Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
14. apr 2009

andikens a mozno si mala zly test... hm? 😉

andiekens
14. apr 2009

hm, i wish..ale potom sme robili aj druhy..a vzhladom na to ako dlho mi meska, uz by som zacinala 5tt a to uz by som mala vylucovat hcg jak diva.. 😅

evulik6
14. apr 2009

nooo ved ano...ja len ci si robila iba jeden... no ved dokina ti poradi urcite... 😉

pata31
autor
14. apr 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
ahojte...tak teplotka trosku stupla 🙂 uvidime, co bude zajtra..

andiekens
14. apr 2009

aj ked je mozne, ze sa mi cely cyklus predlzil a ovu som mala len niekedy minuly tyzden.. 😅 no ale zas budem realistka, pockam a uvidim 🙂

evulik6
14. apr 2009

nooo patka to vyzera dobreeeee... aku mavas LF? uz by si aj testnut mohla asi... hm?

pata31
autor
14. apr 2009

Evulik, no 13 som mala minule...este asi pockam do zajtra, ci neklesne nahodou...ale ma boli stale tak divne brucho...

evulik6
14. apr 2009

andiekens, asi to tak bude kedze si mala test negativny... aspon myslim..mne sa tiez posledna ovu posunula... 😖

patka ozaj to s tym krckom, mne sa vidi ze ked je zena teho tak je krcok tvrdy a ked mas mat mrchajdu tak makky... aspon myslim... 😉 ako si na tom? ja som to nikdy neskumala, tak len co som citala 😎

pata31
autor
14. apr 2009

ale neviem, ako sa to ma skumat...ci hlbsie, ci kde 😅

andiekens
14. apr 2009

baby, este jedna otazka, tu teplotu si meriate axilarne (pod pazuchou) alebo intravaginalne ??

pata31
autor
14. apr 2009

ja meram v dierocke 😝 😀

michalag
14. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
andiekens, moze sa merat v puse, v konecniku a v posve 😉 , ale vzdy len na jednom mieste. Tak ak si vyberies pusu, tak tam musis merat cely cyklus 🙂 😉

michalag
14. apr 2009

andiekens, tak potom daj vediet ako si dopadla 😉
pata, vyzera to nadejne 🙂

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
14. apr 2009

ahoj, Miska, pekny grafik... 🙂

andiekens
14. apr 2009

vcera som sa o tom bavila s mojim chlapom o tejto metode a ma dost zrusil. ze je to jedna z najmenej spolahlivych metod, a ze ked uz tak by sa mala merat intravaginalne. ale beriem to s rezervou, je to chlap a nie je gyndos (aj ked ma statnicu z gyndy) .. skusim sa dnes o tom pokecat s mojou gyndoskou 😅

evulik6
14. apr 2009

andiekens, aj ja som to uz pocula...presne to co povedal tvoj muz... no neviem... ja som to uz zavesila na klinec

patka a miska, straaaaaasne vam drzim palceky.. som nedockava a dufam, verim ze oznamite uz onedlho // 🙂

no idem ja uz von...tak zatial ahojte ....pekny dnicek

andiekens
14. apr 2009

aj ja straaaaaaaasne drzim vsetky prsty !! 😅

pata31
autor
14. apr 2009

diky, diky, no zajtra uvidime... 🙂

evulik6
14. apr 2009

joooj patka taka som zvedava...asi aj viac ako ty.... joooj, mohlo by ti to vyjst... nech uz niektora zacne davat tehu virusy 😀

pata31
autor
14. apr 2009

tak viac ako ja asi nieee 😝 😀 😀 😀 ale radsej ostavam pri zemi, bo dnes sa budem tesit a zajtra to nahodou nevyjde...

andiekens
14. apr 2009

tak som dosla domoov 🙂 gyndoska mi nic nepotvrdila ani nevyvratila s tym, ze cely cyklus sa mi pretiahol, takze som ovu mohla mat aj minuly tyzden len. zajtra budu krvne testy.

evulik6
14. apr 2009

hej hej chapem.... ale bolo by to skvele... ty mas mat-nemat mrchu zajtra ci kedy?

evulik6
14. apr 2009

ahoj andiekens...tak sa ti posunul cyklus? nooo aj mne sa minule posunula ovu ale mrchajda mi prisla veeeelmi rychlo-svina 😀

andiekens
14. apr 2009

mne dnes uz meska 14. den..nemam ziadnu ovulacnu cystu, tumor ani nic podobne. este mi moze vyjst, ze mam rozhadzane hormony.

evulik6
14. apr 2009

ahaaaa.....nooo dobre ze si tam isla...aspon ta do dokopy keby nieco nebolo ok... ja mam rozhadzane cykly po kyrete...29.4. to budu presne styri mesiace co som prisla o babo... zase ma chyta nejaka depka... mam nejaky divny pocit ze nebudem moct otehotniet... ach... ale treba mysliet pozitivne, ja viem, len je to niekedy dost tazke...najma ked vidim vsetky moje kamosky s bruskami... 😖

pata31
autor
14. apr 2009

Evulik, no malo by to byt zajtra...tak som zvedavaaa...na wunschi je to lepsie vidiet:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
a neboj, urcite otehotnies zase a aj pekne donosis!!! Moja segra tiez mala prve, potom druhe potratila v piatom mesiaci a potom este mala dvoch chlapcov a vsetko ok...takze nedepkuj, prosim, chceme tu mat veselo, ved vonku je taaak pekne 😵 😵

andiekens
14. apr 2009

tak to ma mrzi..mozem sa opytat, ci si predtym brala HAK ?
ja som tehotna este nikdy nebola, ale tiez mam strach, ci to pojde.. a najradsej by som bola hned aj zaraz tehotna len aby sme mali istotu babatka hoci mam pred sebou este 2 roky skoly. ale som si na 100% ista, ze by sme to zvladli!! uz teraz sa mi hlaasia dve kamosky, ktore su na materskej, ze by mi pomohli.. 😅

pata31
autor
14. apr 2009

Andiekens, aj ja mam strach, ci to vobec pojde..

evulik6
14. apr 2009

andiekens nie nebrala som este nikdy antikoncepciu....urcite by si to zvladla...ja stale vravim ze ked clovek chce a musi tak sa da vsetko zvladnut...

patka ja viem, len niekedy je to silnejsie ako ja a premoze ma pocit smutku aj ked sa snaziiiiim vsetkymi silami...ale uz to nie je take zle ako ked to bolo cerstvejsie... no co uz..uz nic nenarobim...

evulik6
14. apr 2009

patka neboj sa pojde to...

prepacte ze som vam pokazila naladu a priniesla som sem smutok.... to ma len tak chytilo... nemate dovod byt smutne... este mate vsetko pred sebou,... nebojte sa nic, vsetko pride, len to chce cas...a este raz prepacte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre