Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
23. apr 2009

miška, u teba prší? tu bolo tak pod mrakom, ale vyliezlo slniečko a je už dobre. 🙂)

barchee, wow, aká akčnosť. 🙂

pati, aspoň ti tie kritické časy na začiatku rýchlejšie ubehnú a budeš v tom istejšom období. Už o tom vie celá rodina?

baby, myslíte, že za 4 mesiace zbúcham svadbu? 😖

pata31
autor
23. apr 2009

Minix, určite stihneš, hlavne treba miestnosť zarezevovať, potom šaty kuknúť, prestene a koláče objednať, prípadne aj nejakú hudbu čo najskôr...ale dá sa to v poho! 😵

aj u nás bola riadna búrka!! 😕

no a ešte nevie celá rodina, zatiaľ len segra a naši...ostatným až neskôr...

barchee
23. apr 2009

minix - zbúchaš 😉

minix
23. apr 2009

no dobre, najskôr asi tú miestnosť, a jedlo a hudbu, šak šaty by som riešila, až keď by som vedela, či sa nám podarí. 🙂))

ďakujem Vám za podporu. 😉

my by sme s priateľom asi radi tento víkend oznámili obom rodičom, že bude svadba, lebo o termíne zatiaľ okrem môjho brata nevie nikto. 😝

pata31
autor
23. apr 2009

Minix, super, drzim palce, nech to nedopadne tak, ako ked ja som oznamovala nasim, ze som tehu 😅 😀

barchee
23. apr 2009

minix: odkiaľ z Bratislavy si? Ja som z Ružinova-Ostredky 😉
paťka: dobrý termín ti vyšiel - vianočný darček 😀 Nejaké foto už máme, ale profi foto budú asi budúci týždeň 😵

michalag
23. apr 2009

Ahojte, kto tu?
minix, rano bolo slniecko a poobede zacalo prsat potom svietilo slnko potom prsalo a teraz je este stale zamracene akoby chcelo este prsat, tak hadam sa to do rana vyprsi 😅 😉

evulik6
23. apr 2009

ahojte...ste toho popisali.... miska tak maly mal soky co??, no to si viem predstavit..aj moj uz take nieco zazil... u nas dnes vobec neprsalo, iba bolo zamracene ale dazd nikde...no som zvedava co zajtra...

minix
23. apr 2009

pati, to dufam, ze to tak nedopadne, aj ked si myslim, ze nasi z toho budu mat mierny dost velky stres. 😀 asi ako kazdi rodicia s prvym dietatom. 😲

barchee - z petrzalky....ale chodila som na tomasikovu na gympel - niekedy mozeme dat aj spicha. 🙂 aspon ma nakazis viruskom tehulovym 😉 a tesime sa na fotecky...🙂

evulik6
24. apr 2009

dobre ranko dievcata....

ako ste sa vyspinkali? ja celkom ok... merala som si teplotu...uz styri dni si meriam a moje teploty su vysoke, ako poovulacne...takze moja ovu uz asi prebehla... 😉

januliatko1985
24. apr 2009

Bre rankooo:aj ked tu este nikto nie je 🙂 no ste toho zase popisali vcera.
noo,ja nic nove,...zatial 😒
minix,tu svadbu stihnes v pohode,my sme zacali chystat asi tak 8mesiacov pred a aj tak vacsinu veci upresnujeme az teraz takze nemaj strach...ale tes sa z toho,ja si to uzivam,ale su aj trosku stresy,ze ci vsetko mame a tak,sak o 2 tyzdne uz budeme svoji....juuuj jak sa tesiiim 😀 🙂 😎

januliatko1985
24. apr 2009

ahoj ,evulik.....spinkali sme dobre,len skoda,ze som musela tak skoro vstavat,mam dost roboky pred tym nez pojdem do prace,mm si zmyslel ze chce nieco dobre na obed,tak nieco musim vymysliet,ale predtym este skocit do obchodu,poupratovat a este zehlit na zajtrajsiu svadbu ideme kamosovi,takze na taku generalku pred nasou...jaaaj tesim sa na kolaciky 😀

evulik6
24. apr 2009

januliatko...to je super s tymi svadbami... aj ja by som na nejaku isla uz...ja dnes nevarim, moj sa rozhodol, ze bude jest take dietne veci, a my s dadkom mame este cestovinovy salat zo vcera...ale rozmyslam ze nejaku polievku asi spichnem... a tiez musim zehlit...a nechce sa mi...

barchee
24. apr 2009

dobré ránko dámy 😀 úplne naprd sa mi spí...prsia ma bolia šialene... 😅 okrem toho mám trocha nádchu, ale robím si repíkový čajík, tak snáď skoro zmizne...nech bublinka spokojne rastie...budúci týždeň sa chcem objednať gyndovi...tak dúfam uvidíme ten náš zázrak 😵 zajtra sráno si idem spraviť ten kontrolný testík - snáď bude dialnica 😀 potom to sem hodím 😉
januliatko: ja mám týždeň od svadby...strašne to letí 😉 držm vám palce, je to fakt náročný deň ale nádherný samozrejme 😀

michalag
24. apr 2009

Dobre ranko babenky 🙂 🙂 🙂 ,

evulik6
24. apr 2009

ahojte...

barche a repik sa moze pocas teho? uz som to zabudla 😀

ahoj miska... ako sa mate so samkom?

andiekens
24. apr 2009

minx, ja vobec nestihaam a rano na to staale zabudam.. 😖 🙄 momentalne nestiham riesit nic ine len skoluuu 😒 dobre, ze sme sa rozhodli pockat.. 🙂

michalag
24. apr 2009

evulik, dobre 🙂 , za chvilku idem so Samim ku starkej a ja sa vratim naobed domov a vecer zase pre neho, ale aspon si upracem 🙂 😉
Dnes som si skusala teplotu a bola 36,6 😉

minix
24. apr 2009

januliatko - potom napis, aka bola svadba a posli fotecky, nech mame o tebe predstavu a ja inspiraciu. 🙂)

barchee, pokial su tieto priznaky o tom, ze si tehotna, tak sa z nich tes. 🙂)) tesime sa na ten testik zajtra, mala by si mat uz pekne silny. 🙂) ty si sa riadila nejak teplotami, alebo ste to nechali na nahodu?

andi, nie je nad to, mat pekne klud. 🙂) tak porob skolu a ked budete mat klidek, tak aj sa mozno skorej zadari.

ja som si dnes merala a nemam pokazeny teplomer, mam o 0,2 viac ako obvykle. Ale som iba siedmy den, takze graf je este o nicom.

poradte baby, ked mi ovulacia vychadza cca na piatok, sobotu, kedy mam sexovat? 😝

michalag
24. apr 2009

minix, my zaciname vzdy keksikovat den pred ovu - pre istotu 😉

michalag
24. apr 2009

ale ja sa riadim teplotami 🙂 😉

minix
24. apr 2009

ok, den pred ovu, potom aj v den ovu a potom aj po ovu? 🙂 alebo tam je to uz zbytocne?

minix
24. apr 2009

budem sa pytat ako analfabet - pred ovu mi teplota klesne a vtedy je dobre skusit?

januliatko1985
24. apr 2009

minix,hodim sem fotky hned ako to bude mozne.
bola som teraz v obchode,no fuuj aka je zimka vonku dufam,ze sa otepli...idem sa pustit do varenia a upratovania......jooj ale mi nechce 😒 zatial sa majte.poobede som s5

barchee
24. apr 2009

minix: ja som sledovala výtok - už 2 roky - takže som cca presne vedela, kedy mám ovuláciu 😉 ak máš ovulku piatok-sobotu tak sexujte vtedy 😀 ale kľudne aj vo štvrtok - prostredie už je priaznivé pre prežitie spermičiek a oni vydržia aj 2-4 dni...takže v poho...my sme sexíkovali intenzívnejšie z ovulačnom období .... takže som neriešila presný deň ovulácie... 😉

minix
24. apr 2009

tuto je 11 stupnov, ked som sla do roboty, skoro som zmrzla, ako bolo svinsky vonku.
Ale mam teply sveter, tak je mi dobre. 🙂)

no som ja zvedavá, kedy teda budem sexovať.🙂)

barchee, ty si sa ako dlho snažila?

barchee
24. apr 2009

teraz v apríli prvýkrát 😀 chichi ... 3 už roky neberiem HAK, rok som sa spamätávala z toho humusu a 2 roky som už vnímala kedy mám ovulku...ale cielene sme sa snažili len teraz túto aprílovú ovulku 😀 sa podarilo s najväčšou pravdepodobnosťou 😀 ... uvidíme kontrolný testík zajtra 😎

inak baby...dnes tu pri mojej robote to napálil vlak do mhd autobusu ... na tej sprostej križovatke na Trnávke, čo ju ukazovali ako najnebezpečnejšiu v Bratislave, keď vtedy bola tá veľká havárka sad busu s vlakom, čo zomrelo toľko ľudí...to bude určite v správach dnes...no hrozne vyzerá ten autobus...ja neviem dokedy budú čakať kým tam dajú rampy...

evulik: repík sa môže, rebríček nie...som si dala ajtak len 1 pohár...aj dnes ráno 1 pohár...nepreháňam to zase 😉

akurát mi písal fotograf, že máme hotové foto zo svadby 😀 😀 😀 tešííííííím 😀

kleopatris
24. apr 2009

ahojky babulky 🙂

aj my sa tesime na fotos zo svadby, tak sup sup pre ne a sup sup dat sem 😀

to s tym busom je hrozne ☹ vy mate v tej Blave furt nejake horor zazitky 😲

minix
24. apr 2009

barchee, ty si ale šikulka...ako dlho si brala HAK, keď píšeš, že si sa z toho spamätávala?

hej, tú križovatku som videla, dosť humusné, šťastie, že šiel ten autobusár prázdny.

ahoj kleo. 🙂 ako sa dnes máš?

barchee
24. apr 2009

HAK som brala 4 roky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre