Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
6. apr 2009

ale neboj sa, tetntokrat im to uz vyjde... budem drzat palce... takze sa zase vytesujete ze pridu co? viem si to zivo predstavit?

ja neviem, ci to ma z tych zubkov ci nie, ale je to mozne...a mozno sa nakazil vcera u svokrovcov, svokor bol chory, teda je uz celkom ok, ale tak tie bacily sa vedia drzat dlho, nooo a potom to nahananie holubov na namesti a spoteny bol hrozne, tak asi jedno s druhym urobilo svoje 😠

pata31
autor
6. apr 2009

Evulik aj sa tesim aj trosku mam obavy, ze po par dnoch bude doma nervozita 😅 segra u nas byvala rok, pretoze sa rozviedla...tak ti poviem, ze vsetci v dome nervozny...nie len kvoli detom, ako to sa dalo, ved su zlaty, aj ked obcas hlucny..ale najma kvoli sestrinej povahe...ved to, ze zmeskala tri lety za tyzden hovori samo za seba 😅 mamka ju uz sice skrstila cez skype, ale to prebehne urcite este raz 😔

evulik6
6. apr 2009

nooo to asi ano... ja by som ju tiez vyhresila este raz keby som jej mama...to asi kazdy z nas... no ale co uz....hadam sa pouci uz... 😉

a kde mame dnes ostatok? desmodka, kleo... helika....vsetky zaneprazdnene co?

pata31
autor
6. apr 2009

pochybujem, ze by sa poucila 😝 😀
dnes tu sme ozaj len my dve...ostatne pracuju, az sa za nimi prasi! 😵 😀
my dnes vecer mame doma nejaku prezentaciu, uz sa "tesim" 🙄 naposledy to boli matrace, som zvedava, co to bude ted...

kleopatris
6. apr 2009

tak uz som tu aj ja 🙂 zase v praci 😒

tak mam nove infos....takze tie vysledky co som mala z toho steru znamenali, ze som mala a bohuzial este mam zapal krcka maternice 😠 a riadny vytok z toho ( asi som si to s tym kupanim v mori pohorsila), takze mi zobral znova ster a tentoraz zobral aj ster na HPV...takze teraz 2 tyzdne cakania a potom nejake antibiotika 😒 aaach jo zase musime snazenie podunut ☹ no co uz, hlavne aby som bola zdrava

inak som si este dala v piatok zobrat aj krv na vsetko mozne, ze nech mi vysetria, pootravovala moju lekarku kvoli osypkam, rubeole atd., zistili sme, ze uz som mala tetanus riadne premeskany, tak som dostala v piatok hned pichanec 😖 a este som bola u zubarky..takze preto sa dostavujem az teraz 🙂 som bola na Slovensku a tak mi bolo dobre u nasich na zahrade, ze sa mi ani k pocitacu nechcelo, som si uzivala zbytok dovolenky s mojim psikom a slnila sa v zahrade 🙂
takze tak, napisala som vam roman, tak citajte pekne 😉

pata31
autor
6. apr 2009

Ahoj, Kleo, tak to su teda riadne novinky! Hlavne ten zapal! To nejako dlho si cakala na tie vysledky, nie? 😕 uz si to mohla mat aj vyliecene...a to ti nedal hned antibiotika na preliecenie? Aj ja som cakala na vysledky 2 tydne na ten HPV...inac teraz by som mala ist tiez na kontrolny ster..sa mi nechce, mam strach kus, no ale musim sa prinutit, aby som tiez vedela, na com som...hadam v stredu tam pojdem...
Tak fajne, ze si bola na SK a stihla si tolkych doktorov vybavit 😵 a este aj zrelaxovat zase 🙂

kleopatris
6. apr 2009

oni cakali, ze ci to telo samo nevyriesi, asi to vtedy bolo slabucke, lenze teraz ta studena voda, mokre plavky (aj ked som si vzdy prezliekla suche..) mi to asi riadne zhorsisli ☹
inak ja som si myslela, ze ma boli podbrusko z ovu a ono to bol asi ten zapal 😒 aj ten vytok som pripisovala ovu, lebo mne to take hrozne neprislo, ale ten doktor sa vyjadril....no musela som si dat urobit vyter u ineho ako toho co k nemu chodim, oni maju spolocnu ambulanciu, len striedaju dni....a ked som ja bola v SR, tak mal sluzbu len tento 😠 ale uz som musela ist, ale teda sympaticky mi nebol......aaach ja chcem uz mat setko ok a snazilkovat s vami!

pata31
autor
6. apr 2009

hmm..podla mna so zapalom nie je sranda a nechat to len tak, aby si to telo samo vyriesilo 😠 nic moc...no ale uz teda beries antibiotika? Ked ja som brala, tak to bolo na tyzden...podla mna ked ich budes brat, tak sa ti to rychlo upravi...tak drzim palce 😵

kleopatris
6. apr 2009

neberiem este, povedal, ze pockame na vysledky, ze co to teda je a ze potom mi nieco predpise.....
no ono na tom minulom vysledku z labaku bolo len odporucenie opätovneho vysetrenia po 3 mesiacoch a plus HPV ster...tak neviem, som z toho uz "magor"...teraz pockam 2 tyzdne a dufam, ze mi na to nieco da a budem coskoro ok...len aby aj ten HPV vysiel negativny 😒

pata31
autor
6. apr 2009

aha, takze musis cakat na vysledky...inac ja som mala prvu kontrolu po 3 mesiacoch a teraz idem na druhu po pol roku...tak som zvedava...ale zaujimalo by ma, ci sa neda este zaockovat proti hpv...ved do 26 by to malo byt mozne...

kleopatris
6. apr 2009

ja som prave teraz na dovolenke v casaku citala pre a proti ockovaniu HPV...tak neviem, ci to je vobec ok...vraj to nie je az take dobre a nikto este nevie ake to ma vlastne nasledky...a inak, ze to ucinkuje len proti 2 typom HPV a rakovinu sposobuje ovela viac. Vraj na rakovinu krcka maternice zomru ci ochoreju rocne len 2 percenta zo vsetkych co maju rakovinu a este tam velmi kritizovali cenu a vraj sa s tymito dvomi sa organizmus dokaze casto vyrovnat samemu....ta lekarka sa vyjadrila, ze mali vyvyinut nejake komplexne ockovanie proti viacerym HPV a potom by bola aj cena opravnena. tak ja vam neviem, co je na tom pravdy 😒
ja sa asi ockovat nebudem, neviem, ale mam pocit, ze moje telo uz dostava viac nez dost chemie do seba

kleopatris
6. apr 2009

boze pisem jak magor.... 😒

evulik6
6. apr 2009

ahojte, tak ja som uz stihla aj pozehlit vsetky veci co bolo treba...aspon to mam uz z krku... 😝

evulik6
6. apr 2009

kleo, neboj sa, tie vysledky na HPV budu ok...uvidis... a co sa tyka zapalu, tak je dobre ze ti na to prisli, mnohe baby to prechodia a potom maju problemy s otehotnenim, ty sa pekne preliecis a potom mozes snazilkovaaaat.... neboj, rychlo to ubehne, teraz ked uz bude teplesjie tak ten cas bude rychlejsie plynut.. 😉 .

pata31
autor
6. apr 2009

baby, moja segra zase nieco zastreckovala s tym busom...ze nejaky bus dosiel, ale im povedal, ze on nejde do PP...takze momentalne nahanaju autobus po Belgicku...a my doma infarkt 😅 😠 🙄

evulik6
6. apr 2009

teda pata...ta tvoja sestra je riadne cislo ....a to som si myslela ze iba ta moja je expert...ale ako vidim, tak na tvoju teda fakt nema 😀 Ale verim ze nejaky ten bus najde a konecne dorazi... drzim palce 😵

evulik6
7. apr 2009

dobre raaaanko babulky....ako sa mame? vyspinkane? ja ani moc nie... dadko sa casto budil 😒

a tu je moj grafik:

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

evulik6
7. apr 2009

halo halo, no kde ste vsetky?

pata31
autor
7. apr 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/pata31

Bre ranko...tak story o mojej uzasnej sestre pokracuje takto: bus nenasli, aj ked isli asi az na stvrtu zastavku, tak potom po ceste na dialnici videla nejakeho madara, tak mu zacala kyvat so slovenskou vlajkou, aby zastavil, tak teda zastavil na parkovisku...sestra zistila, ze ide do Viedne, tak ho asi uprosila, aby ich zobral...vraj bol velmi zlaty...tak ten pan ma byt dnes o druhej v tej Viedni, tak hadam ju hodi na stanicu, ze pojde vlakom dom...sice ona je schopna sa nechat vysadit na benzinke a stopovat slovakov... 😕 🙄 a to vsetko s troma malymi detmi...

evulik6
7. apr 2009

ty kokos, ta tvoja sestra ma teda riadnu odvahu...ja by som nestopovala ani keby co, a s detmi uz vobec nie, v dnesnom svete je to strasne nebezpecne...noooo, klobuk dole...

evulik6
7. apr 2009

pekny grafik patka... drzis sa zatial, len tak dalej 😉

evulik6
7. apr 2009

desmodka kde siiii???? kleo???

pata31
autor
7. apr 2009

moja sestra presla celu Europu stopom...vzdy mala stastie, tak dufam, ze jej to vydrzi..klop, klop, klop...
aj ja som s nou raz isla do Talianska stopom...no bolo to zaujimave, ale v poho 😵 len raz sme mali trosku strach, ked nas vzali rumuni...
ale s detmi by som nesla, resp. ked uz by som mala deti by som vobec nesla...ale tak moja sestra je exotka...

aj ty mas pekny grafik 😵 😵 mne by teoreticky mala prist mrcha bud.tyzden v stredu..len neviem, co znamena na ff mi oznacilo 20.4. takym zvlastnym polickom v kalendari...aj ty to mas? Lebo som si najprv myslela, ze to je den prichodu mrchy, ale to nejako nevychadza...jedine, ze by bralo tu lf podla toho, v ktory den bola ovulka...cize az 19 dni...ale lf je vacsinou 14 dni, nie?

evulik6
7. apr 2009

patka to ma kazda inak tu LF...ja som mala naposledy 15 tusim......mne nic neoznacilo...to preco??? ani to DPO mi tam nepise pod ciarou ako tebe...neviem preco...ale kaslem na to..nevadi

evulik6
7. apr 2009

inak ja som sa vzdy bala stopovat, raz som stopovala s kamoskou ked sme sa boli pytat na robotu a zobral nas jeden, ja neviem, strasny smrad mal v aute, nieco take stiplave, normalne sa nam dychat nedalo...fuuuj, som myslela ze sa tam zadusime, neviem co to bolo... a raz som stopovala so spoluziackami na strednej este ked nam nesiel bus domov, a to bola fakt sranda....ale to sme boli asi tri ci styri tak to som sa nejako nebala.... 😀

pata31
autor
7. apr 2009

ozaj, ze ti tam ani DPO nepise...si robi co chce ten ff 🙄
Dam to do mojho albumu, ze ako to vyzera jak mi to tam oznacilo...
aj ja sa bojim stopovat, preto to bolo len raz, vtedy so segrou...

michalag
7. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
ja som vcera bola taka znizena, maly mi naobed nespal tak sme boli skoro cely den von a prisli sme domov okolo 18:30 a este varit 😝 , tak som vecer zalahla ako zbita 😅

pata, evulik pekne grafy 😉
pata ta tvoja sestra je teda exot, ale ja by som mala strach ist stopom s 3 detmi 😅 🤐

ja dnes takto
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

kleopatris
7. apr 2009

dobre rano dievcata 🙂
ja tento mesiac grafik nemam ☹ tak nemozem prispet do diskusie 😒, ale mozno budem od buduceho zasa merat, uvidim, ci mi mrcha pride tak jak ma, ak hej tak asi uz merat nebudem. aj tak sa este nemozme snazit a potom to risknem tie priznaky ovu vytusit aj bez merania 🙂

kleopatris
7. apr 2009

inak k tomu stopovaniu, to by som si asi ani ja netrufla 😒 ja som vlastne este nikdy v zivote nestopovala, som sa bala nielen tych co mi stopnu, ale aj mamky 😀 ta by mi hlavu utrhla, keby sa to dozvedela 😀

evulik6
7. apr 2009

ahojte kocky...no konecne ste tu... 🙂

miska, vymaz si z grafu prvy az stvrty den cyklu a oznaci ti ovu...aspon myslim

kleo, to nevadi ze nemerias....ved mi nekecame len o grafoch... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre