Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
17. apr 2009

no tak to som zvedava, od vikendu budem mat ten svoj grafik. Moj prvy... 🙂)
v ustach mi to ani nepripada relevantne, ze by to malo byt, tak budem merat dole. Ale musim si na to asi kupit samostatny teplomer, lebo doma mame iba chripkovy, ktory ide pod pazuchu, do ust a kadetade. 🙂 dnes si asi rovno kupim, bude sranda.

Normalne sa na to tesim. 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

aj ja som si kupila digi teplomer pred mesiacom 🙂

andiekens
17. apr 2009

ahooj minix 🙂 vitaj, my si tu tak vsetci navzajom drzime palceky !! 🙂
minix, digi je super 😉 ortutove uz maju stop podla EU.
pati a ty si nezaznamenala ziadne spinenie ??

kleopatris
17. apr 2009

ahoj minix, aj my sa s tebou priatelime, neboj 😉

ja som merala len jeden cyklus, lebo som chcela vediet, kedy mi pride po antine mrcha a merala som v ustach a sedelo mi to aj tak. Ja som mala take stastie (klop klop klop), ze mi mrcha ostala pravidelna aj po tabletkach, cyklus sa predlzil na 32 dni, ale je pravidelny. Tak dufam, ze aj ostane. Ja vam neviem, mne to meranie dole pride trosku trapne, keby sa to dalo na wcku tak okej, ale doma pod perinou vedla manzela 😅

pata31
autor
17. apr 2009

Andiekens, nie, ziadne spinenie nastastie 😕 😅

moni1412
17. apr 2009

🙂 pataaaaaa gratulka 😵 dlhsie tu nie som a ake novinky. no a ten termin porodu 😵 supis 🙂 drzim palceky 😉

pata31
autor
17. apr 2009

Moni, diik 😵 😵 😵

minix
17. apr 2009

pati, dufam, ze budem mat stastie ako ty, ze si kupim teplomer a o mesiac bude. 🙂 teba doktor neodradzal od toho, ze si dat vacsiu prestavku v snazeni sa po vysadeni HAK?

kleo - prave nad tym rozmyslam, ako to budem robit to meranie, aby to nebolo trapne. 🙂 hadam to, ze odbehnem na wecko sa nerata. 🙂

pati, termin porodu si si vypocitala orientacne sama? 🙂

moni1412
17. apr 2009

minix teplotu je najlepsie merat hned rano v posteli, v klude. tak vyzen manzela z postele, odmeraj a moze prist naspät 😀 ja som merala v pohode, pri nom. inak a najnovsie meriam v ustach, malo by to byt skoro to iste 😉

kleopatris
17. apr 2009

ja neviem moj manzel by urcite robil blbe vtipy na moju adresu, jak ho poznam 🙄

pata31
autor
17. apr 2009

Minix, to mi samo vypocitalo...som si zadala posledny den mrchy a tak mi to vypocitalo 😉
inac tu teplotu si ozaj musis merat hned po zobudeni, ani na wc nesmies ist...ale sak s digi to je raz-dva...do pol minuty to mas...akurat ze ten moj digi dost pipi, tak to stale zakryvam, aby som mm nezobudila 😝 😀

andiekens
17. apr 2009

aj ten moj a to pritom tomu rozumie viac ako ja 😀 potvora potvorska 😝 😅

minix
17. apr 2009

moni, a kleo, manzela este nemam, svadbu by sme zbuchali, ked by sme boli tehotni, sak sme sa iba v januari zasnubili a to sme spolu 7 rokov. 🙂))

vy ste sa vsetky vydavali netehotky?

no neviem este, hanba ma bude brzdit s tym meranim. a este ked to budem tajit a ono to zapipa. 😝

kleopatris
17. apr 2009

ja som sa vydavala neteho, ja som si to chcela uzit so vsetkym a nie davat si pozor aby som pri dvihani na stolicke nepadla alebo davat pozor kolko toho vypijem...mne by bolo zase toto luto, aj ked je krasne vydavat sa ako tehula, ale je u toho aj vela obmedzeni 😒

minix
17. apr 2009

kleo, pre mna je momentalne priorita tehu, ci to bude so svadbou alebo bez, na tom mi az tak nezalezi. 🙂)
sak vam dam vcas vediet. 🙂)

obmedzenia sa daju prekonat. 🙂

andiekens
17. apr 2009

my sme tiez zatial zasnubeny. ak sa nam nepodari otehotniet do 2 mesiacov, tak potom musime skoncit. inak by som totiz nezvladla skolu.. a od toho sa bude odvyjat aj svadba, ak sa podari, tak sa zbucha, ak nie, tak sa vystroji buduci rok v lete 😅
a to meranie nemozes brat ako handbu 😀 😝

evulik6
17. apr 2009

ahojte... tak uz som tu...

minix vitam ta medzi nami, dufam ze sa ti tu s nami bude pacit a ze sa ti podari rychlo otehotniet... aj nam ostatnym... patka po kontrole nas musis poprskat tehu virusmi....

inak patka super, tesim sa ze mas taku peknu dialnicu...drzim palce nech ste stale ok... ja sa modlim uz teraz aby mi to buduce teho konecne vyslo

evulik6
17. apr 2009

barchee tak to je jasne... to bude tymi stresmi zo svadby... drzim palce nech sa vam podari a nech sa dobre zabavite...je to nadhera... a gratulujem buduca mlada pani.... 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

Evulik, to vies, ze poprskam...alebo poslem postou 😉 😝 😀 😀

supi
17. apr 2009

Kleo, mala som zle vysledky z kultivacnych testov tak preto tie antibio. cipky. A to preco mi Dr. povedal ze nebudem mat skoro ovu, to neviem. Predtym nez som zacala brat Hak som mala kramy tak 3 x do roka, tak to asi z toho vyvodil. Ale premyslam o zmene Dr. Aj ja by som si svadbu este raz zopakla, co raz, kludne kazdu sobotu😀

minix
17. apr 2009

andi, to je smutne, ze musis skoncit. :(( aku skolu robis?

ja som presne za to, ak sa podari mimco, tak svadbu zbuchame co najskor, nech sa mimco narodi do celej rodiny.
akurat ma stve to, ze priatel nema istu robotku teraz a bojim sa, aby nam to neovplyvnilo nase snazenie. :(((

babyyyyyyy, uz mam teplomer! 🙂

tesim sa, ze vas vsetky spoznavam, dufam, ze tu s vami budem aj nebudem dlho! 🙂

barchee
17. apr 2009

akurát som si dokončila svadobné nechtíky 😀 patka, no jedna nádhera ten tvoj testík 😀 dnes už vcelku stresujem , stále telefonujem, ešte treba dokúpiť nejaké veci a večer ma asi trcne už 😅 poobede si idem pre šatky, sa teším 😵

minix
17. apr 2009

barchee, kde mas tu svadbicku?
potom mi das nejake tipy, ako na to...kolko preparacii uz mas za seboU? odkedy to chystate?

evulik6
17. apr 2009

joooj barche... aj ja by som brala svadbu...parada...

minix, super ze mas teplomer...tak ides merat? ja tento cyklus nebudem.... uz som to zavesila na klinec...

moni1412
17. apr 2009

minix ja tiez som bola nevesta-netehulka. a az rok po svadbe sme sa do babútka pustili. keby bolo na mne, bolo by to ale uuuuuplne inak 😀

pata31
autor
17. apr 2009

baby, trapi ma momentalne jedna vec, a to ze som neschudla pred tehu, praveze som sa nejako rozozrala a este som pribrala 😒 joj...ja budem tehulka slonica 😖 😅

moni1412
17. apr 2009

ozaj, som sa zaprisahavala ze zacnem merat od najblizsieho cyklu...ci som nezabudla?! 😖 mi vyse tyzdna meskala ms, uz som robila testy ze ci nahodou aj ked mozne to velmi nebolo. no a ked prisla, tak taka ze som ledva prezila tie prve dni...... dnes je 4., tak snad zajtra zacnem ak nezabudnem 😅

minix
17. apr 2009

idem merat, ale az asi cca streda, lebo v sobotu/nedelu zacinam mrchovat. 🙂 Potom Vas budem asi denne ziadat o radu, a dovtedy sa musim naucit robit aj s FF.

evulik - ako dlho uz merias?

pati - budes pekna, skoro kazda tehula je pekna...🙂 ja som momentalne s vahou ok, ale tiez budem netrpezlivo cakat, co to so mnou urobi, ak sa to podari. 😎

moni, zacni, nech mam inspiraciu. 🙂

kleopatris
17. apr 2009

joj pati s vahou by som sa netrapila, hlavne nech ste zdrave, kila zhodis potom 😉 ja by som teda brala troska ´viac kil, v urcitych partiach hlavne 😀

andiekens
17. apr 2009

ja sa naopak tesim, ze pocas tehu priberieeeem 🙂 😅 lebo inak som dost chudulinka 😨
studujem medinu 4.roc.. 🙄 a niekto sa ma pytal, ze ci uz viem, co chcem.. takze odpoved je neviem 😅 ono sa to stale meni.. jak pocasie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre