Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
17. apr 2009

Kleo, ja ti tie kilecka poslem, bo ja ich mam ozaj dost 😉 😅
viete a to som za to otehu teraz, lebo som si povedala, ze ked nebudem tehu tento mesiac, tak idem tvrdo chudnut a aj merat som chcela prestat...a bum..ziadne chudnutie nebude 😀 dam vam fotku do albumu...ja uz teraz mam brucho jak v stvrtom mesiaci 😅 ale hadam to babatko nebude vadit, aspon tam bude mat teplucko 😝 😀

kleopatris
17. apr 2009

a nielen to, ale aj makucko 🙂, ja sa furt smejem, ze moje chudatko, ked ho budem kojit bude mat riadne otlacenu tvaricku kym dopije, sama modrina od mojich kosti 😀

pata31
autor
17. apr 2009

trosku vam zavidim, ze ste chude, lebo mne sa proste nedari nikdy tak schudnut, aby som bola chuda...no mam to uz od mala, co narobim...takze teraz budem zase len priberat...

minix
17. apr 2009

baby, vyserkajte sa na vahu, vidis, pati, dietatku je dobre, aj ked si mama mysli, ze ma kila navyse. Mozno je mu este aj lepsie, ako keby bola kostihrk. Ja som schudla radikalne minuly rok, ked som dala dole 8 kil, isla som z 70 na 62, teraz mam tak 62 a to drzim, je to celkom ok. A ani sa neobmedzujem, bolo ma treba iba nastartovat. 🙂)

daaaaaj fotku do albumu.

nasi chlapi nas maju radi aj s kileckami. 🙂 musim si zalozit nejaky album, ked budem mat s cim. 🙂)))

pata31
autor
17. apr 2009

dala som fotecku..ja som pred svadbou schudla tiez asi 8 kg, ale od svadby to mam nazad, hlavne za posledne mesiace... 😒

minix
17. apr 2009

pati, mas krasne kvietky asi v spalni na stene. 🙂)
vobec nevyzeras na 4.mesiac, ty trdlo. 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

tie kvietocky som si robila sama, diik 😵
tak potom na treti 😀

minix
17. apr 2009

kvietky su fakt cool.
ani nie, ved nemas ani brusko.. 🙂

Baby, vy pracujete, ci doma ste?

pata31
autor
17. apr 2009

ja pracujem 😀 ale niekedy nemam ozaj co robit, kedze cakam na zakaznikov...takze tu cucim cely den 😝
a ty co robis?

pata31
autor
17. apr 2009

ale brucho - pneumatika tam je 😀 no ale kaslem na to teda...dufam, ze ked bude babo vacsie, tak ze budem mat pekne gulate brusko...na to sa tesiiim! 😵

minix
17. apr 2009

ja sedim zas v kancelarii, a nemusim cakat na zakaznikov. 🙂 klasicka kancelarcina. Nuda. 🙂

aj ja chcem mat pekne gulate bruso a nie spicate ani hranate.

Idem sa pokukat tym FF, aby som nebola ako teliatko pri merani teploty.Pripadne sa budem zasa pytat.

pata31
autor
17. apr 2009

tak pokukaj a kludne sa pytaj...

pata31
autor
17. apr 2009

baby, no kde ste vsetky??? uz mate vikend??? 😕

moni1412
17. apr 2009

pata ja tu strasim 😅

pata31
autor
17. apr 2009

ja sa momentalne nudim, uz by som chcela byt doma 😔 ale este do piatej tu musim byt...
a ako Denisko? Pocuva? 🙂

moni1412
17. apr 2009

ty si este v praci? fuuha 😕 a kedy sa chystas k dr.?
Denisko je dnes poklad, hral sa sam v postielke, len si ponozky stale dava dole a podava mi ich aby som mu ich dala 😀 momentalne haja, tak trochu relaxujem a cakam nasich, maju prist pozriet 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

hej, hej, este v praci..ja robim od devietej, ale za to poobede takto dlhsie...k dr pojdem v pondelok...tak som zvedava, co povie....
jej, ten musi byt teda zlatucky 😵 a uz chodi? za chvilku budete oslavovat rocik 😵

minix
17. apr 2009

aj ja som este tu, ale dosla mi nejaka robota, tak to robim skorej, ako pojdem domov s cistym svedomim a novym teplomerom. 🙂)

moni1412
17. apr 2009

pata hmm, ale zasa rano si mozes pospinat dlhsie 😉
chodi, chodi, zatial za rucicky, ale pusta sa uz aj sam, len este pada. tak krocik zvladne sam. ale odvaha mu nechyba 😀 ved sme uz mali aj par urazov 😖 no, presne o tyzden bude mat rocik 😵

minix 😀 nech teplomer dobre posluzi 😵

pata31
autor
17. apr 2009

Minix a ty si odkial? ..a ty mas teda radost z toho teplomera 😀 ale aj ja som mala, ked som si kupila, bo je to jednoznacne lepsie ako s ortutovym 😉

minix
17. apr 2009

moni a ty ako dlho pracuiješ na ďalšom?

moni1412
17. apr 2009

pata ortutove sa uz na Slovensku ani nemaju predavat 😉
kde zmizla desmodka? ci len dnes ju tu nevidiet?

kleopatris
17. apr 2009

aj ja pracujem v kancelarii a nemam tuto pracu rada, je to veeelka nuda....sak vidite, ze som tu pecena, varena, takze sa moc nezodrem 😀
inak aj ja chcem gulate brusko, ale ktovie ci budem mat, sak ja som jak kostricka 😒
ja uz ale idem dneska skorej domkov, lebo ideme k nasim na slovensko, tak sa uz tesim 😝 tak vam len zazelam pekny zbytok piatka a este krajsi vikendik a v nedelu sa na vas pridem opat pozriet 😉

moni1412
17. apr 2009

minix my este nepracujeme, ale blizi sa to 🙂 😀 11.maja ideme na vec 😅 😵 snz tam mam, lebo uz aj priprava je pdla mna snazilkovanie 😀 ako branie kys.listovej a podobne veci 🙂

moni1412
17. apr 2009

kleo aj tebe krasny vikendik. a kde si ked idete na SR?

aj ja uz pomaly idem, papa zatial. 🙂

kleopatris
17. apr 2009

v rakusko som zatial 🙂 ale na buduci rok chceme byt uz v nemecku 🙂

moni1412
17. apr 2009

fiha, sa vzdalujete 😀 na SR sa vam nepaci?

pata31
autor
17. apr 2009

my mame doma ortutove uz dlho...sak pred tym sa len take predavali...ale je to super, ze to zakazali...

minix
17. apr 2009

ja som z BA, takze daleko od Vas. 🙂
ortutovy teplomer je na prd, tam mi vadi, ze neviem, kedy je hotovy.

listovku som uz zacala brat aj ja. Tak uvidime.
Byvate tu aj cez vikend?

pata31
autor
17. apr 2009

tak pekny vikend vam prajem, ked uz idete... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre