Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
17. apr 2009

manzel je nemec, sme byvali povodne v nemecku, ale ja som chcela byt blizsie k nasim, tak sme sli do rakuska, ale nelubi sa nam tu ☹ tak zase nemecko 😀 jak blazni stahovavi 😀

pata31
autor
17. apr 2009

Minix, jasne, aj cez vikend tu nakukame 😉 sak sme zavislacky uz nejake!!! 😝 😀 😀

minix
17. apr 2009

kleo, aspon zazijes aj inu kulturu. 🙂)

tak dobre, budem tu aj ja cez vikend, lebo zacnem zajtra vyplnovat svoj prvy FF graf. 🙂 a budem potrebovat help.

minix
17. apr 2009

pata, ty este robis? 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

hej, este robim...do piatej..aj ty?

andiekens
17. apr 2009

ahojteee 🙂
babenky, tak ja som vam nakoniec dostala mrchu a takeee bolesti, ze ma musel moj chlap napichat analginom..a to sme dnes chceli ist na spolocnu veceru,.. 😒 ja som to nejak tusila, ze pride mrcha, takze uz som az tak strasne sklamana nie som 😅 aspon viem, ze som zdravaaa 😎 to cele tento mesiac vzniklo vdaka nahode 😅 ale baaabo, velmi chcemeee, takze rozmyslam, ze si mozno aj ja pojdem kupit ten digi teplomer 😀
pati, si kocka, netaraj !! 😵 keby si videla mna, tak si povies, ze 15. rocna anorekticka 😀 😅 😵

minix
17. apr 2009

andi, ty si nedas fotku? ked uz aj ja som si dala a to je co povedat, lebo ja som desne nefotogenicka. 🙂

evulik6
17. apr 2009

patka to co citam....vyserkaj sa ty na vahu... poviem ti jedno ...chudnut pred teho sa aj tak neoplati...a nie je to ani dobre...uz len kvoli babatku... ked porodis, schudnes...neboj sa...ani nebudes vediet ako... ja sama neviem ako som schudla...ked som otehotnela tak som mala 52....prve mesiace som schudla 5 kilov... potom som sa dostala na povodnu vahu a na konci som mala 64 kg... mesiac po porode som vazila 45 kg... strasne som schudla... vies zhon okolo maleho, nocne vstavanie, kojenie, prechadzky takmer celodenne...len som chodila domov navarit, najest sa a zase sme boli vonku... fakt to schudnes rychlo...kasli na celu vahu... hlavne nech ste v poriadku...mne by bolo jedno keby som pribrala aj 20 kilov...aj ked je lepsie nepribrat pocas tehu vela.... lahsie sa rodi potom ...

minix,...ja som merala tri mesiace...prvy bol taky cvicny, takze len dva poriadne... ale vzdy to vyzeralo ze som mozno aj tehu, az v den mrchy mi klesla teplota a vzdy v den mrchy som mala 36,7.... mne sa to asi velmi neoplati ani merat, bo maly neprespi celu noc 😢 tak ja som v noci hore aj trikrat niekedy a to ovplyvnuje teplotu...takze som si povedala ze tento mesiac nebudem merat...ale stale ma to laka...strasne... fakt... neviem ci vydrzim... 😒

andiekens...tak aspon ze dosla a nemusis na nu dlhsie cakat... idete vsetky merat? sakra, ja to asi nevydrzim a zacnem tiez...ale muz ma uz asi kopne do zadku...bo som povedala ze na to kaslem ☹

michalag
17. apr 2009

evulik, ja som si povedala uz minuly cyklus ze ten dalsi nebudem a merala som...... a teraz zase hovori ze dalsi co teraz pride nebude, ale ako sa poznam zase to porusim 😅 😝 😀

patka, presne ako pise evulik kasli na vahu 😉 , mimi je pre teba urcite dolezitejsie ako nejaka vaha. Ja som pred porodom vazila 47kg to som sportovala 3 roky 2x do tyzdna + som chodila s nimi cvicit aj von, ked sa dalo (isla som na jeden sport) a ked mas dobrych trenerov (teraz je jeden z nich moj priatel a tatino nasho maleho🙂 😉 ) tak ta to dost motivuje......a teraz vazim 60 😅 🤐 🤐 🤐 , ale pokial sa pacim drahemu, tak ma to az tak netrapi, aj ked obcas na mna pride depka (hlavne v lete), ale nejako neviem tych 13 kg dat dole a na diety nie som, mne to nikdy neslo vydrzat 😝 ... ale v kutiku urcite tuzim po tej mojej povodnej vahe 😝 😉

evulik6
18. apr 2009

ahojte ....zelam dobre ranko....dnes tu asi vela babeniek nebude co? no nevadi... tak vam vsetkym zelam krasny vikend, oddychnite si....

barchee dnes svadbudje co? 😀 ma pekne pocasie, aspon zatial... drzim palce

ajojte...idem trosku poupratovat a varit a von s malym ak stihnem kym pride mm z prace... 🙂

minix
18. apr 2009

miška, tvoja pôvodná váha je 47, alebo zle rátam? 🙂

evulik6
18. apr 2009

ahoj minix...ako sa mame?

michalag
18. apr 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 , ja len na chvilku lebo za chvilku sa ideme chystat na oslavu, ale poobede sem urcite pridem

mimix, ano kedysi som mala 47kg, ale na moju vysku to nebolo malo (155cm)
barchee, zeleme ti aby vam vydrzalo krasne pocko a aby svadba dopadla podla vasich snov 😵 😵 😵

michalag
18. apr 2009

a takto dnes 😅,
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38 ........ no nejako mi tie teploty skacu 😠 😒 ☹

evulik6
18. apr 2009

ahoj miska... nooo vyzera ten graf zvlastne, ale este stale nie je nic stratene, aj zajtra moze stupnut...a ako sa citis? nejake priznaky? mrchy alebo teho? inak ja som poslednu mrchu ani nevedela ze prisla, vobec ma ani brucho nebolelo ani prsia, nic...takze blba otazka asi nooo....ale kazdopadne drzim palce nech zajtra stupne a drzi sa... ja prave zacinam novy cyklus po mrche... a dnes som vydrzala a nemerala 😉

michalag
18. apr 2009

no dnes som merala o 45 minut skor tak to je mozno aj tym, ale uvidime zajtra a v pondelok ake budu 😅

evulik6
18. apr 2009

jaaaaj, no tak to ano.... tak zajtra isto bude teplota vyssia....a je tam malilinky rozdiel...tak si myslim ze keby merias normalne tak by si mala ako vcera... to je super miska....drzim palce, velmi... 😵

michalag
18. apr 2009

evulik, ja tomu neverim ze to vyslo 😅 ☹ nic mi nie je, citim sa tak ako vzdy pred mrchou 😒

evulik6
18. apr 2009

noooo ved to je normalne miska...ja som sa tak citila vzdy pred teho... nic mi nebolo...chvilkami ma brusko pobolievalo ako keby uz mala prist a potom zase niiiiiic....a takto to slo kazdy den... asi tyzden... no a neprisla...na treti den som testla a boli tam riadne dialnice.....ale vies, nadej umiera posledna, nie? tak drzim drzim palce....uvidime zajtra...ved ked nie tak sa budeme snazit dalej spolu....ja mam taky pocit ze si tu pobudenem este...ale nevadi...uz kaslem na to...nebudem sa stresovat kvoli tomu, ked to ma prist pride to... necham sa prekvapit....o to je to potom krajsie 🙂

evulik6
18. apr 2009

inak ja som sa dnes zobudila a pupaky na ksichte...no hruza, ale asi z cokolady... v poslednych dnoch mi strasne chuti sladke....a mam take chute ako pred kramami...raz slane, raz sladke...vcera som sa dokonca pristihla pri tom ze mam chut na uhorky... hrozne nieco.... a dostala som chut na rybu, tak som kupila file a idem robit...s kasickou..mnaaaaaaaaam, uz mi tecu slinky 😀

michalag
18. apr 2009

evulik, ved jasne, ale na druhej strasne aspon by sme mali kludnejsie Vianoce. A aj druhe som chcela mat v marci, aprili, maji tak mozno teraz to este nebude a just to vyjde akurat tak...... ono treba verit ze to vyjde a podari sa 🙂 😉

evulik6
18. apr 2009

nooo ved jasne treba, urcite to vyjde niekedy... a ja si pockam...ked sa to nepodari teraz tak hadam cez leto ... a to bude dobre, aspon si budem moct vychutnat leto..ja ho zboznujem...

pata31
autor
18. apr 2009

ahojte 🙂 tak ok, kaslem na tu vahu, aj tak s tym nic nespravim 😝
Miska...vyzera to stale dobreeeee!!!takze drzim palceky....ianc aj ja som mala len pocit, ze dostanem mrchu, som si bola ista, ale teplota neklesla 😉
joj, baby, drzim vam palceky, aby som tu uz coskoro nebola sama tehulka!!! teda dufam, ze mame vsetko ok a som ozajstna tehulka 😝
ideme dnes robit na zahradu...tak ja budem asi len tak ocumovat na mm 😀 bo stale ma popichuje v podbrusku na pravej strane...sa embryjko roztahuje 😉

michalag
18. apr 2009

zajtra alebo v pondelok vyskusam testik ak teplota neklesne pod 37, tak potom vam dam vediet 😉

michalag
18. apr 2009

Musim uz ist obliekat maleho a ist na bus tak s azatial majte
pa pa 😉 🙂

evulik6
18. apr 2009

patka to pichanie je normalne ale v tychto prvych mesiacoch si davaj pozor...nenatahuj sa, neprecerpavaj a podobne... ja som to v decembri prehnala a vidis ako to dopadlo... este som aj narodky oslavovala a to som uz bola teho, len som o tom nevedela,a j kamoskine, ta mala predomnou... ach... neviem sa zbavit pocitu viny... 😔
ale verim ze u teba to bude ok... len vela oddychuj a pekne papkaj... pozor na niektore potraviny 😉

evulik6
18. apr 2009

ok miska...drzim palce... a budem cakat dobre spravicky... papa

pata31
autor
18. apr 2009

Evulik, podla mna co malo byt, bolo, tak sa neobvinuj 😕 urcite to nebola tvoja chyba, ved kolko alkoholiciek pije pocas celeho tehu a donosia...inac aj ja som oslavovala pred velkou nocou a som nevedela, ze som tehu...

a ktore potraviny by som nemala? sice som uz nieco citala, ze plesnive syry, tekute syry a jedla z konzervy by som nemala...este nieco take dolezite? rano som jedla parky, to som asi tiez nemala 😅 ja tieto dni nemam na nic chut a pri tom som hladna...neviem, co jest...

pata31
autor
18. apr 2009

Miska, tak zajtra tu netrpezlivo na teba cakame 😉

michalag
18. apr 2009

tak som tu opat, drahy ma zrusil ze nam staci ist za hodinu a pol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre