Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
24. apr 2009

no ja 6 a dúfam, že sa k tomu už nebudem musieť vrátiť. 🙂)

evulik6
24. apr 2009

ahojte babulky...

tak dalsia havaria? no pekne...ja neviem, ti nasi vo vlade su fakt tupci... ja neviem na co cakaju.... ignoranti...a potom sa tvaria ako ich to veeeelmi mrzi.... ach

ja som antikoncepciu nikdy nebrala...ja som sa vzdy riadila iba tym hlienom... nie ze by som ho skumala , to nie ale tak som sa naucila ze ked su plodne dni tak je hlien a ked nie tak nie je... 😉

andiekens
24. apr 2009

ani ja som nikdy nebrala HAK, je to jed 😅

michalag
24. apr 2009

Ahojte, tak drobec je u starkej, ja mam poriadene a teraz pijem kavu a oddychujem 🙂 😉
Ani ja som antikoncepciu nikdy nebrala a ani nebudem, proste mne to nejako nesedi 😅 😝 🤐, nam stacila gumicka 🙂 😉

a vy co porabate?

evulik6
24. apr 2009

ja nerob momentalne nic... oddychujem...za nejaku hodinku pojdem k nasim a pojdeme s dadkom na kolotoce...u nich na sidlisku sa zlozili tak bude happy... a potom ked ho z tadial dostanem, tak pojdeme za sestrou do bojnic do robotky...otvorili tam terasu a je tam pre deti smykala a piesok, tak sa pohra a ja si dam cokoladku 🙂

barchee
24. apr 2009

ja som v robotke 😉 krpci ešte spia, ale zachvíľu ich pôjdem budiť...napapajú sa a poodchádzajú domov... 😀 a hurá víkend 😎 dnes už máme hotové foto zo svadby, ale kvôli tej búračke bola upchatá celá trnávka, a som sa pre ne nemohla dostať, tak budú až v pondelok... ☹ ja tiež rozmýšľam, že po bábu sa budem tiež len na hlien spoliehať...je to najzdravšie 😅 HAK mi úplne rozbila fungovanie, metabolizmus...no otras...aaale neva...no idem, už sa budia štuplíci 😀

evulik6
24. apr 2009

noooo tak si budete musiet pockat na fotky co? no ved neutecu aj ked si viem predstavit ako sa na ne tesis....lebo aj ja sa z nich tesim... super ze uz su...

no ja mam teraz stresy ze pojdem autom o tretej, co je u nas katastrofalna premavka... no tak drzte palce nech to uspesne zvladnem 😉 ja neviem preco mam vzdy taky stres ked idem soferovat...ale ked uz zacnem tak ma to prejde...to len kym zacnem...nechapem to... 😲

minix
24. apr 2009

evu, nikdy si nebrala HAK? pre mna to ako studentku bolo ovela jednoduchsie, ked si vezmete, ze sme spolu 7 rokov, tak sme jednoducho presli na HAK, lebo kupovat kondomy sa nam furt nechcelo a vtedy sme boli aj zhavi a napadlo nas to kdekolvek a ked sme nemali kondom, no smola 🙂 preto HAK. ň

andi, nepis tu, ze je to JED, lebo som to jedla 6 rokov. 🙂)

miši, závidím ti.
A tieto info o hlienoch a teplote, ja o tom mám podrobnejšie info až teraz, keď som sa o to začala zaujímať, inak mi to bolo viac menej jedno.

Ja sedím stále v robote a modlím sa za skorý koniec. 😀

ale som rozhodnutá, že HAK už nikdy viac. 🙂))

minix
24. apr 2009

evu, to som mavala aj ja. 🙂) ale to ta prejde. uvidis, aka bude z teba proficka.

evulik6
24. apr 2009

nooo to dufam minix ze ma to prejde casom.... ved ja mam vodicak este len styri mesiace...od decembra... taky darcek k narodkam...
hej, aj my sme spolu uz dlhooo... zachvilku to bude 10 rokov ... ale mi sme zo zaciatku len kondose a potom ked uz sme sa mali brat tak sme to zrusili... aj tak sme chceli mimco a to sme sa snazili rok.... kedze som to taaaak strasne chcela tak to nevyslo... az neskor, ked som to vzdala tak zrazu hups, mrcha neprisla 😀 dufam ze teraz sa nam to podari skor... 🙂

evulik6
24. apr 2009

inak ja som zase rozhodnuta, ze po druhom babatku si dam antikoncepciu predpisat, ked prestanem kojit... bo tretie keby bolo tak neviem neviem... asi to radsej poistim...s kondosom sa mi to nepaci...

evulik6
24. apr 2009

no idem ja uz od vas ...tak sa majte krasne... pekny vikend vam vsetkym zelam... a fandite vecer nasim hokejistom 😉 😝 😀

minix
24. apr 2009

jeeeeeej, tak to ja mam vodicak 8 rokov, ale aktivne soferujem len asi posledny rok....a to preto, lebo CHCEM!! a nebojim sa. 🙂)

evu, to tak skutocne funguje? ze ked sa prestanes snazit, tak sa to stane? ufff, tak to budem asi dlho cakat. 😒

ja ked nemusim, tak kondomy nepouzivam. naco aj? derie ma to ako sivna, nech je tam najsamvlhcejsia latka.

dnes vecer nebude treba fandit, lebo Madarov vybijeme ako zito.

michalag
24. apr 2009

Ahojte, je tu niekto?
co myslite ked mam kratsiu ms (predtym som ju mavala 7 dni, posledne 2 cykly 6 dni a dnes mi pravdepodobne po 5 dnoch skonci 😨 ), moze prist ovu o 1-2 dni skor?

minix
24. apr 2009

ahoj miši,

uff, to je tazka otazka, podla mna to je mozne....malo by to logiku.
Merias BT?

chystas sexualny plan? 😀

michalag
24. apr 2009

minix, meriam BT uz 4 cyklus 😉 ...... pripravujem 😅 😝 😀 😀 😀

pata31
autor
24. apr 2009

cafte, tak uz som aj ja tu, dorazili sme z PL o pol stvrtej, ale bolo mi zle z cesty a toho slnka, tak som hned lahla a spala hodku...no a kupili sme si postel 🙂 najprv sme presli dost vela nabytkov a potom sme sli este kuk do merkury market a tam sme kupili, tam mali najlacnejsie a aj presne take, ako sa mi pacili 😵 a ceny su tam ozaj super!

michalag
24. apr 2009

Ahoj patka, jeeej tak uz sa vam bude dobre buvat 🙂 😉

pata31
autor
24. apr 2009

Ahij, Miska...no este mi treba matrace objednat, to chcem cez net z dormea a potom uz budeme ozaj dobre bubkat 😉 😵

michalag
24. apr 2009

patka 🙂 🙂 🙂 ...... a ako sa citis?

pata31
autor
24. apr 2009

joj, bolo mi zle z cesty, ked sme sli naspat, som myslela, ze hodim tycku, ale nastastie som to zvladla...ked sme dosli dom, tak som si hned lahla a spala hodinu...a teraz uz ok, akurat, ze ma picha v podbrusku az niekde do zadu a aj prava noha mi az trpne...to asi tym trasenim po cestach, bo to bola samajama 😅

pata31
autor
24. apr 2009

jaj, sak ja som to uz hore pisala, ze mi bolo zle 😅 uz neviem, co kde pisem 😀 😀

pata31
autor
24. apr 2009

no idem ja off, bo ma este boli hlava... 🙄 pekny vecer!

minix
24. apr 2009

ahoj pati, tak to je dobre, že máte na čom spať a bude sa ti dobre spať. Už ste ju rovno aj doviezli domov?

Miši, a to sa aj 4 cyklus už snažíte, alebo zatiaľ ste sa nie tak cielene? 🙂

michalag
24. apr 2009

minix, my sa nesnazime cielene, ked vyjde tak vyjde, ale ak sa nahodou nepodari do leta, tak si davam pauzu 😉 🙂 , ale vzdy mam vacsiu chut na keksik ked je ovu 😅 😝 .... aj vy to tak mate?, ci len ja som zase ina 😅

minix
24. apr 2009

dať si pauzu, my to najprv skúsime tak dva tri krát a keď sa nepodarí, tak ideme ďalej, nič sa nedeje. 🙂)) teraz som z toho akurát tak v rauši, že sa na to aj teším. 😎

inak, s ovu som na tom ja podobne, aj mne vtedy viac chutí, mne celkovo chutí viac aj pred ovu, v tom období od mrchy po ovu. čo nastane čoskoro, jupíííííí.🙂

ostala som dnes sama doma, chlap mi šiel neplánovane na hokej von do podniku - oddychujem 😲 a vy?

michalag
24. apr 2009

minix, tak presne aj u mna s chutou na keksik, ale po uz ani eee 😅 🤐
inak moj drahy pozera hokej doma v TV a ja pozeram Panelak cez net 😝 😀

minix
24. apr 2009

aj ja som si zapla panelak, ale nemam sajnu, kto s kym a co sa tam deje.🙂) a musim este umyt riad a upratat....maly uz spi?

michalag
24. apr 2009

nastastie ano 🙂 , ale dobre ze uz spinka, lebo rano ho budem musiet asi budit ☹ , ideme do Bojnic do Zoo busom uz o 8:00

minix
24. apr 2009

wow, to bude krasny vyletik..... a on uz spinka normalne celu noc?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre