Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
24. apr 2009

no vystup radsej na stanici...bo z kupelov sa clovek tazko dostane...ide ti aj z kupelov 9:25 tato trojka, ale to mas pisany prichod do kupelov, takze to neviem ci stihnes a dalsi ti ide az o hodinu... to je dost... zo stanice ti ide 10:05...

evulik6
24. apr 2009

nemas za co ...dufam ze ano... na stanici stoji ten bus na lavej strane...tam sa spytaj niekoho radsej aby si nenastupila na iny... 😉

michalag
24. apr 2009

evulik, no to by bola teda fakt sranda 😝 😀 😀 😀 , by sme sa previezli 😀 😀 😀

michalag
24. apr 2009

a je to velmi daleko z kupelov peso? Ja len tak sa pytam

evulik6
24. apr 2009

miska naspat ti ide ta trojka 14:28 ale stoji asi tam na zakrute pri zmrzline... aspon tam staval ked som chodila ja este busom do bojnic... ja zvyknem aj peso..to je takych 45 minut peso cez park ...no tak ten bus by ti mal stacit dostat sa na stanicu vcas ked ti z tadial ide az o tretej... alebo potom taxikom na stanicu...keby nestihas alebo co 😉

evulik6
24. apr 2009

miska ano je to dost daleko... fakt... takto to budes mat lepsie... najma kvoli malemu...

michalag
24. apr 2009

no ved uvidime, mozno pojdeme na 15:00 do kupelov a aspon sa este prejdeme a poriadne unavime maleho 😝 😀

evulik6
24. apr 2009

no ved uvidis nooo... ono co ja viem...mne to az tak daleko nie je...nooo... len ci by si trafila... neviem nooo...pre kazdeho je to inak...ono busom si tam za chvilku - myslim z bojnic v kupeloch...ale netrufnem si tipnut kolko to trva ked ides pesi 😖

evulik6
24. apr 2009

myslim ze takych 20 minut je to urcite peso... podla mna by ste to zvladli ...len sleduj cestu kadial pojdete do tych kupelov aby si trafila spat pri zamok,... ak sa na to odhodlas teda...

evulik6
24. apr 2009

no tak sme vyhrali...s odretymi usami ale vyhrali...

mozno sa tam aj stretneme este...ale neviem o kolkej sa doteperime mi do baru, lebo mm ide este do prace do 12tej... takze asi az okolo druhej mozno...

no idem hajat...tak dobru nocku a krasny vylet zajtra... inak skus ukecat sofera co pojde do kupelov nech ti zastavi pri cajke... 😉 a mas to vybavene ak ti zastavi 😉

michalag
24. apr 2009

ved mozno sa tam zajtra aj stretneme ak pojdeme do toho baru, len ci by som ta spoznala to teda neviem 😅

michalag
24. apr 2009

inak az teraz som si vsimla ze v Prievidzi sa prestupuje na vlak 😅

evulik6
24. apr 2009

cozeee???

michalag
24. apr 2009

v tom linku co som dala na druhej strane to bolo

evulik6
24. apr 2009

nieee to myslis ten vlacik /znacku/ pri prievidzi??? nieee to je len znacka ze kde ten bus stoji... to ti ide priamo do kupelov...my mame take oznacenie stanice... vlakova-autobusova stanica...my to mame ako jednu vies? nie ako napr. v BB kde maju zvlast autobusku a zvlast vlakovku 😉

evulik6
24. apr 2009

tam ani vlak nejde do bojnic takze vlakom by si sa tam nedostala... neboj sa...to mas priamu linku...len stoji aj na stanici 😉

no idem , maly sa zobudil...ahoj teda... a drzte sa...

michalag
24. apr 2009

ahoj 😉 🙂 .... a bruuu nocku 🙂

evulik6
24. apr 2009

aj tebe miska...sladke sny 😵

evulik6
25. apr 2009

dobre raaaanko zelam 🙂

pata31
autor
25. apr 2009

Ahojte, tak vy ste toho vcera popisali...ale vidim, ze dnes sa vyletuje 🙂 takze asi tu ani nikto do vecera nebude...
baby a grafiky uz nerobite? ved nemam co kukat 😕 😉 😝

kleopatris
25. apr 2009

ahojky, no dnes je tu mrtvo 😒 aj my sme boli prave vonku a na zmrzlinke, mnaaaam 😝
co patka ako sa citis? uz mas zase o jeden tyzden viacej 😵

michalag
25. apr 2009

Aaaahojte 🙂 🙂 🙂 , tak my sme uz doma 🙂 , nam sa velmi pacilo 🙂 😉 , ale malemu sa nejako nepacilo ☹ ☹ ☹ stale sa bal a vravel bojim, bojim, aj ked neviem coho a preco, ale aspon medvede sa nam pacili tak pri nich sme stravili 45 minut 🙂

patka, ja by som aj pridala graf ale zatial tam mam len dve teploty 😝 😀
evulik, nesli ste dnes okolo 14:30 cez namestie v Bojniciach do Perfekt baru?? a nemala si nejake fialove tricko a Davidka v kociku? Ci mi zase sibe 😅 😀 😀

pata31
autor
25. apr 2009

Kleo, tak dnes ma zase bolelo v podbrusku ako keby som mala dostat mrchu...a este mam zapchu nejaku 🙄 ale kruti mi po bruchu a nic... 😒
a hej, v sobotu mi stale nabehava novy tyzden...ale v podstate mam o tyzden menej, kedze som mala posunutu ovulku...takze ten 6tt je asi aktualny...v pondelok pred obedom idem na ultrazvuk, tak hadam mi viac povie...

my sme doteraz opekali, ale sa nejako fest ochladilo, jak zaslo slniecko..tak uz sme dnu..a mm mam v praci, lebo dnes su volby v Zehre, tak musi vozit komisiu na kontroly apod. 😒

Miska, tak si este pockam na tie tvoju po ovu teplotky... 😵 a idete sa snazit poriadne, ci len tak nahodne?

evulik6
25. apr 2009

ahojte babulky...

miska ahoooooj...ano isla... vari si ma videla? ach...skodaz ze sme sa nestretli... isli sme presne tak do perfekt baru s malym... s kocikom, bo sme parkovali dalej ako mame vo zvyku a mala som fialove tricko ano...ja sa picnem miska, tak si ma ozaj videla... sranda...a vy ste kde boli? aj ste boli kuken v tom bare? jooooj dado sa tam vysantil s detmi v piesku no parada....
a ako ste nakoniec docestovali? vystupili ste, ci ste isli z kupelov... sranda ze sa maly bal, to som este nezazila ale deti maju vselijake chvilky...

patka no krasne su tie tt pri mene v pase... ja uz mam po ovu...aj ff mi ju vyznacil... aj wunsh...tak uz len cakat,...no tento mesiac prisla ako blesk z jasneho neba...vobec som si nemyslela ze pride tak skoro, ale keksikovali sme v tom case, tak uvidime...aj ked myslim ze nic nebude ale neva, som s tym zmierena..ked mi dojde mrchajda, tak po nej pojdem k dr,nech mi da nieco na upravenie cyklu 😉

kleopatris
25. apr 2009

joj patka tak si davaj na seba pozor, aby sa nahodou nieco nepokazilo 😔
inak som zvedava co ti doktor povie, urcite uz uvidis mimi 😵

my sme dneska prva krat snazilkovali 😝 tak uvidime ci sa na prvy krat zadarilo 😀

michalag
25. apr 2009

evulik, ano videla som vas 😉, aj som chcela zakricat ci to nie si ty, ale nebola som si ista 😅 😝 ..... strasne sme chceli ist kuknut do toho baru, ale bolo uz malo casu a potom by sme nestihli bus, tak sme si dali aspon zmrzku a sedeli na lavickach na namesti

evulik6
25. apr 2009

ano? nooo skoda ze si nazakricala...nabuduce ked budes vediet dopredu ze idete do zoo tak povedz, mozme sa stretnut, maly by sa vyblaznilil spolu... 😉 🙂

michalag
25. apr 2009

oki, beriem ta za slovo 😉 🙂
...... pridala som zopar foto, tak ak chcete tak kuknite 🙂 😉 ......

evulik6
25. apr 2009

jooj super miska... ma to stve ze sme sa nestretli ...teda stretli ale nie osobne... skoda... dufam ze som nesla okolo teba , bo ja chodim ako slepa....inak som ta v tom bare hladala, ale potom ma napadlo ze si hovorila ze vam ide o tretej bus, tak ze ste uz asi isli nan... no co uz... nabuduce 🙂

tak a tu je moj graf 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

evulik6
25. apr 2009

a este graf na ff...

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

musela som tam dosat teplotu na 20.4....dala som taku ako som vzdy mavala pred ovu... ale skusala som od 36,4 do 36,7 a bolo to jedno, vyznacilo mi na rovnaky den... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre