, ale som vecer pozerala dlho film, potom som zacala rozmyslat nad hlupstami, dostala som depku, tak som nemohla spat, takze mozno az okolo druhej som zaspala...rano som zase nemohla vstat, tak som sla nakoniec autom 😅

evulik6
3. apr 2009

ahoj patka...
no ja uz mam vsetko poupratovane... joooj... uz som unavena a este je len obednajsia hodina... och... no ale nevadi, za chvilku sa preberiem...pride mm z prace, dnes robi iba do jednej tak pojdeme spolu von vsetci traja... uz sa tesim... stale chodim sama kedze mm robi az do vecera 😒 zajtra pojdeme do tej zoo, dadko bude mat radostiiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre