Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
15. apr 2009

pata, zatial len potichucku ale blahozelaaaaaaaam 😵 😵 😵 😉

evulik6
15. apr 2009

miska si na rade 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

joj, dakujem...ja tomu nemozem uverit...ale radsej sa musim krotit v radosti, ak by to nahodou nebola pravda...
a ked sa to mne teda podarilo, tak aj vam sa to podari...tema zacina plnit svoj ucel? 😉 😝 😀

evulik6
15. apr 2009

ano patka, treba sa tesit ale len tak trosku, aj ked ta radost je teraz urcite obrovska...tema urcite plni svoj ucel...neboj sa... zajtra alebo pozajtra testni este raz hned rano ked sa zobudis, uvidis ze bude ciarocka silnejsia... a tesim sa na foto...chodim smirovat aj do grafov tak som citala ze si das foto do albumu... super

pata31
autor
15. apr 2009

hej, dam, len mm musi doniest...musim porozmyslat, ako mu to poviem...ty si ako svojmu povedala? si cakala az na dr?

evulik6
15. apr 2009

patka a nemas tam DM drogeriu? tam maju dobry pepino test... kup ten ak mozes....

michalag
15. apr 2009

evulik, ja som tiez skusala dnes, ale biely ako jarny sneh ☹ ☹ 😠

evulik6
15. apr 2009

no naposledy som odfotila mobilom test a poslala ako mms 😀

evulik6
15. apr 2009

miska u teba moze byt este skoro 😉

michalag
15. apr 2009

ale nejako tomu neverim 🤐

evulik6
15. apr 2009

ale tak ked prisiel domov...napisala som pod fotku ahoj ocinko a poslala... chcela som vidiet jeho reakciu ked sa na to pozrie... a podarilo sa... bol happy ale skoda ze len tak kratko 😖

pata31
autor
15. apr 2009

my tu nemame DMko...ja tu v takej dzure zijem 😝 😀

michalag
15. apr 2009

a mate tam aspon viac lekarni, ked zijes v dzure 😝 😀 😀 😀

evulik6
15. apr 2009

aha... a tesco? tam je jeden tiez dobry... u nas je tam medzi vitaminmi... nejaky HCG teho test..neviem ako sa vola... alebo si kup mamatest v inej lekarni alebo co...

no idem ja off..trosku sa vyvetrat...papik zatial a drzkaj sa

pata31
autor
15. apr 2009

ani Tesco tu nie je 😀
ale pojdem do inej lekarne, tie tu mame jak maku 😀

michalag
15. apr 2009

pata, dufam ze si sa neurazila 😅 😝 , ak ano tak prepac 😉 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

neee...sak to tu je ozaj dzura 😀 v Poprade maju vsetky tieto obchody, a my nic 😒 len cinania 🙄

michalag
15. apr 2009

pata aj my tak, hoci Kaufland a Hypernova tu je, ale.... no lekarni tu mame jak maku 😀

pata31
autor
15. apr 2009

my tiez mame Kaufland, Hypernovu, Lidl, Coop, teraz stavaju Billu...keby radsej to Tesco postavili...

andiekens
15. apr 2009

ahojte babyy !! gratulujem patiii !! 😅 je to uzasnee 😅
ja som dnes musela dojst domov, lebo mi tak zle bolo nejak. najprv podbrusko a potom zaludok. mam taky pocit, ze moje telo preziva hormonalnu burku.. 😖

kleopatris
15. apr 2009

dobre rano dievcata 🙂 hned taka super sprava 😀 patka gratulujem, ale tiez len potichucky aby sme to nezkrikli 😉 super, tesim sa velmi s tebou 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

dakujem, baby 🙂 😵 😵
Andiekens a s tebou to vlastne ako vyzera? Cakas mrchu?
Kleo, dlho si tu nebola...vela prace?

minix
15. apr 2009

Ahojte, tak som tu po dllllllhej veľkonočnej pauze. 🙂
Takže pata, je to realitka? 🙂

Ja mam dnes poslednu tabletku a potom uz nic....jupiiiiiiii

kleopatris
15. apr 2009

no kolegyna mala dovolenku tak bolo toho vela 😒 , ale teraz uz mam casuuuuu 🙂
joj, ale je to super patka, konecne prva hviezdicka vysla na nasom snazilkovom nebicku 😉 a ten nazov temy si potvrdila na 100 percent 🙂
inak dufam, ze nas teraz neopustis, kedze uz asi nie si snazilka, ale tehulka 😀

pata31
autor
15. apr 2009

Kleo, urcite vas neopustim 😝 ma tu budete trpiet 😀 a hej, konecne sa potvrdil nazov temy... 😵
ale stale to mu nemozem uverit...pojdem za chvilu do mesta kupit dalsi test, ze rano testnem znova...a potom to poviem mm 😝

andiekens
15. apr 2009

pati, tak ja dnes uz cakam 15. den a mrcha nikde. gyndoska mi brala krv na hormony, lebo o nic ine (pozit or negat) sa nevedela opriet. dnes poobede mi ma volat, ze ako dopadli hormony aj hcg.
co sa mi nestavalo je, ze ma boli podbrusko, co predtym takto nikdy nezvyklo..tak snad nebude nejake mimomaternicove..co by nemusel potvrdit test..

kleopatris
15. apr 2009

andiekens urcite nebude mimomaternicove, ak bude nejake tak urcite pekne tam kde ma byt 🙂 tak nas informuj hned ako budes mat vysledky 🙂

ja musim zajtra volat mojmu gynekologovi kvoli vysledkom, dufam, ze uz budu hotove a ze tam nebude ziadny HPV ☹ normalne sa bojinkam mu tam volat 😒

michalag
15. apr 2009

andiekens, a kedy ti ma Dr. asi volat?

andiekens
15. apr 2009

tak riadne asi nebude, kedze mi v nedelu vysli dva testy negat.. ☹ aj ked moj drahy oba spochybnil, zlaty 😅
ved to, ze uz cakaam a cakaam..povedala len, ze poobede 😒 jej sukromny nazor bol, ze to bude asi negat., nechala mi stipku nadeje 😅

kleopatris
15. apr 2009

ale zase vzdy lepsie negativne ako mimomaternicove, to by ti museli babatko zobrat a to nechceme ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre